Головна

Я Є Альфа і Омега, початок і кінець, говорить Господь, Який є і був і гряде, Вседержитель.

1.  F00.0 Деменція при хворобі Альцгеймера з раннім початком.
  2.  F01.0 Судинна деменція з гострим початком.
  3.  I. У ЯКОМУ СЕНС МОЖНА ГОВОРИТИ ПРО МІЖНАРОДНЕ ЗНАЧЕННЯ РОСІЙСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ?
  4.  IV. Жовтнева революція як початок і передумова світової революції
  5.  XIX-початок XX
  6.  А як молитеся, не говоріть зайвого, як ті погани, бо вони думають, що в багатослівності своєму будуть почуті ».
  7.  Агресивність початок всіх початків.

(Одкровення 20:11; 1: 8)

Душі Святих, одягнених в біле!

Я прийшов від великого білого престолу, Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ як Старий Днями. В ім'я Отця, Сина і Святого Духа я сиджу на троні влади. Я ЄСМЬ той, від імені якого біжить небо і земля, і не знайдеться місця для насіння лукавого. АУМ.

Моє серце є серце Трійці. Моє серце є серце Бога. Через моє серце тече від Єдиного чиста річка води життя, прозора, як кришталь, що виходить від престолу Бога і Агнця - підстави світів вгорі і внизу. Ось, Я ЄСМЬ Альфа і Омега води життя. Я ЄСМЬ представник плюса і мінуса невичерпного потоку світанку понад.

Це є води Агнця, спадні з Вселенського Джерела від серця до серця. І для того, хто отримує їх від втіленого Агнця, вони є еліксиром, по-перше, мудрості, потім - розуміння цієї мудрості і, нарешті, забезпечують повне просвітлення душі. І вода, яку Гуру виливає в підняту чашу чола, стане в ньому джерелом, що б'є вгору, прямуючи до життя вічного. І про чола, який вірить в Агнця - втіленого Гуру, сказано в Писанні: «з утроби» його «потечуть ріки води живої». [110]

Отже, Майтрейя приходить присвятити вас присвятою води і вашим індивідуальним Бого-оволодінням емоціями - енергіями Альфи і Омеги, поміщеними в чашу тіла бажань і звільняються через десятілепестковую чакру сонячного сплетення - «черево». Цей могутній потік, ріка живої води є істинним знаком живих чола живого Гуру.

Нехай очиститься тіло бажань! Нехай очистяться мотиви серця! Нехай всі ваші бажання стануть бажанням Бога всередині вас відновити душу до стану збалансованого потоку води - спадного, що дарує життя потоку Альфи і Омеги! Ось він - саме той священний вогонь, що є піднятим кадуцеєм, рівновагу плюса і мінуса якого підтримується завдяки вашій медитації на спадні і висхідні потоки, що змішуються і дають життя, як вода і вогонь! Отже, нехай води життя очистять душу! Нехай священний вогонь знову напоїть одну за одною клітини живого тіла Бога безпосередньою присутністю Слова! Побачите образ Господа Христа і його Агнця в кожній клітині тіла Божого - світах нескінченних!

Ви звете мене Санат Кумара і знаєте, що я постав перед Космічним Радою, відомим як Рада Ста і Сорока та Чотирьох. Ви знаєте мене, тому що були свідками мого звернення від імені і в ім'я еволюцій Землі, які більш не знали присутності Агнця та які через непослух були відрізані від живого Гуру. Ви знаєте, що я добровільно зголосився втілити трипелюстковими полум'я на Землі заради еволюцій, що розвиваються на семи планах буття - вогню, повітря, води і землі.

Космічний Рада прийняла постанову про ліквідацію Землі і її еволюцій, тому що душі її дітей, які не поклонялися більш Трійці в трипелюстковими полум'я Життя *, що горить на вівтарі серця. Вони стали заблудлими вівцями. Зосередивши свою увагу на зовнішніх проявах життя, вони по свавіллю і невігластву відмовилися від внутрішнього спілкування з Богом. Вони не знали потаємного людини серця [111] - благословенного Ішвару, і сім свічок більш не горіли в полях із семи [чакри]. Чоловіки і жінки стали порожні, їх чакри звернулися в чорні діри в часі і просторі, а їх покинуті храми стали трунами мерців, і духи смерті оселилися в їх спорожнілих будинках. В результаті вони отримали вирок Ста і Сорока та Чотирьох так само, як їх нащадкам судилося почути звинувачення Сина Божого. [112]

Отже, світло згасло в храмах, і мета, з якою Бог створив людину, - бути храмом Бога живого - більш не виконувалася. Всі до одного стали живими мерцями, матеріальними судинами без одушевляти їх світла, порожніми оболонками. Ніде на Землі не було школи таїнств - ні чола, ні Гуру, не було присвячених на шляху присвят Хрістобитія.

Година суду настав, і сидить на престолі в центрі дванадцяти раз по дванадцять ієрархій світла говорити слово, яке було одноголосним рішенням усіх: «Нехай Земля і її еволюції будуть згорнуті, як сувій, і згорять в священний вогонь, подібно тонкої свічці. Нехай все спотворені енергії будуть повернуті в Велике Центральне Сонце для переполяризації. Нехай не так вжита енергія буде знову приведена в сонастрой зі світлом Альфи і Омеги і перезаряджаючи, щоб Творець знову направив її на безперервне творення світів нескінченних ».

Яке ж було вимога Закону для порятунку Терри *? Закон вимагав, щоб хто-небудь був присутній у фізичній октаві як втілений Гуру, як Агнець, і утримував рівновагу, і зберігав трипелюстковими полум'я Життя на благо кожної живої душі. Закон Єдиного такий: медитація одного на Вічному Христі може зараховуватися багатьом доти, поки ці багато знову не приймуть на себе відповідальність за свої слова і справи і не зможуть взятися самі нести і свою ношу світла, і карму добра і зла.

Я вирішив бути тим одним. Заради Землі і її еволюцій я зголосився бути полум'яним сином праведності.

Після тривалого обговорення Космічний Рада і невимовний дали ствердну відповідь на моє прохання, і диспенсацією нового божественного плану для Землі і її еволюції вступила в дію. Бо космічний закон стверджує, що, коли ієрарх певного рівня і широти космічної свідомості добровільно погоджується стати пастирем жізневолн, які є заблудлими вівцями, дозвіл на це має бути даровано. Де немає Гуру - там не може бути і чола; де немає пастуха - там не може бути і овець. Бо написано: «Уразь пастиря, і розпорошаться вівці!» [113]

Але Гуру може бути дана можливість стати Гуру лише на певний цикл; і якщо в кінці цього циклу жізнепотокі, внаслідок свого непокорства і черствості сердець, які не відгукнуться як чола на серцевий полум'я Гуру, то Гуру повинен піти. І те, що могло статися, що не трапляється, і більш жодному єрархові така диспенсацією дана не буде.

Отже, я став на коліна перед великим білим престолом несказанно, і Він сказав мені: "Сину мій, Санат Кумара, сидіти тобі на великому Білому престолі перед еволюціями Землі. І бути тобі для них Господом Богом Всевишнім. Воістину, бути тобі вищим проявом Божества, яке буде дано їм, до тих пір, поки, пройшовши шлях присвят, їх душі не піднімуться до твого престолу усвідомлення і не стануть перед тобою, славлячи Я ЄСМЬ тЕ щО Я ЄСМЬ, яким ти є. і в той день, коли вони піднімуться і скажуть: «Благословення і честь, і слава, і сила нехай зостануться з сидячим на престолі і з Агнцем на віки віків», - тоді спокутування близько ".

І сказав Він мені: «Бути тобі для еволюції Землі Альфою і Омегою, початком і кінцем, як сказано Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ, Який є і був і гряде, Вседержитель». І Він наділив мене Своєю мантією заступництва Отця Синові, яка повинна була стати через мене Його заступництвом жізнепотокам, переданим мені. Це було довірою. Це була присвята Сина Батьком.

І я став на коліна перед невимовною й прославив Бога: «Достойний Ти, Господи, прийняти славу і честь і силу, бо все Ти створив, і з волі Твоєї існує та створене». [114] І Він - Великий Гуру повторив затверджене, завершуючи коло обряду. Він визнав світ, який він і тільки він вклав в моє серце, як Свій палаючий образ, і, звертаючись до цього образу, сказав: «Достойний Ти, Господи, прийняти славу і честь і силу, бо все Ти створив, і Твоєю волі існує і створено ».

Таким чином я перебуваю в Отці, а Отець у мені, і ми єдині, світи нескінченні. І без цієї єдності не було б ні прохання, ні диспенсації, яким би не був рівень вашого розвитку.

І Рада Ста і Сорока та Чотирьох, який утворює одне сонячне кільце навколо великого білого престолу, вимовив співуче Слово разом з великими істотами світла, що утворюють внутрішній коло навколо престолу: «Свят, свят, свят, Господь Бог Вседержитель, що Він був, є і гряде» . [115] і я чув відлуння їхнього співу «свят, свят, свят ...» протягом усього шляху додому, до ранкову зірку, до мого близнецовой полум'я, яке ви знаєте, як Венеру, до синів і дочок Зірки Любові.

Крилаті посланці світла оголосили про моє повернення, про розпорядження Космічного Ради і про даровану диспенсації. Шість моїх братів - Святих Кумар, які підтримують разом зі мною сім пламен семи променів, а також Могутній Перемога і його легіони, наша дочка Мета і багато синів і дочок - служителі, яких ви знаєте сьогодні як Вознесенних Владик, вітали мене в головній приймальні. У цей вечір радість від наданої можливості змішалася зі скорботою, яку приносить розлука. Я вибрав добровільне заслання на темну зірку. І хоча їй було призначено стати Зіркою Свободи, все знали, що це буде для мене довгою темної ночі душі. Тоді ж у долині й з гір раптом з'явилося велике зібрання дітей моїх. Це були сто і сорок і чотири тисячі душ, що наближалися до нашого палацу світла. Дванадцятьма групами, співаючими пісню свободи, любові і перемоги, вони підходили все ближче і ближче. Їх могутній хорал розносився луною, підхоплений елементальних життям і ангелами, парівшімі навколо нас. Спостерігаючи з балкона, Венера і я побачили тринадцяту групу одягнених в біле. Це було царське священство Ордена Мелхиседека, ті, хто був помазаний зберігати полум'я і закон в центрі цієї ієрархії.

Коли всі зібралися, кільцями оточивши наш будинок, і гімн хвали і славослів'я на мою честь закінчився, їх делегат постав перед балконом і звернувся до нас від імені великої кількості. Це була душа того, кого ви знаєте і любите як Господа Світу Гаутаму Будду. І він звернувся до нас, кажучи: «О, Старий Днями, ми почули про заповіт, який Бог поклав з тобою сьогодні, і про твоє зобов'язання зберігати полум'я Життя, поки деякі з еволюцій Землі не оживило і ще раз не оновлять свій обітницю бути носіями полум'я. О, Старий Днями, ти - наш Гуру, саме наше життя, наш Бог. Ми не залишимо тебе невтішним. Ми підемо з тобою. Ми не залишимо тебе ні на мить - кільце за кільцем чола будуть оточувати тебе. Ми прийдемо на Землю. Ми приготуємо шлях. Ми будемо зберігати полум'я в ім'я твоє ».

І так, як Господь Бог вказав мені, я вибрав з них чотири сотні синів і дочок - служителів, які повинні були передувати ста і сорока та чотирьом тисячам, щоб підготувати їх прихід. Хоча вони знали про пітьму цієї темної планети, в дійсності їм було невідомо, як було відомо мені, справжнє значення жертви, яку вони пропонували принести в ім'я свого Гуру.

Ми плакали від радості - Венера, і я, і всі сто і сорок і чотири тисячі. І сльози, які падали в цей пам'ятний вечір, горіли, як живий священний вогонь, поточний, подібно водам Життя, від великого білого престолу Космічного Ради - наших покровителів.

Я повернуся, щоб продовжити історію, яка розкривається з складок покриву пам'яті Старого Днями.

О, діти мої, Я ЄСМЬ як і раніше ваш,

заколот Люцифера |  необхідні пояснення |  Вибір припав на Е. П. Блаватську, яка була кармічно пов'язана з Учителем Морія. |  Відповідність між принципами людини і Землі |  Друга Корінна Раса |  Початок Третьої Раси |  Лемурия |  Четверта Корінна Раса. Атлантида |  Генеалогічне древо П'ЯТОЇ КУРІННИЙ РАСИ |  Людська Раса порівнювалася з деревом і порівняння це прекрасно служить, як ілюстрація. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати