На головну

Чарівне Дзеркало, в якому відбивається поліпшення вашого здоров'я

1.  A. Розділ біомеханіки, в якому досліджується рух крові по судинній системі.
  2.  B. Процес, при якому для повернення системи в початковий стан потрібні витрати енергії.
  3.  C. Найменша відстань між подразниками, при якому останні сприймаються як роздільні.
  4.  III. Стан вашого здоров'я
  5.  Turbo Debugger відображає вікно процесора, в якому можна побачити, як виконується програма.
  6.  VIII. Випишіть з 2-го абзацу тексту пропозицію з займенниковим дієсловом. Переведіть його. Вкажіть час, в якому стоїть цей дієслово. Напишіть його інфінітив.
  7.  VIII. Випишіть з 2-го абзацу тексту пропозицію з займенниковим дієсловом. Переведіть його. Вкажіть час, в якому стоїть цей дієслово. Напишіть його інфінітив.

Є нова концепція здоров'я, яка швидко завойовує визнання серед все більшого і більшого числа практикуючих лікарів. Її назва - кіберфізіологія. Вона стверджує, що розум, подібно до головного комп'ютера, управляє діяльністю всього фізичного організму. В основі цієї концепції - вихід в стан релаксації і таке оперування уявними образами і афірмації, при якому кодові фрази і «картинки» адресуються осередку ураження в організмі. Це гігантський стрибок вперед в порівнянні з псіхонейро-імунологією, яка займається лише «підзарядкою» імунної системи.

На курорті Вічного Життя кіберфізіологія визнавалася задовго до винаходу цього терміна. Чарівне Дзеркало на стіні підвищує творчий потенціал цілющих уявних образів.

Щоб скористатися настінним Чарівним Дзеркалом, ви повинні вийти на рівень релаксації. Назвіть хворий орган або тканини тіла і звертайтеся до них, вселяючи в них надію на одужання. Не розпочинайте розмову так, наче ви - дресирувальник левів, а в руках у вас - бич. Ні, ви повинні говорити перепрошуючи в кінці кінців, ви самі спровокували це нездоров'я, піддаючи себе стресу або просочуючись негативними соціальними установками, і з любов'ю, тому що ця частина вашого тіла - ваш вірний друг.

Може бути, зараз у вас немає проблем зі здоров'ям, тоді вам немає необхідності виконувати План Дій, який зараз буде представлений вашій увазі. Сприймайте його як інструкцію по цілительства, яка може допомогти вам в подальшому, якщо у вас такі проблеми виникнуть.

Роберт Стоун |  небесна 911 |  ЯК ВСТУПИТИ В КОНТАКТ З доброю феєю, ЯКА ГОТОВА ВИКОНУВАТИ ВСІ ВАШІ БАЖАННЯ |  Наукове обгрунтування цього казкового підходу |  Вами керують, а й ви керуєте |  Та сторона »насправді знаходиться по цей бік |  Двері в незримий світ |  Як відкрити двері в незримий світ |  Включайте уяву для активізації містичних сил |  Розслабляйтеся для підвищення ефективності керованої уяви |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати