Головна

Бронніков В. М. - Метод Броннікова. 1-ша щабель

1.  C) вказати функціональну валюту підприємства і метод перекладу, використаний для визначення допоміжної інформації.
  2.  C. Неадекватність вихідної методологічної установки теоретико-інформаційного процесу феномену цілісності мислення
  3.  D. Про методологічної ролі концепції цілісності в дослідженні мислення
  4.  Event-менеджмент - поняття, основні методи.
  5.  FISH-метод забарвлення хромосом
  6.  I група Організаційно-стимулюючі методи
  7.  I етап - освоєння методики, запуск очисного механізму.

Ще один важливий аспект про який завжди слід знати заздалегідь це доступність запчастин на вашу модель. Якщо ви вибрали автомодель на яку немає запчастин або їх дуже мало це зайвий привід задуматися над правильністю свого вибору. Кому захочеться чекати запчастини місяцями?

На цьому все. Сподіваюся, що ця стаття дала відповіді на ваші питання і допомогла розібратися в нюансах. Робіть правильний вибір і купуйте тільки хороші моделі.

За матеріалами сайту: http://rcpower.ru

Бронніков В. М. - Метод Броннікова. 1-ша щабель

В'ячеслав Михайлович Бронніков - незвичайна людина Це може сказати кожен, хто дивився йому в очі, хто говорив з ним, хоча б п'ять хвилин. Незвичайність цієї людини підтверджує і історія його роду. Його предки по материнській лінії - іспанські баски. В роду було 7 інквізиторів і навіть один Головний інквізитор Іспанії, хрещеним батьком якого був Карл V. Коли в 1997 році В'ячеслав Михайлович був у Німеччині в м Аахені, його запросили оглянути замок - як виявилося, родовий маєток Карла V. Один з предків будував флот на Азовському морі. Двоє були адміралами Російського флоту. Один з них їздив до Константинополя особисто підписувати документ про приєднання Криму до Росії. В роду ніколи не було ніяких генетичних або серйозних хронічних захворювань. Всі предки володіли художнім талантом: дядько бабусі навчався у Айвазовського: чудовим креслярем був батько, бабуся, мама - прекрасні художниці. В'ячеслав в першому класі зліпив букет троянд з пластиліну - вони були як справжні. Робота з каменем і зараз його хобі.

Дід матері носив прізвище Коронеллі. Він був найбагатшою людиною, його володіння простягалися від станції Айвазовська до нинішнього селища Приморський. Але, не дивлячись на своє багатство, він власноруч будував будинки в Феодосії - йому це подобалося. Багато стоять і сьогодні. Будівля головної пошти - одне з них.

По батьківській лінії рід був не таким знатним і не таким багатим. Дід був медиком і червонодеревником (здавалося б. Такі різні професії), батько - офіцером. Але з особливою теплотою В'ячеслав Михайлович згадує мати батька - бабу Полю Маючи всього 4 класи освіти. вона говорила літературною мовою, мала надзвичайною силою, багато хто навіть вважали її відьмою, мала глибокі пізнання в езотериці і дуже багато передала онукові.

Під час Великої Вітчизняної війни мати була викрадена в Німеччину, де полонений італієць передбачив їй всю її життя до найдрібніших подробиць. Серед іншого було сказано; один з чотирьох дітей стане великою людиною

Третя дитина - син - у Ази (так все звали матір Броннікова) народилася мертвою. У цю обідню пору вдома не було нікого. і допомогти матері було нікому. Але раптом прийшла незнайома жінка - татарка і оживила дитини. До 7 років хлопчик постійно хворів, не раз перебував між життям і смертю "Лікарі говорили - не виживе". - Згадує мама. Зараз В'ячеслав Михайлович розуміє: йшла постійна боротьба, всередині нього боролися якісь сили. В 2.5 року він був сильно наляканий, став заїкатися і майже перестав говорити. Він змушений був малювати схеми і відповідати письмово. Це теж було потрібно - для розвитку абстрактно-логічного мислення.

Зараз ми дивуємося простоті і лаконічності схем Броннікова, про кожну з яких він може прочитати цілу лекцію

Приблизно в три роки хлопчик усвідомив своє призначення. "Я чув жіночий голос, який кликав мене. Мені. Маленькій дитині, страшно було йти в темряву. Але одного разу я пересилив себе і вийшов вночі з дому. Я знав. Куди мені потрібно було прийти. У небі світила яскрава зірка - вона говорила, спілкувалася зі мною, розповідала мою долю. це було. як зараз кажуть, розширення свідомості. Прийшло усвідомлення того. хто я. яка моє життєве завдання. Виконаю її - зможу повернутися на батьківщину. Тоді повірити в це було просто неможливо. Потім від батька я дізнався: людського життя не вистачить. щоб долетіти до зірки. Це було для мене потрясінням »

Мати вважала, що розповіді сина про зірку - лише дитячі фантазії. Але поступово стала розуміти, що її син і не такий, як усі, що у нього особливий дар.

Він навчався у сні. (Такий спосіб передачі інформації, найбільш високоефективний і досить поширений. Називається "Школою небесних безсмертних святих". Коли людина спить, мозок працює ще більш інтенсивно, ми як би перебуваємо в "проектному інституті", де можемо отримувати колосальні знання.) Вивчав бойові технології , астрологію. геронтологию, гіпноз, телепатію, навчався бачити на 360 °. Життя уві сні була у сто крат більш реальною, більш природною, ніж сама реальність. Уві сні приходив вчитель. У житті вони зустрічалися лише раз. В'ячеславу було в ту пору близько 10 років. Баба Поля повезла його в Тульську область в г Богородицьк (яка назва!), На батьківщину батька, повезла його по святих місцях, для певного посвячення Під час прогулянки по околицях міста хлопчикові зустрівся чоловік, від якого виходило дивовижне тепло. Він без шарі сказав: «Тебе чекає велике майбутнє.» В'ячеслав, маючи слабке фізичне здоров'я, порушену координацію рухів, володів незвичайними. дивовижними здібностями: бачив крізь стіни, бачив усередині себе. свої внутрішні органи; було надчутливість сприйняття: цвях, що стирчав у стіні, повз яку він проходив, боляче дряпав його тіло на будь-якій відстані. Він бачив, що діється під землею, бачив ходи, скарби. Але одного разу жіночий голос сказав: "Ні. Це не скарб. Прийде час -ти напишеш книгу - це буде найбільший скарб. Поки ти будеш писати її - повністю змінишся".

Він намагався розповісти друзям, близьким про те, що з ним відбувається - йому не вірили. У кращому випадку його розповіді сприймалися як фантазія.

Навчання йшло дуже важко. І коли вже у підлітка не було більше сил терпіти, вчитель сказав йому: "Хтось повинен бути першим. Хтось повинен взяти на себе цю ношу. Ти що. Хочеш, щоб твої діти все це проходили?" І тоді В'ячеслав зрозумів, що повинен стати вихователем. щоб провести своїх і наших дітей через лабіринти життя, провести так. щоб вони не зазнали того, що випробував свого часу він. Наші діти йдуть второваною дорогою - за своїм Учителем

Знання давалися протягом багатьох років. закладалися шматками. Потрібно було зібрати їх воєдино, систематизувати, створити власну систему дешифрування інформації. До речі, цими знаннями володіли тамплієри (лицарі-храмовиків. Релігійний лицарський орден, що виник в епоху хрестових походів). Карл V володів технікою "Рубіновий очей Дракона» - саме до цієї техніки відносяться знання, закладені в основі методики Броннікова. Його мета - передача знань і досвіду людям для їх розвитку, трансформації та осягнення Системи Перевтілення - "Дракон". До цієї Систему входить навчання людей за унікальними технологіями вмінню розкривати приховані можливості свого організму.

Ще на початку 90-х рр. Бронніков створив в Феодосії центр "Сфінкс", де навчав дітей, розвивав у них феноменальні здібності. У 1994 році з групою однодумців виїхав до Москви. Це було необхідно для наукового підтвердження ефективності його технології. Центр "Кортас" Академія духовного розвитку. Міжнародна Академія Розвитку людини. Це віхи шляху. пройденого В'ячеславом Михайловичем. Сьогодні до нього прийшло заслужене визнання Він - професор, академік, гранд доктор філософії. За його методу навчені тисячі людей в Росії, Україні, ближньому і далекому зарубіжжі

Найстрашніше, вважає В'ячеслав Михайлович. - Невиконання свого призначення. На жаль, далеко не кожна людина усвідомлює, що в нього закладена певна життєва програма. Бронніков усвідомлює. І впевнено йде до своєї мети.

З ІСТОРІЇ РОЗВИТКУ МЕТОДУ |  ОПИС МЕТОДУ |  ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ПОЛІВ |  РОЗВИТОК ВІДЧУТТІВ біоенергії |  АКТИВІЗАЦІЯ І РОЗВИТОК ЖИТТЄВИХ СИЛ |  ТЯЖКІСТЬ |  ПЕРЕМІЩЕННЯ ВІДЧУТТІВ ЕНЕРГІЇ |  АКТИВІЗАЦІЯ І ГАРМОНІЗАЦІЯ енергоструктур ГОЛОВНОГО МОЗКУ. |  ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ВСПЛЕСК |  СУХИЙ ТІБЕТСЬКИЙ МАСАЖ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати