Головна

глава 11

  1.  I глава. Вологість повітря
  2.  II глава. Вологість повітря в фізичному понятті.
  3.  II. Глава IIОснови теорії попиту та пропозиції
  4.  III глава. Вологість в лазнях і саунах.
  5.  IV глава. Вологість в бібліотеках.
  6.  Аналізу цієї економіки і присвячена дана глава.
  7.  Біблія, Глава 11, Ч. 1.

Батько Марії стояв біля входу, коли вони під'їхали. Черговий йому щось сказав, і він підійшов до Сергія.

- Мене звуть Микола Миколайович Пронькин. Моя дочка Маша ... - Його голос зірвався.

- Вона нічого не загрожує, - сказав Сергій. - Просто дуже велика крововтрата, зараз Марія під крапельницею, до неї не можна ...

- Спасибо большое ... Мені ніхто навіть не міг сказати, чи жива вона. - Підборіддя чоловіка затремтів, з очей полилися сльози.

- Пройдіть зі мною, якщо хочете щось сказати або запитати, правда, у мене не дуже багато часу ...

- Я не надовго. На п'ять хвилин.

Він не міг нічого сказати, він не знав, про що запитати. Він увійшов в кабінет до незнайомої людини, бо діватися йому на цьому світі було зовсім нікуди. До Маші не можна. Вона не просто в лікарні, вона в тюрмі. Додому - неможливо. Там Марина зі своїм металевим голосом, хто ненавидить очима ...

- Ми зараз віддали на експертизу одну доказ, - Сергій не витримав мовчання Пронькина і почав сам. - Вона у справі, однією з підозрюваних по ньому є ваша дочка. Результати будуть скоро, так що я зможу вас проінформувати ...

- Це вбивство?

- Так. В якому вона чомусь раптом зізналася. Причому вкрай непереконливо.

- Що значить - непереконливо?

- Не змогла привести деталі.

- Виходить, що вона не винна?

- Поки нічого не виходить. Ваша дочка останнім часом вела себе вкрай агресивно.

- Маша - непроста людина ...

- М'яко кажучи.

- Мені нема чого сказати в її виправдання. Я просто нічого не знаю. Одне мені зрозуміло: якщо Маша захотіла себе вбити, значить, для неї все рухнуло ... Що сталося? Ви говорите, ще не доведено, що вона вбила?

- Зараз з нею спробує поговорити наш експерт-психолог. Можливо, він зможе вам щось пояснити.

- Ви дозволите мені ще прийти?

- Звичайно. Я вам навіть подзвоню ... Вибачте за нескромне питання: ви любите свою дочку?

- Зрозуміло. Чому ви питати Його?

- У неї було побачення з матір'ю. Та сказала, що ви обидва ненавиділи дочка з самого дитинства.

- Так Марина сказала? .. Так, вона могла ... Вона нещасна жінка: не змогла полюбити власну дитину. Я бачив, що наша дочка поводиться іноді зовсім погано. Вона і нам грубила. Але я через це її дуже шкодував. Розумів, що все може обернутися жахливою бідою. Так і сталося. А Марина ... Вона просто не здатна прощати відхилення від того, що вважає нормою ... Я піду, добре? У мене одне прохання: передайте Маші, що я її люблю.

- Передам. - Сергій задумливо дивився вслід людині, уособлення нещастя. Хто б міг подумати? Цю дику, небезпечну Марію любить тато!

 * * *

- Як ти себе почуваєш, Ірма? - Алісі здавалося, що вона навіть уві сні хотіла подзвонити, так її вразила сцена з дівчиною-домробітницею.

- Як. Чи не чуєш, чи що? Голова гуде, все болить, на душі - жах-жах. Якби ще люди рідні поруч були ... Тут же ніхто слова доброго не скаже. Навпаки: один сміється, як дурник, інші ... взагалі ...

- Зрозуміло. Ірма, а як ця дівчина, Танею її звуть, здається, до тебе потрапила? Як ти її знайшла? Рекомендував хтось?

- Ну, я розповідала, вона сама прийшла. Ви, каже, старша по під'їзду, а мені підробити потрібно. Хотіла спочатку сходи мити. Я кажу: у мене що, немає постійної прибиральниці? .. Ну, тут про ремонт свій згадала, спина болить, ну, і запропонувала: давай забирай. А що?

- А ти не знаєш, вона кому-небудь ще послуги свої пропонувала? У вашому будинку під'їздів багато, відповідно старших по ним - теж. Є й інші будинки. Якщо їй чомусь зручний цей район, невже вона до тебе першою прийшла і відразу так вдало?

- Чого не знаю, того не знаю. Можу, звичайно, розпитати. А навіщо?

- Почекай. Чи не задавай питань. Я сама для себе ще не вирішила, що хочу дізнатися. Значить, вона подзвонила в твою квартиру, звернулася до тебе як старшої по під'їзду, потім погодилася працювати за старий комп'ютер. Ти їй його віддала?

- Так. Микита відвіз.

- У квартиру?

- Ні. До під'їзду. Вона сказала: в квартиру сама потягну. А то мої алкоголіки зараз на тебе накинуться, грошей проситимуть.

- Цікаво ... Але у неї вдома, напевно, є або був комп'ютер ...

- Чому ти так думаєш?

- Та тому що людина зовсім без практики не відправить повідомлення в тему. Та й написано воно по інтернетівському стереотипу. Так міг написати людина, яка звикла читати форуми, можливо, брати участь в них.

- Ти хочеш сказати, що вона ... що вона наша форумчанка?

- Я нічого поки не хочу сказати. Просто я на власні очі читала в якійсь темі, як ти писала про свої численні обов'язки старшої по під'їзду в тій зв'язку, що це тобі не заважає займатися благодійністю. Ти там лаялася з кимось. Твої телефони - мобільний і домашній - є у всіх темах. За ним адресу пробивається протягом хвилини. Нічого особливого. Дівчина звернула увагу, що ти людина чуйна, у багатьох темах допомагаєш, до того ж - дуже відвертий: все про себе виклала, координати дала. Ну, і пішла за конкретною адресою за підробітком. До речі, ти про ремонт написала як мінімум чотири рази. Стільки я сьогодні нарахувала.

- Ну і що? Секрет, чи що?

- Та ні. Я просто констатую факт. Значить, її звуть Таня?

- Так.

- Прізвища її ти не знаєш, звичайно?

- Звідки? От би нік її дізнатися.

- Якщо все так, як ми нафантазували, то вона рано чи пізно з твого комп'ютера увійде до форуму.

- Точно. Що робити?

- Та нічого поки. Якщо буде щось дуже серйозне, можна попросити якогось модератора ай-пі обчислити. Але це робота кропітка: скільки потрібно сидіти і чекати, а привід незначний в принципі. Ну, пожартувала трохи дівчина.

- Нічого собі пожартувала! Так я зараз шкодую, що цю курку витягли з моїх рук, та я б її обскубіть! Я, може, і так її знайду. Спершу у Микити, куди відвіз.

- Не треба. Дурниць більше не роби, будь ласка. Ти віддала комп'ютер з документами?

- Ні, вони десь у мене валяються.

- Ще питання: вона тобі коли-небудь телефонувала?

- Я не пам'ятаю ... Начебто немає ... Зачекай, дзвонила! Я їй призначила час, вона приїхала, а я собаку одну возила в «Біле ікло». Ми там на три години зависли. Я її телефон не знала, вона мені сама подзвонила. Я кажу, йди додому, я не скоро.

- Чи не спробуєш знайти у себе цей дзвінок?

- А як я його знайду? Я не знаю, чий він. У сенсі - мені хто тільки не дзвонить.

- Ірма, згадай, яку собаку возила в «БК», що їй робили, тобі в реєстратурі знайдуть картку. Число і час назвуть.

- Точно. Собаку я і так пам'ятаю. Чара. ЧМТ. Як таке забудеш.




 Євгенія Михайлова |  Глава 1 |  глава 2 |  глава 3 |  глава 4 |  глава 5 |  глава 6 |  глава 7 |  глава 8 |  глава 9 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати