Головна

крок наміри

  1.  Благі наміри, які стоять за моторошними фільмами
  2.  вітер наміри
  3.  віруси наміри
  4.  Чарівна сила наміри
  5.  Генератор наміри
  6.  Глава 2. Добрі наміри
  7.  декларація наміри

Уявіть собі новонародженого звичайної людини, якого помістили в суспільство, де люди старіють дуже повільно і живуть, скажімо, до трьохсот років. Як ви думаєте, скільки він проживе? Ось-ось, я хочу сказати, що людину з самого народження привчають до стандартним сценарієм: з віком здоров'я погіршується, тіло старіє і врешті-решт вмирає. Безсумнівно, на те є звичайні фізіологічні причини.

Однак якщо розглядати процес старіння з позицій теорії Трансерфінга, то це є не що інше, як індукований перехід. Можна навіть сказати, найдовший індукований перехід. Відбувається він неспішно, але вельми вірно. Сценарій старіння настільки звичний і очевидний, що нікому і в голову не приходить в ньому сумніватися. Спроби змінити сценарій зводилися тільки до винаходу всіляких еліксирів. Але навіть досягнення сучасної фармакології і генетики не приносять відчутних результатів.

Звідси можна зробити висновок, що фізіологічні чинники припадає лише певну частку в процесі старіння. Яку частку тут становить індукований перехід, оцінити важко. Але це не так вже й важливо. Головне - усвідомити, як це відбувається.

З самого раннього дитинства ви абсолютно впевнені, що процес старіння неминучий. Протягом усього життя цього знаходиться маса підтверджень як з чужого, так і з особистого досвіду. Кожен ювілей супроводжується театральними побажаннями доброго здоров'я і довгих років життя. Але все чудово розуміють, що ці побажання нічого не варті і не мають ні найменшого впливу на сценарій. Навпаки, побажання, в перекладі на мову фактів, означають, що здоров'я у вас вже далеко не те, та й роки йдуть. Це легкі коливання або навіть, скоріше, загравання деструктивного маятника.

Рано чи пізно ви відзначаєте про себе, що років десять тому сил і енергії у вас було набагато більше. Вам хочеться поділитися з ким-небудь цими думками. Співрозмовники тут же знаходяться і охоче розвивають цю думку. А вже тема хвороб в світських розмовах має ту ж популярність, що і погода. Беручи участь в подібних розмовах, ви випромінюєте енергію на частоті деструктивного маятника, тобто приймаєте його гру.

Маятник може підкинути вам свій поштовх у вигляді нездужання або хвороби. Вас це дуже турбує і змушує відзначити про себе: «Я, здається, хворію». Це ваша відповідь на частоті коливань маятника, він отримує енергію і штовхає вас знову - болить все сильніше. Ви йдете до лікаря, він підтверджує захворювання, процес розвивається все далі. Маятник отримує енергію і розгойдується все сильніше. Коли настає криза, маятник вже все отримав, він залишає вас у спокої і настає одужання, якщо індукований перехід не закинув свою «жертву» на лінію життя, де ви інвалід.

Резонне питання: що ж виходить, і до лікарів не ходити, і ліки не брати, і взагалі закинути свої хвороби? Ні, відмова від лікування вже розвилася хвороби - це не вихід з гри, а безвідповідальна недбалість. Мова про те, щоб не дозволяти себе втягнути в гру.

Ви можете запитати співробітника на роботі: «Чому тебе не було?» На що він незмінно відповість: «Я хворів». Зверніть увагу, що не лікувався, а хворів. На питання: «Що це з тобою?» Буде відповідь: «Я вболіваю». Звичайно, відповідь на ці питання у формі: «Я лікувався (лікуюся)» буде неприродним. Це тому, що люди так звикли грати в гру під назвою Хвороба, що саме лікування вважається не метою, а атрибутом, побічним явищем гри.

Гра з деструктивним маятником починається з того, що ви охоче приймаєте симптоми хвороби або, іншими словами, хапається за кінець спіралі індукованого переходу. Перший поштовх маятника можна провалити, якщо не вжити симптоми всерйоз, спокійно відкинути і забути про них. Якщо не виходить, можна погасити маятник, прийнявши елементарні профілактичні заходи. Якщо ж ви все-таки захворіли, не грайтеся в гру Хвороба, а грайте в Лікування.

Грати в Хвороба - це пасивно страждати, брати участь в розмовах про різні болячки, охати, скаржитися, капризно вимагати від оточуючих співчуття і турботи, вважати погане самопочуття своїм неодмінним атрибутом, носитися зі своїм нездоров'ям як з «писаною торбою», охоче шукати і споживати інформацію, пов'язану з недугами.

Грати в Лікування - це активно діяти, цікавитися методами оздоровлення, намагатися вести здоровий спосіб життя, ставитися до хвороби з гумором, акцентувати увагу на поліпшенні самопочуття, прагнути до здоров'я, спілкуватися з однодумцями.

Бачите, це дві абсолютно різні ігри. У Хвороби ви берете участь в ролі пасивної жертви, випромінюючи на частоті деструктивного маятника, вас засмоктує воронка індукованого переходу. А в Лікуванні виступаєте в якості творця, активного творця і господаря, самі розпоряджатися своєю долею, а тому переходите на здорові лінії життя.

Тепер, якщо спробуєте грати в Лікування, запитайте себе, чи достатньо щиро ви граєте в цю гру. Справа в тому, що можна себе обманювати, як це часто буває. Наприклад, всім розумом визнати, що треба вести здоровий спосіб життя, відмовитися від шкідливих звичок, виконувати фізичні вправи, вживати здорову їжу і так далі. Але насправді старі звички засіли глибоко, ви намагаєтеся виконувати правила здорового способу життя тільки тому, що «так треба», а взагалі-то просто лінь.

Це не чиста гра, вона називається «Я вболіваю, а мене лікують». На енергетичному плані вона нічим не відрізняється від гри в Хвороба. В цьому випадку ви намагаєтеся грати в лікування не на переконання, а з примусу. Намір не чисто і не щиро, тому і результат буде відповідний.

Чудовою ілюстрацією нечистої гри є спроби представниць прекрасної статі скинути вагу. Вони мучать себе дієтами, роблячи над собою насильство («Я вболіваю, а мене лікують»). Вони ненавидять свою вагу і свою фігуру, а ви знаєте, що це відмінний спосіб випромінювати енергію на частоті лінії життя, де фігура і вага саме такі. Їм не подобаються ці дієти, вони хочуть їсти те, до чого звикли. Якщо ви теж зараз граєте в цю гру, залиште це безглузде насильство над собою. Воно в кращому випадку дасть тільки незначні тимчасові результати. Коли ви робите над собою насильство, підсвідомість боїться, пручається і врешті-решт візьме своє - тоді чекайте, що кинете дієту і розтовстієте ще більше. Висновок можна зробити тільки один: якщо хочете мати здоров'я і красу, міняйте спосіб життя. Це означає кинути старі звички і придбати нові, але не з потреби, а на переконання. Необхідно мати намір, і воно повинно бути чистим. Ви не зможете випромінювати енергію на частоті своїх здорових ліній життя, а значить, і перейти на них, якщо ведете себе як і раніше. Все не так важко, як може здатися. Змінити звички - це тільки питання наміри і часу. Та й часу потрібно не так вже й багато. Вибір за вами.




 глава I |  Енергетика |  Стрес і релаксація |  енергетичні вампіри |  Захисна оболонка |  підвищення енергетики |  намір відносин |  перебіг відносин |  Налаштування на фрейле |  енергія відносин |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати