Головна

ЛЮДИНА МАЙБУТНЬОГО ВЖЕ СЬОГОДНІ!

  1.  Amp; Ц Г. І. Лазуков, МД Гвоадовер, Я. Я. Рогінський. Природа і древ * ний чоловік. С. 29-29.
  2.  I. БИОСФЕРА І ЛЮДИНА
  3.  II. СЛОВО у мовній / МОВНОМУ МЕХАНІЗМ ЛЮДИНИ
  4. " матеріальна цивілізація, економіка і капіталізм "Ф. Броделя: феномен культурного буття людини і повсякденна культура
  5. " Людина, що грає ": ігрова концепція культури Й. Хейзінга
  6. " Економічного людини "модель.
  7.  X. Людина і політика.

Мій син читає книгу, його очі зав'язані ... Що це - фантастика, трюк? Ні, це всього лише одна з розвинених мною в сина умінь (а ще він може діагностувати і лікувати хворих, вміє не хворіти і не втомлюватися, володіє фотографічною і біокомпьютерной пам'яттю, системою закономірностей дешифрування інформації ...), які для нього сьогодні настільки ж звичайні, як для Вас мислення, також природні, як дихання.

Пізнай себе - і завтра феноменальні здібності стануть доступними і Вам. вони будуть нормою життя для Наших дітей в XXI столітті.

Оволодіти цими навичками, як і мій син свого часу, вже змогли багато. Склався колектив однодумців, викладачів і учнів.

В даний час Міжнародна Академія Розвитку Людини проводить конкурсний відбір захоплених людей з вищою медичною або педагогічною освітою для підготовки до роботи в Росії, на Україні і за кордоном.

Пропонується початковий курс навчання з трьох ступенів:

1 ступінь - Загальне оздоровлення організму, зміцнення і розвиток життєвих сил.

2 ступінь - Розвиток мозку, прямих і зворотних біологічних зв'язків, внутрішнього бачення.

3 ступінь - Розвиток і використання феноменальних здібностей. Кожна фаза складається з десяти двогодинних занять. Найбільш здібні зможуть вступити в групу для річного стаціонарного навчання суперможливостей.

З миром і любсвью в серце, заради щасливого майбутнього дітей Землі ми запрошуємо до співпраці всіх, хто сьогодні йде шляхом удосконалення, шукає можливості вирішення глобальних проблем людства. - Передових вчених і дослідників, громадських і політичних діячів, бізнесменів.

Ми глибоко переконані, що спільна робота за нашою методикою дасть такі результати, які перевершать найсміливіші очікування.




 ОПИС МЕТОДУ |  ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ПОЛІВ |  РОЗВИТОК ВІДЧУТТІВ біоенергії |  АКТИВІЗАЦІЯ І РОЗВИТОК ЖИТТЄВИХ СИЛ |  ТЯЖКІСТЬ |  ПЕРЕМІЩЕННЯ ВІДЧУТТІВ ЕНЕРГІЇ |  АКТИВІЗАЦІЯ І ГАРМОНІЗАЦІЯ енергоструктур ГОЛОВНОГО МОЗКУ. |  ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ВСПЛЕСК |  СУХИЙ ТІБЕТСЬКИЙ МАСАЖ |  ВПРАВА 10 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати