Головна

Сон - реальність чи вигадка

  1.  I. ДЕМОКРАТІЯ: ТЕОРІЯ І РЕАЛЬНІСТЬ
  2.  А реальність
  3.  Зовнішня реальність нульового рівня.
  4.  виправити РЕАЛЬНІСТЬ
  5.  Глава 11. ЛСД експірієнс і реальність
  6.  Доктрина - це реальність.
  7.  Життя після смерті - реальність

Раніше я вважав, що протягом ночі, мені сниться один, ну максимум два сну, а то і взагалі жодного. Мені говорили, що напевно, просто забув і не пам'ятаєш, а я не вірив. Мама розповіла, що прочитала про експеримент вчених, які встановили зі швидких рухів зіниць людей, що їм протягом ночі сниться чотири-п'ять снів. У той час, я в це не повірив.

Перед тим як я почав вести ці записи, я вирішив, що буду запам'ятовувати всі сни. Це мені допоможе з виходами, так як я буду напружувати свою пам'ять і таким чином зможу її натренувати. Протягом деяких ночей, я лягав спати з наміром все згадати вранці. Після того як наснитися сон я прокидався і повторював його в голові. На ранок я їх підраховував, і виходило, що мені насправді снитися від чотирьох до шести снів, деякі з яких продовження попередніх. Після чого я почав спати більш чутливо і зміг частіше відстежувати моменти, коли я починаю думати уві сні.

Раніше для прокидання уві сні я використав не таку тактику. Я з вечора встановлював собі, так звані гачки. Я лягав спати і вирішував для себе, наприклад: якщо мені приснитися кішка то я вийду з тіла, при цьому налаштовувався на те щоб запам'ятати все побачене. Такий метод спрацьовував, але рідше, ніж мені того хотілося. Я не міг завжди передбачити те, що мені приснитися, а тільки знати, що мені частіше за все снилося.

З початку ведення цих записів, у мене сильно змінилося ставлення до снів. Тепер я вважаю, що сон це не просто маячня мозку, а щось більше, це якась інша реальність зібрана нашою свідомістю або якщо хочете нашою точкою зборки (див. Книгу К. Кастанеда). Ця реальність, дещо відмінна від звичайної, хоча не менше реальна і можливо існуюча тільки для однієї людини, який бачить цей сон. Ця сновіденческое реальність зникає, після того як зібрав її чоловік забуває про неї.

Одну й ту ж саму реальність може збирати і не одна людина, а кілька. І якщо кілька людей збирають одну й ту ж саму реальність, то вони виявляться в одному і тому ж місці і зможуть побачити один одного там і якщо захочуть то і поговорити. Крім того, за розповідями Карлоса Кастанеди ми можемо там зібрати наше фізичне тіло, при цьому зникнувши в нашому світі. Це єдиний спосіб перетинати великі відстані і переміщатися в інші виміри. Можливо, що наш фізичний світ просто зібраний нашими сознаниями і є не більш реальним ніж сон.

Головне в людині це свідомість, яке формує нашу особистість, тіло це

лише оболонка, яка не завжди може знаходитися разом зі свідомістю. Ми можемо

відділятися від тіла і перебувати в будь-якому іншому місці. Під час сну ми

відокремлюємося від фізичного тіла і знаходимося десь ще, але ми можемо контролювати і своє тіло. Але мало таких людей, які можуть керувати своєю свідомістю поза фізичним тілом. Під час сну всі люди, без винятку, перебувають своєю свідомістю поза фізичним тілом, хоча багато хто з них потім це вважають нормальним сном. З цим погодитися будь-яка людина, що уві сні йому не потрібно тіло він його створює тільки за старою звичкою.

Тобто сон - це не продукт нашого фізичного мозку, а продукт нашої свідомості і при деяких тренуваннях його можна контролювати. Уві сні відсутня раціональне мислення, але це, швидше за все, через те, що раціональне мислення продукт нашого мозку. Для контролю своїх снів потрібна інтеграція раціонального мислення і управління свідомістю. При сильному зосередженні і спроби раціонального мислення точка свідомості повертається в своє звичайне місце і людина усвідомлює, що він прокинувся. Також при зовнішньому впливі на наше тіло, будь-то звук, поштовх і так далі нашу свідомість миттєво повертається назад. Хоча можна розвинути здатність, реагувати фізичним тілом на роздратування, чи не повертаючи свідомість назад у фізичне тіло. Наприклад, вас хтось будить, а ви йому відповідаєте «не заважай спати», не прокидаючись і продовжуючи утримувати картинку сну.

Я не знаю точно, чи може існувати свідомість після смерті фізичного тіла, чи може воно захопити чуже тіло, але я знаю точно, що поняття свідомості дещо окремо від поняття тіла і думаю, що свідомість і душа це одне і теж. Свідомість, це не абстрактне поняття. Це щось реальне, що можна помацати і помацати, але їм можна здійснювати дії схожі на дії нашого фізичного тіла. Звичайно дії свідомості, без тіла, обмежені, наприклад не можна їсти фізичну їжу, ходити в туалет і т. Д. Зате свідомість, що відокремилося від фізичного тіла, набуває деякі нові, відмінні від фізичних, здібності. Це такі здібності, як миттєво переміщатися на великі відстані, парити в просторі, не залежно від того в якому, перебуваєш, положенні і якої щільності довкілля, а також читання чужих думок, передбачення майбутнього і багато іншого.

Тепер я вважаю, що все-таки свідомість первинна, а тіло вдруге. При знаходженні свідомості в іншому місці, нехай навіть за тисячі кілометрів, при певній концентрації можна зібрати своє фізичне тіло, тим більше його можна, за бажанням, змінити. Я думаю, що тіло старіє тільки тому, що людина, та й все живе знають, що воно повинно старіти. Наша свідомість може виростити собі відрубану частину тіла. Наприклад, якщо взяти людину з відрубаною рукою і його клонувати, то нова людина буде мати дві руки, а не одну. Це означає, що наше тіло знає, як виглядає відрубана рука, але не знає, як її виростити. Хоча в той же час у нас відростають нігті, зуби, покрив шкіри і т. Д., а все тому, що наша свідомість знає, як відростити ці деталі тіла. Напрошується висновок: щоб щось виростити нове, нам необхідно поміняти нашу внутрішню програму, наш генетичний код. Вся проблема зводиться до того, де взяти план, досконалої людини і як завантажити його нам в свідомість.

Зустріч з одним уві сні.

У вівторок 6.10.98 я з батьком їздили в гори за каштанами. Я їхав в гори на «Індик» в перший раз. Ми бродили по лісі в пошуках каштанів, але на мій подив, для мене тут було все знайоме, я заздалегідь знав усі стежки, хоча як я вважав, я був тут уперше. Після таких спостережень, я в цьому засумнівався. Приїхавши додому, я розпитав всіх домашніх, чи був я коли не будь раніше там, на що всі вони відповіли, що я раніше ніколи там не був. На цьому історія закінчується, а я до сих пір не впевнений, що я там був вперше. До речі такі випадки були і раніше, наприклад, коли я прийшов в коледж, мені відразу здалося все знайомим, тому я зрозумів, що це те, що мені треба. А коли я познайомився зі своєю групою, мені здавалося, що всіх, я вже бачив і якщо напружуючись, то зможу згадати їх імена, але, звичайно ж, не зміг. Після розмови з іншими студентами, моєї групи, я з'ясував, що і у багатьох з них були такі ж почуття, від першої нашої зустрічі. Було явне відчуття, що всі ми, колись, уже зустрічалися. Але це я вже описував докладно. Також бувало безліч разів і по дрібницях, коли здається, що це вже було колись раніше. Не знаю точно хто, але знаю, що з цього приводу був написаний наукова праця. В якому, обЦяснялісь такі явища, як прояв особливостей людського мислення. Людина побачила, що відбувається, потім через деякий проміжок часу з запізненням осмислили його. А в пам'ять записалися події, трохи раніше і тому людині під час осмислення здається, що це було. Але я з цією теорією не згоден. Просто не згоден, я швидше повірю, що я жив раніше це життя, а потім забув і вирішив прожити її заново. Хоча мої думки і абсурдні для людського розуміння, але мені така теорія подобатися більше.

Мені давно повинні надіслати повістку з військкомату, але її все немає. Я перебуваю в сумнівному стані. Я не знаю, заберуть мене в армію або дадуть відстрочку. Я не знаю йти мені шукати роботу або не варто. Може бути, тільки знайдеш роботу, нагряне військкомат, і заберуть мене в армію. Я вирішив відтягнути пошук роботи, до того моменту поки не сходжу до військкомату. А від них ні слуху, ні духу, а батьки вже лаються, що без діла сиджу вдома.

У суботу 3.10.98 мені приснився дивний сон: Я приходжу до військкомату з бажанням дізнатися, що якщо є місце програміста, то я піду служити програмістом. Я не знаю, чи був це військкомат Білоріченський або на дев'ятці (Краснодарський військкомат). У військкоматі не виявилося начальства, та й взагалі був вихідний день. Без користі справи я звідти пішов. На вулиці було свято, всюди звучала музика, ходили люди з кульками або плакатами, я їх не бачив, але точно знав. Іду з військкомату повз школу, де я раніше навчався, як раптом зустрічається мій друг Віктор. Для мене це велика несподіванка, втім, як мені здалося і для нього. Від несподіванки у мене навіть прояснилося в голові, я зрозумів, що це сон. Усвідомлення було неповним, але я зміг досить свідомо поставити запитання. Я запитав, що ти тут робиш, у відповідь він мене запитав те ж саме. Він був на якомусь святі і запрошував мене, за його словами, на свято дитинства або щось подібне, на що я відповів: «не можу», і попрямував додому. По дорозі додому, у мене, ще пару раз прояснялося в голові, що я уві сні.

Вранці я довго міркував, що таке свято дитинства. Може бути, Віктор був сьогодні на якомусь святі, може він, правда, запрошував мене на свято. Я намагався пригадати, яке свято очікується попереду, але не зміг пригадати жодного свята, в найближчому майбутньому. Віктор не міг бути частиною мого сну, тому, що він мене трохи налякав, а власні образи не народжуються різко і не лякають від несподіванки. Будь-який сон, якщо він наш, то він не несподіваний. Раз ми його самі вигадуємо, ми знаємо його як би наперед.

Через три дні, в середу 7.10.98, мене викликали у військкомат. У військкоматі мені дали повістку з'явитися дев'ятнадцятого числа о 8.00 на медкомісію.

Перша частина сну вся зійшлася, треба дізнатися, де був Віктор, чи ходив на який не будь свято. Треба написати листа. Хоча може я з ним, потім зустрінуся.

Через деякий час, я все-таки написав листа і як би междупрочем написав, що бачив його уві сні, де він мене запрошував на якийсь свято.




 Сьогодні: 17.09.98 |  Моє життя до першого свідомого виходу |  Початок практики подорожі поза фізичним тілом |  Спогад про минулих виходах |  Продовження практики виходу з тіла |  Спроби перевірки реальності виходів |  Визначення можливостей тонкого тіла |  Вгадування або знання майбутнього |  Зустріч з невідомими сутностями, продовження досвіду |  Підтвердження реальності виходу з тіла |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати