Головна

Присвійні займенники-іменники

  1.  Питальні займенники-іменники
  2.  Якісні, відносні, порядкові, присвійні прикметники. Їх граматичні та інші ознаки, відмінності.
  3.  Особисті, присвійні і зворотні займенники
  4.  Невизначені займенники-іменники
  5.  присвійні прикметники
   однина  множина
 Обличчя  чоловічий рід  жіночий рід  чоловічий рід  жіночий рід
 (El) mio - мій  (La) mia - моя  (Los) mios - мої  (Las) mias - мої
 (El) tuyo - твій  (La) tuya - твоя  (Los) tuyos - твої  (Las) tuyas - твої
 (El) suyo - його, Ваш  (La) suya - її, Ваша  (Los) suyos - його, Ваші  (Las) suyas - її, Ваші
 (El) nuestro - наш  (La) nuestra - наша  (Los) nuestros - наші  (Las) nuestras - наші
 (El) vuestro - ваш  (La) vuestra - ваша  (Los) vuestros - ваші  (Las) vuestras -ваші
 (El) suyo - їх, Ваш  (La) suya - їх, Ваша  (Los) suyos - їх, Ваші  (Las) suyas - їх, Ваші

Присвійні займенники-іменники зазвичай вживаються самостійно, замінюючи в мові іменники. У багатьох випадках їм передує певний артикль (артикль зазвичай опускається, якщо займенник стоїть після дієслова ser).

La vieja me mira con los ojos cargados de miedo distinto al mio.

Стара дивиться на мене очима, повними страху, який не схожий на мій.

El mozo cogio con la suya, aquella mano obstinada y terca.

Юнак схопив своєю рукою, неслухняну зморщену руку (старого).

1.1.4.4 Вказівні займенники - Pronombres demostrativos

Вказівні займенники служать для виділення предмета, істоти, явища і т. Д.




 ГРАММАТИКА ІСПАНСЬКОГО МОВИ |  Іменники жіночого роду |  Особливості вживання прикметників |  Особисті займенники у функції прямого і непрямого додатків (ударна форма) |  Питальні займенники-іменники |  Невизначені займенники-іменники |  Особисті форми дієслова |  Умовний спосіб в придаткових пропозиціях |  Дієслівні конструкції з інфінітивом |  Дієслова звичайного відмінювання |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати