Головна

ВСТУП В ПСИХОЛОГІЮ 6 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

У дроу на мить розосереджені погляд. До речі, майже вся Старша гілка має сильні телекінетичні здатності. Ось дроу - природні телепати, хоч і різною сили. І вже передати думку на невелику відстань, у відкритий розум, може кожен. Особливо сильних неможливо відстежити навіть у власній голові, хоча Лис відсікався без праці. Тим часом на столі з'явилася їжа. Уф, все вірно! Добре просмажене м'ясо, овочевий салат і графин толі соку, толі компоту. І ніяких подробиць про походження і способах приготування продуктів. Упевнившись, що клієнт задоволений, темний пішов.

Дівчина квапливо взялася за їжу, вправно орудуючи двозубою виделкою. Вона прямо шкірою відчувала напружену атмосферу зали. Повітря ніби згущався за її спиною, по шкірі бігали мурашки. Чого б це? Поїсти спокійно не дадуть! Ліна ледь дісталася до середини трапези, коли третій клієнт залишив "Двірцеву кухню". Хоча з лівого кута лунало все більш гучне нашіптування. Відьмочка обережно скосила очі. Ну точно, двоє молодих ельфів лаялися, експресивно розмахуючи руками. Навіть не прислухаючись, їй було ясно, що там дуже емоційно ділять шкурку ще не вбитого звіра, чи то пак, її, Ліни, шкуру. Не втримавшись, вона фиркнула в тарілку. Смішно!

І тут, закричав щось нерозбірливе, темні кинулися до неї, розмахуючи короткими мечами. Або бо-ольшое кинджалами ??

глава 24

... Особисто я найбільшим недоліком нашої раси вважаю все ж неприборканий темперамент і надмірну емоційність, в ранні роки практично не піддаються контролю. Якби ми не були настільки сильно схильні до люті, ненависті і зарозумілості, що не страждай настільки завищеною самооцінкою і не вступай у будь-який спір, як тільки чужу думку не збіжиться з нашим, тривалість життя в цілому, думається мені, збільшилася б преізрядно.

Не так давно, ви, мій друг, ймовірно, про цей випадок чули, молодший принц правлячого роду, не впоравшись з люттю внаслідок відмови пані провести з ним ніч, знищив свою столичну резиденцію. Під уламками загинуло дев'ять молодших членів роду, і близько півсотні відправлені в будинок Зцілення. Сумно ...

... Так, в майбутньому, на заняттях в Школі, рекомендую вам приділяти більше часу розвитку холодного неупередженого аналізу, відстороненого абстрактного мислення. Не забувайте про повну самоконтролі і теорії Хаосу. Правильніше буде, безсумнівно, позначити її як Теорію ймовірності хаосу.

Дуже шкода, що подібні заняття вимагають тієї посидючості, до якої зовсім не схильна молоде покоління. Гірко бачити, що через подібну нехтування гинуть кращі представники раси, так і не досягнувши свого розквіту! Не досягнувши навіть першої сотні років ...

Не забувайте повідомляти мені про свої успіхи, друже мій.

Льеллан (нерозбірливо)

p.s. боюся, незабаром нас очікують великі неприємності! Щире прошу тебе, Гьерт, не вернешся в Місто, шкода, якщо такий майстер пропаде в наших нескінченних чварах!

Лан

(З нерозшифрованої кореспонденції, архіви Школи Знань).

Ех, мамо!

Це була остання членоподільна думку дівчини, а після свідомість покинуло її, пішовши кудись в п'яти. Легка дзвінка порожнеча заповнила його місце, награючи на нервах бравурні марші. На зустріч дроу полетів графин, потім тарілки, вилка і набір найгостріших ножів, досить сильно прискорені переляканої думкою. Ідеальні чорні туніки забарився противника рясно прикрасив набір соусів. Потім в повітря відправився далеко не легкий стіл, запущений в політ міткою на подив ногою. Не без допомоги телекінезу.

Від свідомості надходили тільки підбадьорливі сигнали. Воно на пару з розумом дивувалися, як спритно наповненому адреналіном тілу вдаються класичні прийоми шинкарської бійки! Біг з перешкодами по колу, кидки стільцями, ковзання і стрибки за стійку. Метання пляшок і підніжки. Уявні.

Поступово відмирає свідомості озлілось. Її, без трьох років алхіміка, ганяють по таверні два дроу - недоучки! Так я була в Саду Кристалів! А недоучки - тому що відразу не зловили! Ліна, виляючи між перекинутих столиком і ставлячи черговий Щуп, рилася в сумці, що б'є по боку. Ага, Їдкий Тьма! Оп-па!

Різкий розворот на п'ятах і потужний мах рукою в бік забарилися на мить ельфів, і перед ними вспух потужний стовп чорного, вибивати сльози, диму. І почав розповзатися осьміножьі щупальцями. Ті двоє кинулися крізь туман, але заходилися спазматическим кашлем.

Похапцем збираючи пальці в замок і вишептивая заклинання, Ліна раптом зрозуміла, що забула вказати вектору дії обмеження. Колечко на пальці відчутно нагрілося, і їй довелося терміново блокувати потік сили, а то в стазіс потрапила б половина Тирита печерного.

Коли два дурня влипли в заклинання, як мухи в бурштин, Повелитель відключився від кільця. Відьмочка швидко прогресує, та й повеселила володаря преізрядно, відігнавши на кілька хвилин дику нудьгу. За останні дві сотні років ніхто не влаштовував такий потворної і руйнівною за наслідками шинкарської бійки. Вдалося також припинити пропозицію зброяра зі знищення посольства. Не слід стравлювати між собою тих, хто може принести вигоду. А то і воювати з ними на два фронти. І слід, нарешті, зайнятися цим знахабнілим Майстром Зброї.

Досвід то позначається! Так подумала Линара, віддихавшись і критично оцінивши результати пробіжки. Обійшлося без крові, хоча ... дівчина з досадою облизав свіжий поріз на пальці. Ці пляшки! Під стелею плавали клуби чорного диму, два повалених противника радували око зморщеними в чихе особами і позою, званої одним тренером в Школі полуподпрісядом. Падіння навприсядки на задню частину ... І ох як сильно після цього боліли ноги. І що з ними робити?

Пол був усіяний осколками пляшок і посуду, розставлених раніше за стійкою. Барвистими купами громадилися переламані меблі. Не погано! Як розплачуватися будемо, спантеличено подумала дівчина? Купила Ріолона, називається! І все ще хочеш ?! А ось хочу! Заклопотано зітхнувши і витерши сльози, вона вирішила ліквідувати хоча б один наслідок своєї руйнівної діяльності і почала розмашистими пасами заганяти смердючий дим назад в пляшечку з вилетіла пробкою. Виходило погано.

глава 25

У цей відповідальний момент, коли Їдкий Тьма вже опустилася до підлоги, готуючись до повернення, в зал хтось увійшов.

- Що тут ...- один вдих, і він з лайкою вибіг назад, кашляючи і чхаючи. Ліна посміхнулася крізь знову набігли сльози, не перериваючи обертальних рухів лівої долоні.

Знатна слезогонка!

Закупорена флакон, запустила руки в різнокольорові волосся і ще раз оглянула побоїще, приділивши пильну увагу всипаному осколками підлозі:

- Попрощайся, попрощайся з Ріолона! - Пробурчала вона невдоволено. Який демон її смикнув снідати!

Тут приміщення знову почало наповнюватися відвідувачами. До зали ввалилася ціла команда чорнооких ельфів - стражників, з внутрішніх приміщень з'явився незадоволений, але дуже спокійний господар в супроводі палаючої обуренням дівиці. Звідки вискочила ця ділова парочка гномів?

Перед одягненим в біле янтарноглазим ельфом варта розступилася. Той був, м'яко кажучи, незадоволений. Тільки ким?

- Боги претемном, що тут діється ?! Ідіоти безмозкі! Шах тан ері Лісса еш! - Іскриста лють, полівшаяся з нього, змусила відсахнутися не тільки Ліну, а брудну лайку - гидливо фиркнути не тільки гномів. Далеко не відразу було помічено на рідкість загальмований стан винуватців переполоху. Ліна тільки зітхнула в черговий раз, вперто дивлячись у підлогу. Дуже хотілося зникнути звідси, і подалі. Навколо неї все перемовлялися, і, навіть точніше, сварилися, з'ясовуючи стосунки. Господар з вартою, ельф в білому із застиглою парочкою (односторонньо), а гноми один з одним, повзаючи по підлозі і сортуючи осколки. Дівчина в пурпуровому одязі - з усіма відразу!

- Та нічого подібного раніше не траплялося!

- Ще скажіть, що в перший раз!

- А рахунок за збиток, - хитнувся з п'яти на носок незворушний господар, склавши на грудях руки, - я надам стороні, що програла ...

- Залишилося тільки визначити, хто програв!

Тут хтось із охоронців звернув увагу і на Ліну.

- А це ще хто ?!

- Кхм, майл'ейрі Линара Ейден, студентка другого курсу Вищої Королівської Школи Мистецтв, з дозволу Повелителя Тирита, відпрацьовую практику по алхімії під патронажем майстра Солер'Ніан. - Голосно і з виразом промовила дівчина вже кілька обридлу фразу уявлення.

Все різко замовкли. Від дюжини пронизливих поглядів їй стало дуже незатишно. Тільки гноми, похмуро буркоче собі під ніс, продовжували повзати серед меблів. Звівши брову дуже по - Повелітельскі Линара очікувала ...

- Вьеллан дель Гріо'Шелл, чорний цілитель, - церемонно схилився в поклоні одягнений в біле дроу, - кровний ворог роду Солер'Ніан.

О це так новина!

- Ньіссе дель Шелл'Інн, хранитель Двірцевій Кухні, - пішов за ним чорноокий господар.

- Благословенні будьте, - ошелешено пробурмотіла Ліна.

- Гьеран дель Ліс'Сеан, старший вартовий Тирита підгірського ...

- Фьеор дель Місс'Шеллан, молодший страж Тирита ...

Один за іншим схилялися перед нею в поклоні не останні в державі ельфи. Під кінець перед абсолютно очманілий від несподіваної церемонії студенткою постали і гноми ... Але чорний цілитель! Ще більш рідкісний птах, ніж навіть ліловоглазие Дракони. За - простому, це некромант вищого рівня, здатний своєю силою не тільки вбивати, але і зцілювати! У Школі подібний ранг носить всього одна людина - завідувач кафедри Цілителів, лорд Майрон.

Чорний цілитель і заволодів ініціативою, коли відлунали слова вітання. Точніше, Ліна миттєво заволоділа його увагою, поставивши запитання:

- Чому ви носите білий одяг, Гейнер? - Впершись руками в боки, вимовила вона. Судячи по обличчях інших ельфів, поглядають на неї з трепетним побоюванням, ніхто не рвався вимагати від неї пояснень.

- Так має бути, - туманно пояснив Цілитель, церемонно запропонувавши їй руку. Хоча таких питань від неї явно не очікували. Знову цей дивний гумор, обрядити некроманта в біле! У незручній тиші практикантка дістала блокнот і зробила чергову позначку.

- А хто ж ці ... - неввічливо не змогла з формулюванням дівчина, тицьнувши в невдачливого парочку рукою. Вони, до речі, потихеньку відмирали.

- Мої кузени, Гейнер. Молоді, запальні кузени, - похитав головою дроу.

- На прив'язі треба тримати таких ... - похмуро рикнула Ліна, - але що ж їм було треба?

- Ви носите знак Солер'Ніанов, Гейнер, - тонкий палець торкнувся її медальйона, - і ці юнаки вирішили продовжити традицію кровної помсти! Я щасливий, що встиг прибути до трагічного фіналу. Чи не зволите ви тепер зняти своє заклинання?

- О-о ...- високопарна мова, звернена до неї, увігнала Ліну в певний ступор. Смикнувши себе за чуба, повідомила:

- З вашої проханням можуть виникнути проблеми!

- Які ж? Якщо, - темний махнув рукою в бік погрому, - це, то мої кузени оплатять збитки. Зі свого стану! - Закінчив він жорстко.

Що стоїть трохи осторонь господар ледве схилив голову, прийнявши до відома ці слова. Правоохоронці, після подання завмерлі навколо них півколом, що не ворухнулися. Ніхто з них явно не рвався взяти участь в розмові. А озброєні вони Убивцями Магів, до речі!

- Ні, - протягнула студентка, зчіплюючи пальці в складний замок, - просто в заклинаннях, де не вказані обмеження вектору, дуже сильна віддача при нейтралізації. Складені безпечні відкати мені не доступні.

Вона витягнула руки, формуючи прокол вже вузький сфери.

- Я б рекомендувала вам, Гейнер, відійти трохи назад, - звернулася Ліна до присутніх і, знизавши плечима їх спокою, послала Голку вперед. Бавовна, і всіх обдало поривом крижаного вітру, зверху посипалися шматки напівпрозорої піни: те, у що перетворилася Їдкий Тьма при зіткненні зі Стазис, мало нагадувало вихідний чорний туман. Вимазані в соусі месники шумно впали на підлогу.

- Гьеран, прослідкуйте, щоб ці ліссе розплатилися і були покарані відповідно до міським Укладенням, - дав вказівку правоохоронцям, безцеремонно підхопив кузенів, цілитель, - я поки залишуся тут!

Правоохоронці вийшли. Цікаво, що загрожує цим двом телепням? Будемо сподіватися, нічого серйозного. Чорноокий господар, обговоривши щось з гномами, запустив, нарешті, регенерацію. Пол затягнув холодний білий туман, осідаючи молочної росою на чоботях.

- Пройдіть зі мною, Гейнер, - підхопив дівчину за руку ельф і підвів її до дальнього кутового столика, що не порушеного руйнуванням. Як це ми його пропустили, задумалась Ліна. - Сідайте!

Він відсунув їй стілець! Студентка розгублено присіла і мовчки дивилася на диво з див: ввічливого темного ельфа! Безпристрасно важливих, придворних і церемонних зустрічала, та що там, сам Повелитель, не інакше як високим стилем розмовляє ... Але щоб на людський манер! Слів не знайшлося.

Чари відновлення вбудовуються прямо в предмет, який підлягає ремонту. Так як вони, не дивлячись на всі зусилля магів, залишаються стаціонарними, досить громіздкими, складними і дорогими, практично не використовуються для дрібних побутових предметів і одягу. Для перших краще використовувати один з варіантів стазиса, а для другого (якщо вам так вже необхідно терміново привести себе в порядок і немає можливості переодягнутися) - легкі ілюзії і очищають чари, теж доступні не всім. Основне обмеження на відновлення - за обсягом, чим більший простір, яке необхідно регенерувати, тим простіше це відбувається. Це пояснюється тим, що підживлення чар йде безпосередньо від фізичного і магічного плану, що робити простіше, якщо щось підлягає ремонту є частиною світу.

глава 26

- Повтори Гейнер Ейден, - піймав негативне Мотаньє головою, додав, - за мій рахунок. Для мене, як зазвичай.

Він сів навпроти, прийнявши прямо з повітря келих з іскристою зеленою рідиною. Ліна розглядала нового знайомця, не звертаючи уваги на їжу. Подібна поведінка не вважалося тут чимось непристойним. Як і багато, янтарноглазий, витонченого складання ельф, виявився більше ніж на голову вище дівчини. Тобто, для людини зростання вельми середнього. Під горами, в печерах, особливо не разрастешься. Біловолосий, білошкірий, красивий. Як все. У вільному білому вбранні сильно нагадував привида, як їх зображують у модних романах.

- Ну що ж, ніж я можу загладити провину моїх родичів перед вами?

Із затримкою, але все ж до Ліни дійшло:

- Хіба ж вони не були в своєму праві? Кровна помста...

- Заборонено між нашими родами окремим едиктом Повелителя вже більше двохсот років тому!

- Чому ж ваші родичі так активно його порушують? - Медитативне споглядання ельфійської краси не заважало думкам текти вільно і легко. Чого ще хоче добитися цей дроу?

- Ви, Гейнер, що не належите до нашої раси і, - тут Вьеллан дель ГріоШелл ніжно і обережно взяв праву руку дівчини і торкнувся кільця, - вони не помітили, що за вами наглядає сам Повелитель!

А ти помітив? Молодець! І коли? Тільки що ж ти хочеш ?!

- О-о, - тоскно звела очі до стелі Ліна, - можливо, краще було б дати себе вбити!

- Про те не переживайте, навряд чи вас покарають. Наш володар вміє бути об'єктивним.

- Чи не покарання побоююся я ...- Ліна не доказала, що розважати Повелителя набагато небезпечніше для життя, ніж відбути покарання. Недомовленість викликала у Цілителя справедливий подив, так що довелося пояснити, що її поява тут - не більше ніж каприз. Але ось чий ?!

- Ну, хто б не затіяв цю історію, навряд чи тільки як ліки від нудьги, зауважив Вьеллан.

- Очевидно, але не прояснює туману! - Вигукнула дівчина, вона і сама підозрювала, що є не менше двох причин феєрії ненормальних подій. Тому що вже познайомилася з базовими основами виживання дроу. - І я не бачу крізь марево подій жодної мало-мальськи значимої ідеї.

- Вам лише не вистачає інформації! Не так складно розгледіти причини, володіючи всім древом ймовірності.

- Чи не викладіть чи, - зацікавлено змахнула ножем студентка, - то, що вам є?

Дроу похитав головою:

- Навряд чи бажання Повелителя полягає в тому, щоб заповнити ваш розум безліччю малоймовірних прогнозів.

- Таємниці, таємниці, - кисло пробурчала Ліна, зрозумівши, що не впізнає нічого нового, і відклала здогади і підозри про ймовірну своєї піддослідних подалі. В даний момент краще насолоджуватися життям.

- І все ж, чим я можу вам допомогти?

Дівчина міцно задумалася, а чи не пропонує ельф їй небанальну хабар. Аж надто наполегливо хоче прислужитися! Чи побоюється, що вона подасть офіційну скаргу, або приватно комусь наябедничати? А може, чує стеження? А альтруїзм ?! Добрі наміри ?! У темних ельфів? Смешнооо! Але все ж можна використовувати, які б не були причини. ось:

- Мене гризе одне бажання - бажання придбати Ріолона!

Здивування в очах навпроти було їй нагородою.

- Купити свій власний Ріолона, адже чужий абсолютно не здатний створити музику, заспокійливу душу, - завернула Ліна.

- Дозвольте, але я не майстер Музики!

- О, зрозуміло! У мене глибока прохання лише порекомендувати мені гідного майстра.

- Це така дрібниця! Я вважатиму за честь проводити вас на краще майстру!

- Буду серцево вдячна! - Ліна виявила, що для подібного високого стилю у неї все ж біднуватий словниковий запас!

Вони покинули гостинний зал, залишивши пару монет на столі. Вьеллан стрімко повернув ліворуч, в вузький провулок. Ліна звично прилаштувалася на півкроку позаду. Галантність дроу не поширюється на ходіння по вулиці під ручку. І хвала богам!

На цій вулиці не було великих резиденцій. Щодо маленькі двоповерхові будинки з вишуканою в простоті архітектурою. Вигнуті коником даху нависали над прямими чорними стінами, прикрашеними дивними барельєфами. Миготіли сюжети битв, але здебільшого - дивні геометричні візерунки. За витонченими литими огорожами ховалися абсолютно порожні двори. Просто рівні гладкі чорні поверхні. Ніде ні душі. У одного з будинків Цілитель зупинився.

- Тут живе один з кращих майстрів Тирита, як рекомендація можете назвати моє ім'я ... А зараз дозвольте попрощатися, мене чекають невідкладні справи! - Він схилився в витонченому поклоні, і не встигла Ліна не те, що слово вимовити, моргнути, зник в телепорт.

Ну, дроу, удружив. Завів куди - то і кинув. На поживу майстру! А може тут так прийнято? Дівчина роздратовано штовхнула хвіртку, раптом зіграла невигадливу мелодію на три нотки. Невпевнено озирнулась і ступила на порожній двір. Будинок з зеленими дракончиками на даху глянув на неї золотистими очима - вікнами. По фасаду йшов візерунок з осінніх кленових листків, золотистих, червоних. Дівчина бачила подібне лише раз у житті, в дитинстві, приїхавши на північний кордон, де батько відбирав собі чергову дружину. Невимовної краси килим з осіннього листя покривав землю в недоступному художнику строкатому досконало. З прозорого білястого неба били холодні промені сонця, і під ними то один, то інший лист висверківал червоним золотом.

Візерунок оперізував згинається назад півмісяць будівлі, йдучи в темряву спогадом про останню осені дитинства. Великими майстрами були ті, хто зуміли так точно передати всю крихкість і ніжність північної природи ...

глава 27

- Гей, є хто тут? - Тихо запитавши повітря, Ліна рушила вперед, з деякими труднощами упізнавши в одному з золотистих листя двері. Яка буйна фантазія породжує такі шедеври? Напевно та ж, що і резиденцію Солер'Ніанов обставляла, тільки не страждає монохроматическим сприйняттям світу. Але непогано виглядає, гармонійно так!

А чи не сходжу я з розуму, перейнялася дівчина. Начебто раніше не відносила себе до поціновувачів і любителям архітектури! Правда, вона зустрічала не дуже багато творів, гідних захоплення! Людська думка не породжувала нічого оригінального або хоча б нового вже більше двохсот років.

Увійдемо-ка!

А не погано тут у них, у невідомих майстрів! М'який золотистий килим під ногами, мерехтливі вогники на стінах, вузькі гвинтові драбинки по кутах витягнутої трапеції холу. І повна відсутність вікон.

- Тук, тук, - повідомила Ліна килиму, - клієнт прийшов!

- Чому так рано? - Почувся спокійний мелодійний голос, - хіба у нас була домовленість? - І по драбинці спустилася істота, закутані в шелесткі, іскристі і сяючі одягу. При русі воно, здавалося, не стосувалося статі ногами, настільки плавно і разом рухалося. І раптом наслання спало і майстер виявився червоноокої, злегка заспаною ельфійка невизначеного віку.

- Хто ти, дитя?

Ліна не образилася на легке здивування в голосі дроу, здивовано розглядаючи найтонше шовкове плаття з довгим рукавом, укрите тонкої срібною мережею кольчужного плетіння з візерунчастими накладками з темно - рожевого каменю на грудях і шиї. Як її високість, мабуть, переживає. Такого величного витонченості вона досягне чи років до п'ятисот ... якщо доживе.

Біле волосся, зібрані вигадливою пірамідою, мигдалеподібні червоні з Золотинка очі, дуже спокійні. Що йдуть далеко до скронь тонкі брови здивовано зігнулися, поки господиня будинку чекала відповіді. Її не псував навіть тонкий, з горбинкою, ніс і нехарактерно повні, немов припухлі, губи.

- Я Линара Ейден, бажаю придбати Ріолона. Майстри, що живе тут, мені порекомендував Вьеллан Чорний Цілитель! - І дівчина квапливо схилилася в поклоні.

- Майстер - я! - Усіяна кільцями рука нетерпляче сіпнулася.

- Прошу вибачення, що порушила ваш дорогоцінний спокій, Гейнер, але Чорний Цілитель поспішив піти у справах і не представив мене. З вашого дозволу, я піду, якщо з'явилася невчасно! - І рушила до дверей, але була зупинена помахом руки.

- Чемний дитя, - пробурмотіла Майстер, - ах, Вьеллан, паршивець, не забуває. Пройдемо наверх, в майстерню, Гейнер, буде вам Ріолона.

- На яку суму розраховуєте?

- Не більше, ніж на двісті біленьких, - чесно відповіла відьмочка. Вона дуже смутно уявляла вартість подібних речей, але справедливо передбачала, що вартість їх може досягати позамежних висот.

Вже нагорі, майстер, досить уважно розглянула несподівану клієнтку і зробила деякі висновки, промовила:

- Бачу, Повелитель знову розважається на свій улюблений манер ...

Ну ось знову!

- Хмм ...

- У тебе кільце Сил, дитя. Ти належиш йому?

- Кому?

- Значить, треба трохи почекати, - спокійно констатувала майстер.

Ліна насупилася. І ця теж щось знає. І теж нічого не скаже!

А потім стало не до питань. Такого дівчина ще не бачила. Верхній овальний зал був просто завалений музичними інструментами. Деяка кількість упізнаних предметів припускали, що і решта в цьому невеликим приміщенні служать для вилучення різноманітних звуків. Флейти, сопілки, звичайні гітари і арфи ... висіли на стінах, лежали на підставках і поличках, а то і просто на сірому килимі. Мало не купами звалені, вони при том не припадали пилом. Невеликий шматок стіни була відведена під Ріолона. Зо два десятки інструментів стояли на полицях в тягнеться уздовж стіни вітрині.

- Вибирай скоріше! - Прискорив ведьмочку холодний голос Майстра.

Ліна з завмиранням серця зробила крок вперед, повільно ведучи рукою уздовж ряду. Вони були несподівано різні, кожен зі своїм візерунком, кольором, характером. Великовагові і прості, що здаються грубими, легкі й витончені, схожі на мереживо ... Не те, не те, не те ... Дівчина пройшлася вздовж ряду ще раз. Потрібно щось інше, особисте, рідне. Як ота, в самому низу, проста і витончена. Теплого рудого відтінку, з непомітною кавового кольору інкрустацією, що нагадує повітряні бульбашки, що застигли в склі, з темно - бежевими клавішами.

- Ось цей, мабуть, - захоплено витягнула губи трубочкою Лін. Уважно стежить за нею Майстер, схвально кивнула, не змінюючи холодного виразу обличчя.

- Візьми його і передай мені!

Двома руками, як піднос, Майстер прийняла інструмент:

- Я, майстер Ха'Есс, передаю цей інструмент, що носить ім'я Хані'c, учениці Лінарія Ейден з дому Солер'Ніан ...- розмірено затягла необхідну літанію майстер.

- Нехай служить він тобі гідно,

І будь гідна ти його,

Нехай руки будуть твої спритні,

А розум - чистий!

І майстерність не загине в пітьмі віків!

- Руки давай! - Холодно закінчила майстер.

Ліна з трепетом простягнула вперед руки, відчуваючи слабке поколювання в кінчиках пальців і відчуваючи потоки сил, що закручуються холодним виром навколо неї і втягуються в інструмент. На мить він засвітився теплим золотавим світлом.

- Футляр, - вже просто крижаним тоном промовила дроу, вказуючи пальцем напрямок. Студентка квапливо поклала вже свій Ріолона в чорну м'яку шкіру, і щасливо зітхнула.

- А тепер - розрахунки! - Предвкушающе потерла руки Майстер. І відьмочка, зітхнувши тепер вже похмуро, почала вигрібати з кишень готівку.

глава 28

Коли Ліна повернулася до палацу, в апартаментах алхіміка панувала легка паніка, плавно переходить в злісне пожвавлення. Дівчина прислухалася, приклавши вухо до вхідних дверей. Ну, ясно, хвилин десять тому Лис, нарешті, виявив її відсутність, і не полінувався наябедничати вчителю. Але той замість подяки накинувся на нього зі звинуваченнями. Лін повернулася в момент кульмінації. Тьеор вже просто сичав від люті як масло на розпеченій сковороді, ме-е-повільно крокуючи в бік квартеронів. Той мляво відмовлявся від звинувачень в неуважності, некомпетентності, нелагідності і дурості, не забуваючи робити крок назад щоразу, коли алхімік до нього присувався. Він обрав стратегічно вірніше напрямок відступу - до виходу, не забувши заготовити і універсальний щит.

Майстер не очікував від її самовільного вибуття великих неприємностей, швидше він був би радий безслідному зникнення однієї недоучки. Але гарантовані (шкідливі для здоров'я) наслідки очікувалися в разі запізнення в Тронний Зал. Прибувала дипломатична місія суміжних людських держав. Офіційна церемонія вимагала присутності всіх наближених до Повелителя.

- Ха - ха, а ось і я! - Оголосила Ліна, прошмигівая вперед повз Лиса і Тьеора, готового застосувати щось вельми садистське зі свого арсеналу. Кам'яне прокляття, модифікація 50.

- Де ти була?! - На два голоси заволали дроу, Лис - полегшено, Тьеор - розлючено, так як йому дуже хотілося випробувати нову модифікацію ... Але привід зник.

- Ріолона купувала! - Виставила футляр замість щита студентка, і промарширувала до своїх кімнатах, - а що ?! - І, обернувшись, зобразила саму невинність, нерозумно поплескавши віями.

- Переодягайся, у нас гряде дипломатичний прийом!

- З ким у головній ролі? - Зацікавилася Ліна в надії заповнити деякі прогалини у відомостях про церемоніях і звичаї темних. І звернула увагу на офіційно - урочисті наряди ельфів. Причому Тьеор був ще й озброєний.

- З родичами твоїми, відьма! Морійское і Ронійское посольства, знову з приводу мит! - В голосі Лиса оселилася відверта насмішка.

- Чи не смішно, лисеня, - уїдливо відповіла відьма, засмучено розглядав чергову зіпсовану сорочку. Як раніше не помітила розпоротий рукав і різнокольорові бризки настоек.- Можуть і дізнатися ...

- І що?!! - Поцікавився Лис нетямущих.

- Буде купа проблем, - сіла вона в крісло, запустивши руки в кольорові волосся, - а може і не буде. Ну, кому яке діло, де я практику відпрацьовую !!

- Інтересссно, - з ікластої усмішечкою простягнув учень, - скажи-ка ...

- А довго ...

- Саме, довго !! А тому - пер-реодевайся! - Рикнув Тьеор, і Ліну з головою накрило темно - синє вбрання. - Суму свою злиденну тут залишиш! У Залі не розмовляти, чи не крутитися, дурниці не творити! І ти теж! - Заткнув він і Льяліса.

Алхімік перебував в постійному роздратуванні майже декаду. І зараз ... Ріолона вона купила, та в Нижньому місті, так у Майстри! Як тільки знайшла? Недремне око за ними потрібен, недоучками! Невчасно цей прийом ... але можна буде випробувати ... дещо!

Поки Ліна виплутуватися з довгого каптана, Лис вийшов під темніють небо і мрійливо дивився вгору. Що б він віддав за здатність хоч зрідка підніматися в піднебессі? Дуже багато ... Тьеор нетерпляче вистукував який - то ритм на рукояті меча, милуючись власним відображенням у темному дзеркалі. Досить швидко позбувшись засмаги, він зняв з себе і екзотичне синє сяйво, тепер, коли його шкіра набула звичайну для дроу блідість, котрий робив його схожим на несвіжого небіжчика або неупокоенний примари, дарма що привидів - ельфів не буває! Краса може бути дивною, лякаючою, якою дроу володів повною мірою і в своєму звичайному вигляді, але не позбавленою смаку. Зображати мерця - відверта вульгарність.

Кафтан на гачках замість гудзиків до середини литок, темно - синій, з розрізами до середини стегна, окантованими чорної тасьмою, без коміра і з прішнуровивающіміся рукавами з інкрустованою чорненої сталлю шкіри. Ще був короткий плащ того ж темно - синього шовку, накинутий на плечі і скріплений чорної пряжкою. Все сиділо як влиті, але виглядало справді жахливо ...

ВСТУП В ПСИХОЛОГІЮ 1 сторінка |  ВСТУП В ПСИХОЛОГІЮ 2 сторінка |  ВСТУП В ПСИХОЛОГІЮ 3 сторінка |  ВСТУП В ПСИХОЛОГІЮ 4 сторінка |  ВСТУП В ПСИХОЛОГІЮ 8 сторінка |  ВСТУП В ПСИХОЛОГІЮ 9 сторінка |  ВСТУП В ПСИХОЛОГІЮ 10 сторінка |  Виникнення психології як науки |  Завдання і місце психології в системі наук |  Основні історичні етапи розвитку психологічної науки |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати