Головна

Як повністю зломити опір жінки того, щоб переспати з тобою.

1.  I. Перефразуйте наступні словосполучення так, щоб вони утворювали атрибутивні сполучення
  2.  А ЖІНКИ як хвиля
  3.  А що можуть додати сучасні богослови до того, що було сказано про Христа в епоху Вселенських Соборів з IV по VIII століття?
  4.  Активний опір лінії
  5.  Аллах почув того, хто Його хвалив. Господь наш, хвала Тобі! », - Виголосив:« О Аллах! Прокляни такого-то і такого-то!
  6.  Ангелам не потрібні ноги, щоб літати
  7.  Бідні працюють, щоб не стати біднішими.

Кожен з нас зустрічався з такою нісенітницею, як вираження "немає, значить немає" і повага до права дівчини відповісти відмовою на ваше залицяння. Ну, зараз, я думаю, ти вважаєш інакше. Дуже часто «ні» взагалі нічого не означає. Воно може означати: "Я не хочу виглядати дешевиною і тому повинна спочатку повиламуємо". Або воно може означати: "Я не впевнена". Воно може означати: "Я боюся сексу". Чого б воно не означало в конкретному випадку, є два найгірших способу поведінки, які ти ні в якому разі не повинен вибирати, якщо має намір зломити опір жінки. Ось два неприйнятності способом реагувати на жіноче опір: Вступити з нею з цього приводу в суперечку. Здатися і замовкнути. Найкраще, що можна зробити це погодитися з тим, що вона відчуває, потім відступити і пізніше ще раз спробувати. Якщо вона просто намагається уникнути того, щоб її вважали повією або дешевиною, то удруге ти її все одно отримаєш.

Реальна проблема виникає, коли у жінки:

серйозні проблеми з сексом або

коли ти їй просто НЕ привабливий. У першому випадку, у тебе, приятель, великі проблеми. Якщо ти натрапив на щось подібне, отставай, ну і що ти отримаєш, навіть якщо і доб'єшся її? Особисто я в такому випадку проводжаю її поглядом до дверей і викидаю її номер телефону. Якщо ти їй не привабливий, але в загальному їй подобається займатися сексом, у тебе все-таки є шанс перемогти. Давай я покажу тобі декілька способів, з приводу її відповіді: "Ти просто чоловік не мого типу".

Метод № 1: "Якби" Мабуть, це самий злісний і хитрий метод, з усіх мені відомих. Це щось водневої бомби в вашому арсеналі. Він діє на тому принципі, що якщо ти зумів викликати фізіологію, що відповідає певному стану, то людина справді БУДЕ відчувати цей стан. Ось як це діє. Ти зробив спробу, і вона тебе відкинула. Ти повинен діяти вибачити. Скажи їй, що ти неправильно зрозумів її поведінку. Розкажи, що неправильно розцінив її погляди. Поясни як-небудь так: "Послухай. Прости мене. Я дійсно дуб, коли треба прочитати поведінку жінки. Можливо, ти мені в цьому допоможеш? Я розумію, це звучить безглуздо, але я більше не хочу робити таких помилок з жінками". Беруся посперечатися, вона погодиться допомогти. "Якщо ти згадаєш час, коли ти була з хлопцем, який тобі подобається, ти можеш подивитися на мене так, як ти на нього дивилася?" Вона спочатку засміється, але потім вона подивиться на тебе таким чином. "ОК. А ти можеш показати, як виглядали твої губи. Вони були відкриті? А голова? Ти нахиляла голову?" "ОК. А як ти дихала? Можеш показати?" "А як ти сиділа? В якій позі?" "А що ти відчувала? Закрий на секунду очі, що ти усвідомлювала в своєму тілі? Як це в тебе починалося?" У цій точці у тебе є шанс. Ти можеш поставити якір на ці почуття і пізніше включити якір і зробити ще одну спробу. Зв'язка може бути такий: "Якщо він до тебе торкався ось так, що ти відчувала?" У цей момент спробуй зробити ще одну спробу.

Метод № 2: Відхилити сенс ситуації Цей підхід більш вербальний, ніж попередній метод. Коли вона намагається нагодувати тебе "Ти мені просто непривабливий", твій відповідь така: "Це означає, що у тебе є безпрецедентна можливість розширити свої кордони і збільшити кількість людей, з якими ти можеш отримувати радість і задоволення". Це спантеличить її. Ти взяв заперечення і перетворив його на затвердження позитивної можливості для її зростання і розвитку. Ти знайшов в її відмові переспати з тобою позитивну причину, яка ставить її в уразливе становище. Браво!

Метод № 3: Наслідки У цьому підході ти вказуєш на наслідки її поведінки: "Коли ти говориш мені це, я хочу тебе ще більше, тому що жінки, які мене відкидають, мені найбільше подобаються". Що їй залишається? Ти дав їй зрозуміти, що коли вона тебе відштовхує, вона собі ж робить гірше. Вона не зможе виграти.

Метод № 4: Шок Цей метод грунтується на руйнуванні її звичних стереотипів. У цьому випадку ти говориш: "Привабливий? А хто каже, що я привабливий для тебе? Мене це мало хвилює, дорога, я просто хочу тебе із задоволенням трахнути!" Потім продовжуй свої спроби.

Метод № 5: Гумор У цьому випадку ти теж руйнуєш її стереотипи, але на цей раз робиш це більш м'яко. Чемно скажи: "Ох! Прости, будь ласка. Вибач". Встань і піди на кухню. Візьми паперовий кульок, в який насипають крупи, одягни собі на голову (на голову, не на головку! Чи не перепутай ...) і повернися в кімнату, де сидить вона. "Ось, ти говориш, вказуючи на кульок, у тебе немає фотографії того, хто тобі привабливий?" Поки вона сміється, продовжуй свої спроби.

Метод № 6: Вина Одна з найважчих речей для будь-якої людини це бачити як дорослий чоловік плаче. Якщо ти збираєшся скористатися цим методом, врахуй, що для його реалізації тобі знадобляться деякі акторські здібності. Відвернися від неї як тільки вона відкине тебе і охопи голову руками. Спокійно починай ридати. "Вибач ... Я повинен був здогадатися ... що таким дівчатам як ти ... я не можу сподобатися" ^ поридати ще трохи / "Дай мені заспокоїтися ... і я проведу тебе додому". (Їсть ти знаходишся у неї вдома, все одно скажи це, твої слова будуть відповідати твоєму стану! /) "Я ніколи такого не відчував ... я уявляв тебе в своїх обіймах ... представляв як тобі добре ... для мене це так багато значить ... (схлип, схлип). у мене ніколи не було таких красивих жінок як ти ... ти навіть не можеш уявити, впевненість, яка у мене виникає з тобою ... це таке щастя ... (в цьому місці мимоволі всхліпні) дозволь мені ... хоч один раз поцілувати тебе ... нехай у мене залишиться хоча б це ... "Я обіцяю, якщо у цієї дівчини взагалі є серце, вона тебе поцілує. Ось тут ти і продовжиш свої спроби. Якщо вона буде намагатися зупинити тебе, знову починай ридати.

Грегорі Медісон. ЯК затягнути в ліжко жінку своєї мрії |  Несправедливий спокушання в несправедливому світі. |  напуття |  Що повинно бути в твоїй голові, щоб жінка твоєї мрії була готова лягти з тобою в ліжко. Як потрібно сприймати світ, щоб бути чарівним для жінок. |  Чого хочуть жінки? Пошук сили і визначеності. |  Як вставити в себе установки для спокушання, щоб вони діяли автоматично. |  Як прикинутися ніжним і доброзичливим. |  відображення |  приєднання |  викликання станів |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати