Головна

Залежно від тяжкості травми і інтенсивності болю ця маска може вдягатися лише зрідка, але може і майже не зніматися.

1.  B. Що може означати відмову від універсальності і абсолютності поняття безлічі в описі природи
  2.  C. Випадкова величина, яка може приймати будь-які значення всередині деякого інтервалу.
  3.  F1x.2 Синдром залежності.
  4.  F32.0 Депресивний епізод легкої тяжкості.
  5.  F55 Зловживання речовинами, що не викликають залежності.
  6.  I. Насамперед розглянемо особливість суджень залежно від ізмененіясуб'екта.
  7.  III. Шкода здоров'ю середньої тяжкості.

Типова поведінка контролюючого диктується страхом нового переживання травми зради. Всім травм, описаним в цій книзі, відповідають свої форми поведінки і внутрішні установки. Особливості мислення та почуттів, манери говорити і діяти, характерні для кожної травми, визначають реакцію особистості на все, що відбувається в житті.

Особистість в стані реакції не врівноважена, що не зосереджена в своєму серці і не може знати ні блага, ні щастя. Ось чому так важливо усвідомлювати миті, коли ти є самим собою, і відрізняти їх від миттєвостей, коли ти знаходишся в стані реакції. Досягнувши такого усвідомлення, ти стаєш господарем свого життя і не дозволяєш своїм страхам керувати нею.

Метою цієї глави було допомогти тобі усвідомити твою травму зради. Якщо ти дізнаєшся себе в описі цієї травми, то в останньому розділі знайдеш всю інформацію, яка знадобиться тобі, щоб вилікувати травму, стати самим собою і не думати, що життя наповнене зрадою. Якщо ти не знаходиш у себе цю травму, то я раджу тобі звернутися до тих хто тебе добре знає, і переконатися, що вони згодні з тобою.

Я вже говорила, що травма зради може бути дуже невеликий, і в цьому випадку ти знайдеш у себе лише окремі її ознаки. Можливо також, що ти дізнаєшся себе і в деяких (не всіх) описаних тут формах поведінки. Практично неймовірно, щоб в одній людині виявилися всі згадані вище ознаки.

Нагадаю, що в першу чергу слід покладатися на фізичний опис, оскільки фізичне тіло ніколи не бреше, на відміну від нас самих - ми вміємо без праці обманювати себе.

Якщо ти виявиш цю травму у кого-то з навколишніх, не намагайся переробляти цю людину. Використовуй краще все, чого ти навчився в цій книзі, щоб проявити до нього більше співчуття, краще зрозуміти його реактивне поведінка. Чи не розповіси книгу своїми словами; нехай краще ті, у кого з'явиться інтерес до неї, прочитають її самі.

характеристики травми зради.

пробудження травми: В період від двох до чотирьох років, з батьком протилежної поло. Крах довіри або нездійснених очікувань в любовно-сексуальній сфері. Маніпуляція.

маска: Контролюючий.

тіло: Випромінює силу та міць. У чоловіка плечі ширше стегон. У жінки стегна ширше і міцніше плечей. Груди колесом. Живіт теж.

очі: Погляд пильний, що спокушає. Очі, які все бачать з першого погляду.

словник: «Відокремити (ся)», «ти розумієш?», «Я можу», «я сам справлюся», «я це знав», «довірся мені», «я йому не довіряю».

характер: Вважає себе дуже відповідальним і сильним. Прагне бути особливим і важливим. Чи не стримує свої обіцянки і зобов'язання або робить зусилля над собою, щоб стримати їх. Легко бреше.

Маніпулятор. Спокусник. Має багато очікувань. Настрій нерівне. Переконаний, що прав, і прагне переконати інших. Нетерплячий. Нетерпимий.

Розуміє і діє швидко. Хороший виконавець, оскільки хоче бути відзначеним. Циркач. Довіряється з працею. Чи не показує свою вразливість. Скептик. Боїться порушити або зняти з себе зобов'язання.

Найбільше боїться: Роз'єднання; розлучення; зречення.

живлення: Гарний апетит. Їсть швидко. Додає сіль і спеції. Може довго не їсти, поки зайнятий, але потім втрачає контроль в їжі.

типові хворобиХвороби контролю і втрати контролю, агорафобія, спазмофілія, порушення травної системи, хвороби, назва яких закінчується на -ит, герпес ротової.

Ліз Бурбо 1 сторінка |  Ліз Бурбо 2 сторінка |  Ліз Бурбо 3 сторінка |  Ліз Бурбо 4 сторінка |  Ліз Бурбо 5 сторінка |  Ліз Бурбо 6 сторінка |  Ліз Бурбо 7 сторінка |  Ліз Бурбо 8 сторінка |  Ліз Бурбо 9 сторінка |  Ліз Бурбо 10 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати