На головну

четверта квадра

1.  SX, SY - среднеквадратические відхилення, змінних X і Y. 1 сторінка
  2.  SX, SY - среднеквадратические відхилення, змінних X і Y. 2 сторінка
  3.  SX, SY - среднеквадратические відхилення, змінних X і Y. 3 сторінка
  4.  SX, SY - среднеквадратические відхилення, змінних X і Y. 4 сторінка
  5.  Алгоритм з ковариацию і з квадратичними описами.
  6.  Білінійні форми і їх матриці. Квадратична форма.
  7.  У чому сенс методу найменших квадратів (МНК) та властивості МНК-оцінок в класичній лінійній моделі множинної регресії.

Гуманізм, совість, надійність, стабільність, оригінальність, моральність, користь, вічні цінності, зручність, професіоналізм.

Вибрали? А тепер ми розповімо вам казку ... про вас.

«Йшли ви якось по своїх справах, а тут бабуся - не може, бідна, перейти на інший бік вулиці. Ну, ви згадали, чому вас учили в школі, і перевели її через дорогу. А вона-то не знає, як вас і дякувати, каже, мовляв, коли останній раз в місті була, такого і в помині не було. Так раптом і каже:

- Я, бач, не просто старенька, я - фея. Правда правда! І тобі, дитино, за таку добру до мене ставлення можу виконати одне твоє бажання ...

А ви чомусь повірили їй, і стали прикидати, що ж вам такого конче треба. Вона побачила це, зітхнула тихенько і додала:

- Я, мовляв, не кожне бажання можу виконати. Якщо людина сама може домогтися того, чого він хоче, то це не в моїй компетенції. Я, взагалі-то, фахівець з таким бажанням, які сама людина здійснити не може, але що можуть зробити йому інші люди або просто життя подарує від своїх щедрот. Так ти вже скажи, чого тобі від життя не вистачає ».

Тепер казка закінчується, а другий тест триває. Подумайте, що б ви хотіли попросити у феї. Нижче, в допомогу вам, наведені шістнадцять різних варіантів відповіді, розбитих на чотири блоки. У блоці своєї квадри виберіть один з відповідей, який вам ближче всього. Запишіть його номер.

Про всяк випадок перегляньте і відповіді в інших квадрах.

Е. Горенко, В. Толстіков. |  Для тих, хто ще не знайомий з соціонікою. |  Подяки. |  Від авторів. |  Трохи теорії. |  Модель інформаційного метаболізму |  Визначення типу інформаційного метаболізму. |  Трохи про Дуале. |  Описи ТІМів. |  Перша квадра (Альфа). |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати