На головну

Поки ми продовжуємо злитися на батька (навіть несвідомо), до тих пір наші відносини з людьми тієї ж статі, що і цей батько, будуть складатися важко.

1.  I. УСТАНОВЯВАНЕ НА Правилно ЧОВЕШКІ ВІДНОСИНИ
  2.  II Характер Катерини II і її взаємини з підданими.
  3.  IV. Міжнародні валютні відносини.
  4.  VI. ПОЛІТИЧНІ ВІДНОСИНИ І ПРОЦЕСИ - ІСТОРИЧНИЙ І СУЧАСНИЙ АСПЕКТИ.
  5.  XI. МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ І ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА ДЕРЖАВИ
  6.  XVI. МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ. ПРОБЛЕМИ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ І секуляризму
  7.  XVI. Міжнародні відносини. Проблеми глобалізації та секуляризму.

Я пропоную тобі перевірити і самому переконатися, що цей батько пережив таку ж травму зі своїм батьком протилежної статі (тобто тієї ж статі, що і ти). Всі ці травми повторюються з покоління в покоління (чим пояснюється і явище спадковості), і так буде надалі доти, поки колесо Карма не буде зупинено; а для цього необхідно, щоб всі наші відносини будувалися і розвивалися в істинної любові.

Ти пам'ятаєш, що головна причина травми криється в нездатності людини пробачити себе за скоєне собі або кому-то ще зло. Йому важко пробачити себе тому, що зазвичай він навіть не усвідомлює, що збирає на себе злість. Чим важче твоя рана покинутого, тим вірогідніше вона означає, що ти сам себе покинув (тобто здався) або що покинув інших людей, ситуації, проекти.

Ми закидаємо інших у всьому тому, що самі робимо, проте не хочемо помічати. З цієї причини ми і притягуємо до себе людей, які показують нам, як ми поводимося з іншими і з самим собою.

Ще одним засобом усвідомлення того, що ми покинули себе або іншу людину, є сором. Дійсно, ми переживаємо почуття сорому, коли хочемо втекти або приховати свою поведінку. Цілком нормально знаходити ганебним поведінку, за яке ми засуджуємо інших. А особливо не хочеться, щоб в такій поведінці нас викрили вони.

Так що дуже важливо якомога швидше залагодити свої стосунки з батьками - тільки так ми можемо перестати відтворювати одну і ту ж схему ситуації. Навіть вчені медики і психологи виявили і пояснили повторення з покоління в покоління певних форм поведінки і руйнівних хвороб. Вони встановили, що існують династії діабетиків, сердечників, астматиків, а також сім'ї потомствених гвалтівників, кровосмесітелем, алкоголіків і т. Д.

Якщо ти знаходиш в собі риси залежного, але не вважаєш, що був обділений увагою батька протилежної статі, - скоріше навпаки, це увагу було надмірним, - то, ймовірно, відбувалося ось що. Увага, яке тобі надавали, було не того сорту, якого тобі хотілося. Воно майже задушливий тебе.

Я можу навести приклад з моїм старшим сином; він вже дорослий, але його тіло видає травму покинутого. Але ж з моїх трьох дітей саме він отримав в дитинстві максимальну увагу з мого боку, тому що в той період у мене не було роботи поза домом і я весь час перебувала з ним.

З іншого боку, я була занадто жорстка і сувора з ним в ситуаціях, які, на його думку, цього не виправдовували. Я не давала йому спуску: я спостерігала за кожним його кроком, тому що хотіла зробити з нього вчинене людська істота - відповідно до моїх поняттями про досконалість.

Сьогодні я розумію, що це було зовсім не те увагу, якого він прагнув. Він пережив травму покинутого, і я вважаю нормальною його злість на мене в ті роки.

Я тепер знаю, що цей досвід становив частину плану його життя і що нам належало разом зрозуміти деякі речі. Йому потрібна була така мати, як я, щоб пройти процес прощення того, хто його покинув, а мені потрібен був такий син, як він, щоб допомогти мені завершити подібну ситуацію з моїм батьком. Ми ще повернемося до цієї теми в розділі про зраду.

Духовні закони свідчать, що якщо людина переживає певний досвід не в любові, То повинен буде знову повернутися на Землю і знову переживати цей же досвід. Він повертається з тієї ж душею, але грає інші ролі. І все це лише для того, щоб отримати можливість вирішити завдання, які не були ним вирішені в попередніх життях.

Не забудь, що характеристики і типи поведінки, описані в цьому розділі, виникають тільки тоді, коли страждає травмою покинутого приймає рішення носити маску залежного, сподіваючись таким чином уникнути випали йому страждань. Залежно від серйозності травми і інтенсивності болю, маска може вдягатися зрідка або дуже часто.

Типові для залежного форми поведінки диктуються страхом можливості нового переживання травми покинутого. Може, втім, трапитися і так, що ти виявиш у себе деякі, але не всі з характеристик, які я описала вище. Збіг всіх цих характеристик у однієї людини майже неймовірно. Кожній з п'яти травм відповідають свої форми поведінки і внутрішні установки.

Способи мислення, почуття, розмовні і ділові манери, характерні для кожної травми, визначають реакцію людини на все, що відбувається в його житті. Людина в стані реагування НЕ зосереджений, не урівноважений, чи не перебуває в своєму серці і не може бути ні благим, ні щасливим. Тому дуже важливо усвідомлювати ті моменти, коли ти є самим собою, А коли знаходишся в стані реагування. Досягнувши такого усвідомлення, ти отримуєш можливість стати господарем свого життя, а не віддавати управління нею своїм страхам.

Метою цієї глави було допомогти тобі усвідомити твою травму покинутого. Якщо ти дізнаєшся себе в масці залежного, то в останньому розділі знайдеш всю інформацію, необхідну для того, щоб вилікувати цю травму, стати самим собою і не думати, що вся життя наповнене стражданнями покинутих. Якщо ти не знаходиш у себе цю травму, то я раджу тобі звернутися до тих, хто тебе добре знає, і упевнитися в тому, що вони згодні з тобою.

Як я вже згадувала, травма покинутого може бути незначною; в цьому випадку ти можеш помітити у себе лише окремі характерні риси. Нагадаю, що в першу чергу слід довіряти фізичній опису, оскільки фізичне тіло ніколи не бреше, на відміну від нас - ми вміємо дуже легко обманювати себе.

Якщо побачиш цю травму у кого-то з твого оточення, не намагайся переробити цю людину. Краще використовуй все, що ти дізнаєшся з цієї книги, щоб виховати в собі більше співчуття до нього, щоб глибше зрозуміти його реактивне поведінка. Чи не розповіси своїми словами цю книгу; нехай краще ті, хто проявляє інтерес до цієї сфери, прочитають її самі.

характеристики травми покинутого:

пробудження травми: Між одним і трьома роками, з батьком протилежної статі. Недолік емоційного харчування або харчування певного типу.

маска: Залежний.

тіло: Видовжене, тонке, позбавлене тонусу, обвисає; ноги слабкі, спина викривлена, руки здаються надмірно довгими і звисають уздовж тулуба, окремі частини тіла виглядають в'ялими, провісшимі.

очі: Великі, сумні. Притягає погляд.

словник: «Відсутній», «один», «терпіти не можу», «поїдають», «не залишають».

характер: Жертва. Схильний до злиття з кимось або чимось. Потребує присутності, уваги, підтримки, підкріпленні. Відчуває труднощі, коли доводиться щось робити або вирішувати поодинці.

Звертається за порадами, але не завжди вони мають. Дитячий голос. Болісно сприймає відмови. Сум. Легко плаче. Викликає жалість. Те радісний, то сумний. Фізично чіпляється за інших. Нервовий. Зірка естради. Прагне до незалежності. Любить секс.

Найбільше боїться: Самотності.

живлення: Гарний апетит. Булімія. Любить м'яку їжу. Їсть повільно.

типові захворювання: Болі в спині, астма, бронхіти, мігрені, гіпоглікемія, агорафобія, діабет, хвороби надниркових залоз, короткозорість, істерія, депресія, рідкісні хвороби (що вимагають тривалого уваги), невиліковні хвороби.

Ліз Бурбо 1 сторінка |  Ліз Бурбо 2 сторінка |  Ліз Бурбо 3 сторінка |  Ліз Бурбо 4 сторінка |  Ліз Бурбо 5 сторінка |  Ліз Бурбо 6 сторінка |  Ліз Бурбо 7 сторінка |  Ліз Бурбо 8 сторінка |  Ліз Бурбо 9 сторінка |  Ліз Бурбо 10 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати