На головну

Генератор наміри

1.  Аварійне збудження тягового генератора.
  2.  Благі наміри, які стоять за моторошними фільмами
  3.  вітер наміри
  4.  віруси наміри
  5.  Чарівна сила наміри
  6.  Генератор. Призначення і пристрій генераторів змінного і постійного струму.

Ще в першій книзі, у введенні в Трансерфинг, я обіцяв, що ніяких вправ не буде. Дійсно, техніка Трансерфінга працює навіть в тому випадку, якщо ви не докладаєте жодних зусиль для самовдосконалення; але ефективність її набагато зростає, якщо ви володієте, крім фізичного здоров'я, ще трьома додатковими ресурсами. Перше - це сильна енергетика: підвищений життєвий тонус і здатність активно впливати на реальність. Друге - інтелект: вміння легко вирішувати складні проблеми. І третє - особиста чарівність: дар притягувати і викликати прихильність до себе людей. Успіх в кар'єрі та особистому житті напряму залежить від цих трьох складових. Якщо вас не цілком задовольняють ресурси, які ви маєте, можу запропонувати конкретні способи їх підвищення.

Треба сказати, фізичне здоров'я є необхідною, але недостатньою умовою високої енергетики. Можна мати міцне тіло і одночасно слабкий життєвий тонус через те, що енергетичні канали заблоковані. Інтенсивні заняття спортом, важкі навантаження теж не стільки розвивають, скільки зношують організм. Найоптимальніший вогонь життя розпалюється і підтримується помірними фізичними вправами в поєднанні з концентрацією уваги на енергетичних потоках. Своїми м'язами людина ще більш-менш управляти вміє, оскільки рухатися йому доводиться щодня, так чи інакше. На енергію ж уваги, як правило, ніхто не звертає, тому вона не тільки не піддається управлінню, а й відчувається лише у вигляді короткочасних спалахів бадьорості, змінюваних більш тривалим занепадом сил.

Для того щоб відновити атрофовану здатність керувати своєю енергетикою, необхідно енергетичним потокам приділяти стільки ж уваги, скільки і м'язам. Без такої уваги всяка гімнастика втрачає половину своєї ефективності, а то і зовсім перетворюється в марнування сил і часу. Тим часом будь-яка фізична вправа можна трансформувати в енергетичне. Розглянемо, як це робиться, на прикладі тибетського комплексу «Око Відродження», відомого за однойменною книгою Пітера Келдера.

Я не буду повторювати опису рухів - їх можна взяти з першоджерела. Зупинюся лише на відчуттях, про які практично нічого не сказано. Якщо вам доводилося займатися цією гімнастикою, згадайте, що ви відчували? Напевно, нічого. А потім ви, скоріше за все, закинули цю практику, тому що ніяких особливих зрушень вона не принесла. А все тому, що в книзі йдеться лише про те, як треба рухатися і дихати, але ні словом не згадується про увагу. Куди воно повинно бути направлено? Яка мета цієї гімнастики? Про що необхідно думати? Про проблеми наступаючого дня?

У мене завжди викликає посмішку характерна манера деяких гуру. Роздуті власною важливістю, вони викладають своє вчення в книзі, але при цьому підкреслюють, що є деякі нюанси, які вчитель може передати учневі лише безпосередньо. Це як? На вушко шепнути, чи що? Я вважаю, що не існує такого таємного знання, яке неможливо було б пояснити звичайними словами, в тому числі на папері. В іншому випадку потрібно чесно зізнатися в тому, що або сам толком не розумієш суть свого знання, або навмисно щось приховуєш. Ну, це до слова.

Не знаю, з якої причини в книзі «Око Відродження» упущено найістотніше. Почнемо з того, що руху там імені не вправами, а ритуальними діями. Чому б це? Дійсно, самі по собі руху не містять в собі нічого такого особливого, що значно підвищувало б енергетику і, більш того, претендувало на роль засобу омолодження. Важливо інше - на чому сконцентровано увагу під час виконання цих дій. Я розповім вам, як слід займатися даною гімнастикою.

Дія перша. Обертання доцільно розбити на три підходи в дванадцять, п'ятнадцять і вісімнадцять оборотів. Ці цифри не фіксовані і нічого не значать - ви можете варіювати їх на свій розсуд, як підказує інтуїція і тіло. Доцільність трьох підходів в тому, що прискорення енергетичних вихорів індукується саме різкою зупинкою після обертання. Обертатися слід вільно, розслабившись, звертаючи увагу, як руки відтягує відцентровою силою. Зупинившись, закрийте очі і відчуєте, як вихори за інерцією продовжують крутитися. Відчуйте свою енергію. Направте свій намір на наступну установку: «У мене потужна енергетика. Енергія прочищає всі канали, всі ті речі, весь організм. У чистому організмі енергія тече вільно. Моя енергетика підвищується ". Повторюйте цю афірмації, поки не пройде запаморочення. Обертання вихорів у більшості людей направлено за годинниковою стрілкою. Але у окремих індивідів може бути навпаки. Тому, якщо при обертанні ви відчуваєте дискомфорт і явне опір, змініть напрямок і надалі крутитесь проти годинникової стрілки.

Дія друга. Намагайтеся виконувати його якісно, ??не поспішаючи, з прямими ногами. Тягніть п'яти. Якщо двадцять одне повторення зробити важко, робіть менше - головне, якісніше. При кожному повторенні, опустивши ноги, розслабляйтеся і, видихаючи, на пару секунд віддавайтеся відчуттям. Відчуйте, як енергія наповнює все тіло, переливаючись.

Дуже важливо в момент розслаблення звернути увагу на це відчуття. Необхідно не просто працювати, напружуючи м'язи, а саме накачувати себе енергією. Якщо фізичні дані дозволяють, можна це дію виконувати, повиснувши на перекладині. Вдихнувши на початку підйому, піднімайте прямі ноги до самого верху на затримці дихання. Опустивши, видихайте і розслабляйтеся. Ви обов'язково відчуєте характерне відчуття наповнення енергією. головне - звернути увагу. Без фокусування уваги це будуть навіть не ритуальні дії, а просто безглузді рухи. Завершивши дію, енергійно вставайте на вдиху, викидаючи руки вгору. Відчуйте рух енергії. Потім без паузи видихайте, розводячи руки по сторонам і вниз. (Зверніть увагу, вставати можна і на видиху, а опускати руки на вдиху. Спробуйте і те, і інше, що вам більше підійде.) Утверджуйте при цьому мислеформу: «У мене потужна енергетика». Відчуйте прилив енергії. Таким же чином закінчуйте і наступні три дії.

Дія третя. Ця дія може здатися взагалі безглуздим. Дійсно, так воно і буде, якщо виконувати його просто як рух, поза увагою. Вигинаючись назад, так само, як і нахиляючись вперед, концентруйте увагу на основних енергетичних потоках. Потоки проходять через центральну вісь тіла. Висхідний знаходиться трохи попереду, спадний трохи позаду осі. Якщо в першій дії ви визначили для себе обертання проти годинникової стрілки, напрямок потоків може бути зворотним. Слухайте своє тіло - воно підкаже. У книзі «Трансерфінг реальності» розповідалося, як можна відчути ці потоки. Уявіть собі, що з самого центру вашого тіла виходять дві горизонтальні протилежні стрілки: одна спрямована вперед, інша - назад. Стрілки виходять з тіла і виступають сантиметрів на двадцять-тридцять або більше. Тепер подумки поверніть стрілки одночасно - передню вгору, а задню вниз так, щоб вони встали вертикально уздовж хребта. Ви відразу відчуєте, як енергетичні потоки помітно пожвавилися. Ви неначе повертаєте ключ, який запускає центральні потоки. Так ось, виконуючи третя дія, ганяйте ці потоки, уявляйте, вже без «ключа», як якась субстанція прокачується одночасно в двох напрямках уздовж центральної осі вашого тіла.

Дія четверта. Якщо виконувати його в точності, як пропонується, може виникнути відчуття дискомфорту. Однак треба сказати: яким би корисним не було вправу, якщо тіло при цьому відчуває незручності, ніякого підйому енергії очікувати не слід. Навпаки, незручне рух може заблокувати канали. Тому, якщо у вас виникає дискомфорт, перетворіть це дію так, щоб вам було зручно його виконувати. Наприклад, постановку кистей рук можна змінити - розташуйте їх так, як хочете. Якщо приземлятися на підлогу вам теж не хочеться, чи не розпрямляйте ноги до кінця і не торкайтеся підлоги. Головне в цьому русі - звертати увагу на центральні потоки, коли спина вигинається. Так, вигинаючись паралельно підлозі, запускайте потоки, а слідом за цим повертайтеся назад в «підвішений стан», немов гойдаючись на гойдалках.

Дія п'ята. Коли тіло викидається вперед, направляйте намір на прискорення центральних потоків. Одночасно з енергійним кидком тіла «кидайте» енергетичні потоки, змушуйте їх розганяти, уявляйте, як потужна сила пронизує вас.

Власне, намір (воля) харчується саме цією силою - вільної енергією. Низький рівень енергетики є головною причиною млявості, занепадницькі настрої, хронічної втоми, депресії, хвороб. Причина слабкої енергетики криється в зашлакованості організму, в блокуванні і атрофії енергетичних каналів, а іноді в приховані проблеми з хребтом. Сама людина не виробляє енергію - він бере її з космосу, скільки зможе. Тіло людини (фізичне, астральне і т. Д.) Служить приймачем і одночасно перетворювачем - ретранслятором енергії. Мета ритуальних дій полягає в тому, щоб прочистити, оживити, омолодити енергетичні канали. Саме на цю мету має бути направлено намір. Тоді вільна енергія - джерело наміри - буде живити і розвивати саму себе. Чим вище рівень вільної енергії, тим вище життєвий тонус і здатність керувати реальністю.

Дія шоста. Мета даної дії полягає не в тому, щоб заглушити сексуальну енергію. Та й навряд чи це вдасться. Природу не приборкаєш. І чи варто це робити? Існує певна думка, що відмова від статевих контактів нібито продовжує життя. Однак ще ніхто не довів, що це дійсно так. Взагалі, навколо сексу крутиться неабияка кількість суперечливих і сумнівних трактувань, від релігійних до медичних. Занадто делікатна це тема, в усіх відношеннях. Звідси і безліч всяких вигадок. На мій погляд, в даному питанні не слід вірити нікому, крім як своїм переконанням, інтуїції. Що ви самі з цього приводу думаєте, так воно і буде - для вас. Як, втім, і з будь-якого іншого приводу. Адже світ - це дзеркало.

Так в чому ж мета шостого дії? У тому, щоб перерозподілити частину енергії з нижніх чакр до верхніх. Нижні чакри у людини розвинені сильніше, і вони відповідають в основному за виживання, що в цивілізованому суспільстві вже не зовсім актуально. А ось верхні чакри - любов, творчість, усвідомленість, вища Я - розвинені слабко. Посилити їх нікому не завадить.

Виконувати дана дія краще з закритими очима. На вдиху уявляйте собі, як хмара якоїсь субстанції піднімається знизу вгору вздовж центральної осі тіла. Закінчивши вдих, зробіть паузу в пару секунд і зафіксуйте це відчуття більш виразно. Утверджуйте при цьому мислеформу: «Енергія перерозподіляється в верхні чакри». Видихаючи, з нахилом вперед, продовжуйте фіксувати увагу на русі енергії. Розпрямившись, знову затверджуйте мислеформу, яку можете доповнити за своїм розсудом, наприклад: «Мою свідомість прояснюється, я все ясно розумію і ясно викладаю»; «Моє вища Я пробуджується»; «У мене розкриваються творчі здібності»; «Я набираюся енергією любові»; і так далі - що хочете мати в результаті. Ви повинні мати намір просунути вгору енергетична хмара, або потік, або щось ще, - відчуття у кожної людини індивідуальні. Потім, після вдиху робіть видих, різко відкриваючи очі, і одночасно представляючи, як з очей струмує потік енергії - це для того, щоб випустити з голови її надлишок. Шосте рух досить повторити три рази. Ну, а якщо вже ви сильно побоюєтеся за зниження своєї сексуальної сили, можете виконувати цю дію не частіше одного-двох разів на тиждень.

У перервах між рухами буде дуже корисно зробити два енергетичних вдиху, як рекомендує Крістофер Кілхем в своїй книзі «П'ять тибетських перлин». Пропоную виконувати ці вдихи наступним чином. Розправте грудну клітку, покладіть руки на пояс великими пальцями вперед. Починайте повільний і ледве відчутний вдих через ніс. Вдихати ви повинні не стільки повітря, скільки енергію. Це означає, в ніздрях рух повітря не відчувається - швидше, відчувається наповнення тіла енергією, силою, теплом, якоїсь субстанцією або як вам краще представляється. Наповнення відбувається або від низу до верху, подібно склянці, або одночасно у всьому тілі - як вам зручніше. Тривалість вдиху 40-50 секунд.

Намір затверджуйте в наступній думкоформа: «Я переповнює енергією через край. Моя енергоємність зростає. У мене потужна енергетика, і з кожним днем ??дедалі потужнішими. Я свічуся енергією любові і чарівності. Я чистий енергетичний джерело. Люди відчувають мою енергетику і відчувають до мене симпатію ».

Що стосується останнього, так воно і буде - самі переконаєтеся. Коли побачите, що люди дійсно переймаються до вас симпатією, не забувайте про себе констатувати, що техніка справді працює. Така констатація необхідна розуму, тому що він вічно сумнівається: «Невже я на таке здатний?»

Мислеформу можете доповнити за своїм розсудом і розбити її як завгодно на обидва вдиху. Тільки не повторюйте ці слова (в думках або вголос - без різниці) механічно - відчувайте, уявляйте те, що хочете отримати. Оголошуйте свій намір з усією рішучістю, але без напруги. Сила наміри не в напрузі, а в зосередженості. Закінчивши вдих, опустіть руки і зробіть вільний швидкий видих. Відчуйте, як при цьому від вас розходиться енергетична хвиля, відчуйте, як вона заповнює всі приміщення, в якому перебуваєте, або відчуєте навколо себе енергетичну сферу радіусом 5-7 метрів: «У мене потужне енергетичне поле».

Тепер ви розумієте, чому шість тибетських рухів названі ритуальними діями. Це не стільки фізичні вправи, скільки свого роду обряд, на який «нанизується» намір. Без концентрації уваги, без декларації наміри цей обряд втрачає і ефективність, і сенс.

Тибетський комплекс не обмежується шістьма рухами. У книзі А. Привалова і А. Сідерського «Око відродження для сучасної епохи» наводиться істотне доповнення - ранковий і вечірній коло. Це ще два дії, які виконуються відповідно вранці і ввечері. У даній книзі вже даються рекомендації - на що звернути увагу при виконанні рухів. Кола несуть в собі настільки багатий спектр відчуттів (особливо ранковий), що ви самі все відчуєте і зрозумієте. Головне - «дивитися на тіло», ловити відчуття, буквально ловити кайф, а не просто рухатися.

Взагалі, будь-яка фізична вправа перетворюється в енергетичне, якщо фіксувати увагу на відчуттях і центральних потоках. Наприклад, є одне дуже ефективна вправа, яке в армії називають «солдатська пружина». Встаньте прямо. На рахунок «раз» робимо вдих, одночасно піднімаючи руки перед собою вгору і прогинаючись назад. На рахунок «два» затримуємо дихання і, не згинаючи ніг, робимо нахил, намагаючись дістати до підлоги кінчиками пальців або всією долонею, як вийде. На рахунок «три» присідаємо, витягнувши руки перед собою, одночасно видихаючи. На рахунок «чотири» встаємо, опускаючи руки по сторонам, і робимо паузу в пару секунд, розганяючи центральні потоки. Ви відчуєте, як зверху і знизу з вашого тіла вириваються енергетичні фонтани. Ця вправа добре виконувати в якості розминки перед тибетським комплексом.

Самі по собі руху комплексу корисні ще тому, що стискають, розтискають і масажують внутрішні органи, від чого ті очищаються і регенеруються. Розминка необхідна не тільки м'язам, а й внутрішнім органам. Тіло людини, яка веде малорухливий спосіб життя, подібно до застійної калюжі.

Що стосується лякає попередження в книзі Пітера Келдера про те, що вправи необхідно виконувати щодня, а довгі перерви чреваті неприємними наслідками, можу сказати наступне. Займаючись гімнастикою (неважливо який) досить тривалий час, ви доводите свій фізичний і енергетичний рівень до найвищої позначки. Так ось, особливість такого підйому полягає в тому, що, припиняючи заняття, ви скочується з набраної висоти глибоко вниз - ще нижче, ніж були до початку занять. І якщо через деякий час ви вирішите знову набрати колишню висоту, це буде значно важче. Так що, якщо вже почали, краще не робити перерви більш одного-двох днів. Це є не тимчасове оздоровлення, а спосіб життя.

І нарешті, остання дія, «Генератор наміри», повторимо його ще раз в контексті розвитку енергетики і інтелекту. Це одне з найдавніших енергетичних вправ, воно дійшло до нас з глибини тисячоліть у спадок від магів Атлантиди. Зігніть руки в ліктях перед собою, як ніби тримаєте м'яч. Нагнітайте напруженість між долонями, щоб відчути пружний згусток енергії. Порухайте руками так, ніби обмацують і стискаєте повітряну кульку. Відчувши поколювання в долонях і пружну субстанцію між ними, починайте рухати руками так, ніби граєте на гармошці. Зверніть увагу на відчуття в голові. Коли руки йдуть в сторони, в голові щось стискається, а коли назустріч, розширюється. Відчуйте, як мозок реагує в такт рухам.

Продовжуйте водити руками і затверджуйте мислеформу: «У мій мозок закладена програма на саморозвиток. Мозок сам розвивається і вдосконалюється. Формуються нові зв'язки між півкулями. Обидва півкулі працюють чітко, злагоджено, синхронно. У мене геніальний мозок. Мені в голову приходять геніальні ідеї. Я мислю нестандартно. Резерви мозку включаються в роботу. Мозок активний на сто відсотків. У мене потужний інтелект, і з кожним днем ??дедалі потужнішими. Я легко вирішую будь-які проблеми. Моя свідомість прояснюється. Для мене все прозоро і просто. Я все ясно розумію і ясно викладаю ». Ви можете використовувати цю мислеформу або переробити її на свій розсуд.

Спробуйте инвертировать відчуття: нехай тепер сам мозок рухає руками. Коли в голові щось розширюється, руки автоматично стискаються, і навпаки. Можливо, не відразу, але у вас вийде. Це гімнастика для мозку, і вона йому дуже подобається. Попрацюйте так ще трохи. Потім перейдіть від горизонтальних рухів руками до круговим, як ніби плавно збиваєте ватяну хмара. Перемкніть увагу на свою енергетичну оболонку. Відчуйте єднання енергетичного згустку між долонями і всієї оболонки. Іншими словами, уявляйте, ніби «збиваєте» свою енергетику, як в міксері. Згусток - це як би концентрація вашого наміри, і ви накачуєте цим наміром всю свою енергетичну оболонку. В результаті ваше енергетичне тіло упорядковується і перетворюється в структуру, яка випромінює задану мислеформу в простір варіантів. Так працює генератор наміри.

Продовжуючи руху, затверджуйте свою особисту мислеформу. Складіть її за бажанням: чого ви хочете досягти в житті. наприклад: «Я успішно просуваю свій проект», і промовляти все, що з цим пов'язано. Вимовляєте не просто слова, а намагайтеся образно уявити, як справи йдуть в гору, як ви просувається по кар'єрних сходах, зарплата зростає, і так далі. Думкоформа повинна містити основний лаконічний набір всього того, що ви хочете отримати в своєму житті. Що для вас є найголовнішим, то і затверджуйте. Таким чином буде сформована ваша програма. На завершення зупиніть руки і спробуйте знову відчути згусток між долонями. Ви виявите, що він став щільніше. Візьміть цей енергетичний кулю і «втирайте» його одним рухом в обличчя або тіло, подібно до того, як це роблять мусульмани. Тепер, зарядивши енергетичну оболонку, ви будете весь день ходити, випромінюючи в простір свій намір.

Не слід тільки напружуватися і тиснути на себе і на світ. Оголошуйте декларацією наміру рішуче, спокійно і непохитно. Згадайте, як морські хвилі безпристрасно і неминуче накочуються на берег. Точно так само неминуче буде реалізовано і Ваші наміри.

Вадим Зеланд |  апокрифічний Трансерфинг |  Мета: шлях або пункт призначення? |  кредо Вершителя |  світ сновидінь |  Здрастуйте, товариші кіборги! |  паразити свідомості |  Поговоримо про кексі |  Склянка води |  друга цивілізація |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати