На головну

С. Н. Лазарев 5 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

У мене на прийомі молода мама, яка просить вилікувати дитину від діатезу.

Я знаходжу причини, пояснюю, що і коли сталося, як виглядав чоловік, на якого вона образилася, але жінка не може згадати. Я починаю лікувати дитину, так як бачу спотворення поля, і раптом дитині стало гірше, діатез посилився. Аналізую причину. Виявляється, я спочатку побачив тільки верхній шар, а причина була не одна. У жінки померла перша дитина. Причиною смерті першої дитини і потужного діатезу у другу дитину була сильна образа на чоловіка. Після корекції дитині стало набагато краще, але спотворення поля повністю не знімалися -Ви продовжуєте ображатися на чоловіка, - кажу жінці.

-Але Він був винен, він ображав мене.

Пояснюю, що він не міг бути винен. Відносини людей друг до друга визначаються кодуванням їх полів. Поле кожної людини містить набір програм, що визначають його взаємодія зі світом і людьми. Почуття любові, ненависті, образи, які відчувають оточуючі до людини, строго відповідають тому, що закладено в його карму. Тому є люди, яких постійно кривдять, є люди, які отримують травми, є люди, яким заздрять, і так далі. В поле людини містяться програми ставлення до нього і програми його ставлення до людей. Коли по відношенню до нас скоєно щось неприємне, відповісти тим же - не можна. Можна опиратися тільки на фізичному рівні, але на польовому, духовному треба постійно зберігати почуття смирення, лагідності, любові до людей, пам'ятати, що будь-яка неприємність - результат нашого недосконалості, це знімає карму, рятує нас від хвороб, покращує долю і здоров'я дітей.

Дратівливість по відношенню до людей, злість - це спроба енергетичної атаки не тільки конкретної людини, але і Всесвіту, яка викликає деформацію польових структур. "Моліться за тих, хто проклинає вас і благословляйте тих, хто ненавидить вас ...". Це найсильніша захист від нещасть, хвороб і того, що ми називаємо "пристрітом".

Моя помічниця хотіла допомогти двоюрідному брату. Я пояснив їй порушення, допущені матір'ю брата, і вона пішла до церкви. Там їй раптово стало дуже погано. Я дивлюся її поле, воно повністю "розвалилося". Однією з причин цього було те, що вона сама ображалася на матір брата і, не усвідомивши цього почуття і не звільнившись від нього, підійшла до ікони просити за порушення родички. Навіть підсвідоме почуття образи або побажання зла в поле храму та ікони, направленому на єднання людей і любов, сильно посилюється і деформує польові структури людини.

Під час консультації жінка попросила дистанційно протестувати її кабінет, так як останнім часом їй не хотілося туди заходити. Я подивився енергетичну структуру приміщення і побачив три потужних негативних зони, "авторами" яких були різні люди. Найнебезпечнішою і неприємною була зона радіусом близько метра, створена чоловіком, зовнішність і вік якого я описала. Жінка була в подиві - описаний співробітник був м'яким і ввічливою людиною, чудово до неї ставився, і створення їм програм знищення і ненависті, що з'явилася в енергетиці приміщення, здавалося просто неможливим. Подальше дослідження показало, що жінка була права, і неправа одночасно, програма знищення жінок і ненависті у них у співробітника працювала на рівні підсвідомості. Це буває в тому випадку, коли авторами програм є або предки, або порушення, вчинені людиною в минулих втіленнях.

В даному випадку програма була створена прабабусею співробітника, яка не бажала вагітності і хотіла смерті дівчинки, яка народилася у неї. Ця програма була настільки сильною, що продовжувала існувати в декількох поколіннях. Нічого не підозрюючи спадкоємець цієї програми підсвідомо знищував жінок. Це сильно позначилося на його особистому житті.

Перша дружина розповідала, що відчувала часом дивні почуття, не розуміючи чому, і, не віддаючи собі звіту в цьому, кидалася на чоловіка з ножем. Вони розійшлись. Із другою дружиною стосунки були набагато краще, але після п'яти років спільного життя вона загинула від нещасного випадку. Вивчивши польові структури обох жінок, я зрозумів, що обидва випадки мали одну причину: автономну програму знищення жінок, існуючу в поле цієї людини. Причому, програма працювала тим інтенсивніше, чим більше людина була прив'язана до жінки. Дітей у чоловіка не було. Хлопчики не могли народитися, тому що вони отримали б oт батька програму знищення і мимоволі погубили б ще багато жінок, а дівчатка були б нежиттєздатними.

Пацієнтка хотіла допомогти своєму співробітникові і, знаючи, що я можу проводити корекцію поля малюнком, попросила про це. Я вивів програму з поля цієї людини дистанційно. Це один з прийомів чаклунства, якими я звичайно не користуюся. Не знаю, чому я зрадив своєму принципу і погодився, адже тільки духовне зміна, усвідомлення лікує людину, а це був елемент магії. Може бути мені хотілося скоріше допомогти жінці; але і, звичайно, зробити ефектний жест. Було приємно відчувати себе вершителем чиєїсь долі. Наша зустріч закінчилася, я був дуже задоволений. А через чотири години у мене виникло відчуття гострої небезпеки. Я став досліджувати причини і зрозумів, що сталося. Справа в тому, що програма знищення нейтралізується тільки через покаяння, а якщо її просто вивести з поля людини, вона продовжує існувати, активно працювати в іншому місці.

Потрібно було знайти, куди пішла ця програма. Виявилося, що вона увійшла в моє поле. Тоді я зрозумів, чому чаклуни виводять хвороба в воду, в землю, в рослини, в різні предмети, в іншому випадку програма буде діяти проти того, хто її вивів. Я став шукати програму в своїх польових структурах і не знайшов, але знайшов її в поле свого сина. Він мав успадкувати карму людини, якого я рятував, повинен був знищувати жінок, яких би любив. Я не міг залишити програму в поле сина, і при цьому було шкода чоловіка. Я зміг нейтралізувати відсотків шістдесят цієї програми, інше довелося повернути йому, бо він вже особисто встиг підтримати її своїми вчинками, по відношенню до жінок. Принцип виведення хвороби в воду, в різні предмети теж хибний, але про це пізніше.

Дуже велика кількість захворювань пов'язано з тим, що люди не знають, наскільки небезпечно допускати в періоди сильного душевного піднесення, радості, закоханості, коли енергетичний рівень людини різко збільшується, негативні думки і емоції.

Одного разу до мене звернулася за допомогою жінка з дитини. Шукаю причину хвороби дитини і кажу мамі: -Ви образилися і побажали зла людині в такому-то році.

Жінка не може згадати. Я уточнюю: -Це було в лютому, числа 11-12.

-Це Був день мого весілля!

-Що Сталося на весіллі?

Жінка не може згадати ніяких сильних негативних емоцій або вчинків, пов'язаних зі своїм весіллям. Але з енергетики я бачу найпотужнішу образу на жінку, родичку чоловіка.

-Може, Ви посварилися зі свекрухою?

Жінка насилу пригадала, що свекруха щось не так сказала, але почуття великої образи, яке збереглося б в пам'яті, не було.

Я починаю розуміти, що сталося.

-Ви Були в день свого весілля в дуже піднесеному стані, мали колосальну енергетику, тому навіть незначна образа на свекруху завдала їй дуже великої шкоди. Повернувшись назад, ця образа тепер проявилася енурезом у вашої дитини.

Енурез - це не хвороба, це перший сигнал про потужний неблагополуччя духовних структур дитини, це міна уповільненої дії, яка не обов'язково проявиться хворобою дитини, у нього може бути нещасною доля, спотворені емоційні або психічні структури.

Тому будь-яке почуття образи, яке пішло на велику глибину або з яким людина тривалий час не може впоратися - це велика небезпека. Люди інтуїтивно намагалися скинути, розрядити почуття образи, не давали їй накопичитися. Способами зробити це були плач, биття посуду, лайка ... Тоді ж, коли образу довго переживають, вона стає у багато разів небезпечніше і б'є не тільки по кривднику і скривдженому, а й по їх дітям. Люди здорові, як правило, не дозволяють собі довго ображатися. В іудаїзмі та християнстві є свято прощання Воскресенье, коли людина просить вибачення за всі заподіяні кривди, вільні або мимовільні. Якщо це робиться щиро, то спрацьовує механізм покаяння, і відбувається підсвідоме самоочищення.

Боюся, що сенс покаяння ми зараз розуміємо досить розпливчасто.

Вивчаючи світові релігії, я став аналізувати поняття каяття. Це, перш за все - не безплідні докори сумління, самобичування чи жаль про минуле. Подібними емоціями людина може нанести собі тільки шкоду і не більше.

Покаятися - значить спрямувати всі сили на зміну себе і ніколи не повторювати свої помилки, це процес, зміст якого в тому, щоб вибух енергії, що виникає при усвідомленні, працював на творення. При каяття відбувається розрив в ланцюзі причин і наслідків, де один вчинок тягне за собою наступний. Механізм передачі польової інформації, тобто накопичення, активізація програм і їх виконання через вчинки людини, - при каятті може бути зупинений.

В іудаїзмі розкаявся або в християнстві розбійник на хресті можуть стати вище святого, тому що їм для цього необхідно в десятки разів більше зусиль, ніж людині з чистою кармою для того, щоб все життя прожити в святості.

Людині з чистою сімейної й особистої кармою часто потрібно менше зусиль для досягнення великих результатів, ніж людині з важкої кармою для того, щоб просто бути порядною. Тому у всіх світових релігіях чітко сформульовано тезу, що особисті устремління людини до Божественного більш значуща його можливостей, даних йому природою.

Механізм покаяння повинен бути нерозривно пов'язаний з розумінням картини світу: щоб усвідомити порушення закону, треба знати закон.

Спочатку я припускав, що покаяння руйнує тільки програми, сформовані негативними емоціями: ненависть, образа, побажання зла, - але зараз бачу, що його можливості набагато більші, і головне - це максимальна зміна і гармонізація польових структур.

Адже на тонкому духовному рівні кожна людина контактує з Божественним, як будь-яка клітина організму - з усім організмом. Контакт перервати неможливо при будь-, найважчою карму до при будь-якому поведінці людини.

Польові структури кожної людини містять інформацію про порушення вищих законів предками і їм самим в минулих втіленнях, і чим серйозніше порушення, тим на більш тонкому рівні вони присутні.

Існування двох взаємовиключних тез про початкову гріховність і про споконвічній чистоті людини стає зрозумілим, якщо пам'ятати про різні рівні польових структур. Тому прагнення через покаяння до непізнаваного, Божественному - це вихід на більш тонкий рівень, духовне піднесення людини і очищення карми.

Єдність всього, що нас оточує, іноді підтверджується самим несподіваним чином.

Одного разу зателефонувала моя знайома і поскаржилася, що у неї гине собака, з'їла "ненавмисно" отрута і невідомо, чи вдасться її врятувати. Я подивився дистанційно енергетику собаки і побачив чорні плями в області шлунка і голови, отрута вже почав діяти на мозок. Собака була нерухомою.

-Чи Можна впливати на отруту енергетично?

-Можна, можливо. - Я став знешкоджувати в організмі собаки отрута дистанційно, протестував, які ліки можна дати.

-розчину В воді аспірин і дайте їй пити, - сказав я знайомої по телефону.

Чорна пляма через півгодини почало змінюватися, стало сірим, зменшився її розмір, собака почала потроху приходити до тями. Енергетика різко покращилася. Але мені було важливо знати, чому собака з'їла отруту. Я продовжив дослідження і виявилося, що причиною нещасного випадку з собакою була поведінка господині, порушення нею нею задовго до цього вищих законів Всесвіту.

Детально про причини ми поговоримо в другій книзі.

Розмовляю з молодою жінкою. Вона потрапила в автокатастрофу, був струс мозку, а тепер у неї німіє палець на руці. Я шукаю причину аварії, - аналізую наслідки, пояснюю жінці залежності нещасть від її вчинків.

-А Як же з моїм здоров'ям? "- Запитує вона.

Коли приходить на прийом людина без спеціальної підготовки, він чекає, що я буду водити руками, і погано сприймає пояснення, відразу розуміє, наскільки цей вплив сильніше. Іноді навіть виникають образи, і це, на жаль, не проходить безслідно для хворих.

У жінки через кілька днів почалося серйозне поліпшення, але, коли вона прийшла повторно, я побачив спотворення поля через початкового недовіри і автоматичної атаки на мене. Я пояснюю це жінці.

-Цього не могло бути!

-Дивіться, Малюю ситуацію: через десять хвилин, вийшовши від мене, ви відчули невдоволення, а так як ваша карма не надто чиста, підключилися порушення батьків, і почалася справжня атака на мене. У вас були неприємності останнім часом?

-Так, У мене мало не потрапила під машину собака.

Я малюю польові структури собаки і жінки. Вони ідентичні. Домашні тварини дуже залежать від етики господарів, їх хвороби, травми найчастіше відбуваються з вини людини. Поле собаки раніше було чистим, після приходу жінки до мене з'явилися спотворення в районі голови, передньої і задньої лап.

-Ось Травма лапи собаки, - показую я жінці на малюнку. Хто винен у спотворенні поля? - Господиня. - Що вона зробила? Побажала мені зла, - детально пояснюю жінці. - Пішовши з прийому, ви п'ятнадцять хвилин були роздратовані, але, так як я не винен, ваша образа полетіла на собаку, добре, що не на чоловіка або сина.

Коригую поле жінки, поліпшується стан собаки, залишаються спотворення тільки в області однієї задньої ноги, тому що жінка поки не погодилася з усією отриманою інформацією. Через деякий час поле собаки повністю зрівнюється.

Наші рідні і навіть домашні тварини залежать від нас, і якщо ми порушуємо закони етики, то вони можуть бути покарані разом з нами.

Останнім часом часто телефонують знайомі з різними медичними питаннями. У одного з них вже двадцять днів триває бронхіт, лікарі перепробували різні ліки, але бронхіт тільки посилюється.

-Ти Місяць тому почав ображатися на дружину.

-Вона Була дуже винна, я навіть трохи не вдарив її.

-Запомні: На близьких людей ображатися довго ніколи не можна, а тим більше пускати образу всередину. Це все одно, що ображатися на Всесвіт.

Через два дні знайомий подзвонив і повідомив, що бронхіт пройшов повністю.

Консультація, що відкрила людині причину, позбавила його від тривалих зусиль медицини, і, чим краще його лікували б, тим було б для нього гірше, так як причина хвороби залишалася. У таких ситуаціях допустимо лікування гімнастикою цигун, лікувальним харчуванням, оскільки вони можуть впливати на психіку і підсвідомість людини і зруйнувати створені образою програми розпаду. Але свідомістю ці кошти не управляють, і тому дають тільки часткове лікування, які не позбавляючи від повторення подібної ситуації.

Продовжимо описану історію в іншому варіанті: людини за місяць-два вилікували за допомогою засобів сучасної медицини, але причина бронхіту - образа - залишилася пакетом програм в його підсвідомості. Якщо в цей час або через кілька місяців його дружина народить дитину, то в поле дитини буде знаходитися програма образи і знищення людей, отримана від батька.

Дитина, підростаючи, буде носити в собі міну уповільненої дії, і навіть незначна образа на когось із близьких родичів може запустити цей механізм. Для блокування програми в подібних ситуаціях можуть розвинутися туберкульоз, інфаркт, пухлина легенів, шлунка або стравоходу.

Оскільки зараз поведінка людей не блокується відповідними світоглядними установками, високим рівнем етики і культури або дотриманням біблійних заповідей, в поле кожного з нас є такі "міни", і спрацьовують вони все частіше. Цим пояснюється вибух серцево-судинних до онкологічних захворювань в останні десятиліття.

Так як цей механізм медицині не відомий, пояснення намагаються знайти в погіршенні екології, недоброякісне харчування, частих стресах.

Навіть одні подібний факт показує, що якщо весь арсенал сучасної медицини, як і раніше буде спрямований тільки на ліквідацію наслідків, то неможливо запобігти тим "Чорнобилі", які підстерігають наше здоров'я.

Логіка нашої свідомості і логіка життя і розвитку Всесвіту, на жаль, часто не збігаються. Свідомість і нижчі верстви підсвідомості часом йдуть наперекір гармонії світу, і практично кожна історія, розказана у книзі, підтверджує це.

Молода людина прийшов до мене вдруге. На першій зустрічі я пояснив йому, що його внутрішня агресія по відношенню до жінок є причиною безпліддя його дружини. В результаті коригування вдалося знизити цю агресію, а зараз бачу, що негативні програми знову сильно активізувалися.

-У Вас знову включилася програма знищення дружини. Що могло послужити причиною цього?

-Нещодавно Я зустрівся з першою дружиною, ми знову посварилися.

-Ви Повинні зняти всі претензії і образи по відношенню до першої дружини, пробачити її і не відчувати жодних негативних емоцій до неї.

-Я Все пробачив; але кілька її вчинків досі не залишають мене байдужим -Обіда, як і ненависть, заздрість, є одна з форм знищення людини, енергетичне напад. Якщо ви не зрозумієте цього і не зможете збалансувати свої почуття до першої дружини, то я допомогти вам не зможу.

Програма знищення дружини реагує не на ім'я: Маша або Люба, - а на жінку, яку ви сприймаєте як свою дружину. Ваша перша дружина енергетично давно нам не дружина, тому активізація претензій і образ до неї знищує вашу другу дружину. Щоб не вбивати один одного, треба пробачити ворога.

Якщо не зумієте це подолати, то весь накопичений в підсвідомості багаж ненависті і образ до першої дружини буде автоматично вмикатися при найменшій сварці з другою дружиною. Програми знищення, якщо ви не зможете їх повністю заблокувати, можуть виявитися в поле ваших майбутніх дітей і викликати їх хвороби, або продовжать підтримувати безпліддя дружини. Ображаючись на першу дружину, ви вже зараз вбиваєте своїх майбутніх дітей. Смирення, поняття про який дано християнством, це не рабство, як довго намагалися його трактувати, а механізм духовного розвитку. Внутрішнім смиренням досягається гармонія із Всесвітом на тонкому рівні.

Нещодавно до мене на прийом прийшов чоловік, сімейні відносини якого перебували на межі розлучення, але мотивувати причини цього він не міг, оскільки вони з дружиною добре ставилися один до одного. А причина була в матері чоловіка. Вона не злюбила його першу дружину і робила все, щоб їх розлучити. Вони розійшлись. Друга невістка матері дуже подобається, але програма руйнування божественних почуттів сина включається в підсвідомості автоматично і проти улюбленої невістки. Чи не підозрюючи цього, мати постійно програмує сина і невістку на знищення кращих почуттів один до одного і розставання.

Свідомість людини подібно маленькому коліщатка, яке можна не надто великими зусиллями крутити вперед і назад. Підсвідомість величезна, важке колесо, його складно розкрутити, і ще складніше зупинити. Наші предки розкручували колесо підсвідомості устремлінь до Бога, любов і доброту.

Останні три століття ми живемо інерцією цього руху, мало докладаючи зусиль до його підтримці. Тому зараз допомогти нам може тільки свідоме безперервне прагнення до гармонії світу, до Бога. Запас карми людства - вироблений, і особисті устремління кожної людини визначатимуть ступінь його захищеності від нещасть.

Нещодавно зателефонувала знайома: -Я посварилася зі своєю подругою, і мене душить образа. Я багато разів просила вибачення за те, що образилася, але нічого не допомагає.

-Не Допомагає тому, що треба просити вибачення не тільки у себе, а й за подругу, за те, що вона на вас теж образилася, просити, щоб і вона була прощена Жінка зам'ялася: -Але в сварці більше винна була вона, я практично її не ображала.

Я роблю паузу, щоб моя думка була краще засвоєна, я пояснюю жінці: -Ми завжди підсвідомо першими ображаємо того, хто потім своєю поведінкою завдає нам образу. У минулому житті ви ображали жінок і створили цим механізм образи, який працює у вас на підсвідомому рівні автоматично. Крім того, ваш батько ображав матір в перші місяці вагітності, тому образи у вашій підсвідомості можуть включатися навіть при незначному приводі, який свідомість не встигає зафіксувати.

Тому, якщо вас образили, в першу чергу ви повинні просити вибачення за те, що образили ви, це блокує кармічні програми батьків і минулих життів, які створили ситуацію. Потім треба просити вибачення за те, що ви не зуміли пробачити іншу людину і образилися на нього, і тільки після цього просити вибачення за кривдника, за те, що він образився сам і образив вас. При будь-образі треба спробувати внутрішньо виправдати людину, а потім пробачити. Тільки такою поведінкою можна блокувати кармічні програми знищення і розпаду, це допоможе зберегти здоров'я і своє, і дітей.

Все вищевикладене відноситься до внутрішнього стану людини, зовнішні прояви можуть бути різними, головне - щоб цей механізм paботал в душі.

ПРИЧИНА ДРУГА Якось я запитав одну свою пацієнтку: -Як ви думаєте, яке найбільше злочин може вчинити людина в житті? - Вона подумала і відповіла: - Вбивство іншої людини.

-Є Злочин більше - це вбивство любові, тому що перш, ніж вбити людину, треба в собі вбити любов до нього. Вбивство почуття любові є тим грунтом, на якій ростуть багато злочинів і нещастя.

У мене на прийомі подружня пара з села. Їх п'ятнадцятирічний син дивився по телебаченню виступ відомого коміка, сміявся, потім вийшов у сіни ... і повісився. Батьки не розуміють, як це могло статися. Я переглядав причину, аналізую, що сталося з хлопчиком. Виходить наступне: у матері був знайомий, який її дуже любив, вона ж була байдужа до нього і знищувала свідомо його любов. Людина не витримав, кинувся під поїзд і загинув. Що вийшло? Мати вбила любов і життя в люблячому людині. Згідно із законом карми, вона отримала назад цю потужну програму знищення життя, багато років цей пакет знаходився в її поле, а реалізувався в поле сина, спрацювавши в певний момент в п'ятнадцятирічному підлітку.

У польовий структурі людини існують сотні різноманітних програм, сформованих вчинками, думками, емоціями не лише самої людини, але і його рідних.

У східній філософії є ??вираз: "Ні людей, є ідеї". Причина невмотивованих злочинів, убивств і самогубств криється часто в прихованих у підсвідомості до пори до часу програмах знищення і самознищення, створених предками злочинців і їхніх жертв. Програми можуть не тільки зберігатися десятки років в поле, а й набирають силу, підживлюючи енергією аналогічних порушень дітей і онуків авторів цих програм, якщо не блокуються етичними установками і устремлінням до Божественного.

Переді мною сидить жінка, у неї безпліддя. - Вона зверталася вже до кількох екстрасенсів, але результат нульовий, Я пояснюю жінці причини:

-Чотири Рази у вас були думки про самогубство, ви включали в себе програму знищення любові і життя. Ця програма дуже сильна; і організму необхідно її зупинити. Пригнічуючи в собі любов, пригнічуючи почуття, які з'єднують вас з усіма, ви завдаєте шкоди не тільки собі, а й іншим.

Жінка обриває мене: -Бог з ними, з іншими людьми, я хочу знати конкретно, як і що зі мною.

Я терпляче пояснюю далі: -Зараз ви відрікаєтеся від всіх людей в свою користь, відрікаєтеся від любові в черговий раз. Поки в вас буде зберігатися це почуття, у вас будуть проблеми не тільки з дітонародженням.

Скажіть конкретно, мені буде краще? Що ви можете гарантувати?

Я працюю на перевантаженні. Втомлююся від будь-якого некоректного питання.

-Гарантована Вам я нічого не можу, тому що занадто багато залежить від вас.

Жінка встає і мовчки йде. Дивлюся її емоції: добре, що не образилася і не завдала собі ще більшої шкоди.

У мене на прийомі дівчина двадцяти років. Я звичайно не питаю, з чим до мене прийшли, а дивлюся сам. Фізичний стан дівчини знаходжу цілком задовільним, тільки духовні структури сильно деформовані, але на здоров'я це поки мало відбивається. Я кажу: -В принципі, здоров'я у вас прекрасне, невелика тахікардія, а більше нічого серйозного.

-Вона Дивиться млявим байдужим поглядом;

-У Мене діабет.

Раніше я б відчув шок через нібито неправильної діагностики. Людина серйозно хворий, а я кажу, що він повинен себе відчувати чудово. Але коли я почав вивчати причини виникнення хвороб, я зрозумів, що діабет, в першу чергу, не хвороба, а захисна реакція організму. Організм повинен зупинити програми знищення інших людей, які в ньому з'явилися. Чим небезпечніше і сильніше програма знищення, тим ефективніше і надійніше повинна бути блокування, тобто хвороба. Досліджую причину діабету. Дівчина чотирнадцяти років була закохана в молодого людини, закохана дуже сильно, але вони розлучилися. А розлучилися вони тому, що їх інформаційні поля були несумісні. У фізичному світі це може проявитися по-різному. Дівчина смертельно зненавиділа молодої людини, вбила любов, шкодувала про розрив і сильно бажала йому зла. Ці почуття викликали розвиток діабету, так був порушений один з основних законів Всесвіту, у дівчини стався розрив зв'язку з Космосом. Зречення від вищих почуттів дуже сильно спотворює польову структуру людини і проявляється на фізичному рівні часто невиліковними хворобами.

Хвороба може виконувати різні функції. Перша функція - попередження, друга - припинення діяльності, яка заважає правильному розвитку людини, третя - усунення механізмів, які дозволяють поширювати негативну інформацію. Ми повинні постійно пам'ятати про те, що є клітинами єдиного організму на ім'я людство, яке, в свою чергу, є частиною єдиної системи - Всесвіту. Всі основні заповіді світових релігій - це зашифрована концепція будови світу і правил нашого взаємини з ним. Зараз нам дана можливість розширити свої уявлення про світ, побачити те, що раніше було відомо лише Великим Посвяченим.

Чергова пацієнтка говорить, що на здоров'я у неї скарг немає, але з неприємностями в особистому житті вона не може впоратися. Її любить чоловік, вона теж його любить, але постійно виникають якісь складнощі, вона не може зрозуміти, в чому справа. Їх начебто постійно розводить доля. Я проводжу тестування, шукаю, хто винен в цьому. Причина знаходиться досить далеко, в подіях початку двадцятих років. Її бабуся своєю поведінкою зрікалася любові як божественного почуття, її вчинки були спрямовані на те, щоб убити любов. На початку двадцятих років бабуся вийшла заміж за розрахунком, щоб зберегти своє добро. Сім'ю все одно розкуркулили, і бабуся розлучилася з чоловіком без жалю. Вона зізнавалася внучці, що ніколи не любила чоловіка. А він її дуже любив і довго мучився. У жінки сльози на очах, вона згадує цю історію і каже, що з Петром у неї зараз теж повний розлад.

-А Як звали першого чоловіка вашої бабусі?

Жінка дивиться на мене і здивовано виголошує: -Петро!

Я вивчаю польову структуру, проводжу медичну діагностику. Основна проблема, з якою прийшла жінка - гінекологічні захворювання.

-Вісім років тому в вас був закоханий чоловік.

-Так, - Каже вона.

-Він Вам подобався?

-Ні.

-Він Страждав через вас, і ви в ньому вбили любов. Замість того, щоб розлучитися м'яко, показати, що це не ваша вина, ви це зробили досить жорстко.

-Так, Я обійшлася з ним не так, як зараз хотіла б.

-Тобто, Що ви зробили, є причиною ваших хвороб. Більш того, у вас були ще якісь неприємності? У вас було переривання вагітності?

-два Рази: я хотіла мати дітей, але не вийшло не з моєї волі.

-У Вас повинні були народитися хлопчики.

-Так. У чому ж причина?

-поскольку Ви вбили любов в чоловікові, то хлопчики в такому випадку нежиттєздатні. Зараз у вас є діти?

-Дочка.

-Ви Пробували народжувати ще?

-Я Потрапила в аварію, була травма в районі стегна, перелом тазових кісток, я більше народжувати не зможу.

-Ви Розумієте, що травма була не випадковою?

-Тепер розумію.

Часто важко повірити, наскільки наші вчинки впливають на фізичний стан, але кожен новий випадок дає незаперечні докази цього в формі лікування хвороби при правильному виході на її причину.

Одного разу в гостях мені показали відеофільм про весілля племінниці господаря будинку, що відбувалася рік тому. Весілля було чудовою: молода красива наречена, щасливий наречений, веселі родичі. Дивлячись на наречену, я абсолютно проти своєї волі провів діагностику і побачив, що молоду сім'ю чекають дуже серйозні проблеми.

-Негайно Запроси свою племінницю, - сказав я господареві будинку, - її треба лікувати, тому що у неї можуть бути великі труднощі з народженням дитини.

-три Місяці тому у неї народилася мертва дитина, - відповів він.

-Все Одно нехай приходить. Це лише початок. Я провів глибшу діагностику і побачив в полі молодої жінки деформації, викликані одним з найважчих порушень вищих законів. Переді мною був класичний випадок того, що називається вимираючим родом. - Ти знаєш, що по материнській лінії над родом йде прокляття? - Запитав я.

С. Н. Лазарев 1 сторінка |  С. Н. Лазарев 2 сторінка |  С. Н. Лазарев 3 сторінка |  С. Н. Лазарев 7 сторінка |  С. Н. Лазарев 8 сторінка |  С. Н. Лазарєв 9 сторінка |  С. Н. Лазарев 10 сторінка |  С. Н. Лазарев 11 сторінка |  С. Н. Лазарев 12 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати