На головну

Вгадування або знання майбутнього

1.  A. Свідомість як реальний, але не зводиться до фізико-хімічним подій процес в мозку
  2.  He-знання
  3.  IV. ІМ'Я І ЗНАННЯ
  4.  V. Здатність сприймати свідомістю
  5.  XIII. Герой реагує на дії майбутнього дарувальника
  6.  Алло! Знання?
  7.  Анархізм і свідомість

Ще в школі я навчився визначати майбутнє. Це полягало в відгадуванні квитків на іспиті.

У дев'ятому класі мені треба було складати іспити з біології. Я перечитував питання до іспиту. На одному з питань я відчув якийсь поштовх в області сонячного сплетіння, він був не фізичний, а внутрішній. Я цей поштовх розшифрував як, що саме це питання мені і попадеться на іспиті. Я його хотів вивчити, але не знайшовши достатнього матеріалу з цього питання відкинув його і вирішив; да ну брудні. На мій жаль, він мені дістався і я отримав три.

Потім мені треба було скласти іспит в НВК (навчально-профілактичний комплекс), я вчився на оператора ЕОМ. Я вирішив перевірити знову свою можливість визначати правильний квиток. Я прочитав всі питання дуже повільно, слухаючи свій внутрішній голос і він мене не підвів. На одному з питань я відчув теж відчуття, схоже більше на хвилювання або слабкий переляк. Взяв цей квиток і в цей раз вивчив його напам'ять і тільки на нього, на один, написав шпаргалку. Решта квитків я просто почитав і заспокоївся, я був впевнений, в своєму правильному визначенні квитка. Зазвичай, на іспит, я заходжу один з останніх. Зайшовши в клас, де мені треба було взяти квиток, я підійшов до столу, на ньому залишалося тільки чотири квитки, але мій квиток на мене чекав. Оцінка п'ять, як я і очікував. Адже я його знав напам'ять, навіть шпаргалка не знадобилася.

Наступне своє пророкування я проводив в коледжі на уроці з вищої математики, так як мені її інакше не здати. Я провів стару процедуру, перебираючи в голові номера квитків, вибравши один з них я його досконально вивчив. Прийшовши на іспити, я заздалегідь повідомив про це своєму другові Віктору, сказавши, що мені випаде 18 квиток. Але долю не обдуриш, мені випав 18 квиток, після чого на мене друг подивився іншими очима. Але я прорахувався квиток то під номером 18, але вчитель зменшив їх кількість на два і сталася зрушення між квитками і я знав сімнадцятий, а не вісімнадцятий поточний квиток. Оцінка три з натяжкою. Зате після цього випадку Віктор став для мене найкращим другом, єдиний на той час хто мене зрозумів і погодився зі мною.

Наступна спроба була з предметом Ері, для тих, хто не знає, перекладаю - Електро-Радіо Вимірювання. На мій подив я не міг визначити квиток, наскільки раз я перечитував питання, але точно визначити мені не вдавалося. Я відклав парочку квитків, які як мені здалося, були можливо моїми, але я був не впевнений. Я вирішив, що я або взагалі, якось не буду здавати іспит або випаде один з тих квитків, які я відклав. Як завжди я не заходив до останнього. Було вже пізно і вчителю вже набридло приймати іспити. Нас залишалося всього троє. Викладач попросив виходив учня покликати мене, від чого я розгубився але робити нічого. Я зайшов, почав витягати листочок з пакета, вчителька покликала мене до себе і сказала: «Я знаю, що ти предмет знаєш, тобі чотири вистачить?» Я погодився і був єдиним хто не здавав цього іспиту.

А найголовніше це на рахунок служби в армії. Я ще в класі шостому вирішив для себе, то не піду в армію і попросив про це Всевишнього. І був упевнений відсотків на 99 що я туди не піду, навіть коли я пройшов два рази медкомісії і був визнаний придатним. Далі я пішов вчитися в коледж, мені дали відстрочку, а тепер я не проходжу по вазі. Тепер мені повинні видати військовий квиток.

І взагалі я почав звертати увагу на предмети, тепер я знаю нічого не трапляється випадково, навіть якщо з вами заговорив незнайомий чоловік, це зовсім не випадково. Та й речі ламаються в самий невідповідний момент, теж зовсім не випадковість, а попередження.

Сьогодні: 17.09.98 |  Моє життя до першого свідомого виходу |  Початок практики подорожі поза фізичним тілом |  Спогад про минулих виходах |  Продовження практики виходу з тіла |  Спроби перевірки реальності виходів |  Підтвердження реальності виходу з тіла |  Перехід на інше місце проживання |  Голоси серед білого дня |  Гарне місце |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати