Головна

Чому життя?

  1. " Чому гени шматками? "- Незвичайна доля замітки У. Гілберта
  2.  А чому?
  3.  А. чому європейці ВАЖКО ЗРОЗУМІТИ СХІД
  4.  У Нью-Йорке.-хрипким голосом відповів я. Дівчина тихо здригнулася і повернула до мене голову. Чому вона так дивиться на мене?
  5.  Вірджинія Сатир. Чому сімейна терапія?
  6.  Замість того щоб дозволити зволікання опанувати вами, чому б не дати йому відсіч активними діями
  7.  Ось чому

Що все це означає? Навіщо ми тут? У чому сенс усього цього? І чи є він взагалі, сенс? І чому це когось повинно хвилювати?

Чому життя?

Ви, ймовірно, вже намагалися зрозуміти сенс життя і отримали влаштував вас відповідь, незалежно від того, чи коштував він часу, яке Ви на нього витратили. А може бути, Ви просто, знизавши плечима, пробурчав: "Чорт би мене забрав", - і замовили чізбургер.

Питанню "У чому сенс життя?" передує питання: "А чи існує в житті будь-який сенс?". Чорт би нас всіх побрав! Ми збираємося шукати відповідь на перше питання, НІБИ відповіддю на другий є слово "ТАК".

Якщо правда полягає в тому, що життя не має сенсу, не має мети, тоді те, що ми присвятили кілька сторінок міркувань про сенс життя не має значення. Фактично, якщо життя не має мети, то НІЩО не має значення. Це все одно, що грати в гру без правил, без поля, без воріт, без команд і рахунки - просто грати загальної натовпом в п'ять мільярдів гравців.

Тому давайте почнемо гру, умовою, що в житті все ж є мета.

Тоді наше запитання набуде вигляду: "Якщо в житті є мета, то в чому вона?".

Ось наша відповідь (який більш детально ми розкриємо перед вам в наступних трьох розділах): Життя призначена для продукування, пізнавання і задоволення.

Життя занадто важлива для того, щоб про неї говорити.

Оскар Уайльд




 Джон-Роджер, Пітер Маквільямс |  життя 101 |  Що, якби? |  Пізнавання. |  Задоволення. |  Життя - це метафора. |  Життя - це класна кімната. |  Хто справжній учитель? |  Хто Ви є? Хто Ви є? Хто Ви є? |  Може бути, Ви більше, ніж Ваше тіло? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати