Головна

Розшифровка Тесту 1

1.  I проміжна атестація
  2.  Атестаційні педагогічні вимірювальні матеріали
  3.  Атестаційні педагогічні вимірювальні матеріали (АПІМ)
  4.  Атестація педагогічних працівників освітніх установ: мета, принципи, етапи, тривалість, терміни атестації.
  5.  Атестація робочих місць
  6.  Атестація робочих місць і сертифікація підприємств.
  7.  Атестація робочих місць за умовами напруженості праці
 Етико-інтуїтивний екстраверт  ЕІЕ
 Інтуїтивно-етичний екстраверт  ІЕЕ
 Етико-інтуїтивний інтроверт  ЕІІ
 Інтуїтивно-етичний інтроверт  ІЕІ
 Етико-сенсорний екстраверт  ЕСЕ
 Сенсорно-етичний екстраверт  СЕЕ
 Етико-сенсорний інтроверт  ЕСИ
 Сенсорно-етичний інтроверт  СЕІ
 Логіко-інтуїтивний екстраверт  ЛІЕ
 Інтуїтивно-логічний екстраверт  ІЛЕ
 Логіко-інтуїтивний інтроверт  ЛІІ
 Інтуїтивно-логічний інтроверт  АБО
 Логіко-сенсорний екстраверт  ЛСЕ
 Сенсорно-логічний екстраверт  СЛЕ
 Логіко-сенсорний інтроверт  ЛСІ
 Сенсорно-логічний інтроверт  СЛІ

зауваження:

Ознака «раціональність - ірраціональність», є найбільш складним для визначення. Тому, якщо ви вийшли на цифру 7 (наприклад, 1357), то запишіть як можливий варіант вашого типу ще й цифру 8 (1 358), і навпаки.

Я впевнений в тому, що добре розбираюся в стосунках між людьми. Від мене не приховаєш, хто кому подобається і хто кого ненавидить.  А я не можу так впевнено говорити про взаємини серед моїх знайомих, хіба що у мене будуть якісь незаперечні докази.
 Зазвичай я знаю, як умовити або попросити людину що-небудь зробити.  Я вважаю за краще переконувати людину силою логічних доказів.
 Зазвичай я не намагаюся стримувати емоції або приховувати свої почуття. Точно так же навряд чи хто інший зможе приховати від мене свій настрій під удаваною маскою.  Я намагаюся, щоб на мої дії не впливали ні мої емоції, ні мої почуття. Мої симпатії і антипатії не грають вирішальної ролі при прийнятті рішень.
 Навіть при необхідності у мене насилу повертається язик говорити людині неприємні речі - вже якщо тільки він мене зовсім «дістане».  Я можу холоднокровно висловити людині все, що я про нього думаю.
 Якщо я бачу, що від мене чекають вибачень, мені не важко попросити вибачення, навіть якщо зовсім не відчуваю за собою провини.  Мені важко просити пробачення. Коли я дійсно усвідомлюю свою провину, в цьому випадку я просто намагаюся загладити її.
 Я обожнюю фантазувати! Мій вигаданий світ настільки мене захоплює, що я буваю іноді моторошно розсіяним.  Фантазії фантазіями, але мито живемо «тут і зараз», а тому я практично ніколи не забуваю про насущні проблеми.
 Мені подобається все нове і незвичайне. У мене добре виходить експериментувати і придумувати нове.  А я вважаю за краще відомі і перевірені методи вирішення складних завдань. Навіщо заново «винаходити колесо»? Та й до всього нового ставлюся з неабиякою часткою скептицизму.
 Трапляється, що я спочатку приходжу до якого-небудь висновку, а вже потім обгрунтовую його.  Важливі питання намагаюся вирішувати послідовно і планомірно.
 Не люблю витрачати час на копітку і довгу роботу, буваю неуважна до деталей, часто роблю фактичні помилки. Ненавиджу застійні ситуації.  Можу довго без роздратування займатися рутинною роботою. З фактами звертаюся акуратно.
 Я можу досить довгий час терпіти незручності, але потребую людині, яка могла б влаштувати «рай і в курені». У моїх речах часто панує «творчий» безлад.  Ну, а я люблю комфорт. Мій одяг перш за все зручна і практична. Люблю смачно поїсти і вмію бути акуратним.
 Я люблю, коли все навколо мене кипить. Обожнюю різноманітність, веселі компанії, активне спілкування.  Я, звичайно, не проти спілкування, але все-таки швидко втомлююся від нього. Мені необхідно періодично бути тільки наодинці з собою.
 У мене багато друзів і ще більше знайомих. Я легко заводжу нові знайомства.  Я дуже перебірливий у спілкуванні. Рідко кому можу розповісти про свої переживання.
 Люблю працювати швидко, не роздумуючи через дрібниці.  Я намагаюся обмірковувати всю отриману інформацію.
 Прислухаюся до думки більшості, але тим не менше намагаюся проявляти свою індивідуальність. Ціную це прагнення і в інших.  Я довіряю зазвичай тільки своїй власній думці. Але якщо більшість дотримується протилежної точки зору, я швидше за все не стану нав'язувати свою думку іншим, хоча і не відмовлюся від нього.
 Не люблю, коли «розжовують» те, що давним-давно зрозуміло. Всю нову і цікаву для мене інформацію з жадібністю поглинаю і швидко засвоюю.  Мені легше сприймати інформацію «порціями», щоб був час все обдумати.

Я зазвичай заздалегідь продумую свої дії, намагаюся в розумі програти можливий розвиток ситуації і різні шляхи її вирішення.  Світ повний несподіванок. Плануй не планує - реальність все одно піднесе непередбачені сюрпризи. Я досить непогано пристосовуюся до обставин, що змінюються.
 У непередбачуваних обставин я відчуваю себе трохи невпевнено і скуто.  Нестандартна ситуація активізує мене.
 Намагаюся доводити почату справу до кінця. Не люблю займатися кількома справами одночасно: це заважає мені зосередитися.  А я можу почати кілька справ одразу, але, якщо мені щось набридне, не довести їх до кінця. У роботі мені необхідно натхнення.
 До своєї мети йду послідовно, керуючись планом.  А я вважаю за краще не «йти в гору», а обходити її і не лізти напролом в досягненні мети.
 Не люблю, коли зриваються мої плани.  Не люблю занадто чіткі рамки. Вони мене сковують.

тест 2

Прочитайте наступні чотири тексти. У них є такі основні квадральние цінності. Вам потрібно вибрати не ті цінності, які ви хотіли б у себе розвинути, а ті, які спочатку близькі, дороги вам.

Можливо, до речі, що цінності вашої квадри здадуться вам кілька банальними.

Е. Горенко, В. Толстіков. |  Для тих, хто ще не знайомий з соціонікою. |  Подяки. |  Від авторів. |  Трохи теорії. |  Модель інформаційного метаболізму |  четверта квадра |  Трохи про Дуале. |  Описи ТІМів. |  Перша квадра (Альфа). |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати