Головна

А що вас в церковному житті радує?

  1.  I. Страхування життя.
  2.  I. Тяжка шкода здоров'ю за ознакою небезпеки для життя.
  3.  II. Чи не небезпечний для життя шкоду здоров'ю, який є тяжким за наслідками
  4.  IV. ВЛАДА ЯК ЯВИЩЕ суспільного життя
  5.  O мети в житті
  6.  Акуратніше з потоками життя

- О, в Церкві мене радує насамперед те, що вона мене терпить.

Ще я люблю Православ'я за його неплакатность, за те, що в ньому дуже часто поєднується начебто непоєднуване. Мало прийти до Церкви, треба вміти жити в Церкві. Для мене, наприклад, одне з найчудовіших відкриттів минулого року - це розповідь про один тверском алтарником. Цей літній уже чоловік, коли його починають чимось діставати, отбрехівается чудовою фразою, він говорить: "Слухай дорогий, ти знаєш, я ж в Церкві вже тридцять років ... Я ж і вбити можу". Для неофіта-інтелігента, який вихований на Бердяєва - це, звичайно, блюзнірство, це неможливий відповідь. А з моєї точки зору, відповідь дуже точний і дотепний. Ця людина просто і справді довго живе в Церкві і тому знає, що і в Біблії, і в церковній історії були прецеденти і для одного поведінки, і для протилежної. Одні святі підставляли щоку, інші, святі ж, виймали меч. Тут потрібно або загострене совестное почуття, або ж добре церковно-вихований розум, щоб вміти розрізнити - в яких випадках і як треба себе вести. Іноді піти від бійки буде гріхом, особливо коли під загрозу поставлено життя або честь іншої людини, такого, який сам себе захистити не зможе.

додаток




 Православ'я і сучасність. Електронна бібліотека. |  Що таке для вас православна молодь? |  Як звернути людини в православну віру? |  А богослужіння на місіонерсько-молодіжному прихід може чимось відрізнятися? |  Як ви ставитеся до екстремального місіонерства? Ходіння по квартирах, проповіді на вулиці. Чи є у вас досвід подібного місіонерства? |  Але ж ті ж адвентисти набагато активніше залучають до себе молодь ... |  Зараз багато відомих музикантів звернулися до віри. Чи не вважаєте ви, що після цього їх творчість стала менш цікаво? |  Я знаю, ви були на дні народження у Юрія Шевчука. Яке ваше враження від рокерів? |  Як Юрій Шевчук переживає заборона на рок-фестиваль в рамках ювілею Санкт-Петербурга? Коли він відновить гастролі? Чи не надаєте ви вплив на його творчість? |  А як в церковному світі ставляться до цієї вашої акції? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати