Головна

 1 сторінка

  1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка

1. Пелих А. С. '' Бізнес-план або як організувати власний бізнес ''

2. Буров В. П., Ломакін А. Л., Морошкин В. А. Бізнес-план фірми: Теорія і практика. - М .: Асоціація авторів і видавців «Тандем». Видавництво «ЕКМОС», 2000. - 210 с.

3. Російське Агентство підтримки малого та середнього бізнесу; Методичний посібник з розробки бізнес-плану в рамках проекту Тасіс Європейського Союзу - URL: http://www.siora.ru

4. Попов В. М., Кураков Л. П., Ляпунов С.І., Мінгазов Х.Х. "Бізнес-план: вітчизняний та зарубіжний досвід. Сучасна практика і документація". М .: Фінанси і статистика, 1999. - 112 с.

5. Васильєва Н. Е., Козлова Л. І. Формування ціни в ринкових условіях.- М .: АТ "Бізнес-Школа" Інтел - Синтез ", 1997.- 64 с.

6. Довідник директора підприємства / За ред. М. Г. Лапусти.-М.: ИНФРА-М, 1999. - 55 с.

7. Основи підприємницької діяльності (Економічна теорія. Маркетинг. Фінансовий менеджмент) / Под ред. В. М. Власовой.-М.: Фінанси і статистика, 1999. - 102 с.

висновок

 Питання про високий культурний вимірі людини напередодні XXI ст. встає з особливою наполегливістю. Якщо в середньовіччі мислителі, розмірковуючи про долю людини і його призначення, ухилялися до думки, що кінець світу неминучий, то зараз, живучи в розриває і кровоточить світі, ми на власні очі переконуємося, що саме протягом цих років визначить, як людство буде жити в третьому тисячолітті .Две світові війни, криваві революції і контрреволюції, боротьба за переділ світу, колоніальні і міжнаціональні війни, тоталітарні режими і концентраційні табори показали, що не тільки індивід - крихке біологічна істота. Практика масового знищення людей без суду і слідства довела, що і мільйони громадян можуть бути «раптово смертні» .XX століття виявив також, що людина може бути і духовно смертним. Заміна вищого сенсу існування досягненням благополуччя, щастя - споживанням, вищих ідеалів - практицизмом, духовності - сухим раціоналізмом - ось реальний шлях духовної деградації особистості, бо без моральних начал неминуче здичавіння, оскуднение, неповага до себе і неповага-до інших. Як писав Мальро, ми маємо справ з «першою цивілізацією, яка може завоювати всю землю, але не здатна винайти ні своїх храмів, ні своїх гробниць». Йому вторить Х. Ортега-і-Гассет: гірка «наша розтління епоха, де змішувалися провалилися перевороти, збожеволіла техніка, мертві боги і виснажені вдеологі, де посередні сили можуть сьогодні все знищити, але не смотут більше перемогти, де розум опустився до прислужництва перед ненавистю і пригніченням »Ці роздуми можуть навести на думку про те, що не всі явища соціального життя можна віднести до культури. Такі соціальні феномени, як канібалізм, війни, концентраційні табори є тими «озоновим дірами» на тілі культури, які призводять до розриву цього тіла і, отже, до деформації духовного світу человека.Есть закони людського роду, в межах яких індивід і може існувати як людина. Людина, «вольноотпущенник природи», може не зважати на її законами, але розплата в цьому випадку неминуча, невідворотна. Точно так же людина зобов'язана рахуватися і з законами економіки, політики, логіки і красоти.В цьому сенсі можна говорити про те, що існує відплата за зло. Зло карається тому, що, здійснюючи злі вчинки, людина піднімає руку на себе, стоншуючи і гублячи в собі людське, позбавляючи себе можливості справжньої жізні.Такім чином, проблеми моральності в сучасну епоху по праву стають битійственная підставами людської культури. Моральність і, відповідно, духовність, покликані виконати в наш непростий час своєрідну роль заборон - табу на всі наміри проти ідеї самоцінності людської жізні.Етот заборона може бути сформульований у формі знаменитого кантівського вимоги: ніколи не стався до людини як до засобу. Тут мова йде про замах на переконання, волевиявлення, целеполаганіе.Во-перше, забороняється ставлення до людини як до речі, яке в своєму граничному стані допускає перетворення індивіда в раба, що говорить і мисляче знаряддя панської волі.Во-друге, забороняється нав'язування людині віри , волі і цілей, яке передбачає ідеологічне поневолення людей.Можно стверджувати, що друга формула кантовского «категоричного імперативу» являє собою упереджувальний, пророчий заборона, що накладається на тоталітарне насіліе.Ложь і обман, а також насильство над вірою і волею в тих чи інших формах відкидалися на ВЕЕМ протязі людської історії. Відповідні заборони зіграли в розвитку культури нітрохи не меншу роль, ніж табу, накладені на інцест або вбивство родича. Але брехня і обман в нинішню епоху стосуються не тільки ближніх, як це було на зорі людської історії. Сучасна цивілізація передбачає інтеграцію різних країн і народів в єдиному світовому господарстві, а значить, і розуміння між далекими і чужими. Заборона на обман і примус до «своєї істини» сьогодні - це умова можливості будь-якого договору, а в перспективі і консенсусу між усіма народами і культурамі.Обобщая сказане, можна зробити висновок, що в даний час заборону на політичне й ідеологічне обмеження особистості виступає як культурно -антропологіческое табу, яке, стримуючи метастази бездуховності, відкриє справжні горизонти людської творчості. Тільки в цьому випадку людина стане під-, 1ішним творцем культури і її продуктом.

УВАГА! Зомбування І сектантства - повсякденні небезпеки ДЛЯ ДУШІ І СВІДОМОСТІ!

Я не хотів виводити обговорювану тут тему в окремий розділ. Мене дуже попросили про це співробітники Школи та слухачі, особливо ті, хто успішно пройшов четверту і п'яту сходинки, тому що вони чудово розуміють розмір небезпеки, від якої повинна застерегти ця маленька главку. У ній я розповім вам про те, чого потрібно уникати будь-якій людині, якщо він хоче знайти в цьому житті свій шлях, свої, справжні цілі і виконати своє призначення, не витрачаючи дорогоцінний час і непоправні резерви сил на подолання брехні і помилкових бар'єрів.
 На жаль, ви дізнаєтеся в тих, хто описаний в цьому розділі, багатьох своїх старих знайомих. Але, може, це й на краще? Адже хто попереджений - той озброєний.
 У житті людства, яке б цілим класом енергоінформаційних паразитів, ураженої безліччю ілюзорних соціальних тенденцій, існує чітко визначається ряд небезпек, які найбільш небезпечні для людини, що володіє Силою. Чому? Тому що сильна людина, будучи введеним в оману, встигає в одиницю часу наламати набагато більше дров, ніж людина слабка. І сильна людина - а ви, ті, хто освоїв вже більшу частину ступенів ПЕІР, сильні люди, - повинен розуміти внутрішню структуру цих небезпек, щоб не впасти їх жертвою. Що це за небезпеки?

Люди, небезпечні для інших

По-перше, це так звані індуктори. Індуктори - це цілий клас людей, що живуть за рахунок цілеспрямованого введення в оману своїх партнерів по спілкуванню. Їх дуже багато серед так званих екстрасенсів. Так роблять вуличні шахраї, сектанти-окультисти, релігійні фанатики, багато цілителів. Класичний підхід до клієнта такого індуктора виглядає наступним чином (дехто з слухачів дізнається цей приклад, оскільки його призводить на заняттях один з просунутих викладачів Школи ПЕІР): "Боже, яка у вас псування! Це вам на смерть зроблено ... Я так хочу допомогти, але не знаю, чи впораюся я з цим менше ніж за п'ятсот доларів ... "Знайоме? Ще й як! Правда, іноді грошей не просять, але ви зараз зрозумієте чому.
 Спочатку - в чому небезпека. Для звичайної людини це все дурниця, просто він втратить гроші і час, хоча теж, звичайно, шкода. А ось для людини сильного, але довірливого ... Він якось прекрасно знає, що таке псування! І, повіривши слову, він може її індукувати у себе сам, тобто вступить в бій з власною тінню (такі епізоди траплялися в Сургуті і Ризі - дуже важко було впоратися). А це вже дуже небезпечно, адже людина сильна! І індуктор, "піклується" про нього, нічим йому ні за які гроші не допоможе - за визначенням. Адже чому до вас підійшов індуктор? Тому що йому потрібні ваші гроші або ваша енергія ("безкоштовний" варіант). А це означає, що у вас того або іншого більше, ніж у індуктора. А якщо у вас більше енергії, то псування, яку ви самі зробите собі, не буде знята цим індуктором ніколи через його малохольний. От і все!
 Щоб з індуктором боротися, потрібно розуміти причини його звернення до вас. Він хоче вашого захоплення, ваших грошей, вашої сили - окремо або всі разом. Релігійний фанатик хоче, щоб ви ще при житті продали свою душу його богу або зомбувати його егрегор. Хоче тому, що ви сильніше його. Тому він хоче вас запитати і обдурити.
 Ось хороший приклад з життя: деякі недалекі індуктори чіпляються до людей після першого ступеня ПЕІР, кажучи: "У вас оболонка не прикриває Са-хасрара і Муладхара чакри, а я можу на неї впливати ..." Але це ж повна маячня! Чому? Та тому що згадані чакри поглинають тільки чисту енергію, а вся взаємодія людина-людина здійснюється тільки сумішшю енергій! Це як писати чорним крейдою по чорній дошці - якщо немає суміші квітів, інформація не переноситься! А у людини немає жодної чакри, через лучаюшей чисту енергію! Тобто його спроба впливу насправді буде дорівнювати нулю - чакра просто поглине потрібну їй компоненту, знищивши негативну інформацію, - і ніякої шкоди від такої гіпотетичної атаки не буде (це все одно що з'їсти шматок сиру, на якому вирізано лайливе слово, - слово знищиться, а сир збереже поживність і вже отруйним ні за що не стане ...). Ось на яку дешевизну ловлять свою жертву індуктори.
 Ви, мої читачі і слухачі, маєте розумом і, я не сумніваюся, зумієте розпізнати справжні мотиви цих енергетичних стерв'ятників. Ви самі можете оцінити своє енергоінформаційний стан, і вам не страшні ці лякала городні.
 По-друге, це псевдоморалісти. Їхні мотиви нічим не відрізняються від мотивів індукторів, тобто вони хочуть або грошей, або енергії (правда, дехто з них теж намагається зазіхнути відразу на душу), але псевдоморалісти особливо небезпечні. Класичний приклад: "Боже! Як" погано "ви робите і думаєте! Це ж псує вашу карму і долю, так чинити не можна, а що робити" добре ", я вам зможу розповісти все за сто доларів ..." Ці беруть менше грошей , або беруть тільки пожертвування, або не беруть зовсім, тому що їх мета (часто, втім, неусвідомлена) - душа, енергія і удача людини. Вони загрузли в своїй гордині і займаються індукцією помилкової карми, поширюючи в свідомості людей моральний зліпок самих себе. Це вища небезпека, страшніше навіть гучного зомбування.
 Псевдоморалістов в світі дуже багато, особливо цим грішать багато кармолог і релігійні фанатики. Саме грішать: бо ще в Біблії сказано: "Не судіть, і не судимі будете". Я вже говорив, в чому небезпека: адже наш розум керується в своїй роботі саме моральними нормами, виношеними і випестуваними протягом усього життя на основі особистого досвіду. Саме моральні норми керують людиною, коли він "просто так" посміхається або вступає в бій, коли відмовляється від чогось або здійснює будь-який вчинок. Це сама глибинна частина нашого єства.
 А ті, хто намагається нав'язати людині свої норми, підтверджуючи їх висловами типу "мудрі люди сказали" або "там-то написано", - вони прагнуть встановити контроль над його психікою. Навіщо? Ну зрозуміло, що в особистих цілях - чи то заради грошей, то чи заради вчинків, чи то заради енергії, то чи заради душі, то чи заради власної важливості ... Це їх право, і я їм, як людям, не суддя - може, їх життя змусило. Значить, вони нещасні і невлаштованість в цьому житті.
 Але вони прагнуть задушити простої людини в лещатах помилкового почуття провини і помилкової карми. Людина через них ризикує втратою багатьох років життя і свого призначення. Він стає обізнаної самого себе маріонеткою. А тому соціальне ім'я цьому явищу - злочин проти особистості. Це гірше, ніж посягання на конституційні права. Це зазіхання на природні права, такі, як право на дихання і на мислення.
 Розумійте мотиви цих викрадачів душ - і ви в безпеці.
 По-третє, це, на жаль, недобросовісні цілителі. На жаль, обстановка в країні склалася таким чином, що викликала до життя цілий загін "цілителів", які не мають ні найменшого предстаатенія не те що про медицину, але навіть про будову людського організму !!! Наприклад, якась Ольга Єлісєєва, за її словами, лікар вищої категорії, пише: "Всім відомо, що в 3 роки у дитини атрофується вилочкова залоза, що виробляє фермент, який розщеплює лактозу (молочний цукор. - Д. В.) молока" (О. Єлісєєва. Практика очищення і відновлення організму. СПб, 1997, с. 203). Ви подивіться в енциклопедії - вилочн-ковая заліза, інакше іменована тимус, є органом імунітету - і ніколи, ні за що, ні в якого живого організму не виробляє жодного травного ферменту! Цю помилку не допустить навіть медик-першокурсник! Зрозуміло, що такого "цілителя" довіряти не можна вже ні в чому. Він просто ставить експерименти на людях, викачуючи з них гроші. Таких, на жаль, легіон.
 А ви, мої читачі, вже зіткнулися з енергоінформаційними методами і знаєте, що вони можуть допомогти в чому. Але, як усім початківцям, вам не завжди ясно, в чому і наскільки. І за це я несу відповідальність: я запропонував вам ці знання. І я хочу запропонувати вам принцип також визначення небезпечних для життя дилетантів серед людей, які дійсно можуть допомогти.
 Енергоінформаційні методи, звичайно, можуть полегшити ситуацію, вилікувати і навіть створити чудеса. Але все методи в цьому світі мають свої обмеження і не в ста відсотках випадків діють. Тому ніколи не можна покладатися тільки на один метод - як ні хочеться вірити в краще, в питаннях здоров'я потрібно вибирати з максимуму коштів! Що, природно, має на увазі і використання методів офіційної медицини як найбільш ефективних.
 Спочатку медицина офіційна, одночасно біоенергетика (вона не заважає ніяким методам), а тільки потім медицина альтернативна, причому тільки в тій частині, в якій вона не заважає офіційній медицині. Ви повинні зрозуміти, що гасло: "Ми впливаємо на причину хвороби (варіанти: на кармічну, божественне, клітинному, молекулярному, психологічному рівні)" - це маячня. Тому що є причина, а є хвороба. Якщо людина випила зайвого і зламав собі ногу, то вплив на причину, тобто надмірне споживання алкоголю, не принесе результату зараз - потрібно вже лікувати перелом.
 Так що якщо ви зустрічаєте людину, яка говорить: "Вас медики труять, хімія - це шкідливо, рентген - жах, ні в якому разі не лікуєтеся в поліклініці, а давайте пити настоянку на бичачих помідорах і лікувати карму", - біжіть від нього. Тим паче біжіть, якщо у вас дійсно серйозна хвороба. Ця людина не знає міри і принципів медицини. Він небезпечний. Він хоче лише заробити на вашій біді гроші. Не піддавайтеся спокусі говорення підступу. Подбайте про своє здоров'я максимально, наскільки можете. Ваше життя того варте.

 Значення ризиків в балах і ранжування |  Практичне застосування азотфіксуючих мікроорганізмів.

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати