Головна

Ви можете бути вільні від влади гріха

  1.  I) Потреби у владі
  2.  I. Підготовка нормативних правових актів федеральних органів виконавчої влади
  3.  II. Державна реєстрація нормативно-правових актів федеральних органів виконавчої влади
  4.  А хто - без гріха?
  5.  Олексій Михайлович і зміцнення царської влади.
  6.  Атрібутівні ознака и Властивості культури
  7.  Баланс влади і її форми

"Не дозволяти гріха правити моїм тілом - це звучить переконливо, Нейл, але ви не знаєте, як важка моя битва з гріхом, - думаєте ви, - Я постійно роблю те, що не винен, і не роблю те, що повинен. Це постійна боротьба ".

Так, я знаю, що боротьба ця важка, я сам в ній брав участь. І апостол Павло теж. Він писав своє Послання до Римлян, керуючись тим же розчаруванням, яке відчуваєте і ви. У цьому уривку (7: 15-25) ми знаходимо Божу стежку до свободи від влади гріха. Послухайте, як я проходив цей уривок з Деном, який насправді намагався перемогти гріх у своєму житті.

Нейл: Ден, давайте прочитаємо уривок з Писання, в якому, здається, описується те, що ви відчуваєте. Послання до Римлян (7: 15) говорить: "Бо не розумію, що роблю, бо не то роблю, що хочу, а що ненавиджу, те роблю". Схоже це на те, що ви відчуваєте?

Ден: Абсолютно! Я хочу робити те, що Бог вважає правильним, але виявляю, що роблю прямо протилежне.

Нейл: Ви, очевидно, дізнаєтеся і 16 вірш: "А коли роблю те, чого не хочу, то згоджуюсь із Законом, що він добрий". Ден, скільки особистостей або учасників згадується в цьому вірші?

Ден: Тут тільки одна особистість: очевидно, це я.

Нейл: Дуже пригнічує, коли ми знаємо, що хочемо робити, але з якихось причин не робимо цього. Як ви вирішували це в своїй свідомості?

Ден: Іноді я навіть сумнівався в тому, що я християнин. Здається, це діє для інших, але не для мене. Я часто думав, чи можлива взагалі християнське життя, і чи дійсно є Бог.

Нейл: Якби єдиними учасниками сценарію були ви і Бог, вам слід було б звинувачувати або себе, або Бога в вашому скрутному становищі. А тепер погляньте на вірш 17: "А тому вже не я роблю те, а що живе в мені гріх". Скільки учасників тут тепер Ден?

Ден: Очевидно, два, але я не розумію ...

Нейл: Прочитаємо вірш 18 і подивимося, чи не чи зможемо ми отримати розуміння з нього: "Бо знаю, що не живе в мені, цебто в тілі моїм, добре, тому що бажання лежить у мені, але щоб виконати добре, того і не знаходжу ".

Ден: Я вже давно дізнався цей вірш. Легко погодитися з фактом, що я не добрий.

Нейл: Але вірш говорить не це, насправді він стверджує протилежне. Те, що живе в вас, не є ви. Якщо у мене в пальці скалка, це не "добре", що живе в мені. Але це "недобре" не їсти я, це скалка.

Необхідно зауважити, що це "щось недобре" не їсти навіть моя плоть, але що воно живе в моїй плоті. Якщо ми бачимо в цій боротьбі тільки себе, марно намагатися вести правильне життя. У цьому уривку стверджується, що є ще один учасник, залучений в наш гріх, і його природа абсолютно відмінна від нашої.

Річ у тім, Ден, коли ви і я народилися, ми народилися під покаранням гріха. І ми знаємо, що сатана і його емісари постійно намагаються утримати нас під цим покаранням. Коли Бог врятував нас, сатана зазнав поразки, але не підвернув хвіст і не втягнув кігті. Він намагається зберегти нас під владою гріха. Ми знаємо також, - що він діє через плоть, яка залишається після порятунку.

Почитаємо далі, щоб дізнатися, як ведеться ця битва: "Доброго, якого хочу, не роблю, а зле, яке не хочу, роблю. А коли роблю те, чого не хочу, вже не я це виконую, але живе в мені гріх. Отже, я знаходжу закон, що коли хочу робити добро, зло лежить у мені "(вірші 19-21).

Ден, чи можете ви визначити на підставі цього уривка щось недобре, що вселилася в вас?

Ден: Зрозуміло, це зло і гріх. Але хіба це не просто мій власний гріх? Коли я грішу, я відчуваю себе таким винуватим!

Нейл: Немає питання в тому, що я і ви грішимо, але ми не є гріхом як таким. Зло присутнє в нас, але ми самі по собі не зло. Це не вибачає нашого гріха, тому що Павло написав раніше, що в нашій відповідальності не допустити, щоб гріх правил нашим смертним тілом (Ост. До Римлян, 6: 12).

Чи відчуваєте ви себе таким пригніченим, що вам хочеться іноді вдарити кого-небудь або себе самого?

Ден: Майже щодня!

Нейл: Але коли ви заспокоїтеся, вас знову відвідують думки, відповідні вашої християнської сутності?

Ден: Так, я страшенно хвилююся через зрив.

Нейл: Вірш 22 пояснює цей цикл: «Бо за внутрішнім чоловіком маю задоволення в Законі Божому". Коли ми діємо всупереч тому, що ми насправді є, Святий Дух негайно викликає свідомість гріховності, бо ми єдині з Богом, і ми часто звинувачуємо себе. Але як тільки знову проявляється наша справжня сутність, нас знову тягне до Бога. Схоже на розчаровану дружину, яка заявляє, що не бажає більше нічого спільного мати зі своїм чоловіком. Вона хоче розлучення і не боїться скандалу. Але, висловивши свої емоції і визнавши свою біль, вона пом'якшується і каже:

"Насправді я його люблю і не хочу розлучення. Але просто я не бачу іншого виходу". Так проявляється внутрішня особистість, справжнє "я".

Вірш 23 описує природу боротьби з гріхом: "Але в членах моїх бачу інший закон, що воює проти закону мого розуму, і полонить мене законом гріховним, що знаходиться в членах моїх". Відповідно до цього віршем, Ден, де ведеться боротьба?

ден; Очевидно, битва відбувається в мозку.

Нейл: Абсолютно вірно. Якщо сатана змусить вас довірити, що ви єдиний учасник битви, ви будете звинувачувати або себе, або Бога, коли ви грішите. Дозвольте пояснити прикладом, коли вас за ногу вкусить собака, чи будете ви бити себе або собаку?

Ден: Собаку. Але в моїй боротьбі з гріхом мені ніхто не говорив »що" собака "- гріх - викликає біль.

Нейл: Абсолютно вірно! І тому ви били себе. Але я знаходжу, що люди часто втомлюються звинувачувати себе і тому йдуть від Бога під покровом поразки і прокльони, Павло висловлює це почуття у вірші 24: "Бідна я людина! Хто мене визволить від тіла цієї смерті?" Він не говорить "злий" я людина, але бідний "я людина", він переможений, бо не вільний. Він намагається чинити праведно і зазнає поразки. Він дивується:

"А чи існує взагалі перемога?"

Вірш 25 дає відповідь: "Дякую Богові через Ісуса Христа, Господа нашого. Тому то я сам служу розумом Законові Божому, але тілом закону гріховному".

Ден: Здається, я розумію. Я звинувачував себе в нездатності вести християнське життя. Я бачу, що Павло засмучений через свою невдачі, але він не звинувачує себе. Він приймає відповідальність, але не звинувачує себе. Більш важливо, що він висловлює впевненість в зверненні до Бога, тому що Господь Ісус дозволив йому жити понад гріха.

Нейл: Ви на правильному шляху. Проклинати себе не допоможе, тому що немає проклять для тих, хто у Христі Ісусі (Ост, до Римлян, 8: 1, 2). Ви повинні зрозуміти природу битви, яка відбувається у вашому мозку. Тоді ви виявляєте, що програєте цю битву в житті, тому що дозволили гріха правити вашим тілом. Виявивши це і поклавши йому кінець, ви знайдете свободу у Христі.




 Вільний нарешті! |  Реальність темної сторони |  Бог хоче, щоб ви були зрілими і вільними |  Ви не зобов'язані жити у темряві |  Про рабство |  звільняючи бранців |  Ви знаходите свій шлях в світі |  Двох'ярусний погляд на світ |  Живучи в виключеною середині |  Стаючи духовними без Бога |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати