Головна

Зараз багато відомих музикантів звернулися до віри. Чи не вважаєте ви, що після цього їх творчість стала менш цікаво?

1.  A. Ставлення мінімально визначеного зміни сили стимулу до величини цього стимулу є величина постійна.
  2.  C. Найменша відстань між подразниками, при якому останні сприймаються як роздільні.
  3.  ESC- послідовності
  4.  F62.0 Хронічне зміна особистості після переживання катастрофи.
  5.  F62.1 Хронічне зміна особистості після психічної хвороби.
  6.  F70-F79 Розумова відсталість.
  7.  F84.4 Гіперактивне розлад, який поєднується з розумовою відсталістю та стереотипними рухами

- Коли я поцікавився цим питанням, то здивувався, як багато серед роккуміров людей, які повернулися в бік Православ'я. Нещодавно в одній газеті читав інтерв'ю з Гаріком Сукачовим, який заявив, що йому подобаються мої книги. До віри повернулись лідери "Мумій Троля", "Калинова моста", "Ковчега", "Любе", "Агати Крісті".

Я якось запитав Кінчева, наскільки впала його популярність після того, як він звернувся до церковної тематики. Він сказав, що якщо раніше "Аліса" збирала стадіони, то зараз - максимум тисячні зали будинків культури. А ті фанати, кого цікавить рок-музика в чистому вигляді і кому неважливо зміст, пішли до "Королю і Шуту".

Чи можете щось сказати про Бориса Гребенщикова?

- У мене немає особистого досвіду спілкування з ним, але є особиста претензія до нього, пов'язана з піснею "Город золотой". Чудова пісня, тим більше що ні до слів, ні до мелодії БГ не має ні найменшого відношення. Але Гребенщиков споганили цю пісню в самому буквальному сенсі цього слова. Споганити значить об'язичіть. В оригіналі перша точки звучить: "Над небом блакитним є місто золоте", а у нього "Під небом блакитним ...". Це вже язичництво, коли святиня виявляється цілком у рамках цього світу.

Православ'я і сучасність. Електронна бібліотека. |  Що таке для вас православна молодь? |  Як звернути людини в православну віру? |  А богослужіння на місіонерсько-молодіжному прихід може чимось відрізнятися? |  Як ви ставитеся до екстремального місіонерства? Ходіння по квартирах, проповіді на вулиці. Чи є у вас досвід подібного місіонерства? |  Як Юрій Шевчук переживає заборона на рок-фестиваль в рамках ювілею Санкт-Петербурга? Коли він відновить гастролі? Чи не надаєте ви вплив на його творчість? |  А як в церковному світі ставляться до цієї вашої акції? |  Вибачте, а про яку нагороду йдеться? |  Але не може ж бути, щоб взагалі з середовища духовенства не роздає критичні голоси з приводу настільки нечуваної новизни, як православний рок-концерт! |  Чи не могли б ви пригадати подібну ситуацію зі своєї практики? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати