Головна

II. Основна частина

1.  A. Велика статистична сукупність, з якої відбирається частина об'єктів для дослідження.
  2.  I частина
  3.  I. Загальна частина.
  4.  I. Загальна частина.
  5.  I. Основна
  6.  II частина

/ Слайд 3 /

Є в народі прислів'я, які точно відображають значення здоров'я

/ Слайд 4-7 /

Сьогодні від кожного з вас буде, залежить успіх нашої спільної справи. Адже підготовка до конференції у вас почалася відразу після виходу з канікул. Кожен з вас вибрав тему проекту, яка допоможе нам залишитися здоровими на весь навчальний рік!

/ Слайд 8 /

Але перш ніж перейти до ваших знахідок, давайте уточнимо, що ж таке здоров'я.

Довгий час вважалося, що здоров'я - це відсутність хвороби. Ви згодні з цим? А ось такий приклад: у людини нічого не болить, але у нього погана пам'ять. Або ще приклад: роздратований чоловік або п'яний - нічого не болить, але чи можна його вважати здоровим?

Здоров'я - це не просто відсутність хвороб, це стан фізичного, психологічного та соціального благополуччя.

Підніміть руку хто ніколи не хворів.?

Хто хворів один раз на рік. ?

Хто більше. ? Ми звикли, що людині властиво хворіти, але ж це не так. Давайте змінимо установку і запам'ятаємо, що людині властиво бути здоровим! Вчені довели, що людина повинна жити як мінімум 2 століття!

/ Слайд9- /

Хлопці, я прошу вас на промінцях сонечка написати прикметники, які на ваш погляд, характеризують ЗДОРОВ'Я

/ 10 СЛАЙД/

Ви відмінно впоралися із завданням, підніміть голову, подивіться на екран

ТЕПЕР МИ МОЖЕМО ВИВЕСТИ ФОРМУЛУ ЗДОРОВ'Я!

1.

Як цього можна досягти, вам представить свій проект по збереженню здоров'я за допомогою чаю група під керівництвом Калуцька Колі.

Оцінювати роботу за критеріями ШНОУ «Інтелект» будуть хлопці 11 класу, а гості, впевнена, будуть вболівати за вас і після виступу всіх груп подарують свої глядацькі симпатії у вигляді сердечок однієї або кількох командам!

2.

Значення меду для здоров'я представить група під керівництвом Попкової

Ангеліни.

3. Точки здоров'я вивчала група під керівництвом Тимошенко Тані.

4. Про користь російської лазні готували проект група хлопців, найчисленніша, під керівництвом Віті Овцінова.

Кожна група хлопців представила своє бачення способу збереження здоров'я, обґрунтувала його, підготувала продукт проекту. Оцінити роботу груп над проектом по критеріям просимо активну групу учнів 11 класу ШНОУ «Інтелект».

Шановні гості, напевно, вам сподобався проект будь-якої групи. Ви можете додати 1 бал хлопцям, подарувавши їм сердечко визнання - напишіть на зворотному боці назву проекту!

Якщо є час:

O ВІКТОРИНА:

1. Чи згодні ви, що зарядка - це джерело бадьорості і здоров'я? (Та)

2. Чи правда, що жувальна гумка зберігає зуби? (Немає)

3. Чи правда, що від куріння щорічно гине більше 10000 чоловік? (Та)

4. Чи правда, що банани піднімають настрій? (Та)

5. Чи вірно, що морква уповільнює старіння організму? (Та)

6. Чи правда, що є нешкідливі наркотики? (Немає)

7. Відмовитися від куріння легко? (Немає)

8. Чи правда, що недолік сонця викликає депресію? (Та)

9. Чи правда, що дитині достатньо спати вночі 5 годин? (Немає)

Молодці хлопці! Добре впоралися із завданням.

Підсумок конференції:

«Ваше здоров'я - у ваших руках!» Давайте ніколи не будемо забувати, здоров'я нашої країни залежить від нас з вами, від кожного з нас. Виберіть правильний шлях, адже в світі так багато радості, так багато смаку, так багато кольору, так багато цікавого! / Слайд 12-14 /

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати