Головна

Визначення можливостей тонкого тіла

  1.  I. Аналіз виховних можливостей середовища
  2.  I. Визначення термінів і предмет дослідження
  3.  II. Визначення закону руху системи.
  4.  V. Визначення ціни і обсягу виробництва в умовах монополії.
  5.  А) Визначення сторін горизонту за Сонцем
  6.  А. Визначення зносу об'єкта нерухомості
  7.  А.1 Визначення освітленості на робочих місцях

Я заснув ввечері. Коля, хлопець з яким я жив на квартирі, вчив уроки. На столі працював магнітофон, налаштований на якусь радіостанцію.

Я плавно засипав, слухаючи музику. Після того як мені здалося, що я заснув, я зрозумів, що ще продовжую слухати музику і мою свідомість слабо, але жевріє. Відразу я почав спробу вирватися з тіла. Я відчув знайому вібрацію і відрив від тіла. Я добре чув музику, яка звучала не перестаючи. Як тільки я відокремився від тіла, я почув голос Колі, який старанно вчив уроки. Я подумав, що чую його думки. Я повернувся в тіло, музика тривала, а голос припинився. Я знову відокремився від тіла і знову на звук музики на лягав голос Колі. Я не міг розібрати, про що він говорить. Він дуже швидко щось читав, майже разом, так що я не міг розібрати і слова.

Я повністю прокинувся і почув ту саму музику, яку грав магнітофон. Я сів і подивився на Колю. Він, заткнувши вуха старанно, щось вчив по конспекту.

Посеред ночі, коли я спав, я зрозумів, що можу думати і почав спроби відірватися від тіла. Чим більше я напружувався, тим сильніше мене тримало моє тіло. Я не міг, від нього, відірватися зовсім. Я подумав, що вже марно тому що моя свідомість працювало на повну потужність. Я вже бачив обрис кімнати, бачив вікно, через яке, в цю кімнату, потрапляв місячне світло. Очі були явно відкриті. Я спробував їх закрити. Але як тільки я їх почав закривати, я зрозумів, що вони закриті, а зображення, яке я бачу - я бачу не очима. Тоді я відкрив очі і був вражений, що я одночасно бачу два зображення накладаються одне на інше, при чому я міг розрізняти обидва зображення. Я бачив одне і теж вікно під різними кутами точки зору. Мій зір, було в різних місцях, одночасно, на відстань близьке до метру. Я закривав очі і одне із зображень зникало, а інше залишалося. Я бачив одночасно і фізичним тілом і тонким тілом. Щоб позбутися від подвійного бачення зображення, я перекинувся особою в подушку. Відчуття при перевороті не було звичайним, як якщо б я прокинувся вночі і перекинувся. Я свідомістю був поза фізичним тілом і його повністю не відчував, ні один м'яз свого фізичного тіла. Це як якщо б хтось інший перекинувся, а не я. Я знав, що перекинувся, але не відчував, як це я зробив. У мене просто зникло друге зображення. Я міг керувати своїм фізичним тілом, в той час, коли я ясно відчував, що перебуваю поза ним і навіть не відчуваю його. Після того як я перекинувся, друге зображення зникло, але одне з них залишилося. Я хотів, було продовжити досвід, але мої роздуми мене повернули в фізичне тіло, яке просто лежало обличчям в подушку. Я перекинувся, подивився в це вікно, все відповідало вже раніше мені бачив.




 Сьогодні: 17.09.98 |  Моє життя до першого свідомого виходу |  Початок практики подорожі поза фізичним тілом |  Спогад про минулих виходах |  Продовження практики виходу з тіла |  Зустріч з невідомими сутностями, продовження досвіду |  Підтвердження реальності виходу з тіла |  Перехід на інше місце проживання |  Голоси серед білого дня |  Гарне місце |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати