Головна

глава 4

  1.  I глава. Вологість повітря
  2.  II глава. Вологість повітря в фізичному понятті.
  3.  II. Глава IIОснови теорії попиту та пропозиції
  4.  III глава. Вологість в лазнях і саунах.
  5.  IV глава. Вологість в бібліотеках.
  6.  Аналізу цієї економіки і присвячена дана глава.
  7.  Біблія, Глава 11, Ч. 1.

«Поцілунок ж мене!» - Подумки благаю я, не в силах поворухнутися. Я паралізована дивним, незнайомим бажанням. Заворожена, дивлюся на красиво окреслений рот Крістіана Грея, а він дивиться на мене зверху вниз. Його очі прикриті, погляд потемнів. Він дихає насилу, а я взагалі майже не дихаю. Я в твоїх руках. Будь ласка, поцілуй мене. Він закриває очі, глибоко зітхає і злегка хитає головою, як би у відповідь на моє німе запитання. Коли він знову відкриває очі, в них читається сталева рішучість.

- Анастейша, тримайся від мене подалі. Я не той, хто тобі потрібен, - шепоче Грей.

Що? З чого раптом? Адже це мені вирішувати, а не йому. І хмуриться, не в силах повірити.

- Дихай, Анастейша, дихай. Я зараз поставлю тебе на ноги і відпущу, - говорить він неголосно і злегка відсуває мене від себе.

Сплеск адреналіну, викликаний моїм дивним порятунком або близькістю Крістіана Грея, проходить, я відчуваю себе слабкою і напруженою. «Ні!» - Кричить моя душа, коли він усуває мене, позбавляючи опори. Він тримає мене на відстані витягнутої руки і уважно стежить за моєю реакцією. В голові лише одна думка: я дала йому зрозуміти, що чекаю поцілунку, а він не став мене цілувати. Я йому не потрібна. У мене був шанс, коли він покликав мене пити каву, а я все зіпсувала.

- Ясно, - видихаю я, знайшовши голос, і, знемагаючи від приниження, бубоню: - Спасибі.

Як я могла так помилитися в оцінці ситуації? Мені треба якомога швидше з ним розлучитися.

- За що? - Хмуриться він, не забираючи рук.

- За те, що врятували мене, - шепочу я.

- Цей ідіот їхав проти руху. Добре, що тут був я. Страшно подумати, чим це могло закінчитися. Може, вам краще піти зі мною в готель? Посидьте, повернетеся до звичного стану.

Він відпускає мене, і я стою перед ним, відчуваючи себе останньою дурепою.

Стрепенувшись, викидаю з голови порожні думки. Потрібно їхати. Всі мої смутні, невисловлені сподівання розбиті. Я йому не потрібна. «Про що ти тільки думала? Що Крістіан Грей клюне на таку, як ти? »- Дражнить мене підсвідомість. На моє щастя, з'являється зелений чоловічок. Я швидко переходжу на іншу сторону дороги, відчуваючи, що Грей йде слідом за мною. Перед готелем я повертаюся до нього, не в силах підняти очей.

- Дякую за чай і за те, що погодилися на фотосесію, - бубоню я.

- Анастейша, я ... - Він замовкає, і біль в його голосі вимагає моєї уваги, тому я проти волі дивлюся на нього. Сірі очі сумні. Грей виглядає засмученим, на обличчі застиг тужливий вираз, від колишнього самоконтролю не залишилося і сліду.

- Так, Крістіан?

Я роздратовано клацаю пальцями, коли він не промовляє жодного слова у відповідь. Мені хочеться скоріше виїхати. Треба зібрати по шматочках поранену гордість і постаратися повернути втрачену душевну рівновагу.

- Удачі на іспитах, - видавлює він нарешті.

Що? І через це у нього такий нещасний вигляд?

До чого таке прощання? Хотів побажати мені удачі на іспитах?

- Дякуємо. - Я не можу приховати сарказму. - На все добре, містере Ґрей.

Я розвертаюся на підборах, як не дивно, не спотикаюся і, не озираючись, йду по провулку в сторону підземного гаража.

У холодному напівтемряві бетонного гаража, освітленого тьмяним світлом люмінесцентних ламп, я притуляюся до стіни і обхоплюю голову руками. Про що я думала? Очі повні непрошених сліз. Чому я плачу? Я опускаюся на землю, сердячись на себе за таку абсурдну реакцію, обхоплюю руками коліна і намагаюся стиснутися в крихітний грудочку. Може, якщо я сама стану менше, безглузда біль теж зменшиться. Затуливши голову в коліна, я плачу, не стримуючи сліз. Плачу від втрати чогось, чого у мене не було. Як нерозумно. Нерозумно сумувати про те, чого не було, - про нездійснені надії, розбитих мріях, ошуканих очікуваннях.

Мені ніколи не доводилося стикатися з відмовою. Ну ... якщо не брати до уваги того, що мене ніколи не брали грати в баскетбол або в волейбол. Але це зрозуміло. Бігти і одночасно ударяти м'ячем об підлогу або передавати його комусь у мене погано виходить. На спортмайданчику я тягар для будь-якої команди.

У романтичному плані я нічого не хотіла. Я звикла, що я занадто бліда, недоглянута, худа, незграбна - список моїх недоліків можна продовжувати нескінченно. Тому я завжди відшивала можливих прихильників. Ось хоч того хлопця в групі з хімії. Вони всі були мені нецікаві, за винятком одного лише Крістіана, чорт би його побрав, Грея. Напевно, мені слід було бути добрішими до таких, як Пол Клейтон і Хосе Родрігес, хоча я впевнена, ніхто з них не плакав нишком в підземному гаражі. Може, мені просто потрібно виплакатися.

«Припини, негайно припини! - Немов кричить на мене моя підсвідомість, впершись руками в боки і тупаючи від обурення ногою. - Сідай в машину, їдь додому і сідай займатися. Забудь про нього ... Негайно! І досить вже розпускати нюні ».

Я роблю глибокий вдих і піднімаюся на ноги. Зберися, Стіл. Я йду до машини, витираючи на ходу сльози. Досить думати про нього. Треба винести уроки на майбутнє і зосередитися на підготовці до іспитів.

Кейт сидить з ноутбуком за обіднім столом. Побачивши мене радісна усмішка сходить з її обличчя.

- Ана, в чому справа?

Ну ось ... Тільки її розпитувань мені зараз і не вистачає. Я трясу головою - зовсім як вона, коли хоче, щоб від неї відстали, - але Кейт залишається сліпа і глуха.

- Ти плакала. - Наче й так не видно. - Що цей покидьок з тобою зробив? - Ричить вона, і обличчя у неї просто страшне.

- Нічого, Кейт. - У тому-то й річ. Від цієї думки я криво посміхаюся.

- Тоді чому ти плакала? Ти ніколи не плачеш. - Кейт постає, обіймає мене за плечі, її зелені очі повні тривоги. Треба щось сказати, щоб вона залишила мене в спокої.

- Мене мало не збив велосипедист. - Це перше, що приходить мені в голову, але Кейт відразу ж забуває про Грея.

- О господи, Ана! Ти забилася? - Вона відсуває мене від себе і починає оглядати.

- Ні, Крістіан мене врятував, - шепочу я. - Я злякалась.

- Ще б! А як кава? Ти ж його не любиш?

- Я пила чай. Ми мило поговорили, навіть нема про що розповідати. Не знаю, навіщо він мене запросив.

- Ти йому подобаєшся, Ана. - Кейт опускає руки.

- Уже не подобаюся. Ми більше не побачимося. - Я примудрилася вимовити це рівним тоном.

- Так?

Чорт! Вона заінтригована. Я йду в кухню, щоб Кейт не бачила мого обличчя.

- Такі, як я, йому не пара, - кажу я так сухо, як тільки можу.

- В якому сенсі?

- Гаразд, як ніби сама не знаєш. - Я повертаюся і бачу, що Кейт варто в дверях.

- Ні не знаю.

- Кейт, він ... - Я тисну плечима.

- Ана, ну скільки можна тобі говорити? Ти зовсім як дитина! - Перебиває вона. Ось, знову за своє.

- Кейт, залиш, прошу. Мені треба займатися, - обриваю я.

Вона хмуриться.

- Хочеш подивитися статтю? Я дописала. А Хосе зробив приголомшливі знімки.

Чи хочу я ще раз подивитися на чудового Крістіана, тримайся-від-мене-подалі, Грея?

- Звісно хочу. - Якимось дивом я примудряються зобразити на обличчі усмішку і йду до столу. Грей оценивающе дивиться на мене з чорно-білої фотографії на екрані ноутбука. Схоже, я його не влаштовую.

Перетворившись, ніби читаю, я зустрічаю пильний погляд його сірих очей і намагаюся здогадатися, чому ж він не той, хто мені потрібен - як він сам мені сказав. І тут раптом пояснення стає абсолютно очевидним. Він неймовірно красивий. Ми два різні полюси, істоти з різних світів. Я як Ікар, який піднявся занадто близько до сонця, а в підсумку впав і розбився. У словах Грея є сенс. Він мені не підходить. Саме це він і мав на увазі, і тепер мені легше прийняти його відмову ... майже.

- Дуже добре, Кейт, - вдається вимовити мені. - Піду займатися.

Ще не буду про нього думати, вмовляю я себе і, відкривши зошит, беруся за читання.

Тільки в ліжку, намагаючись заснути, я дозволяю собі повернутися думками в моє дивне ранок. Пригадую його слова: «Дівчата у мене немає і бути не може» - і злюся на себе, що не сприйняла це до відома до того, як опинилася в його обіймах. Адже він попередив, що дівчина йому не потрібна.

Перевертаюся на інший бік. В голову лізуть різні думки: може, він зберігає невинність? Я закриваю очі і починаю занурюватися в дрімоту. Може, він береже себе. «Але не для тебе», - в останній раз насміхається наді мною моє сонне підсвідомість, перед тим як вирватися на волю в снах.

Мені сняться сірі очі, кавові листочки на молочній піні, і я знову біжу по темних кімнатах, осяває моторошними спалахами блискавок, і не знаю, від кого я біжу або до кого ...

Я кладу ручку. Усе. Зданий останній іспит. По обличчю розпливається посмішка Чеширського кота. Напевно, я посміхаюся в перший раз за весь тиждень. Сьогодні п'ятниця, і на цей день у нас намічена грандіозна вечірка. Можливо, я навіть нап'юся. Вперше за все своє життя.

Я озираюся через зал на Кейт; за п'ять хвилин до кінця вона ще щось люто пише. Все, навчання закінчена. Більше ніколи мені не доведеться сидіти на іспиті. Подумки я виконую граціозні перевороти «колесом» через голову ... Втім, це єдиний спосіб, яким я вмію ходити «колесом». Кейт кінчає писати і відкладає ручку. Вона зустрічається зі мною поглядом, і на обличчі її я бачу все ту ж усмішку Чеширського кота.

Ми повертаємося додому на її «Мерседесі», і у нас немає ніякого бажання обговорювати тільки що закінчився іспит. Кейт більше хвилює, що вона одягне сьогодні ввечері в бар, а я роюсь в сумочці в пошуках ключів.

- Ана, тут тобі посилка. - Кейт стоїть на сходинках перед вхідними дверима, тримаючи в руках коробку, загорнуту в коричневий папір. Дивно, я останнім часом нічого з «Амазону" не замовляла. Кейт віддає мені посилку і бере ключі, щоб відкрити вхідні двері. Посилка адресована міс Анастейші Стіл. На ній немає ні зворотної адреси, ні імені відправника. Напевно, від мами чи від Рея.

- Від батьків...

- Відкривай швидше! - Кейт в піднесеному настрої направляється в кухню за пляшкою шампанського, припасеної для цього дня.

Я відкриваю посилку і бачу обтягнуту шкірою коробку, в якій лежать три однакових, нових на вигляд книги в старому полотняній палітурці і шматочок щільного білого картону. На одній стороні каліграфічним почерком виведено:

Чому ти не сказала, що мені треба побоюватися чоловіків?

Чому не застерегла мене?

Багаті дами знають, чого їм остерігатися, бо читають романи, в яких йдеться про такі витівки ... [2]

Я дізнаюся цитату з «Тесс». Дивний збіг: на іспиті я три години поспіль писала есе про романах Томаса Гарді. А може, і не збіг ... може, це зроблено навмисно. Я уважно оглядаю книги: три томи «Тесс з роду д'Ербервіллей». На титульному аркуші старовинним шрифтом надруковано:

Лондон. Джек Р. Осгуд, Макілвейн і Ко, 1891

Ось це так! Найперше видання. Напевно, воно коштує шалених грошей, і я відразу розумію, хто його прислав.

Кейт стоїть у мене за спиною і дивиться на книги. Потім бере картку.

- Перше видання, - шепочу я.

- Неймовірно! - Кейт дивиться на мене широко розкритими від подиву очима. - Грей?

Я киваю.

- Більше нікому.

- А що за картка?

- Гадки не маю. Думаю, це попередження - він натякає, щоб я трималася від нього подалі. Навіть не знаю, чому. Можна подумати, я йому проходу не даю.

- Якщо хочеш, рахуй, звичайно, це попередженням, Ана, слова твої, але він явно до тебе небайдужий.

Весь останній тиждень я не дозволяла собі думок про Крістіана Грея. Ну, добре ... ночами мені як і раніше сняться сірі очі, і знадобиться ціла вічність, щоб стерти пам'ять про обіймають мене руках, щоб забути його чудовий запах. Але навіщо він мені це надіслав? Адже я йому не пара?

- Я знайшла перше видання «Тесс», виставлене на продаж в Нью-Йорку. За нього просять чотирнадцять тисяч доларів. Але твоє в набагато кращому стані. Вважаю, воно коштує набагато дорожче. - Кейт вже порадилася зі своїм добрим другом - Гуглом.

- Цитата - слова Тесс, які вона говорить, звертаючись до матері, після того як Алек д'Ербервіллей так жахливо з нею обійшовся.

- Я пам'ятаю, - задумливо відповідає Кейт. - Але що він хоче цим сказати?

- Не знаю і знати не хочу. Я все одно не можу прийняти такий подарунок. Доведеться відіслати йому назад з такою ж незрозумілою цитатою звідкись із середини.

- Де Енжел Клер каже «от'ебісь від мене»? - Запитує Кейт з абсолютно незворушним виразом.

- Так, ось саме. - Я сміявся. Кейт вміє підтримати в скрутну хвилину.

Складаю книги назад в коробку і залишаю їх на обідньому столі. Кейт простягає мені келих з шампанським.

- За закінчення іспитів і наше нове життя в Сіетлі, - посміхається вона.

- За закінчення іспитів, наше нове життя в Сіетлі і відмінні оцінки.

Ми цокаємося келихами і п'ємо.

У барі шум і плутанина, він під зав'язку набитий майбутніми випускниками. Сьогодні вони мають намір напитися в мотлох. До нас приєднується Хосе. Йому залишилося вчитися ще рік, але він теж не проти повеселитися і, щоб вдихнути в нас дух здобутої свободи, купує на всю компанію глечик Маргарити. Пріканчівая четвертий келих, я розумію, що пити стільки Маргарити, та ще після шампанського, - не найкраща ідея.

- Так що тепер, Ана? - Хосе намагається перекричати шум.

- Ми з Кейт переберемося в Сіетл. Батьки купили їй там квартиру.

- Бог мій, живуть же люди. Але ж ти приїдеш на мою виставку?

- Звичайно, Хосе, як я можу пропустити таке! - Я посміхаюся, він обіймає мене за талію і підтягує ближче до себе.

- Мені дуже важливо, щоб ти прийшла, Ана, - шепоче він мені на вухо. - Ще Маргариту?

- Хосе Луїс Родрігес, ти намагаєшся мене напоїти? Схоже, у тебе виходить, - сміявся я. - Краще вип'ю пива. Піду сходжу за глечиком.

- Ще випивки, Ана! - Кричить Кейт.

Кейт може пити як кінь, і нічого їй не робиться. Однією рукою вона обіймає Леві - студента з нашого курсу і за сумісництвом фотографа студентської газети. Він уже кинув фотографувати повальне пияцтво, яке його оточує, і тепер не зводить очей з Кейт. На ній крихітний топ на бретельках, обтягуючі джинси і туфлі на високих підборах. Волосся прибрані в високий пучок, лише кілька локонів м'яко обрамляють обличчя - Кейт, як завжди, виглядає приголомшливо. А я ... Взагалі-то я вважаю за краще кеди і футболки, але сьогодні на мені мої найкращі джинси. Вивільняється з обіймів Хосе і встаю з-за столу. Ого! Голова йде обертом. Доводиться схопитися за спинку стільця. Не можна пити стільки коктейлів з текілою.

Підійшовши до бару, я вирішую, що треба зайти в туалет, поки ще ноги тримають. Дуже розумно, Ана. Я проштовхують крізь натовп. Звичайно ж, там черга, зате в коридорі тихо і прохолодно. Щоб було не так нудно стояти, дістаю з кишені мобільник. Так ... Кому я дзвонила в останній раз. Хосе? А це що за номер? Я такого не знаю. Ах да! Грей. Я сміявся. Напевно, вже пізно, і мій дзвінок його розбудить. Але треба ж дізнатися, навіщо він послав мені ці книги, та ще з такою загадковою припискою. Якщо він хоче, щоб я трималася подалі, нехай сам залишить мене в спокої.

Ледве стримуючи п'яну усмішку, натискаю на клавішу «виклик». Грей відповідає майже відразу - на другому гудку.

- Анастейша? - Не чекав, що я йому подзвоню. Ну, якщо чесно, я сама не очікувала. Потім до мого затуманеного мозку нарешті доходить ... Звідки він знає, що це я?

- Навіщо ви надіслали мені книги? - Затинається мовою вимовляю я.

- Анастейша, що з тобою? Ти якась дивна. - Він явно стурбований.

- Це не я дивна, а ви!

Ось яка я смілива, особливо після чотирьох Маргарит!

- Анастейша, ти пила?

- А вам-то що?

- Просто цікаво. Де ти?

- В барі.

- В якому? - Схоже, він сердиться.

- У барі в Портленді.

- Як ти доберешся до будинку?

- Як-небудь. - Розмова вийшла не таким, як я розраховувала.

- В якому ти барі?

- Навіщо ви надіслали мені книги, Крістіан?

- Анастейша, де ти? Скажи зараз же. - І тон такий безапеляційний, самий справжній тиран. Я уявила собі Грея в костюмі кінорежисера епохи німого кіно: одягненого в вузькі бриджі для верхової їзди, з рупором в одній руці і з стеком - в інший. Від виразною картини я пирхаю від сміху.

- Ви про мене турбуєтесь? - Сміявся я.

- Так допоможи мені, твою мать! Де ти зараз?

Крістіан Грей лається! Я знову сміявся.

- У Портленді ... Від Сіетла далеко.

- Де в Портленді?

- На добраніч, Крістіан.

- Ана!

Я від'єднується. Ха! Але він все одно не сказав мені про книги. Прикро. Місія не виконано. Я зовсім п'яна - поки стою в черзі, голова весь час крутиться. Але я ж хотіла напитися. Мені це вдалося. Хоча, напевно, повторювати не варто. Все, підходить моя черга. Плакат на двері кабінки вихваляє переваги безпечного сексу. Невже я тільки що подзвонила Крістіану Грею? Ну нічого собі! .. Мій телефон дзвонить, і я мало не підстрибую від несподіванки.

- Алло, - несміливо мекаю я в телефон. Я не чекала дзвінка.

- Я зараз за тобою приїду, - заявляє він і вішає трубку. Тільки Крістіан Грей вміє говорити так спокійно і так лякаюче одночасно.

Чорт! Я натягую джинси. Серце б'ється. Приїде за мною? Ось ще! Мене зараз знудить ... немає ... Все добре. Стривай. Він просто морочить мені голову. Я ж не сказала йому, де я. А сам він мене не знайде. Та й до того часу, коли він добереться сюди з Сіетла, вечірка закінчиться і ми розійдемося. Я мию руки і дивлюся на своє відображення в дзеркалі. Щоки горять, погляд трохи расфокусированний. Хм ... текіла.

Я цілу вічність чекаю біля стійки, поки принесуть глечик з пивом, і повертаюся до нашого столу.

- Де ти пропадала? - Вичитує мене Кейт.

- Стояла в черзі в туалет.

Між Хосе і Леві розгорівся запеклу суперечку з приводу місцевої бейсбольної команди. Хосе зупиняється посередині лютої тиради, щоб налити нам усім пива, і я роблю великий ковток.

- Кейт, я хочу вийти, подихати свіжим повітрям.

- Швидко тебе розвезло!

- Я на п'ять хвилин, не більше.

Знову проштовхують крізь натовп. Мене починає нудити, голова зрадницьки паморочиться, і я нетвердо стою на ногах. Навіть гірше, ніж зазвичай.

Від ковтка прохолодного вечірнього повітря до мене приходить розуміння того, як же сильно я напилася. Все навколо двоїться, як в старих диснеївських мультиках про Тома і Джеррі. Боюся, мене зараз знудить. Навіщо ж я так напилася?

- Ана. - Хосе вийшов слідом за мною. - Тобі погано?

- По-моєму, я занадто багато випила. - Я слабо посміхаюся.

- Я теж, - шепоче він, не зводячи з мене пильного погляду темних очей. - Хочеш, обіприся на мене. - Він підходить ближче і обіймає мене за плечі.

- Дякую, Хосе, не треба. Я впораюсь.

Я намагаюся відштовхнути його, але у мене не залишилося сил.

- Ана, прошу тебе, - шепоче він і притискає мене до себе.

- Хосе, що ти робиш?

- Ана, ти давно мені подобаєшся. - Однією рукою він охоплює мене за талію, а другий тримає за підборіддя, відкидаючи мою голову назад. О господи ... він збирається мене поцілувати.

- Ні, Хосе, перестань! Ні! - Я відштовхую його, але він як стіна з залізних м'язів, я не можу його зрушити. Його рука в моїх волоссі, він не дає мені відвернутися.

- Ана, будь ласка, - шепоче Хосе, майже торкаючись моїх губ. Його дихання волого і пахне дуже солодко - Маргаритою і пивом. Він ніжно цілує мене в щоку трохи вище куточка рота. Я перелякана, п'яна і безпорадна, мені важко дихати.

- Хосе, не треба, - благаю я.

"Я не хочу. Я ставлюся до тебе як до друга, і мене зараз вирве », - кричить моя підсвідомість.

- Мені здається, дама сказала «ні», - доноситься з темряви спокійний голос. О Боже! Крістіан Грей. Як він тут опинився?

Хосе відпускає мене.

- Грей, - коротко вимовляє він.

Я тривожно озираюся на Грея. Він сердито дивиться на Хосе, очі його метають блискавки. Чорт! Я більше не в силах утримувати в собі алкоголь. Шлунок підступає до горла, я згинається навпіл, і мене картинно нудить прямо на землю.

- Бог мій, Ана! - Хосе в відразі отпригівает назад.

Грей прибирає моє волосся з лінії вогню і, взявши під руку, м'яко веде до невисокої цегляній квіткарки на краю парковки. З глибокою вдячністю я помічаю, що там щодо темно.

- Якщо захочеш ще раз вирвати, то краще тут. Я тебе потримаю.

Однією рукою він притримує мене за плечі, а другий збирає моє волосся в імпровізований кінський хвіст, щоб вони не падали на обличчя. Я ніяково намагаюся його відштовхнути, але мене знову нудить ... а потім ще раз. О господи ... Скільки це буде тривати? Навіть тепер, коли мій шлунок повністю спорожнів і назовні більше нічого не виходить, тіло стрясають жахливі спазми. Я мовчки даю собі клятву ніколи більше не брати в рот спиртного. Словами цих мук не передати. Нарешті все закінчується.

Абсолютно змучена, я насилу тримаюся ослабілими руками за цегляну стіну квіткарки. Грей відпускає мене і дає носовичок. Ну в чиєму ще кишені може бути чистий льняна хустка з монограмою? КТГ. Цікаво, де такі купують? Витираючи рот, я мляво розмірковую про те, що означає буква Т. Неможливо підняти очі і подивитися на Грея. Як соромно. Краще б мене проковтнули азалії, які ростуть в контейнері, або я провалилася крізь землю.

Хосе як і раніше стоїть біля входу в бар і стежить за нами. Простогнав, я закриваю обличчя руками. Це один з найгірших моментів мого життя. Я намагаюся згадати найгірший, і мені в голову приходить тільки відмова Крістіана. Нарешті я набираюся хоробрості і крадькома кидаю на нього швидкий погляд. Грей дивиться на мене зверху вниз, і по його обличчю нічого не можна зрозуміти. Обернувшись, я бачу збентеженого Хосе. Схоже, в присутності Грея йому явно не по собі. Як я на нього сердита! У мене для мого так званого одного є пара добірних слів, які я ніколи не наважуся виголосити в присутності видного підприємця Крістіана Грея. Ну невже я можу тепер зійти за справжню леді, коли він тільки що бачив, як мене вивертало прямо на землю ?!

- Я ... е-е ... буду чекати вас в барі, - бурмоче Хосе.

Ми обидва не звертаємо на нього уваги, і він зникає за дверима. Я залишаюся один на один з Греєм. Тільки цього не вистачало. Що я йому скажу? Треба попросити вибачення за телефонний дзвінок.

- Вибачте, - лепечу я, втупившись в хустку, який відчайдушно тереблю руками. «Який м'який».

- За що ти просиш вибачення, Анастейша?

- В основному за те, що подзвонила п'яна. Ну і багато ще за що, - майже шепочу я, відчуваючи, що червонію. «Можна я зараз помру, ну будь ласка!» - Молю я невідомо кого.

- З усіма буває, - каже він сухо. - Треба знати свої можливості. Ні, я всією душею за те, щоб розсовувати кордону, але це вже занадто. І часто з тобою таке трапляється?

Голова йде обертом від надлишку алкоголю і роздратування. Йому-то яке діло? Я його сюди не кликала. Він поводиться зі мною, як дорослий з провинилися дитиною. Мені хочеться сказати, що якщо захочу, то буду тепер напиватися щовечора, і його це не стосується, проте зараз, після того як мене нудило прямо у нього на очах, краще промовчати. Чому він не йде?

- Ні, - відповідаю я покаянно. - Таке зі мною вперше, і зараз у мене немає бажання повторювати експеримент.

Ніяк не збагну, навіщо він тут ... У вухах народжується шум. Грей зауважує, що я ось-ось упаду, піднімає мене на руки, притискаючи до грудей, як дитину.

- Заспокойся, я відвезу тебе додому, - тихо каже він.

- Треба попередити Кейт. - «Боже мій, я знову в його обіймах».

- Мій брат їй скаже.

- Хто?

- Мій брат Еліот зараз розмовляє з міс Кавана.

- Е? .. - Нічого не розумію.

- Він був разом зі мною, коли ти подзвонила.

- У Сіетлі? - Я абсолютно збита з пантелику.

- Ні, я живу в «Хітмане».

"Досі? Чому? »- Дивуюся я.

- Як ви мене знайшли?

- На твою мобільному. Я відстежив його, Анастейша.

Таке можливо? Це легально? «Він тебе переслідує», - шепоче мені підсвідомість крізь хмару текіли, як і раніше затуманює розум, але, оскільки це Грей, я не проти.

- У тебе була з собою сумка чи куртка?

- Е-е ... взагалі-то так. І те і інше. Крістіан, будь ласка, мені потрібно попередити Кейт. Вона буде хвилюватися.

Його губи стискаються в тонку лінію.

- Ну, якщо потрібно ...

Він ставить мене на землю і, взявши за руку, веде назад в бар. Я знесилена, залякана, як і раніше п'яна і якось неймовірно схвильована. Він стискає мою руку - яке дивне переплетення почуттів!

Усередині шумно і багатолюдно. Грає музика, і на танцполі зібрався великий натовп. За нашим столом Кейт не бачити, та й Хосе кудись подівся. Леві сидить на самоті, всіма покинутий і нещасний.

- А де Кейт? - Я намагаюся перекричати шум. Голова у мене починає пульсувати в такт важким басам.

- Танцює, - кричить у відповідь Леві; він страшно злий і підозріло оглядає Крістіана. Я насилу натягую свою чорну куртку і надягаю через голову довгий ремінь від сумочки. Я готова йти відразу ж, як тільки знайду Кейт.

- Вона на танцполі. - Я трохи чіпаю його рукою і нахиляюся до вуха; кінчик мого носа стосується його волосся, я вдихаю їх чистий, свіжий запах. О Боже! Заборонені, незнайомі почуття, які я намагалася заперечувати, піднімаються з глибин і доводять до нестями моє змучене тіло. Я червонію, і десь глибоко, глибоко всередині мої м'язи солодко стискаються.

Грей коситься на мене, знову бере за руку і веде до барної стійки. Його обслуговують негайно: містер Грей не звик чекати. Невже йому все дістається так легко?

- Випий, - командує він, простягаючи мені дуже велику склянку води з льодом.

Кольорові вогні, які спалахують в такт музиці, відкидають дивні відблиски і тіні по всьому бару. Мій супутник поперемінно стає зеленим, блакитним, білим і демонічно червоним. Він уважно дивиться на мене. Я роблю боязкий ковток.

- Допивай!

Все-таки він справжнісінький деспот. Грей, явно засмучений, куйовдить рукою неслухняне волосся. У нього-то які проблеми? Ну, якщо не брати до уваги дурну п'яну дівчину, яка телефонує йому серед ночі. Він тут же вирішує, що її треба рятувати і, між іншим, виявляється прав. А потім йому доводиться дивитися, як її вивертає навиворіт ... «Ох, Ана, скільки можна мусолити одне й те саме?» - Сердито зупиняє моя підсвідомість. Мені видається, що воно строго дивиться на мене поверх окулярів.

Світ під ногами трохи погойдується, і Грей кладе руку мені на плече, щоб підтримати. Я слухняно допивав воду; від випитого мене знову починає нудити. Грей забирає склянку і ставить його на стійку бару. Крізь пелену я помічаю, що він одягнений в простору білу лляну сорочку, облягаючі джинси, чорні кеди-конверси і темний піджак в смужку. Комір сорочки розстебнутий, видно волосся на грудях. Моєму помутніння свідомості він здається дуже привабливим.

Грей знову бере мене за руку. Ой, мамо! .. Він тягне мене на танцпол. Чорт! Я не танцюю. Він відчуває, що я упираюся, і під кольоровими променями я бачу його задоволену, трохи зловтішну посмішку. Грей простягає мені руку і різко смикає: я опиняюся в його руках, і він знову починає рухатися, захоплюючи мене за собою. Ого! Він високий клас, і, на свій подив, я йду за ним крок у крок. Напевно, тому, що я п'яна. Грей міцно притискає мене до себе. Інакше я впала б в обморок біля його ніг. В якомусь куточку мозку раптом спливає улюблене попередження мами: «Ніколи не довіряй чоловікам, які добре танцюють».

Ми рухаємося через натовп до іншого кінця майданчика і ось вже опиняємося поруч з Кейт і Еліотом - братом Крістіана. Музика, гучна і розгнуздана, гуркоче у мене в голові. Я задихаюсь. Кейт явно в ударі, танцює як божевільна. З нею таке рідко буває: лише тоді, коли їй хтось дуже подобається. Дійсно подобається. І значить, завтра за сніданком нас буде троє. Кейт!

Крістіан нахиляється і щось шепоче на вухо Еліоту. Еліот - високий, широкоплечий, з хвилястим світлим волоссям і підступним блиском в очах. У пульсуючому світлі прожекторів я не можу розібрати їх кольору. Еліот усміхається і обіймає Кейт. Вона, схоже, щаслива ... Кейт! Навіть в моєму стані я просто в шоці. Адже вона тільки що з ним познайомилася! .. Кейт киває якимось його словами, посміхається і махає мені рукою. Крістіан в одну мить веде нас з танцполу.

Але ми з нею і словом не перемовилися. Ясно, до чого все йде. Їм терміново потрібна лекція про безпечний секс. Сподіваюся, вона бачила плакат на дверях туалету. Думки вирують в голові, намагаючись прорватися крізь п'яний туман. Тут дуже жарко, занадто голосно і занадто багато вогнів. Голова йде обертом ... здається, підлогу зараз підніметься прямо до обличчя. Останнє, що я чую перед тим, як впасти без свідомості на руки Крістіана Грея, це його ганьбу

- Твою мать!




 Еріка Леонард Джеймс |  Глава 1 |  глава 2 |  глава 6 |  глава 7 |  ПРАВИЛА |  глава 8 |  глава 9 |  глава 10 |  КОНТРАКТ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати