Головна

Навіщо потрібно хреститися?

1.  D. Для остаточного висновку потрібно скористатися критерієм Фішера.
  2. " Так, звичайно ж, це потрібно зробити ", сказала Кукі.
  3.  VI. Металог: навіщо потрібні нешкідливі ліки для заспокоєння хворого? (МКБ).
  4.  Спочатку попроси то, в чому тобі не відмовлять, а потім те, що тобі потрібно.
  5.  Увага: стану, при яких потрібно звертатися до лікаря.
  6.  Все, що вам потрібно знати, і навіть більше
  7.  Завжди потрібно пам'ятати, що перенасичення кольором, як і колірне голодування, в інтер'єрі особливо відчутно.

- Щоб померти. Я вважаю, що хреститися доросла людина може тільки тоді, коли він смертельно набрид самому собі. Хрещення - це крик до Бога: "Господи, ну можна я стану іншим, я втомився від себе самого. Дай мені можливість бути іншим". Хрещення - це смерть у Христі і воскресіння в Ньому. У язичників є ідея переселення душ, коли душа переселяється в різні тіла. У Православ'ї навпаки - в одному і тому ж тілі може жити багато душ. У Миколи Гумільова є чудові рядки:

Тільки змії скидають шкіру,

Ми міняємо душі, не тiла.

Хрещення - це покаянний оновлення, покаянний криза, коли людина зносив свою колишню душу і мріє про те, щоб Господь дарував йому оновлену совість. У церковнослов'янською перекладі Послання апостола Петра так говориться: "Хрещення ж є испрошением у Бога совісті благи[102] ". Зауважте, не обітниця Богові доброго сумління[103], а випросив у Бога совісті милостиві. З точки зору протестантів - це я Богу обіцяю: "Я перед лицем своїх товаришів обіцяю і клянуся жити, вчитися і боротися, як заповідав великий" Христос (клятва юного християнина). А в церковнослов'янською перекладі і в грецькому оригіналі сенс інший - це я прошу у Бога, щоб Він дав мені нову совість. Але людина, яка ще не почав перейматися самим собою, з яким і зі своєю старою совістю добре, ніколи не зрозуміє, від чого рятує Євангеліє.

Православ'я і сучасність. Електронна бібліотека. |  Що таке для вас православна молодь? |  Як звернути людини в православну віру? |  А богослужіння на місіонерсько-молодіжному прихід може чимось відрізнятися? |  Як ви ставитеся до екстремального місіонерства? Ходіння по квартирах, проповіді на вулиці. Чи є у вас досвід подібного місіонерства? |  Але ж ті ж адвентисти набагато активніше залучають до себе молодь ... |  Зараз багато відомих музикантів звернулися до віри. Чи не вважаєте ви, що після цього їх творчість стала менш цікаво? |  Я знаю, ви були на дні народження у Юрія Шевчука. Яке ваше враження від рокерів? |  Як Юрій Шевчук переживає заборона на рок-фестиваль в рамках ювілею Санкт-Петербурга? Коли він відновить гастролі? Чи не надаєте ви вплив на його творчість? |  А як в церковному світі ставляться до цієї вашої акції? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати