Головна

необхідні пояснення

  1.  Вкладник (вноситель, довірена особа, законний представник) заповнює необхідні реквізити договору банківського вкладу і підписує кожен аркуш договору.
  2.  ДАНІ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ПЕНСІЇ
  3.  Документи, необхідні для призначення пенсії
  4.  Інвестиції. Класифікація та умови, необхідні для залучення іноземного капіталу.
  5.  Контролер заповнює необхідні реквізити картки за рахунком ф.№1 або вводить всі реквізити вкладника в БД за рахунком і заповнює за допомогою АС картку за рахунком ф.№1-у.
  6.  Купіть навчальні матеріали, необхідні вам, щоб почати бізнес
  7.  М.9.13. Як обчислити значення модуля деформації грунту E0, необхідні для розрахунку опади, за результатами штампових випробувань в поле або компресійних випробувань в одометрі?

Начебто все правильно написано. Однак щось зупинило мене від подальшої роботи над книгою. Це важко пояснити. Це на рівні інтуїції. Мені здалося, що щось тут не так, або я щось недорозумію.

У всякому разі, я перервала роботу.

Був 2002 год. Треба сказати, що з 2000 року я займаюся медитативної практики. Так ось, в ході медитацій я стала отримувати розуміння і знання, відмінні від того, що написано в книзі Учення Вознесенних Владик. Це був інший погляд на занепалих ангелів і Люцифера.

Я подумала, що «в'їхала» кудись ні туди. Моя свідомість в ході медитацій сприймало нову інформацію, після медитацій я регулярно записувала все, що приходило, але зовнішнє свідомість відмовлялася прийняти нову інформацію.

Мене залишили в спокої, але ненадовго. Через рік інформація стала приходити знову.

Тоді я стала шукати інші, зовнішні джерела інформації, в яких підтверджувалися б знання, отримані мною на тонкому плані.

Колись давно я читала «Таємну Доктрину» Блаватської Е. П. І я відчула потребу знову звернутися до цієї книги.

Ті, хто коли-небудь читав цю книгу, можуть уявити, як важко зрозуміти сенс того, що в ній написано. Виклад навмисно заплутано і затуманила, щоб збити з пантелику профана.

Я приступала до читання кілька разів. Я розуміла, що «Таємна Доктрина» узгоджується зі знаннями, отриманими мною на тонкому плані, але зміст написаного вислизав від мене. І тільки в цьому році, коли я була на Алтаї, я раптом відчула, що стала розуміти, нехай не всі, але частково.

Одночасно я відчула необхідність викласти своїми словами те, що мені довелося зрозуміти. З якоїсь причини це важливо зробити зараз.

Трохи про Блаватської

Можна сказати, що Блаватська писала свої твори під диктовку Владики Ель Морії [1] і Владики Кутхумі [2]. Можна також сказати, що ці твори були написані за допомогою дарів Святого Духа. Це була спроба Махатм Сходу дати частину таємних знань, що передавалися Присвяченими з покоління в покоління протягом мільйонів років.

Ось як Ель Морія і Кутхумі самі через Блаватську викладають суть виконаної роботи:

«Не буде зайвим часте нагадування читачеві, що ці навчання, як це доводиться кількістю приведених витягів з різних древніх писань, старі як сам світ; і що справжня праця є просто спроба передати архаїчний генезис і історію, як вона викладається в деяких азіатських Центрах Езотеричного Знання, на сучасну мову і в тій термінології і в тих висловлюваннях, з якими вчений і освічений читач знаком. Вони повинні бути прийняті або відкинуті частково або ж повністю на підставі їх власної цінності; але не раніше ретельного порівняння їх з відповідними догмами і сучасними теоріями і висновками.

Доводиться серйозно засумніватися, чи судилося нашій епосі, при всій її інтелектуальної витонченості, знайти в кожній західній національності, хоча б навіть по одному непосвяченому вченому або філософу, здатному цілком зрозуміти дух архаїчних Філософії? »[3]

Е. Ф. Писарєва [4] пояснює, чому вибір припав на Блаватську:

«Вона була безпосереднім вісником зі Сходу, які прийшли просветлить свідомість людей світу. У чотирнадцятому столітті великий мудрець просвітитель, реформатор буддизму Цзон-Ка-Па нагадав мудрецям Тибету і Гімалаїв, припис дуже древнього закону. Цей закон встановлював необхідність порівняння, але однаково вірних принципів: Ісинь ПОВИННА БУТИ ЗБЕРЕЖЕНА В ТАЄМНИЦЮ, ІСТИНА ПОВИННА БУТИ сповіщаючи. Бо для неосвіченого людини передчасне знання настільки ж фатально, як згубний світло для того, хто знаходився в темряві. Цзон-Ка-Па нагадав, що в кінці кожного століття повинна бути зроблена спроба просвітити людей Заходу, піклуються виключно про владу і матеріальне благополуччя. І тоді була зроблена спроба поширити світло і послати вісника.

Це питання обговорювалося в буддистському монастирі Галарінг Шо поблизу Шигацзе, що знаходяться на кордоні Китаю і Тибету. Стояло питання з ким можна направити послання недовірливим і гордовитим людям Заходу. Було майже одноголосно вирішено відмовитися від цієї спроби, бо Захід втратив здатність сприймати і розуміти справжнє давнє Вчення.

Однак двоє погодилися виконати припис Цзон-Ка-Па. Це був Морія, нащадок володарів Пенджабу, і Кут Хумі з Кашміру. Вони взяли на себе відповідальність обрати вісника і відправити його на Захід, щоб поширити там філософію Сходу і відкрити частину таємниць щодо природи людини.




 Відповідність між принципами людини і Землі |  Друга Корінна Раса |  Початок Третьої Раси |  Люцифер |  Я Є Альфа і Омега, початок і кінець, говорить Господь, Який є і був і гряде, Вседержитель. |  Давайте повернемося до Третьої Корінний Расі |  Лемурия |  Четверта Корінна Раса. Атлантида |  Генеалогічне древо П'ЯТОЇ КУРІННИЙ РАСИ |  Людська Раса порівнювалася з деревом і порівняння це прекрасно служить, як ілюстрація. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати