Головна

Якщо дружина не ладнає з матір'ю, ставай на сторону дружини або розлучайся. Якщо чоловік не ладнає з матір'ю, ставай на сторону чоловіка або розлучайся.

  1.  БЕЗСОННЯ: ЯК НАЛАГОДИТИ ПОВНОЦІННИЙ НІЧНИЙ СОН
  2.  В СТОРОНУ Сванетії ІРУ
  3.  У той же час заходи пронаталістської політики спрямовані на те, щоб повернути тенденції народжуваності в зворотну сторону.
  4.  Валова продукція - вся продукція промислового характеру і послуги промислового характеру, призначені для реалізації на сторону, незалежно від ступеня їх готовності (ВП).
  5.  Глава 2. Перемикання погляду в сторону любові.
  6.  Глава 3 По ту сторону Его

Ну навіщо вам з ним жити, якщо він дурніший за і гірше вашої старої матері. Адже виправити його не вдасться!

Навіяно Біблією: «Так пристане чоловік до дружини, і будуть вони одним тілом і одна кров».

Продовжу розповідь мого клієнта С.

«Я знав, що молоде покоління зі старшим не уживаються. Але ніяк не припускав, що це станеться в моїй родині. Коли я був юнаком, мама досить часто говорила, що вона допоможе моїй дружині вести господарство, поки ми не отримаємо квартири. А як насправді вийшло? Мама "допомагала" моїй дружині в основному вказівками і звалила на неї всю домашню роботу. Дружина моя, поки була у відпустці, з усім справлялася. До речі, вона, на відміну від моєї матері, господарством любила займатися. Вона не нарікала (Попелюшка), а я нічого не бачив. Коли ж відпустка закінчилася, і дружина почала працювати, через деякий час я, на свій подив, помітив у неї спалаху гніву, хоча в період досить тривалого залицяння не чув від неї жодного різкого слова. Незабаром я все зрозумів, але радив дружині потерпіти. Тепер я розумію, що витерпіти це було неможливо, бо зауваження матері, хоча і робилися тихим голосом, на неусвідомлюваному рівні носили образливий характер.

Крім того, мати намагалася зайняти те місце, яке по праву належало дружині: вона розважала моїх гостей, дружина ж в основному накривала на стіл, коли ми йшли в кіно, мати і дружина брали мене під руку, а коли нам назустріч йшли люди, кидала мою руку дружина, і практично під руку я йшов з матір'ю. Тепер-то я розумію, що матері взагалі нічого було ходити з нами в кіно, а якщо вже вона пішла, мені нема чого було йти під руку з нею. Звичайно, все це було образливо. Шкода, що тоді у мене не було ніякої психологічної підготовки.

Якби я встав на сторону дружини! Але я намагався їх якось помирити. Мамі говорив, що права вона, дружині говорив про її правоті і просив потерпіти. Мамі я говорив, що вона готує краще дружини, дружині говорив, що мені її кухня більше подобається. Якщо чесно, кухня дружини мені подобалася більше, але я не хотів образити матір. Моє лукавство рано чи пізно повинно було розкритися. Був приємний тихий вечір. Я прокрутив м'ясо. Дружина взялася смажити котлети. Раптом мама каже наступну фразу: «Давай я посмажу. Ти ж казав, що я краще смажу котлети ». Що після цього було! А котлети я смажив сам ...

Через рік спільного життя я вже був носієм гіпертонічної хвороби з частими кризами. Наше щастя, що через рік ми отримали квартиру і стали жити окремо. Якби все це тривало трохи довше, я не впевнений, що наша сім'я збереглася б, хоча ми були дуже прив'язані один до одного.

Зараз, коли одружився мій син, ми разом не жили жодного дня ».

Дорогі читачі! Ви мене запитаєте, як же бути, якщо своєї квартири немає, а прийшла пора будувати сім'ю. Моя думка, хоча я на ньому і не наполягаю, що для вас час будувати сім'ю ще не настав. Ви ще незріла людина, раз не можете заробити на квартиру. Так влаштоване життя, що виросли пташенята повинні полетіти з батьківського гнізда і звити своє. І краще сили, яких у вас ще недостатньо, сконцентрувати на зростанні кваліфікації та довести її до такого ступеня, щоб ви змогли заробити собі на квартиру. А якщо ви не в змозі це зробити, шукайте собі сексуального партнера, але не створюйте родину і не заводьте дітей, не залишайте після себе потомство, не пристосоване до життя, як і ви.




 глава I |  Вступ |  ОСОБИСТИЙ ІНТЕРЕС І ІНТЕРЕС СПРАВИ |  Поведінка людини в групі (ролі і маски) |  груповий процес |  Психологія натовпу. |  Як бути, якщо хочеться стати вождем, або Психологічна характеристика вождя |  Вожді харизматичного типу |  Вожді типу Мойсея |  Як перетворити групу в колектив |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати