Головна

ЕВОЛЮЦІЯ КОРІННИХ РАС В ЧЕТВЕРТОМУ КОЛІ 2 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

15 / бути йому корисним. І він (Адам) дізнався, що не була дослухається до його думки (першому архонту) через світло Епінойі, яка є в ньому, яка направляє його в його думках бути вище першого архонта. І він (перший архонт) захотів забрати силу, яку він сам йому віддав.

20 / І він приніс забуття Адаму ». І я сказав рятівникові: «Що таке забуття?» І він сказав: «Це не так, як написано у Мойсея (і) як ти чув. Адже він сказав у своїй першій книзі:

«Він змусив його заснути», але

25 / (це було) в його відчутті. Також адже сказав він (перший архонт) через пророка: «Я обтяжена їх серця, щоб вони не розуміли і не бачили». Тоді Епінойа світла зникла а ньому (Адамі). І протоархонт побажав

30 / витягти її з його ребра. Але Епінойа світла невловима. Хоча тьма переслідувала її, вона не вловила її. І він витягнув частина його сили з нього. І він створив інший зліпок

35 / в формі жінки, згідно образу Епінойі, який відкрився йому. І він вклав

23. частину, яку взяв з сили людини, в жіночий зліпок, і не так, як Мойсей сказав: «його ребро». І він (Адам) побачив жінку поруч

5 / с собою. І тоді-то Епінойа світла з'явилася, і вона зняла покрив, який лежав на серці його. І протверезів він від сп'яніння темрявою. І дізнався він свій образ і сказав

10 / «Так, це кістка від моєї кістки і плоть від моєї плоті». А тому людина батька свого і матір свою і пристане до своєї жінки, і стануть вони двоє одним тілом. Адже.

15 / пошлють йому його товариша, і він залишить батька свого мати свою ...

20 / І наша сестра Софіа (є) та, яка спустилася беззлобно, щоб виправити свій недолік. Тому вона була названа Життям, тобто матір'ю живих. Через Пронойі

35 / вищого самовладдя і через неї вони скуштували вчинене Знання.

Я ж, я відкрився у вигляді орла на дереві знання, тобто Епінойа від Пронойі світла чистого.

30 / щоб навчити їх і пробудити від сну глибокого. Бо вони обидва були в занепаді, і вони дізналися наготу свою. Епінойа, будучи світлом, відкрилася їм, і вона пробудила

35 / їх думку. І тоді Алдабаоф (sic) дізнався, що вони віддалилися від нього, він прокляв свою землю. І він знайшов жінку, яка

24. приготувала себе для свого чоловіка. Він був паном її в той час, як він не знав таємниці, що сталася з святого ради. Вони ж боялися ганити його. И

5 / він відкрив своїм ангелам своє незнання, яке було в ньому. І він вигнав їх з раю, і він огорнув їх похмурої темрявою. І протоархонт побачив діву, яка стояла

10 / поруч з Адамом, і що Епінойа світла життя відкрилася в ній. І Алдабаоф був сповнений незнання. І коли Пронойі всього дізналася це, вона послала деяких, і вони викрали

15 / життя у Єви. І протоархонт осквернив її, і він народив з нею двох синів: перший і другий Елоім і Іаве. Елоім з ведмежою мордою, Іаве з котячої мордою. Один

20 / був праведний, інший неправедний. Іаве він поставив над вогнем і вітром. Елоім ж він поставив над водою і землею. І їх він назвав

25 / іменами Каїн і Авель з хитрості. І до цього дня залишилося злягання, що йде від протоархонта. І він посіяв спрагу до породження в тій, хто належить Адаму. І він справив через

30 / злягання породження в образі тел, і він наділив їх своїх духом оманливим. І він заснував над начальством двох архонтів, так що вони могли правити над могилою.

35 / І коли Адам дізнався образ свого передбачення, він породив образ

25. сина Людини. Він назвав його Сіфом, згідно породженню в еонах. Подібним чином інша мати послала вниз свій дух в образі, який подібний до їй, і

5 / як відображення тих, хто в Плерома, з тим щоб приготувати місце проживання для еонів, які спустяться. І він дав їм випити воду забуття від протоархонта, щоб вони не могли дізнатися, звідки вони. І таким чином

10 / насіння залишалося деякий час, хоча він допомагав в тому, щоб, коли Дух спуститься від святих еонів, він міг би підняти його і зцілити його від вади, і вся Плерома

15 / могла б стати святою і без вади ». І я сказав рятівникові: «Господи, чи все душі тоді будуть врятовані в світлі чистому?» Він відповів і сказав мені: «Великі речі

20 / піднялися в твоєму розумі, бо важко виявити їх перед іншими, якщо не перед тими, хто від роду нерухомого. Ті, на кого Дух життя спуститься і буде з силою.

25 / - будуть врятовані, і стануть досконалими, і будуть гідні величі, і будуть очищені в цьому місці від усього злодіяння і турботи зіпсованості. І немає у них інший турботи, якщо не

30 / одна непорушність, про яку вони стануть піклуватися з цього місця, без гніву, або ревнощів, або заздрості, або бажання, або жадібності до всього.

Вони не піклуються ні про що, крім існування однієї плоті.

35 / яку вони несуть, чекаючи час, коли вони будуть зустрінуті

26. приймають. Такі суть гідні непорушною вічного життя і призову. Вони зносять все і витримують всі,

5 / так що вони здійснять благе і успадкують вічне ». Я сказав йому: «Господи, душі тих, хто не зробив цих речей, але на кого сила Духа

10 / життя спустилася [173], Дух [174], вони будуть в будь-якому випадку врятовані і звернуться. Бо сила спуститься на кожну людину, адже без цього ніхто не зможе повстати.

15 / І після того, як вони народилися, тоді, коли Дух життя стає могутнім і сила приходить і зміцнює цю душу, ніхто не може ввести її в оману справами лукавства.

20 / Але ті, на кого дух оманливий спускається, спокушає їм і впадають в оману ». Я ж сказав: «Господи, а ці душі, коли вони вийдуть з

25 / плоті, куди вони вирушать? »І він посміхнувся і сказав мені:« Душа, в якій сила стане більше духу оманливого, - вона сильна, і біжить від лукавства, і піклуванням

30 / непорушного врятована, і взята в спокій еонів ». Я ж сказав: «Господи, а ті, хто не пізнав, кому він належить, - де будуть їхні душі?»

35 / І він сказав мені: «У тих дух оманливий

27. набрав чинності, коли вони впали в оману. І він гнітить душу, і спокушає її до справ лукавства, і кидає її в забуття. І після того, як вона

5 / вийде (з тіла), її віддають владі, тим, які походять від архонта, і вони сковують її кайданами і кидають її в темницю і кружляють її до тих пір, поки вона не прокинеться від забуття і

10 / не досягне знання. І так само, коли стане вона досконалою, вона врятована ». І я сказав: «Господи, як може душа впокориться і повернутися в єство своєї матері або в людини?» Тут він

15 / зрадів, коли я запитав його про це, і сказав мені: «Воістину ти блаженний, бо ти зрозумів! Ця душа повинна слідувати за одною, в якій є Дух життя. Вона врятована через

20 / нього. Її не кидають в іншу плоть ». І я сказав: «Господи, ті, хто пізнав, але відвернувся, - куди підуть їхні душі?» Тоді він сказав мені: «Місце,

25 / куди прийдуть ангели бідності,

- Туди вони будуть взяті. Це місце, де немає покаяння. І вони будуть міститися там до дня, в який ті, хто лихословив про Дусі, будуть питаеми

30 / і покарані вічним ». І я сказав:

«Господи, звідки дух оманливий прийшов?» Тоді він сказав мені: «Метропатор, той, хто багатий свій милістю. Дух Святий

35 / в кожній формі, хто милосердний і

28. хто вам співчуває, тобто Епінойі світла, - він пробудив насіння роду досконалого, і його думка, і вічний

5 / світло людини. Коли перший архонт дізнався, що вони піднесені більш, ніж він в височині, і мислять краще, ніж він, то він побажав схопити їх думку, не знаючи, що вони вище

10 / його думки і що він не зможе схопити їх. Він тримав рада зі своїми владою, тими, що його сили, і вони разом здійснили перелюб з Софією, і вони породили ганебну долю,

15 / тобто, останню з пут мінливих: вона така, що (в ній) все мінливе. І вона важка і сильна, та, з якою з'єднані боги і ангели, і демони,

20 / і всі роди донині. Бо від цієї долі відбуваються всяке безчестя, і насильство, і зло, і підступи забуття, і незнання, і будь-яка

25 / тяжка заповідь, і тяжкі гріхи, і великі страхи. І таким чином все творіння стало сліпим, щоб вони не могли пізнати Бога, який треба усіма ними. І через оков забуття

30 / їхні гріхи утаени. Адже вони пов'язані заходами, часом, обставинами, між тим як вона (доля) панує над усім. І він розкаявся через всього, що стало існувати через нього. знову

35 / вирішив він наслати потоп

29. на творіння людини. Але велич світла Пронойі наставити Лис, і він проголосив (це) всьому насіння, тобто синам чоловіків. але

5 / ті, хто був далеким від йому, що не слухали його. Чи не так, як Мойсей сказав: «Вони зникли в ковчезі», але вони сховалися в місці, не тільки Ной, але також багато інших людей

10 / з роду нерухомого. Вони увійшли в місце і сховалися в світлому хмарі. І він (Ной) пізнав своє самовладдя. І та, що від світла, була з ним і стала світити на них, бо

15 / він (перший архонт) приніс темряву на землю. І він (перший архонт) тримав рада зі своїми силами. Він послав своїх ангелів до дочкам чоловіків, щоб вони могли взяти деяких з них для себе і порушити насіння

20 / для їх задоволення. І спочатку вони не досягли успіху. Коли ж вони не досягли успіху, вони знову зібралися разом і тримали разом рада. Вони створили дух оманливий, що має схожість з Духом, який зійшов,

25 / с тим, щоб осквернити душі через нього. І ангели змінилися в своєму образі за образом їх (дочок чоловіків), напарників, наповнивши їх духом темряви, який вони приєднали до них, і лукавством.

30 / Вони принесли золото, і срібло, і дар, і мідь, і залізо, і метал, і всякого роду речі. І вони спокусили людей, які слідували за ними.

30. в великі турботи, збили їх з шляху багатьма обманами. Вони старіли, не маючи дозвілля. Вони вмирали, не знайшовши правди і не пізнавши Бога істини. І

5 / так все творіння було поневолене навіки, від створення світу і донині. І вони брали жінок і народжували дітей у темряві за подобою їхнього духу. І вони замкнули свої серця.

10 / і вони затверділи в твердості духу оманливого донині. Я ж, досконала Пронойі за все, я змінилася в насінні моєму. Адже була я спочатку, щоб ходити Його дорогами всякими.

15 / Бо я - багатство світла. Я - пам'ять Плерома. Я увійшла в велич темряви, і я витерпіла, поки не вступила в середину темниці. І підстави хаосу

20 / рушили. І я, я сховала від них через лукавства, і вони не пізнали мене. Знову повернулася я вдруге. І я йшла, я вийшла з належить світу - я, пам'ять Пронойі, -

25 / я увійшла в середину темряви і всередину пекла, я шукала домобудівництво моє. І підстави хаосу рушили, так що вони могли впасти на тих, хто в хаосі, і знищити їх.

30 / І знову бігла, я до мого корені світла, щоб вони не були знищені до часу. Ще йшла в третій раз - я, світло, який в світлі, я,

35 / пам'ять Пронойі, - щоб увійти в середину темряви і всередину пекла.

31. І я наповнила особа моє світлом завершення їх еону. І я увійшла в середину їх темниці, це темниця тіла, і

5 / я сказала: «Той, хто чує, та повстане він від сну важкого». І він заплакав, і він пролив сльози. Важкі сльози витер він з себе і сказав: «Хто той, який називає ім'я моє, і звідки ця надія прийшла до мене.

10 / коли я в кайданах темниці? »І я сказала:« Я Пронойі світла чистого. Я думка незайманого Духа, який підняв тебе до місця шанованого. Повстань і згадай,

15 / бо ти той, який почув, і слідуй своєму корені, який є я, милосердя, і зміцни себе перед ангелами бідності і демонами хаосу і всіма, хто обплутав тебе.

20 / і стань, оберігаючи від сну важкого і загородження всередині пекла ». І я пробудила його і відобразила його в світлі води п'ятьма печатками, щоб

25 / відтепер смерть не мала сили над ним. І дивись, нині я йду в досконалий еон. Я наповнила тобі усіма речами вуха твої. Я ж, сказала все речі тобі, щоб ти записав їх

30 / і передав їх своїм духовним співтоваришам приховано. Бо є це таємниця роду нерухомого ». І рятівник дав йому це, щоб він записав це і поклав надійно. І він сказав йому: «Хай буде проклятий

35 / всякий, хто обміняє це на дар, або на їжу, або на питво, чи на одяг, або на якусь іншу річ

32. подібного роду ». І це було дано йому потай, і негайно він сховався від нього. І він пішов до своїх однокласникам

5 / і оголосив їм те, що рятівник сказав йому. Ісус Христос. Амінь. Від Івана апокриф.

Коментар до апокрифів Іоанна

До сих пір нашу розповідь слід було точно по тексту «Таємної Доктрини». Читач міг би зауважити, що власне все, що було представлено, є просто набором цитат, пов'язаних між собою спільною темою Добра і Зла і темами окремих глав. Зараз вперше ми маємо трохи відірватися від звичної грунту «Таємної Доктрини». Просто тому, що Апокриф Іоанна як такої не коментується в ній. Спробуємо акцентувати увагу на окремих моментах цього документа, грунтуючись на Дусі Таємної Доктрини.

Отже, Іоанн, учень Ісуса щиро вирішив прояснити для себе деякі питання, пов'язані з вченням Ісуса. І Небеса пішли йому назустріч. «Небеса розкрилися» і він побачив юнака, який став подібний до старця, і потім знову змінив свій вигляд і став схожим на дитя. Це був «чистий і непоганеної», той, хто перебуває з нами весь час.

Далі Він говорить про себе, що це Він «відкрився у вигляді орла на дереві знання, тобто Епінойя від Пронойі світла чистого». Вдавшись до звичної термінології, можна ототожнити це Істота з Вищим Логосом, відображення якого незримо присутній в наших Я Христа.

І далі це Істота викладає в дуже стислому вигляді послідовність всіх подій з моменту творіння цьому всесвіті, по-суті, короткий зміст Біблії. Але трактування подій виглядає абсолютно по-іншому. І зрозуміло, чому цей Апокриф був надійно вилучений батьками церкви, а багато подібних йому і знищені. Навіщо пастви знати Істину? Адже будь-яка церква заснована на трьох китах: догмі, владолюбство церковної ієрархії і невігластві мас. Таємна Доктрина в тому вигляді, в якому вона опублікована Блаватської, і в тому вигляді, в якому вона давалася усіма Присвяченими в усі часи, в тому числі Ісусом, руйнує догму, на якій заснована церква. А вже зі своїм владолюбством та невіглаством люди повинні розлучитися самі.

Що тільки не роблять люди, щоб зберегти і вберегти свої недоліки. Адже це треба було так майстерно до невпізнанності змінити Вчення, дане Ісусом, змішати Світло з Темрявою і об'єднати необ'єднуване. Адже Християнська Церква примудрилася об'єднати Вчення Ісуса з фарисейством вченням Єгови. І дві тисячі років християни всього світу дотримуються цього вчення, ведучому їх по коліна в крові. Чого варті Хрестові походи, інквізиція, спалювання неугодних на багатті під виглядом боротьби зі слугами диявола? І міф про особисте Дияволі, Сатані, Люцифера, з яким потрібно боротися, є тим стовпом, на якому тримається християнська церква.

І адже це триває. Тільки методи змінилися. Зараз неугодні оголошуються божевільними, їх вбивають, садять в тюрму або вони просто зникають без сліду. Це, звичайно, більш цивілізовано.

Однак давайте повернемося до теми Добра і Зла. У Апокриф Іоанна в пунктах з 4 по 9 розповідається про створення вищих сфер і Божественного прообразу людини. Але як тільки сталася перша диференціація в просторі і з'явилася Думка - Епінойя, то це вже послужило початком подвійності у всесвіті. Думка схильна до експериментування, невловима, свавільна, лукава. Рано чи пізно настав час, коли вона захотіла створити своє творіння, без згоди з вищою волею, через незнання. Хоча я, наприклад, до кінця не впевнена, що створення матеріального всесвіту не входило в початковий задум Творця. Що могло б замінити душам ту гігантську сцену, на якій вони можуть грати свої ролі, розвиватися, проходячи через страждання, біль, удосконалюватися і досягати вищого стану, на яке вони здатні?

Отже, Думка створила Ільда Баофа (Іалтабаофа). Таємна Доктрина ототожнює його зі сфіри Біна або з Господом.

Звичайно, мова йде про речі позамежних для нашого розуміння і тому в Апокриф пояснюється все простими словами, але будь-яке спрощення завжди чревата спотворенням. Тому я найбільше боюся, що цей Єгова займе в нашому людській свідомості місце Люцифера. Все не так просто. З причини великої щільності завіси, що відокремлює наш фізичний світ від вищих сфер, буває так, що пророк, провидець чує те, що він хоче почути, а не те, що сказано. Не треба забувати, що Іоанн жив 2000 років тому, а Боги «пішли» за часів Третьої Корінної Раси. Правда, потім були Божественні Династії за часів Четвертої Корінної Раси, але все одно чітке ясновидіння і яснослухання були вродженими здібностями людства як мінімум кілька сотень тисяч років назад. Іоанн, можливо, занадто очеловечил Елохім, включаючи Господа. І корінь його неприязні до цієї категорії Божества лежить в прагненні затвердити нову релігію, більш прогресивну. Але стара, природно, повинна бути зруйнована. Наші релігійні системи і переконання відповідають рівню нашої свідомості. Не може прийти досконала релігійна система або вчинене Вчення при недосконалому свідомості. Його просто ніхто не зрозуміє і не прийме. Тому Боги не можуть втілитися в наш час. Їх ніхто не прийме всерйоз. Нашому рівню свідомості і нашим вібрацій відповідають ті релігійні системи, які ми маємо. Щось більш досконале вислизає від нашої уваги. Ми не розуміємо, про що йде мова. Прикладом є Таємна Доктрина, дана через Блаватську, що представляє собою виклад світоглядної системи, відомої людству з незапам'ятних часів, набагато переважаючих по часу всі сучасні релігії. Хто з читачів здатний хоча б на 20 відсотків зрозуміти зміст всіх трьох томів Таємної Доктрини? Ця книга дана на багато століть вперед. Можливо, саме для цього прийняли втілення Владики Мудрості з Шамбали Ель Морія і Кутхумі.

Потім з'явилися родинні Навчання, найбільш відомими з яких є Агні Йога, Рух Я ЄСМЬ, Міст Свободи, Саміт Лайтхауз. Засновники цих Учений дають ту ж Істину, але більш просто. Це відповідає Рівню свідомості набагато більшого числа людей і знаходить мільйони прихильників по всьому світу.

Аналогічний процес відбувався після смерті Ісуса, коли дане їм Вчення намагалися пристосувати до розуміння мас. Зрештою, вийшло те християнство, яке ми маємо зараз, що містить в собі дуже мало від істинного Вчення Ісуса, зате зрозуміле мільйонам.

Хотілося б відзначити ще один момент. Чомусь нові вчення чи релігії вважають за краще прийняти в себе вкраплення старих навчань. Так сталося з вченням Ісуса, коли після повного затвердження нової релігії - християнства, в неї увійшов і Старий, і Новий Завіт з усіма їх суперечностями і неузгодженостями. Цікаво відзначити, що Вчення Вознесенних Владик, дане через Профет, крім нових для західного християнського свідомості понять про реінкарнацію, карму, вважало за краще увібрати в себе догму західного християнства про Люцифера і занепалих ангелів в якості однієї зі своїх основ. Поряд з прекрасним вченням про варті порога, про Космічних Часах, головним ворогом все ж залишається Люцифер, Диявол, що знаходиться десь поза людства, який є головним ворогом людства і з яким потрібно боротися. Владики не можуть дати через Посланника інформацію, з якої не погоджується зовнішнє свідомість Посланника. Тому Владики змушені були оголосити про другий смерті Люцифера і Сатани [175]. Однак до сих пір послідовники цього Навчання продовжують боротися з занепалих ангелів. Завдання Бога відокремити зерна від плевел серед людських монад. Наше завдання відокремити зерна від плевел всередині себе.

Давайте повернемося до апокрифів Іоанна. І ось Єгова, Ільда Баоф проголосив: «Я - Бог, і немає іншого Бога, крім мене».

І він створив свій витвір, яке було з вадою. І мати Ільда Баофа - Епінойя зрозуміла, що зробила помилку і покаялася. Вона була переміщена на дев'яте небо до тих пір, поки не виправить своєї вади. Як має відбутися виправлення цієї вади?

Настав момент, коли Ільда Баоф вирішив створити людину «за образом Бога і своєю подобою». Це дуже докладно описується в Апокриф. Однак створення Ільда Баофа не було успішним. «Праця їх був незавершеним і нерухомим на довгий час». Знадобилося втручання Істоти з вищих сфер, щоб людина ожив.

«І він

15 / послав через свій Дух милостивий і свою велику милість допомогу Адаму: Епінойю світла, ту, яка була названа Життям. І вона допомагає всьому творінню,

20 / працюючи разом з ним (вар .: співчуваючи йому), направляючи його в його повноту, навчаючи його про його сходження в насіння, навчаючи його шляху сходження, шляхи, яким воно зійшло вниз.

25 / І Епінойа світла скрита в Адамі (не тільки для того), щоб архонти не могли дізнатися її, але щоб Епінойа могла бути виправленням вади матері. І людина відкрився за допомогою тіні світла.

30 / яка є в ньому. І його думка піднялася над усіма тими, хто створив його. Коли вони знизу глянули вгору, вони побачили, що думка його піднесена ».

Іншими словами, людина отримала свій Розум, свого Логосу, свого Спасителя, який дає йому можливість дерзати і досягати вершин Божественного Досконалості.

Ось тут «Творці» і Заздрю, коли побачили, що людина багато возвишенней їх. І далі йде сцена вигнання з раю.

Таємна Доктрина дозволяє зрозуміти наступне оповідання про народження Каїна, Авеля і Сифа.

«Це вказує на езотеричний сенс. безстатева Раса була їх першим твором, видозміною їх самих і від них самих, чистих церковного життя: це і був Адам solus. Звідси сталася Друга Раса: Адам-Єва, або Jod-Heva, бездіяльні Андрогини; і наостанок, третя, або ж «розділився Гермафродит », Каїн і Авель, які породили Четверту Сиф-Енох і т. Д. Саме, ця Третя, остання напів-духовна Раса, яка теж стала останнім носієм божественної і вродженої мудрості, вродженої також в Еноха, ясновидців того Людства. четверта, Скуштували плід Древа Добра і Зла - Мудрість вже об'єднану з земним розумом і тому не чисту - в силу цього повинна була знову купувати цю Мудрість через посвячення і велику боротьбу ».[176]

«Вірші в Книзі буття від Глави I-ой до V сплутані навмисно, заради каббалистических міркувань. Після «Людини» в Книзі буття, I, 26 і Еноха, Сина Людини в гл. IV, ст. 26; після Адама, першого Андрогін; після Адама-Кадмона-безстатевого (першого) Логосу - після роз'єднання Адама і Єви, слідують, нарешті, Jehovah-Eve[177] и Cain-Jehovah[178]. Всі вони представляють певні Корінні Раси, бо мільйони років поділяють їх ».[179]

Вбивство Каїном Авеля вказує на ніщо інше, як пролиття статевої крові, «... Бо Habel (Авель) є жіноче начало; також і на дітонародження - процес, зазначений, як отримав початок в Третьою Расі або ж з третім сином Адама, Сіфом; починаючи від Еноха, сина Сифа, людство стало називати себе Єгова або Jah-hovah, Jod чоловіче, і Havah або Єва, Тобто, істотами чоловічої і жіночої статі ».[180]

«... Первісне значення Еноха, сина Сифа, означало Першу Расу, народжену, звичайним в наш час способом, від чоловіка й жінки - бо Сиф не є людиною, але раса. До нього людство складалося з гермафродитів. Сиф, будучи першим результатом, (фізіологічно) слідував за «Падінням», є також першим людиною. Тому і його син Енох називається «Сином Людини». Сиф знаменує собою пізнішу третю Расу». [181]

Єгова є також предки людської раси, Питри, які прийшли з Місяця. Тому він Місячний Дух, який став земним Духом.

«Лише в своїй якості Генія Місяця - причому остання в древньої Космогонії представлена, як матір нашої Землі - Єгова міг бути коли-небудь розглядаємо, як творець нашої земної кулі і його Неба, тобто, небесної тверді ».[182]

Я уважно читала наступний уривок з Апокрифа:

«... Він[183] (Перший архонт) приніс темряву на землю. І він (перший архонт) тримав рада зі своїми силами. Він послав своїх ангелів до дочкам чоловіків, щоб вони могли взяти деяких з них для себе і порушити насіння

20 / для їх задоволення. І спочатку вони не досягли успіху. Коли ж вони не досягли успіху, вони знову зібралися разом і тримали разом рада. Вони створили дух оманливий, що має схожість з Духом, який зійшов,

З тим, щоб осквернити душі через нього. І ангели змінилися в своєму образі за образом їх (дочок чоловіків), напарників, наповнивши їх духом темряви, який вони приєднали до них, і лукавством.

30 / Вони принесли золото, і срібло, і дар, і мідь, і залізо, і метал, і всякого роду речі. І вони спокусили людей, які слідували за ними.

30. в великі турботи, збили їх з шляху багатьма обманами. Вони старіли, не маючи дозвілля. Вони вмирали, не знайшовши правди і не пізнавши Бога істини. І

5 / так все творіння було поневолене навіки, від створення світу і донині. І вони брали жінок і народжували дітей у темряві за подобою їхнього духу. І вони замкнули свої серця.

10 / і вони затверділи в твердості духу оманливого донині ».

Чи є це описом істинного падіння ангелів? Таємна Доктрина нічого не говорить про це. Вона взагалі обходить всі моменти, які можуть породити бажання боротися з ким би то не було. Єдина фраза в «Таємній Доктрині», з якою я можу порівняти цей уривок з Апокрифа звучить так:

«Воно [людство] розділилося. Дві третини його стали управлятися династії нижчих, матеріальних Духів Землі, які заволоділи легкодоступними тілами; одна третина залишилася вірною і з'єдналася з народжується П'ятої расою - Божественними Воплощениями ».[184]

Я думаю, що мова і в тому і в іншому уривках йде не про те, що «занепалі ангели» захопили храми людей. Йдеться про те, що більшість людей пішли на поводу у своєї нижчої природи, місячної, астральної частини, свого нижчого Я. Що повністю позбавляє нас контакту з Божественної частиною нас самих. Ми добровільно обираємо ілюзію цього світу, впадаємо в оману, затьмарення і потрапляємо у владу тих сил, які кружляють душу до тих пір, поки вона не прокинеться від забуття. У цих двох третин людства попереду є досить мільйонів років, щоб пізнати Істину. А ті, хто чинить опір поступово перетворюються в відсталі еволюції, подібні австралійських аборигенів і зникають з лиця Землі. У Бога і у Природи є достатньо способів, щоб коригувати наш розвиток і наставляти нас у нашій боротьбі з нашим нижчим Его, або вартовим порога в термінології Навчання Вознесенних Владик.

«Бо, саме, це Ego з його лютим себелюбністю і тваринам бажанням жити безрозсудною життям (ТАНГ) і є «творцем храму», як називає його Будда в Дхаммапада[185]. Звідси і вираз - Духи Землі зафіксовано тіні і поширили їх. До цих «Духам» тимчасово належать людські Астральні Самости і, саме, вони дають або складають фізичний храм людини для перебування в ньому Монада і її свідомого принципу Манаса ...

... Говорячи по правді, в справжній період нашої людської еволюції порок і злість є анормальними, неприродними проявами - по крайней мере, вони повинні були б бути такими. Той факт, що людство ніколи не було більш себелюбна і хибно, ніж зараз - цивілізовані народи успішно звели себелюбство в етичне поняття, а порок в мистецтво - є ще одним додатковим доказом виняткової природи цього феномена ».[186]

Я навмисно пояснюю цей момент з двома третинами людства, щоб у кого-небудь не виникло бажання почати боротьбу з цими двома третинами. Але ж історія знає багато прикладів, коли самі абсурдні висновки робилися неосвіченими головами з навіть цілком правильних теорій. Зовсім недавно чистокровні арійці в боротьбі за чистоту арійської раси знищили кілька десятків мільйонів чоловік. І це сталося на пам'яті нинежівущего покоління!

Апокриф Іоанна викладено досить простою мовою і подальші його коментарі я надаю інтуїції читачів.

Я дозволю собі ще дати своє особисте розуміння того, яким чином відбудеться виправлення вади нашого всесвіту. Людина отримала Розум, Свідомість, Я Христа. І це є тією силою, яку він повинен відкрити в собі під покровом матеріального тіла. Знайшовши Бога в собі, встановивши з ним зв'язок, людина змінить свою свідомість. На прикладі Австралії, має практично незмінні види флори і фауни, тому що її населення довгий час складали відсталі еволюції третьої корінної раси, ми бачимо, що весь навколишній світ залежить і змінюється відповідно до зміни нашої свідомості. Чим ближче нашу свідомість до Божественного зразком, тим більш витончені форми приймає фізичний світ. Так поступово фізична всесвіт згортається, стає більш духовної і, врешті-решт, повертається до свого витоку, Творця. Закінчиться цикл Всесвіту. Через скільки еонів років це станеться? Тільки Бог відає. Але станеться це з нашою допомогою, за допомогою людини, через зміну нашої свідомості.

заколот Люцифера |  необхідні пояснення |  Вибір припав на Е. П. Блаватську, яка була кармічно пов'язана з Учителем Морія. |  Відповідність між принципами людини і Землі |  Друга Корінна Раса |  Початок Третьої Раси |  Люцифер |  Я Є Альфа і Омега, початок і кінець, говорить Господь, Який є і був і гряде, Вседержитель. |  Давайте повернемося до Третьої Корінний Расі |  Лемурия |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати