загрузка...
загрузка...
На головну

B. результату випробувань. 8 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Що ж стосується Ні-Ігри, вона буває трьох видів.

АЛЬТЕРНАТИВНА ГРА: Ті, хто любить вганяти себе в

піт, можуть зайнятися тенісом, на корті і біля стінки, а також сквош. Навіть покер, королівська гра, згодиться на цей випадок. Поки інші все ще махають ключками під відкритим небом, ви можете відправитися в сауну або парну і навіть видертися на стіл для масажу після часочка-другого на тренажерах. Є багато цікавих справ, кото-римі можна зайнятися в рамках Ні-Ігри. Багато чоловіків і жінок прожили життя, не знаючи, що таке гольф, і створили чимало прекрасного.

ГРА З пустушки: Серед людей обов'язково знайдуться ті, хто люблять проводити час на свіжому повітрі і не бояться виглядати смішно в очах собі подоб-них. Будда любить таких людей. Ні-Гра цього типу не може відбуватися на поле, де грають слони, але ж вам зовсім необов'язково перебувати поруч зі слоном в той момент, коли жереб тягне його до отвору каналізаційної труби.

РОБОТА: Навіть самий схиблений на гольфі слон не стане несхвально ко-ситься на бійця трудового фронту, попиває чай з льодом у себе на терраски перед величезною стопкою комп'ютерних роздруківок. У самій глибині свого атрофується мозку він розуміє, що десь там кипить робота, яку роблять чоловіки і жінки, які не зайняті в той момент грою в гольф, і що це добре.

Не заздріть ні слону, відданих своїй порочної пристрасті, ні тим, хто йому служить. Пам'ятайте: є такі місця, які краще обходити стороною. Є такі справи, за які краще не братися. Життя занадто коротке, щоб займатися речами, які змушують вас бажати, щоб вона була ще коротше.

Короткі настанови Будди

ГОЛЬФ

* Якщо ваш слон бачить в гольфі сенс свого існування, а вам не під силу відучити його від цієї згубної звички, якщо ви не можете змусити його думати ні про що, що Чи не має Відносини До Гольфу, якщо ви не бажаєте провести залишок життя, стискаючи в руках ключку з металевим набалдашником і, зіщулившись в крихітний, бесчув-жавного грудочку лепетати про чудових клубах для гри в гольф, які вам до-велося побачити, і забавних історіях кількарічної давнини, чиї дійові особи давно покинули межі цього виміру ... значить , прийшов час подумати про те, від чого холоне кров у венах будь-якого бійця, а саме, про пошук нового слона.

* Всі слони рано чи пізно відправляються додому. Слони, які присвятили себе гольфу, йдуть раніше інших.

Умиротворення розгніваного СЛОНА

Зробіть верхню половину!

КОЛИШНІЙ ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР КОМПАНІЇ "ЕМЕРСОН"

ЧАРЛЬЗ ЗНАЙТИ ОДНОМУ ІЗ СВОЇХ КЕРІВНИКІВ, побажав

ДІЗНАТИСЯ, ЯКИМИ ПРОЕКТАМИ ЙОМУ СЛІД ЗАЙНЯТИСЯ В ПЕРШУ

ЧЕРГА. Оскаженілий ЗНАЙТИ розірваний лист ПАПЕРИ НА ДВІ

ПОЛОВИНКИ І ВРУЧИВ його невдалий підлеглих

Страх схожий на вогонь. Якщо ви не знаєте, як з ним боротися,

він може спалити вас дотла. Але якщо ви використовуєте його по

призначенням, він може зігріти ваш будинок.

КУС Д'Амато

ТРЕНЕР МАЙКЛА Тайсон

Багато слони ведуть себе смирно ... більшу частину часу. Чому б їм і не бути смирними? Вони отримують стільки сіна, скільки потрібно для прожитку, не відаючи про те, з чого і як воно зроблено, і не пов'язані необхідністю засовувати хобот в тум-бочку, щоб розплатитися за рахунком. Їх дбайливо миють і розчісують легіони маленьких істот, які не мріють ні про що інше, крім привілеї і далі нести службу на цьому терені. Ніщо з того, що слон бачить навколо, не викликає зазвичай його недовольст-ва. Йому нема на що сердитися, тому що він управляє всесвітом.

Крім того, що це аж ніяк не так. Постійно, кожен день, а можливо (в пе-од певних труднощів), і кожну годину, в будь-який час доби слон стикається з доказами того, що за межами своєї крихітної сфери впливу він не контро-лює нічого.

Кожному бодхисаттве достеменно відомо: жодне з істот не керує все-ленній. Коло за колом вона неминуче рухається по своїй власній колії, зображені тенной аж ніяк не нами. Всі спроби контролювати її - марні. Інакше і не може бути. Слон і гну, павук і дракон, службовець поштового відділення і виконавчий ді-ректор компанії - все ми суть коліщатка і гвинтики великого Ніщо, в якому є Все. Так вчить Будда.

Слону недоступно це бачення, оскільки він вірить, що він-то і є це все. Але, як ми вже переконалися, слон - зовсім не все. Він просто ... як би це сказати, просто слон.

Ознайомлення слона з дистанцією, яка відділяє його уявлення про самого себе від його істинної природи, неминуче викличе його гнів.

З цим гнівом, часто бурхливо займистих і абсолютно несумірні з яка породила Кучму причиною, нічого не можна вдіяти. Все, що ви можете, - просто бути поруч зі слоном у хвилини розчарувань і, по можливості, обертати цю близькість собі на користь.

Як багато в житті речей, які можуть розсердити слона!

Часом, щоб не проявляти м'якотілості, доводиться по-старому давати комусь стусана під зад. Бувають, наприклад, моменти, коли під настрій я набираю но-мер одного з моїх готелів або дзвоню в "Трамп Шаттл", просто щоб перевірити, як швидко мої службовці відповідатимуть на дзвінок. Якщо мені доводиться чекати більше п'яти-шести гудків, тому, хто врешті-решт візьме трубку, я представляюся. І цікавлюся - не приховуючи роздратування, - в чому проблема. Я помітив: як прави-ло, цій людині не доводиться зайвий раз нагадувати про якість обслуговування, якого я від нього очікую.

ДОНАЛЬД ТРАМП

Провалюються вигідні угоди. Особи протилежної статі поводяться не так, як слід було б: від перших дружин, які відмовляються йти з сім'ї, до милашки зі служби ескорту, яка вважає, що вона має право претендувати на більше. Люди, покликаний-ні служити слону, справляються зі своїми обов'язками не найкращим чином. У магазині закінчився його улюблений одеколон, або сигари, або потрібний відтінок блиску для губ. Цифри за четвертий квартал не виросли, а впали тільки тому, що слон не може впливати на хід подій в тій чи іншій галузі промисловості з оборотом в 4 трильйони доларів, яка в даний момент скоротилася на два відсотки і відмовляється рости об-ратно. На вулиці дощ, а слон розраховував прокотитися в напу при гарній сонячній погоді. Суп занадто холодний. Салат з омарами занадто теплий. Всесвіт зовсім від-билася від рук! На допомогу!

Слон сердиться, намагаючись таким чином відтворити ілюзію свого контролю над світом. Стикаючись з доказом власної меншовартості в загальній картині буття - цим спільним знаменником всього сущого, - він інстинктивно робить зусилля підім'яти під себе безпосередню середовище проживання і надати їй знайому і удобоварі-мую форму. Його знаряддям в цих випадках часто є гнів.

Є два види гніву, з якими вам доведеться стикатися і справлятися, якщо ви розраховуєте жити довго і щасливо в гігантській тіні слона.

* Гнів №1: Ви зробили помилку і зробили слону боляче.

* Гнів №2: Ви ні в чому не винні, але просто знаходитеся поряд в той момент, коли слон стикається з істинною природою свого буття.

При вдалому збігу обставин вам, в основному,

доведеться мати справу з ситуацією №2. В іншому випадку цілком можливо, що вам краще працювати зовсім не на слона, а на якусь ему, газель або археоптерикса.

ЧОТИРИ ХВОСТА батоги

старанно каяття

Умиротворення розсердженого слона,

коли ви в чомусь винні

* Дихайте глибше. Дихання - це життя.

* Негайно визнайте свою помилку, не втрачаючи власної гідності і плазуючи-Ясь лише в міру необхідності. Дехто, увійшовши в штопор обов'язкового при даних обставинах плазування, перегинає палицю. Не піддавайтеся цьому соблаз-ну. Плазунів рівно стільки, скільки того вимагає ситуація, після чого киньте цю справу. Але в подальшому не нехтуйте себе за те, що вам довелося пройти через приниження. Всі божі тварі так чи інакше колись плазували. Почуття провини, ко-менту, котрим супроводжується плазування, в результаті завдає більшої шкоди організму, ніж сам процес. Кращий всіх плазує той, хто плазує не напружуючись.

? ДОДАТКОВИЙ Додаток ВІД БУДДИ: Від пресмикатель-ства до раболепствованія всього один крок. Вниз. Ніколи не падайте так низько! Зігнувшись у три погибелі, ви не побачите сонця.

* Пообіцяйте без зволікання усунути причину невдоволення слона ... навіть якщо це не в наших силах.

* Не зволікаючи залишіть приміщення, де знаходиться слон.

ШІСТЬ ПЕЛЮСТКІВ КВІТКА

удавано каяття

Умиротворення розсердженого слона,

коли ви ні в чому не винні

* Вислухайте чертиханія слона. Немає такого болю, яка порівнялася б з слонової. Адже вона народжується з розуміння того, що світ не бажає пристосовуватися до його безмежним сподіванням і гігантським амбіціям. Тому коли над вами нависне гнів-ва тінь слона, не лякайтеся і не втягуйте голову в плечі. Ви тут абсолютно ні при чому.

* Терпляче зносити несправедливість. Злісний монстр сердитий на всесвіт. Ви - частина всесвіту. Чому б йому не злитися на вас? Примиріться з його гнівом. В дан-ний момент ви - представник космосу, який наважився образити слона. Відчу-титі полум'я його гніву. Воно вирує навколо вас, над вами, під вами. Але не всередині вас! Воно вас абсолютно не стосується!

* Не сперечайтеся. Слон зовсім не бажає, щоб його переконували в ірраціональності його почуттів. Він бажає віддатися їм з головою. Дозвольте йому вести себе так, як вимагають того обставини. Дозвольте йому висловити свою слонячу сутність єдино можливим в такій ситуації способом - спалахом гніву. Спокійно перебувайте в ореолі цього гніву. Чи не смикайтесь. Щоб не відбувалося, не дозволяйте собі впасти в рефлексивний спазм плазування. Плазування - доля винних. Будьте мужні і несогбенни в своїй невинності!

* На помилкові звинувачення реагуйте хибним маневром. Не проявляйте непотрібного висо-Комер, розважливості або самовпевненості. Якщо для того, щоб полегшити страждання слона, вам доведеться прийняти на себе чужу провину, будьте готові до цього кроку. Беріть приклад з гнучкого очерету. Якщо ви просите пробачення за те, в чому не винні, - це абсолютно нічого не означає. В такому випадку, що вам заважає приніс-ти свої вибачення? Зовсім нічого! "Мені так шкода ..." Ось бачите? Це зовсім не важко! І, погляньте, так чи неймовірно, щоб слон, злегка перейнявшись чувст-вом власної несправедливості, трохи стримав свій гнів в результаті вашого удаваного каяття?

* Пообіцяйте допомогти слону. Обіцяти так само легко, як вибачатися. Ви можете «попро-бовать докопатися до суті проблеми», "знайти винних", "гарантувати, що подоб-ного більше не трапиться". Ви можете зробити так багато. Або не робити нічого. Обидві-щаніе - не цегла. Воно легше пір'їнки.

* Не метушіться. На відміну від того, хто провинився, вам нема чого соромитися. Тому, на-ходясь в епіцентрі слонячого гніву, нічого не бійтеся і чекайте, поки він затихне. Ес-ви спробуєте втекти, це буде означати, що вам необхідно зробити ряд дій, щоб загладити свою провину. Вам нема чого і нічого боятися і, таким чи-тельно, всередині вас все відмінно. Вичікуйте. Вивчайте небосхил. Витрусіть зі своєї голови, якщо зможете, все зайве і непотрібне.

КОРОТКЕ НАСТАВЛЯННЯ БУДДИ

* Розгніваний слон - це не кінець світу. Кінець світу вже трапився, тому що ні світла, ні миру в реальності немає. Є тільки все, що є. Слон, бачте, сердиться! Подумаєш! Нам-то що за справу!

ВРЕМЕННАЯ РОЗЛУКА СО СЛОНОМ

Ми виграли цю гонку тому, що у нас була хороша

команда, відмінна яхта і великий досвід. Ті ж, у кого все

цього не було, вирушили на велику небесну регату.

ТЕД ТЕРНЕР ПРО СВОЮ ПЕРЕМОГУ В регаті "Фастнет" В РАЙОНІ

АНГЛІЙСЬКОЇ УЗБЕРЕЖЖЯ У 1979 РОЦІ, В ЯКІЙ ПІД ЧАС

Шторм ЗАГИНУЛО ЯТНАДЦЯТЬ ЛЮДИНА З ІНШИХ екіпажів

Великий слон не стане стирчати без діла на кролячій стежці.

СУТРА ДЗЕН

У цих висновках простежуються дві істини:

1. Іноді слон може огиднути вам до такої міри, що

знадобиться тимчасовий відпочинок від його суспільства. Тед Тернер виграв регату тому, що інші учасники не дожили до фінішу. Його слова вражають відсутністю будь-якого співчуття до загиблим. Бажання виявитися по-далі від слона, ізригнувшего подібну заяву, що свідчить про всю глибину його байдужості, егоїзму і духовної відстороненості, цілком можна пробачити.

2. В очах слона ви - кролик. Йому до лампочки і ваш шлях, і ваша стежка. А тому зовсім не складно забратися на якийсь час з дороги слона, щоб залишатися в стороні і просто слідувати своїм шляхом.

Куди податися, коли вам хочеться якесь часом не бачити слона:

* До себе в офіс

* На прогулянку

* На обід

* В Міннеаполіс

* До святого Павла

* У Лос-Анджелес (коли Він знаходиться в Нью-Йорку)

* У Нью-Йорк (коли Він знаходиться в Лос-Анджелесі)

* У Лас-Вегас (на конгрес)

* В сторону будинку

* В сторону іподрому

* В сторону космодрому

Як пояснити слону причину свого відходу:

* "Мені пора йти".

* "До скорого".

* "Ого. Часу-то вже скільки".

* "Я доповім вам про те, як посувається ця справа, через пару

днів ".

* "Я буду в Міннеаполісі до кінця тижня, щоб розібратися

зі справою Дрюка ".

ЗАЛЯКУВАННЯ СЛОНА мишами

Про що це ти, Вілліс?

Гарі Коулмен

Слона можна збити з пантелику так само, як і будь-якого з нас. Мабуть, його заплутати ще легше, бо слони вважають себе мудрими і всезнаючим. За випадковим збігаючись-ню, здатність створювати плутанину безпосередньо пов'язана з умінням контролювати тих, кого ви збили з пантелику.

Майстри Дзен люблять розповідати з цього приводу наступну історію. Одного разу Будду відвідав один могутній воїн і магнат. Будда був дуже зайнятий, проте викроїв пару хвилин, щоб все-таки прийняти прославленого ділка ділового світу. Магнат був бо-гат і знаменитий, але, коли він побачив спокійну силу Будди, безтурботність і простоту його робочої обстановки, його раптово накрила хвиля сумнівів, що ховаються за само-впевненим фасадом багатьох впливових і аж ніяк не бідних володарів.

"Що за дурниця? - Сказав він Будді. - Я пуп землі. Все роблять те, що я скажу, і я міг би прямо зараз піти і купити машину на свої кишенькові гроші. Але, дивлячись на вас, я відчуваю боязкість і невпевненість в собі. Що все це значить? "

"Почекайте, поки я розправитися з іншими справами, і тоді я введу вас в курс справи", - відповів Будда.

Весь залишок дня Будда приймав дзвінки, провів тривалу робочу зустріч під час ланчу в залі для переговорів, а також цілу низку коротких зустрічей з десятками людей, де без зайвого шуму була вирішена купа питань. Поки вся ця ланцюжок подій тягнулася своєю чергою, великий магнат перебував в ожданіі.

Нарешті, в кінці дня, Будда сказав: "Ну добре, ходімо зі мною." Він підвів свого гостя до ліфта і натиснув кнопку. "Ось бачите, - сказав він, - Я так збив вас з пантелику, що, без всяких церемоній, змусив прочекати цілий день, не даючи ніяких кон-конкретних обіцянок хоч якось вам допомогти. Тепер вам ясно, як легко можна переплутати черевики або одягнути їх не на ту ногу? А тепер провалюйте ".

Після чого магнат, вражений, заспокоєний і, місцями, просвітлений отпра-вився геть.

Тим, хто не розуміє всієї важливості цієї історії, рекомендується прочитати її ще раз, і ще, до тих пір поки:

1 Ви все не зрозумієте або

2 Чи не махнете на неї рукою і не перейдете до наступної глави.

Проникнення в зміст цього коана можна полегшити за допомогою невеликої під-казки: слони не бояться великих речей або ж просто не бажають зізнаватися в цьому страху ні собі, ні іншим. Адже вони, як ніяк, слони!

В результаті, слонам не залишається нічого іншого, як побоюватися всяких дрібниць, які підкрадаються до них непомітно, намагаючись застати їх зненацька. До цього розряду відносяться миші, гучні і різкі звуки, неприємні сюрпризи та раптові разочаровует-ня, що зустрічаються в ділових роздруківках, страви, зазначені в меню, але відсутні в асортименті, відвідувачі, що входять без доповіді, невдоволення вищого началь-ника, а також звістка про те, що підсолоджувач "нутрасвіт" надає шкідливий вплив на нирки людини.

Короткі ПОВЧАННЯ БУДДИ

* У світі так багато дрібниць, які можуть обернутися неприємностями і вибити слона з рівноваги!

* Для збереження життєздатності великі істоти потребують рівновазі. Ма-Лейша грамотно розрахований поштовх може звалити їх з ніг.

* Вам не важко буде постачати слона час від часу невеликими дестабілізі-рующими інцидентами ...

* ... І таким чином домогтися кінцевої мети, що стоїть перед дресирувальником слона на середньому ступені навчання і полягає в умінні створювати проблему і тут же її вирішувати.

ВИСТУП З КРИТИКОЮ НА АДРЕСУ СЛОНА

Це все одно, що пояснювати Моцарту, що в опері занадто

багато нот. Яку з них, на вашу думку, нам слід вилучити?

ГОРДОН Бетьюн, ГОЛОВА КОМПАНІЇ "Континентал

АЕРЛАЙНЗ "У ВІДПОВІДЬ НА КРИТИКУ УРЯДУ, дорікає

Авіаперевізники у вибудовуванні ЗАНАДТО

Щільний графік ПОЛЬОТІВ

Я видав йому все, що я про нього думаю.

Джеймі Даймон ПРО СВОЮ КРИТИЦІ НА АДРЕСУ

КОЛИШНЬОГО ШЕФА І НАСТАВНИКА СЕНДІ Вейл

Слони вважають, що вони здатні сприймати критику. У цьому, як і у багатьох про-тьох інших випадках, вони сильно помиляються.

Звичайно, цілком ймовірно, що залп критики Джеймі Даймона за своїм корпора-тивного Мойсеєві не мав ніякого відношення до того факту, що сам протеже до цього часу досяг такої сходинки в діловому табелі про ранги, звідки йому було зручно ви-давати слону все, що він про нього думає. Не менш ймовірно і те, що рак на горі освоїв тих-нику свисту.

Будь-яку гірку пілюлю критики на адресу слона необхідно заховати перед пода-чий у величезному брикеті найніжнішого вершкового сиру. Як записано в каноні:

Співвідношення між похвалою і критикою в благополучному союзі слона і дресиру-ровщіка

похвала

критика

Якщо пам'ятати про те, що похвала у всіх випадках повинна передувати своїй небезпечній альтернативі, хвалити слона, зрозуміло, можна по-різному:

* В лоб

* Опосередковано

* Знизу вгору

* Маленькими, смачними порціями

* Втасківая в кабінет величезний оберемок похвал і вивалюючи

їх прямо йому під ноги

* Публічно, з усіма формальностями

* Наодинці, як подарунок

* Голосно

* Тихенько

* Загалом, принцип вам зрозумілий! Придумайте що-небудь самі!

Існує, однак, всього п'ять видів дрібної, гранично виваженою критики на адресу слона, до якої можна вдатися в тих випадках, коли це абсолютно не обходи-мо. Підносити її слід так:

1. Наодинці, як ледь помітне неозброєним оком і практично з-вершенно неймовірне припущення, що, можливо, десь була допущена-на невелика помилка.

2. Публічно, як гучну і відверту критику на адресу кого-то другого. Якщо, наприклад, цю людину звуть Морті, ви можете сказати йому: "Я не можу повірити, Морті, що ти міг зробити щось подібне". У Морті в цьому випадку є два виходи. Він може почати захищатися або, що ймовірніше, погодиться з вашою думкою з приводу допущеної помилки. Або ж він може повернутися до слону і сказати: "Насправді, я тут абсолютно ні при чому. Це слон у всьому винен". Зрозуміло, нікому не прийде в го-лову скористатися останнім сценарієм, так що, в загальному і цілому, ваша критика не викличе негативної реакції, якщо ви піднесете її так, щоб слону не довелося вставати на задні ноги з метою вас розтоптати.

3. У посланні електронною поштою. воно може

починатися словами: "Я багато думав про ЦЕ СПРАВІ, Марк, але ніяк не можу зрозуміти, на чому грунтуються ваші припущення. Дозвольте мені ізло-жити кілька альтернативних варіантів". Це діловий підхід, що не заде-вающий слонове гідність. Вони трепетно ??ставляться до свого гідний-ству і оцінять ваші зусилля, спрямовані на те, щоб оберігати його разом з ним.

4. Доручіть виступити з критикою на адресу слона комусь ще. Вибирайте, од-нако, такого товариша по службі, який не обвалиться на коліна з криком: "Боб за-ставив мене це зробити!"

5. Зробіть пісне обличчя. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути! На-пустіть на себе вид глибоко нещасної людини. Не виключено, що слон зрозуміє ваш натяк.

Короткі ПОВЧАННЯ БУДДИ

* Дорога, по якій ми йдемо, всіяна тілами тих, хто вірив, що слони люблять, коли їм говорять правду, навіть якщо ця правда підриває їх уявлення про самих себе.

* Боги терпіти не можуть людей, які роблять невиправдано дурні вчинки, які штовхають їх на загибель. Це стосується як буддистських богів, так і всіх інших.

* Чому б вам, як одного з варіантів, що не спробувати просто забути про цю справу?

БИТВА СО СЛОНОМ

Або я стаю президентом замість Френка,

або я йду з компанії.

ДЖЕФФРІ Каценберг Майкл Айзнер, ГОЛОВІ

КОМПАНІЇ "ДІСНЕЙ", МЕНШЕ НІЖ ЧЕРЕЗ ТРИДЦЯТЬ ШІСТЬ

ГОДИН ПІСЛЯ СМЕРТІ Френк УЕЛЛСА, ДРУГИЙ ПО

ВЕЛИЧИНІ ФІГУРИ В "Дісней"

Я терпіти не можу цього карлика.

МАЙКЛ Айзнер Про ДЖЕФФРІ Каценберг

Бойові мистецтва є складовою частиною Дзен. Як зауважив одного разу сенсей Чак Норріс: "Справжні майстри бойових мистецтв тренують або навчають своїх учнів в свідомості того, що кожен їхній рух являє собою філософію життя, а не на-насильства". Це означає, що коли все інші способи вирішення ситуації опинилися марність-ними і ви змушені вступити в бій, поєдинок повинен розглядатися вами як шлях до творення, а не до руйнування.

Зрозуміло, це найнебезпечніше з усіх занять, яким може віддаватися по-дає надії бодхисаттва. Слони, навіть якщо вони не зітруть вас негайно в порошок, про-ладают добре відомою здатністю пам'ятати все, що стосується їхніх перемог і поразок, особливо коли мова йде про ворога, через якого їм довелося позбутися вигідною з усіх сторін угоди.

Як сказано в каноні: тим, хто хоче зберегти свій статус, посаду і бескон-контрольна рахунок поточних витрат, бажано розправитися зі слоном так, щоб він і не здогадався про свою поразку.

Це можна зробити одним з двох способів. Блискавично - так, що слон здогадатися-ся про те, що на нього напали, тільки коли його відрубана голова зі свистом перелетить в інший кінець кабінету. Або, навпаки, повільно і поступово, так щоб вухатому і в голову не прийшло, що він побував в бою.

Блискавична битва зі слоном

* По-перше, необхідно абсолютно чітко уявляти собі, через що ви збираєтеся-тесь битися зі слоном. Що це? Зарплата? Місяць, коли ви можете піти у відпустку? Придбання нового переносного комп'ютера? Знищення ненависного вам про-тивника, до якого слон проявляє підозрілу терпимість? Який предмет ва-ших розбіжностей? І що ще важливіше - чого ... ви ... хочете ... домогтися?

* Абсолютно вірно. Яка ваша мета? Збільшення зарплати до 14564 доларів з ура-те всіх пільг? Новий БМВ? Право провести відпустку в селі Релакс (штат Арі-зона), вашому улюбленому місці відпочинку? Або ж ви хочете, щоб слон усвідомив собі поточну ситуацію в цій галузі економіки, що не дозволяє вам вийти на пла-нові цифри в третьому кварталі? На що б ви не направлялися, ви повинні мітити слону прямо в серце.

* Прийміть стійку позу, розставивши ноги ширше. Чи не свої звичайні ноги, а ті, на ко-торих варто ваш дух. Переконайтеся, що вони стосуються землі, і що ваша енергія "ци" на-ходиться над ними строго по центру. Тільки з такого становища ви зможете нанести прицільний удар.

* Пора! Одним страхітливим, різким рухом запустіть руку в грудну клітку сло-на і зірвіть його пашить жаром серце з петель. Думати про битву зі слоном сле-дует тільки тим, хто здатний на подібний крок. Цільтеся гарненько. Незважаючи на свої значні розміри, серце у слона на подив маленьке.

* Не випускайте слонове серце з рук до тих пір, поки не отримаєте від нього бажане-го. Будьте готові складно викласти свої вимоги. Слон не вміє читати чужі мис-ли.

* Поверніть серце на місце. Коли воно знову виявиться в своєму законному склепі, ви мо-жете вийти без коментарів або залишитися, щоб поговорити зі слоном про те про се, поки ви обидва приходите в себе і знову намацував звичну грунт під ногами.

* Слон нізащо не повірить, що протягом якогось часу ви дійсно тримали в руці його найголовнішу м'яз. Він уявить, що все це йому просто наснилося. Проте, він стримає свою обіцянку. Якщо ж цього не відбудеться, значает, швидше за все, вам так і не вдалося дістатися до його серця.

* Якщо оволодіння слонячим серцем не принесе бажаних результатів - а це мало-ймовірно! - Можливо, вам доведеться випробувати вашу хватку на якомусь дру-гом органі. І все-таки, коли мова йде про виконання бажань, серце - найкращий і перевірений варіант. Зіткнення з іншими органами менш гигие-нічно.

Затяжна війна з слоном

Дайте відповідь на це шлях куди більш небезпечний. Не відаючи про те, що він бере участь в напруженій сутичці, слон, однак, не забуде помітити, що, якимось невловимим чином, ви раптом ста-ли його жахливо дратувати. Будьте обережні.

* Знову зосередьтеся на своїх стратегічних завданнях. Невизначений, распливча-тое бодання може закінчитися тільки тим, що ваша кар'єра перетвориться в паштет для бутербродів, розмазаний по підлозі, щоб по ньому зручніше було ходити.

* Встаньте на свої кармічні навшпиньки - на ті навшпиньки, які дозволять вашому духу піднятися якомога вище, не дозволяючи йому, однак, відриватися від землі. Зробіть так, щоб ваше рівновагу було стійким, але щоб в разі необхід-мости ви могли спритно і впевнено стрибати з боку в бік.

* Тепер, повільно, повільно ... так, щоб слон нічого не запідозрив ... підкрадися до супротивника і вчепився йому в вухо ... зубами. Встромившись зубами в його вухо, чи не розжився-майте щелеп до тих пір, поки слон не дотримає ваше бажання. Зрозуміло, це до-вільно важко. Якби це було легко, вам не довелося б взагалі затівати цю біт-ву.

* Будьте готові до того, що, поки ваш дух міцно тримає в зубах слонове вухо, вам доведеться розмовляти, приймати їжу і спілкуватися на фізичному рівні. Настрій-тесь на те, що протягом усього цього довгого колотнечі вашу "ци" будуть жбурляти туди-сюди, вибивати нею стовбури дерев і дробити на шматочки усіма відомими способами.

* Після того, як слон дасть вам бажане, відпустіть його вухо і неодмінно пощезайте з його поля зору. Залишайтеся за його межами до того моменту, поки слона не овла-діється амнезія, що пере спогади про неприємні події. Якщо можливо, не оголошувати до тих пір, поки слон сам про вас не запитає.

Останнє зауваження

* Ніколи, ні за яких обставин не впивайтеся своєю перемогою, нікому про неї не розповідайте і не натякайте жодної живої душі про який відбувся битві. Насправді, його дійсно не було. Тому як, хто може вийти переможи-телем з битви зі слоном? Вже точно не ви!

КОРОТКЕ НАСТАВЛЯННЯ БУДДИ

* Крім уже згаданих, є тільки один спосіб, за допомогою якого можна ви-грати битву зі слоном - зробити це, приєднавшись до зграї шакалів. Цей ме-тод не входить в даний курс навчання.

УЧАСТЬ У БИТВІ НА СТОРОНІ СЛОНА

У тому, що стосується конкурентної боротьби,

я сама підла тварюка на світлі.

ТОМАС Сібель

ГОЛОВА КОМПАНІЇ

"Сібель СИСТЕМС"

B. результату випробувань. 1 сторінка |  B. результату випробувань. 2 сторінка |  B. результату випробувань. 3 сторінка |  B. результату випробувань. 4 сторінка |  B. результату випробувань. 5 сторінка |  B. результату випробувань. 6 сторінка |  B. результату випробувань. 10 сторінка |  B. результату випробувань. 11 сторінка |  C. які несумісні і в результаті кожного випробування з'являється тільки одне з цих подій. |  C. події В за умови, що подія А відбулося. |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати