Головна

Бути може Вам пора КИНУТИ СЕБЕ ВИКЛИК? Написати книгу, зняти фільм, відкрити музей, стати телеведучим ... освоїти щось настільки НЕВЕРОЯТНОЕ, що навіть мурашки біжать по спині?

  1.  B. Що може означати відмову від універсальності і абсолютності поняття безлічі в описі природи
  2.  C) немонетарні статті, які оцінюються за справедливою вартістю в іноземній валюті, слід переводити за обмінним курсом на дату визначення справедливої ??вартості.
  3.  C. Випадкова величина, яка може приймати будь-які значення всередині деякого інтервалу.
  4.  IV. НАУКОВІ СТАТТІ.
  5.  А богослужіння на місіонерсько-молодіжному прихід може чимось відрізнятися?
  6.  А може бути, немає?
  7.  А священикові легко утриматися від спокуси стати ще й політичним лідером?

Задайте собі питання:

Нове життя: почну з понеділка ...

А може бути так, що все вище описане поки що для Вас далека мрія, яка до сих пір просто по клацанню пальців з Вами не трапилася?

І Ви працюєте на дядю або на себе, і, приходячи вечорами додому, з гуде головою, вже не здатні згадати, а чого власне хочете саме Ви?

Ви не маєте звички дякувати самого себе за кожен щасливий день, хвилину, мить?

Мова давно не йде про фантастичні результати ...

Ви просто хочете трохи більше сну, грошей, трохи менше проблем і хоч якось «накопичити на квартиру, особливо не звертаючись до борги»?

А часу не вистачає навіть на те, щоб як слід відпочити або зустрітися з друзями?

Ви щовечора собі говорите: завтра перестану їсти після 6-ти, куплю абонемент ..., викину мотлох з балкона, подзвоню батькові .. А на ранок у Вас знову немає ні сил, ні часу .. і так по колу рік за роком ..

Того, що Ви вже записали в список «я ніколи не ...», стає з кожним днем ??все більше, а перелік «найсміливіші мої мрії ...» спорожнів і втратив смак?

І одного разу Ви задаєте собі питання: ну навіщо, НАВІЩО мені все це треба? Заради чого я працюю з ранку до ночі?

І тут Ви згадуєте свої мрії. Пригадуєте, що заради них працюєте цілодобово!

- Заради: Великого світлого будинку - з залитої світлом кухнею, ароматним чаєм і красивим газоном під вікном ...

- Можливості подорожувати по всьому світу - пити каву в затишній Італійської кав'ярні, або розглядати Париж з висоти Ейфелевої вежі, або заходити в ласкаві хвилі блакитного моря, або вдихати гірський альпійський повітря ...

- Улюбленого справи - яке приносить радість, заряджає енергією, дарує ентузіазм і натхнення ...

- Щасливої ??сім'ї - де Ви любите і улюблені, де Вас завжди зрозуміють і підтримають ...

І Ви знову занурюєтеся в роботу, щоб реалізувати свої мрії. І говорите собі "Ось ще три-чотири роки попрацюю, зароблю грошей, а потім ..."

І, на жаль ... ПОТІМ НІКОЛИ НЕ НАСТУПАЄ

тому що,




 А тренер ХТО? |  Основний курс - це найсильніший і трансформаційний процес, з усіх тренувальних процесів, які мені доводилося проживати. |  І ЦЕ НЕ ПОРОЖНІ СЛОВА - А ТИСЯЧІ склалася УСПІШНИХ доль, ВІДНОСИН ТА ФІНАНСОВИХ злетів! |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати