Головна

B. результату випробувань. 6 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Якщо не буде напруги, що не буде конфронтації і не буде

дебатів, то ви перестанете рости.

МАРТА СТЮАРТ

Ті, хто працюють під керівництвом Марти Стюарт, можливо, будуть плескати очима в задумливому здивуванні, коли дізнаються, що думає їх патрон про важливість конфронтації. Але, як зауважив одного разу Будда в парній (вона ж оздоровчий центр) готелі "Бока Ратон" після восьмигодинний зустрічі з великим стадом вкрай неприємних слонів: "Є конфронтація і дебати ... а є конфронтація і дебати! Потрібно вміти бачити раз-ніцу між ними ». Ті, хто не знають цієї різниці, приречені на загибель.

У глибині душі все слони зневажають тих, хто кориться їм занадто завзято. Самі вони не страждають від цієї проблеми. Будь-якому слону - від Джой Коув, сперечатися з батьками, до Дубьі, залпом випиває останній стакан смердючого зілля перед тим, як сісти за кермо тінейджерівського драндулета, або Білла Клінтона, що ризикує всім, чим можна, в Овальному кабінеті Білого дому, - повторюю, будь-якому слону відомо, що якщо він не хоче змінювати свою слонової природі, то повинен грати не за чужими пра-вилам, а тільки за своїми.

Це означає, що коли слон бачить перед собою крихітний грудочку життя, у кото-якого вистачило духу згорнути з второваним шляхом, він брикає передні кінцівки-ми і видає задоволений трубний рев, вірно? Невірно.

Будь-слон, який не дарма їсть свої арахісові горішки, поспішить розтоптати тих, хто відмовляється слухатися і коритися. Він буде топтати їх своїми слонячих ногами, прати в порошок і пританцьовувати на цьому порошку до тих пір, поки сама пам'ять про затоптаних не стане, як світло в лісовій гущавині.

І все ж існують не тільки різноманітні способи покори слону, а й альтернативні варіанти для тих, хто прагне до непокори. І як необхідно вчитися Правильному покори, точно так же необхідно освоювати і майстерність Правильного непокору - якщо, звичайно, ми хочемо і далі рухатися по обраний-ному нами шляху до того моменту, коли, користуючись силою важеля, ми зможемо відірвати від землі істота, якій ми служимо.

Короткі настанови Будди

Тринога табуретка неповіновеніяДанние кошти мають потужний впливів-ністю! Користуйтеся ними з розумом або не користуйтеся зовсім! * Оманливе непо-віновеніе: Воно використовує освячені віками методи Навмисного Недопіла-нимания і неуважність вислуховування. Обидва повинні бути знайомі вам як свої п'ять пальців. Застосовуючи їх, ви зможете практикувати Оманливе неповинних-вение. Ось лише один приклад. Слон велів вам звільнити особливо цінного співробітника, тому що того ранку він полірував нігті на задніх кінцівках слона без повинно-го поваги. Замість того, щоб звільняти пристойну людину, яка хоче годувати сім'ю, ви переставляєте його робочий стіл в ту частину офісу, де він не бу-де попадатися слону на очі. Пізніше, коли слон все-таки побачить його (а це зо-ково коли-небудь відбудеться), він може вже зовсім забути про сво-ем наказі. Якщо ж він ще пам'ятає про нього і каже вам: "Я ж велів вам уб-рать його звідси!", Ви абсолютно чесно відповідаєте: "Але, мій пан! Я так і зробив. Я пересадив її звідси ... туди!" Якщо слон не заспокоює, можна пере-ключ на інші методи або продовжувати користуватися цим. Існує купа способів, що дозволяють не зовсім зрозуміла поглиненого справами слона або дуже-дуже сумлінно виконати не те, що потрібно. * Докучливі дебати: Слони терпіти не можуть обговорювати свої накази. Єдине, чого вони хочуть, це їх виконання. З цієї причини з будь-яким слоном можна впоратися, обговорюючи його накази до тих пір, поки не обірветься ниточка його уваги або поки в ньому не ис-сякнет бажання займатися цим питанням. Це тонка гра, і діяти тут треба обережно, з нескінченним повагою до слонячим почуттям і найбільшим жалем з приводу вашої нездатності зрозуміти, як і в силу чого повинен бути виконаний цей наказ. "Але, мій пан, - повинні повторювати ви знову і знову, - минулого тижня ви сказали, що це повинно бути зроблено ... а тепер ви го-воріте, що зробити потрібно щось зовсім інше. Як мені накажете все це з- вміщати? " Або по-іншому: "Це просто чудово, мій пан! Але як я мо-гу це зробити, якщо весь бюджет на цю роботу віддали Копловічу і його людям? Мені зателефонувати Копловічу і попросити його прибути для подальшого перегляду його робочих ініціатив?". І так далі. Уважно стежте за тим, щоб ваші дебати не перетекли в незгоду зі слоном. Слони не проти подискутувати, але незгоди вони не переносять на дух. Той рідкісний слон, що готовий терпіти великі незгоди, швидше за все зовсім і не слон, а гну в слонової шкурі. * Неповинних-вение: Це найскладніша з усіх стратегій, і доступна вона тільки вкрай цільових перевірок спрямованим майстрам Дзен. У цьому випадку наказ просто стикається з Неби-ством. Ніяких суперечок. Ніяких дебатів. Ніякого дії. Ніякого бездейст вія. Саме так пан Бартлбі з оповідання Германа Мелвілла поставив у безвихідь сво-його начальника. "Я б вважав за краще обійтися без цього," - сказав він, слідом за чим реалізував свою перевагу. З тих пір часи змінилися, і на даному етапі історії навіть висловлювання подібного припущення може виявитися небез-запасних. Отже, вам дали наказ щось зробити. Ви, якщо вже на те пішло, можете окинути цей наказ довгим поглядом. Слідом за тим ви можете відправитися кудись ще, щоб зайнятися іншими справами, роблячи які ви Чи не будете Робити те, що повинні. Якщо вас запитають, чи зробили ви то, що від вас потрібно, ви можете від-ветіть: "Ще ні". Це правда і, по суті своїй, неконфліктна. Коли вас запитають, чому, ви можете чесно відповісти: "Я займався іншими справами". Якщо ж вас запитають, коли це буде зроблено, ви можете відповідати, не кривлячи душею: "В найближчий порядку, мій пан". Ваш пан, звичайно, не знає про те, що ви не бачите ніякої можливості виконати те, що від вас вимагають, тому ви може-ті запропонувати такий варіант відповіді без всяких проблем. Пройде якийсь час. Робота залишиться невиконану. Ви все ще будете живі, так само як і ваш слон, ко-торий, будьте впевнені, в кінці кінців забуде, що і чому вам потрібно було зроби-ти і чому такий слухняний і прекрасний у всіх інших відносинах дресиру-ровщік, як ви , що не простежив за виконанням завдання. У підсумку, мій маленький ельф, це справа кане в небуття, як і належить усім речам, включаючи нас самих, слона і всю космічну інфраструктуру, в якій ми живемо. Вихваляння слонаВторая ступенів того, хто шанобливий і завжди поважає старість, зростають чотири дхамми: життя, краса, щастя і сила. ДХАММАПАДАВ будь-якому місці з найбільш вигідним освітленням. РАЛЬФ ЛОРАН РЕПОРТЕРУ ЖУРНАЛУ "Форчун", НА ПИТАННЯ, ДЕ Б ВІН ХОТІВ ПРОВЕСТИ ІНТЕРВ'Ю. Ральф Лоран хоче опинитися в місці з найбільш вигідним освітленням. Наше завдання знайти для нашого слона таке місце і перемістити його туди. Це більш високий ступінь вихваляння, яка западає слону в душу і лоскоче її найприємнішим чином. На щастя, ви вже готові до подібної витівку. Новачки, звичайно, торочать на кожному розі про те, що це, мовляв, підлабузництво, як ніби їм відомо, що це таке. Однак вони й гадки не мають про все багатогранному витонченість і складності цього мистецтва. Вони задовольняються поверхневої лестощами, відважу-вая слону компліменти лише з приводу довжини його бивнів або, скажімо, прива-ності його хомута з дорогоцінними вкрапленнями. Зрозуміло, рідкісний звір встоїть проти спокуси поласувати час від часу невеликими порціями звичайнісінькою лестощів. І все ж для справжнього дресирувальника, який працює над тим, щоб зробити невагомим всього слона, від хобота до хвоста, підлабузництво, чи-зоблюдство, рясні поцелуйчики і інші елементарні види стимуляції сло-новьего его є лише відправною точкою подорожі. Як зауважив одного разу Будда в другій половині дня в аеропорту міста Піттсбурга, де він чекав свій рейс, щоб вилетіти назад в Нью-Йорк, після того як компанія "Ю-Ес Аер-Вейз" в черговий раз, з абсолютно незрозумілих причин, скасувала свій рейс через "технічні неполадки", подібні форми поведінки, яку б цінність вони не уявляли, вкрай поверхневі. Знай, ким вважає себе слон У будинку Білла Гейтса в Сіетлі, виконаному в стилі "супер-хай-тек", име-ється бібліотека, увінчана куполом. Підстава цього купола прикрашає дотримуюся щая напис: "Він пройшов довгий шлях, щоб опинитися на цій блакитній калюжа-ке, і його мрія, мабуть, здавалася йому такою досяжною, що він навряд чи міг випустити її тепер з рук." Це цитата з "Великого Гетсбі", де Скотт Фіцдже-ральда розмірковує про американську мрію і про людину, який сам себе винайшов. Хоча любитель і знавець літератури і здригнеться від цієї думки, Гейтс уявляючи-ет себе великим Гетсбі - нечувано багатим і романтичним людиною, кото-рий всього в житті домігся сам. ГАЗЕТА "АТЛАНТА Констітьюшн" ВІД 14 СІЧНЯ 2001 р "Намагатися здобути довіру слона звичайним способом, - сказав Будда без тіні роздратування, яке було б цілком природний-ним при таких обставинах, - це те ж саме, що намагатися засунути соковитий і смачний фрукт в вікно його офісу. Можливо, фрукт йому і сподобається, але, як би там не було, він потрапить всередину ззовні. Наша ж задача - вивернути все НАІЗ-нанка, щоб фрукт потрапив назовні зсередини ". Який же механізм вихваляння слона навиворіт? Він починає працювати, коли ви починаєте контролювати окру-лишнього слона простір і вибудовуєте події і ситуації так, щоб слон був собою задоволений. Приміром, на Першій ступені вихваляння ми можемо зробити слону комплімент з приводу його чудовою зачіски. На Другий же ми зобов'язані вдосконалити зачіску слона, щоб вона виглядала не гірше ніж у Супермен-діли. Той, хто думає, що це неможливо, ніколи не наближався досить близько до Дональда Трампа, розгулює в суспільстві однієї зі своїх подру-жек. Короткі настанови Будди * Від коментарів на тему вигаданої реальності ви зробили крок до створення цієї реальності. * Створення вашої власної реальності, в якій інші люди змушені існувати, є суть Будди. * Оскільки ні в одному з емпіричних сприйняття Всесвіт ре-ально не існує, її цілком можна створити. Чому б і вам не створити якусь реальність і, взагалі, будь-кого? Виховання слонаПо того, як люди кажуть між собою, я просто бачу, що вони говорять щось не те. Вони й самі не знають, що кажуть щось не те, але я-то знаю. Мег Уітман, ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР КОМПАНІЇ "І-БЕЙ" Я довела свою спо-можності схоплювати на льоту саму суть справи. Я знаю, коли я чогось не знаю. І я також знаю, що наші сильні сторони доповнюють один одного ... Я несу з собою стратегічне бачення. Карлі Фіоріна, намагається переконати РАДА ДИРЕКТОРІВ КОМПАНІЇ "Хьюлетт-Пакард" В ТОМУ, ЩО ВОНА ПОВИННА СТАТИ виконавчим ДИРЕКТОРОМ ЇХ КОМПАНІЇ Що можна дати надприродній силі, яку знає все про все? Як посіяти паростки знання і по-Німанн в мозку, який думає, що він є джерелом вселенської мудро-сти? Мабуть, мій ще не оперившийся пташеня, найважливіше для нас відповісти на наступне питання: як можна контролювати розум, який, до визначен-ний ступеня, формувався без вашої допомоги і вашої впливу, і який навіть не є плодом ваших рук? І все ж, так чи несприйнятливий цей розум до впливав-ням ззовні? Що тут потрібно зробити? Найголовніше - це наповнити голову слона спеціальним матеріалом (таким, яким без вашого втручання невід-куди взятися в його голові), помістивши його всередину таким чином, щоб: * Слон був переконаний, що цей матеріал був присутній там з самого початку і що, на насправді, він знайшов його сам. * Слон загорівся темою нового матеріалу, знайденого їм у себе в голові, і негайно ж захотів досліджувати його і випробувати на ділі. * Не дивлячись на свій нарцисизм, в якомусь, найменшому, закутку сво-їх звивин, слон віддає собі звіт в тому, що він винайшов / натрапив на це нове знання у вашій присутності, і асоціює вас із збільшеним відчуттям свого власного пишноти. Про якісь речі слон знає більше за вас. Речей цих хоч греблю гати. І все ж є принаймні одна річ, про яку він не знає абсолютно нічого. Ця тема настільки чужа його натурі, що доводити її до відома слона доведеться вам. Цей вагончик з торфом - він сам, і ніхто інший - забезпечує вас слушною і родючим грунтом для свого примусового виховання. Речі, про які слон речі, про які дізнався більше вашого знаєте більше, ніж слон Що він хоче Почуття інших людейЧего він не хоче Свої захоплені-ня БізнесОрганізаціонние деталі кожної робочої структури Вина Сири ЯхтиІстребленіе ворогів / друзейДействітельно, єдине, чого варто навчати слона в виховних цілях, і єдине, про що ви, по визначенню, знаєте більше за нього, це почуття інших людей. І це значить, що вам, як його дрес-сіровщіку, слід просвіщати і виховувати слона на предмет людяності-сти. Слон, позбавлений цього знання, схожий на заблукалого звіра, який зустріне свою смерть набагато швидше, ніж вам би хотілося. Щоб процвітати, слон повинен мати хоч якесь уявлення про те, які людях. Але, по-кільки слон - не людина, йому необхідна ваша допомога. Ви повинні познако-мить його з уявленнями, почуттями та реаліями людського племені таким обра-зом, щоб слон був упевнений - він нарив цей скарб сам. В кінцевому підсумку, ви повинні сприяти тому, щоб він трансформував своє нове розуміння людей в стиль керівництва, який зробив би життя всіх, хто трудиться на нього в поті чола, більш стерпним. Короткі настанови Будди * Говоріть зі слоном про почуття інших людей. Самі нічого не розповідайте. Досить просто упо-мянуть. Припустити. Натякнути. * Спочатку цілком може виявитися, що слон і гадки не має про те, що у інших людей теж є якісь почуття. Не виключений і такий варіант, що він не визнає самого факту існування інших людей. * Хваліть слона, коли він проявляє людяність по відношенню до людей. Зробіть так, щоб він був задоволений собою, коли йому доводиться керівників-дствоваться в своїх діях почуттями оточуючих. * Коли ж слон ока-ни опиняються в цьому сенсі не на висоті, використовуйте техніку мовчазного засуджений-ня. Але не звинувачуйте його ні в чому. Адже він просто вірний собі. * Будьте терплячі. Не кидайте розпочату справу. Нехай методу ваша буде легка, а рука спритна. На цю ра-боту можуть піти роки. Але, якщо в результаті слон стане хоч крапельку восприимчивее до інших людей і почне керуватися по життю цим міркуванням, значить, ваша робота не пропала даром. А виконання роботи - це дхарма. * Зрозуміло, рано чи пізно, ви перетворитеся до випробувальної лабораторії, де слон буде тестувати будь-які нові прояви "людинолюбства", виявлені в собі. Як і заохочувати його перші незграбні кроки, навіть якщо в результаті вас можуть трохи за-топтати або придавити. Тому що, коли слон досягне успіху в цій справі з вами, він може відправитися у великий світ, щоб випробувати його на інших ... і пріхва-тить вас з собою в якості наставника, гіда і компаньйона. Ознайомлення слона з альтернативними стратегіями поведеніяПо цілком ймовірно, суду заморочили голову свідчення Гейтса, записані на відеокасету, які протягом усього слухання видавав по частинах Дейвід Буас. Похитуючись в кріслі і задумливо по-півая безалкогольний напій, Гейтс, відомий своєю нетерпимістю по відно-шенню до конкурентам, роздратовано ухилявся від відповідей на питання, в той же вре-мя стверджуючи, що його дії були продиктовані виключно бажанням уго-дить своїм клієнтам і врятувати «Майкрософт» від насувається катастроф-фи. ГАЗЕТА "ЧИКАГО Трібюн" ВІД 14 СІЧНЯ 2001 р Протягом всього су-дебного розгляду, в якому він виступав відповідачем, "Майкрософт" осту-вався вірний собі. У власних очах він завжди був нещасною жертвою, осажен-даємо з усіх боків несправедливими компаніями, спрямованими проти нього. Він жодного разу не відступився від своєї позиції і продовжував наполягати на тому, що він ніколи не навалювався всією вагою своєї величезної сірої туші на решту комп'ютерної індустрії в щоденній і досить відвертою спробі підім'яти під себе своїх конкурентів. Такою була його юридична політика, ко-торою він залишається вірний і понині. Протягом ряду років, що передували суду, слон послідовно демонстрував схожий стиль поведінки. Він тероризує-вал своїх конкурентів. Якщо йому попадався суперник, якого він не міг розтопити-тать, він охоплював його своїм гігантським хоботом, відривав його від землі, тряс як грушу і пожирав. Такою була його політика в галузі конкурентної боротьби, кото-рій він залишається вірний і понині. І так як ніхто не вказав йому на можливість альтернативних способів поведінки, слон, врешті-решт, був приречений опинитися там, де він і виявився, - в суді, на якому суддя, громадськість і вся махина засобів масової інформації вишикувалися проти нього єдиним фронтом. Самим же кращим свідченням проти слона, який заварив всю цю кашу, стала ві-деокассета з його показаннями під присягою. У своїх свідченнях Білл Гетсбі впевнено пер на рожен, видаючи відеокамері все те, що він протягом ряду років твердив оточуючим, не зустрічаючи видимого опору ні з чийого боку. Пам'ятайте! Як?

B. результату випробувань. 1 сторінка |  B. результату випробувань. 2 сторінка |  B. результату випробувань. 3 сторінка |  B. результату випробувань. 4 сторінка |  B. результату випробувань. 8 сторінка |  B. результату випробувань. 9 сторінка |  B. результату випробувань. 10 сторінка |  B. результату випробувань. 11 сторінка |  C. які несумісні і в результаті кожного випробування з'являється тільки одне з цих подій. |  C. події В за умови, що подія А відбулося. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати