На головну

VHF OMNIDIRECTIONAL RANGING (VOR) SYSTEM

1.  ADF SYSTEM - CONTROLS
  2.  Agricultural systems
  3.  American Educational System
  4.  Channel Breakout System with Inside Volatility Barrier
  5.  DAS PARLAMENTARISCHE SYSTEM
  6.  DAS POLITISCHE SYSTEM
  7.  Day Exit Reference System

Шріла Прабхупада, як правило, починав свої вступні лекції перед церемонією ініціації з пояснення того, що ініціація означає 'початок'.

В якомусь сенсі, ви починаєте своє життя заново. Багатьом з вас вже не так мало років, починати заново завжди складно, але ми, тим не менш, починаємо своє життя заново, тому що відтепер, з сьогоднішнього дня ви обіцяєте жити у відповідність з духовними принципами.

Ви обіцяєте будувати своє життя на фундаменті духовних цінностей. Сьогодні дуже сприятливий ден, екадаші, екадаші -особливо сприятливий для різних релігійних обрядів чи церемоній. Особливий місяць, місяць Пурушоттама. Йдеться про те, що будь-яка духовна діяльність, яка здійснюється в цей місяць, знаходить особливу силу. особливе час Абіджу Мухурта, Коли зірки знаходяться в дуже сприятливому стані. Все це спеціально зроблено для того, щоб допомогти вам у духовному житті. Але врешті-решт, ви повинні розуміти, що духовне життя і ваша доля в духовному житті, в новому житті, яку ви починаєте зараз, дуже сильно залежатиме від вас, від вашого ставлення, від вашої відповідальності, від того, наскільки серйозно ви приймете цей крок.

Зрозуміло, є ще один дуже важливий секрет успіху, ми знаходимося тут сьогодні в суспільстві відданих, і якщо все віддані, які оточують вас зараз проллють на вас своє благословення, то навіть якщо ви нічого не будете робити, все одно успіх вас чекає. Тому що благословення відданих дуже потужно. У будь-якому випадку, це сприятливий початок і для того, щоб та прихована сила, яка таїться в цьому моменті сприятлива, вела вас по життю і давала вам сили для духовної практики, ви повинні дуже добре і правильно налаштуватися.

Перше посвячення, яке ми будемо давати сьогодні зібралися тут чистим відданим, це посвята в Харе Крішна мантру. І хоча в "Шрі Чаітанйе-чарітамріте" Крішнадаса Кавіраджа Госвамі, благословенний автор цього геніального твору говорить, що Харе Крішна мантра - це нама и нама не вимагає ні особливих церемоній, ні посвяти, ні спеціальної підготовки, проте, щоб ми змогли знайти шуддха нама або чисто Святе Ім'я, нам потрібна зв'язок з духовним вчителем, зв'язок зі Шрі Шрі Гуру парампара і нам потрібні всі церемонії, которе ми будемо проводити сьогодні. Сенс цієї церемонії саме в тому, щоб допомогти вам досягти чистого Святого Імені, Святого Імені, до якого не будуть домішуватися якісь корисливі мотиви. Наша свідомість сплюндровано і коли ми читаємо Святе Ім'я, повторюємо: Харе Крішна Харе Крішна Крішна Крішна Харе Харе Харе Рама Харрі Рама Рама Рама Харе Харе, Цей звук фільтрується крізь нашу свідомість, і те, що ми чуємо на виході - це не зовсім чисте Святе Ім'я. Насправді чисте Святе Ім'я повинно зійти на нас, спуститися на нас. І церемонію, яку ми будемо проводити зараз - це церемонія закликання Святого Імені, щоб Святе Ім'я якомога швидше спустилося на ваш язк і танцювало там, Святе Ім'я невідмінно від Крішни, і коли Крішна буде танцювати на вашій мові, запросіть мене, мені хочеться на це подивитися. Сльози будуть текти у вас з очей і ви будете радіти від одного почуття свій причетності до Крішни.

Ви зараз будете отримувати нове ім'я, і ??нове ім'я - це символ нового життя, або символ того, що ви почнете поступово, крок за кроком, створювати свою духовну особистість, своє справжнє его в зв'язку з Крішною. Я пояснював, що помилкове его - це наше его або 'я', яке виникає в результаті нашої Асоціації з матерією, ототожнення з матерією, з цим тіло, що складається з, не в пристойному суспільстві буде сказано, крові, поту і багатьох інших не менш гідних рідин. І ми звикли себе ототожнювати з цим тілом, і в цьому тілі ми намагаємося панувати, намагаємося насолоджуватися. Тепер, це найголовніший урок, або найголовніша подія, яка повинна відбутися - ви повинні, навіть в думках своїх, навіть у снах найстрашніших, перестати намагатися насолоджуватися. Все ваше бажання чи енергія повинна бути спрямована до служінні. Це призначення людини, людина завжди служить, але на жаль, як правило, він служить знехотя, через силу, або тому що його змушують обставини або тому що так вийшло. А всередині він хоче насолоджуватися. З цього моменту ми будемо служити, як служили раніше, тому що ми все одно служимо, правильно? Хто з вас насолоджувався, підніміть руку, будь ласка? Та не насолоджувалися ви, це суцільна прикрість ця справа. Ви намагалися, нічого не виходило. Скажіть, у кого не вийшло насолоджуватися, не дивлячись на спроби.

Що зміниться? Зовні нічого не зміниться. Зовні ми будемо жити і робити те, що робили, тому що життя людини жто завжди служіння, служіння комусь. Але має змінитися щось всередині, наше бажання, або наш напрямок, відтепер служіння має стати природним станом, не чимось, що ми робимо через силу або тому що нас змушують, а чимось, що ми хочемо, тому що така наша природа. Тому ім'я, яке ви отримаєте сьогодні, головна частина його буде звучати дуже просто: 'дас ' або 'дасі ', Це означає 'слуга'. І воно повинно вам нагадувати про те, що ми відтепер оголосили Крішни, що ми Його слуги. І це дуже вдячне заняття, тому що служінням ми зможемо знайти все, все те, що нам потрібно. Нам потрібно три речі - які три речі нам потрібні? Вічність, знання і блаженство. Коли ми намагаємося насолоджуватися, ми прирікаємо себе на смерть, ми прирікаємо себе на невігластво і на страждання. Якщо людина служить, він знаходить ті три речі, заради яких він з'явився на світло, які закладені в ньому від природи. Служінням він зможе знайти вічність, служінням він зможе знайти знання, мудрість, досвід, почування свого існування дуже сильне, він не буде буде більше як п'яний, і служінням він зможе знайти блаженство або щастя.

Шріла Джива Госвамі говорить, що щастя - це свого роду знання, це окремий випадок знання, знання або досвід, це те, що ми відчуваємо почуттями і врешті-решт наше служіння призведе нас до вищої форми досвіду або вищої форми знання, повного, абсолютного, безхмарного щастя або блаженства. Зараз наше знання в основному знання маніакально-депресивних психозів якихось, маніакально-депресивних станів, в яких ми знаходимося тут. Але якщо ми будемо беззастережно служити, ми зможемо знайти все - вічність, знання і блаженство. Потрібно тільки не забувати, що єдиний спосіб знайти це - це служити. І ми будемо служити Святому Імені, наше основне служіння тут - це служіння Святому Імені. Коли ми повторюємо мантру або співаємо кіртан, Ми не повинні забувати, що ми служимо Імені.Тому. Служити означає, навіть якщо нам не хочеться, ми все одно це робимо, правильно? Нам хочеться спати, але ми встаємо і повторюємо Святе ім'я. І розум нам буде говорити: "Іди, лягай спати! Іди поспи ще трошки, не можна себе так мучити!"

Відповімо йому на це: "Ні, я буду повторювати мантру!"

І розум відразу ж скаже: "Так, ти великий! Я захоплююся тобою! Ти навіть від сну готовий відмовитися!" і замість того, щоб слухати Святе Ім'я, ми будемо слухати свій розум, який в цей самий момент, буде нам говорити, який ми великий, що ми читаємо зараз Святе Ім'я, коли всі нормальні люди сплять. Але потрібно весь час повертати його до цього стану - 'я слуга і я служу Імені.Тому': Харе Крішна Харе Крішна Крішна Крішна Харе Харе Харе Рама Харрі Рама Рама Рама Харе Харе, я запрошую Крішну, я кличу Його, і Він приходить і я повинен служити Йому. Я повинен омити Йому стопи, надіти на Нього гірлянду, обмахать Його ЧАМАРОЮ або віялом і коли я буду служити Святому Імені щоранку, то весь інший день буде протікати дуже добре, він буде приносити мені тільки щастя.

Відчуття Святого Імені, значить порятунок від образ. Образи, перераховані в "Падма-Пуране", Вони все засновані на нашому неправильному або хибному розумінні того, хто я є. Ми ображаємо Ваішнавов, тому що ми хочемо вважати себе вище їх і нас зачіпає той факт, що хтось вище нас, чистіше нас і ми намагаємося їх ображати. Ми ображаємо ведичні писання, не вірячи їм або не беручи їх всерйоз. Чи можемо ображати духовного вчителя, вважаючи його звичайним людиною, тоді як духовний вчитель приходить для того, щоб з'єднати нас з Крішною. Всі ці десять образ, починаючи з самого страшного, з садху-ніндхі - Це прояв нашого помилкового его, помилкового 'я'. Це свідтельство того, що я як і раніше чіпляюся за залишки своєї помилкової особистості, матеріальної особистості душі, яка прийшла сюди, щоб насолоджуватися і панувати. Коли ми позбудемося цього, про образи не може бути й мови. Я говорив, що навіть неуважність, з якої виростають всі інші образи, це теж ознака того, що у нас залишилося помилкове его разом із підробленими цілями і помилковими цінностями. Тому відчуття Святого Імені - це наша щира спроба прийняти притулок в Святому Імені. Ми запрошуємо Крішну і найголовніше в нажей життя починає відбуватися: ми просимо Його про захист і про притулок. І кожен день протягом полутра-двох годин ми дуже щиро повинні це робити, від цього залежить все, весь ваш успіх в духовному житті. Будь ласка, ніколи не забувайте про це. Беручи ці обітниці, ви даєте головний обітницю - обітницю служити Святому Імені. Служачи Святому Імені, ви зможете потім служити всім - всьому світу, Крішни, ви займете своє природне положення, головне, щоб кожен день у вас була дуже тверда основа - розуміння того, що я слуга в своїх відносинах зі Святим Іменем. Харе Крішна Харе Крішна Крішна Крішна Харе Харе Харе Рама Харрі Рама Рама Рама Харе Харе.

На цьому я скінчив свою лекцію і тепер я хочу попросити всіх присутніх тут Ваішнавов зробити найголовніше, заради чого вони зібралися тут, благословити всіх людей, які отримують ініціацію, три рази голосно прокричав "Харібол".

(Голосно кричимо "Харібол!")

Це лише початок, "Харібол" потрібно кричати кожної людини окремо, це поки благословення оптом, тепер почнуться благословення вроздріб.

VHF OMNIDIRECTIONAL RANGING (VOR) SYSTEM

Description |  Circuit breakers |  NAV Control Panel |  Test and Indication |  Operation |  Instrument Switching Module |  General |  Invalid Display |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати