Головна

Ви прораховуєте всі можливості, аналізуєте всі ситуації, враховуєте будь-які деталі, крім однієї - Моїй любові.

  1.  C. Неадекватність вихідної методологічної установки теоретико-інформаційного процесу феномену цілісності мислення
  2.  C. Випадкова величина, яка може приймати будь-які значення всередині деякого інтервалу.
  3.  I. Частоти зустрічальності генів однієї алельних пари в популяції залишаються постійними з покоління в покоління.
  4.  II. мікрометр
  5.  IV. Акцентування теоретичного моменту по темі «Механічний зміст похідної», розгляд прикладів - 7 хвилин
  6.  IV. Асіміляціі. Випадки подвійного морфологічного значення однієї функції
  7.  IV. Вхідна мова пакета прикладних програм

А потім ви заявляєте, що те чи інше перешкода заважає вам присвятити Мені своє життя. Та обставина, ця обставина ... Невже ви думаєте, що Мені важко прибрати всі перешкоди з вашого шляху до Мене? Або - що ще більш огидно - що Я не хочу цього зробити для вас.

Але ви віддаєте перевагу топтатися на місці, показуючи пальцем туди і сюди, а коли це вам нададуть, кричите, що Бог обдурив вас, пообіцяв золоті гори, але так нічого і не дав!

Бо Я бачу, що ви просто не хочете йти, а ті чи інші перешкоди ПОТРІБНІ вам в якості виправдання. Ви ХОЧЕТЕ, щоб перешкоди залишалися, - і вони залишаються. Ви хочете перешкод, а не руху по Шляху!

Тому що «перешкоди» є саме тим, що ви любите, саме тим, до чого ви прив'язані. Тому вам легше сказати, що це Я вас зрадив - заманив і кинув, ніж чесно визнати, що кожен з вас щохвилини зраджує себе сам!

Ви так себе і називаєте: «віддані». Ви - ті, кого Бог дав.

Ти хочеш сказати, що ніяких зовнішніх перешкод взагалі не існує?

Перешкоди подібні міражу. Його можна бачити, як якусь дійсність. І в цьому сенсі - так - перешкоди існують. Але коли ти підійдеш до міражу ближче, ти виявиш, що шлях відкритий. Дорога вільна.

Тому тобі потрібно просто йти і йти. У міру того, як ти будеш наближатися до кожного чергового перешкоди, воно почне розчинятися в повітрі.

Дізнавшись про Шлях і поглянувши в зазначеному напрямку, багато хто бачить прірви і скелі. На цьому все і закінчується. Але варто їм зробити кілька кроків, як перша неприступна гора стане трохи прозорою. Ще кілька кроків - і вже можна буде дивитися КРІЗЬ неї. Коли ж вони підійдуть впритул до гори, вони зрозуміють, що її немає. І ніколи не було.

Коли виникає проблема, ви починаєте бігати колами і волати, замість того щоб заспокоїтися, сісти і просто запитати себе: «А чи хочу я до Бога?» І тоді, заспокоївшись, ви, можливо, побачите, що всі перешкоди - і не перешкоди зовсім , а просто те, що ви вибираєте ЗАМІСТЬ Мене.

Ти зараз торкаєшся дуже важливу тему. Багато тут наламали дров. Як розуміти це правильно? Як не наробити дурниць?

Дурниць?

Я знаю багатьох, які вибрали саме Тебе, а не «щось замість». Вони покидали роботу, дітей, дружин і чоловіків, а тепер не знають, що робити.

Чому ж вони не знають? Хіба Я не сказав їм про це:




 про автора |  Вступ |  Шрі Крішна |  Все виходить від Мене, в Мені і Мною ... І Мене можна образити. Іноді. |  Зараз ти намагаєшся чітко сформулювати свою проблему і знайти її рішення. |  Я спостерігаю за твоїм уявленням і завжди сумлінно забезпечую тобі потрібні декорації і шумові ефекти. |  Не сперечайся. Я виграю. |  Правильно. Шлях до Істини гідний цього. |  Я хочу щоб ти була щаслива. Але це можливо лише в тому випадку, якщо ти перестанеш обманювати себе. |  Дозволь і мені дещо процитувати. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати