Головна

Бріттані

  1.  Бріттані
  2.  Бріттані
  3.  Бріттані
  4.  Бріттані
  5.  Бріттані
  6.  Бріттані
  7.  Бріттані

Я вмовила Сієрра, Дуга, Коліна, Шейна і Дарлін піти в цей клуб Містик, про який мені говорила Меган. Він знаходиться на Халенд Гров, прямо на пляжі. Коліну не подобається танцювати, тому я танцювала з іншою нашою компанією і навіть з одним хлопцем на ім'я Трой, який виявився відмінним танцюристом. Мені навіть здається, я вивчила кілька нових рухів, які я зможу потім показати нашій групі підтримки.

Тепер ми у Сієрра, прямуємо на приватний пляж позаду її будинку.

Моя мати знає, що я ночую сьогодні у подруги, тому мені не потрібно хвилюватися про те, щоб бути вдома вчасно. Поки ми з Сієрра розправляємо ковдри на піску, Дарлін крутиться навколо хлопців, які вивантажують коробки з пивом і пляшки з вином з багажника Коліна.

- Дуг і я зайнялися сексом на минулих вихідних, - випалює Сієрра.

- Серйозно?

- Ага. Я знаю, я хотіла почекати до коледжу. Але це просто трапилося. Його батьки були у від'їзді і я прийшла до нього додому, ну, і одне за іншим, і ми це зробили.

- Вау. Ну, і як це було?

- Я не знаю. Якщо чесно, це було трохи дивно. Але він був дуже ніжний після, питав знову і знову, якщо все зі мною гаразд. А вночі він прийшов до мене додому і приніс три дюжини червоних троянд. Мені довелося збрехати батькам і сказати, що вони були до нашої річниці. Не могла ж я зізнатися, що квіти були в честь того, що він позбавив мене невинності. А що у вас з Коліном?

- Колін хоче зайнятися сексом, - відповідаю я.

- Кожен хлопець після чотирнадцяти хоче зайнятися сексом, - каже вона. - Це те, як вони влаштовані.

- Я просто не хочу. По крайней мере, не зараз.

- Тоді ти повинна сказати йому немає, - каже Сієрра, як ніби це так просто. Сієрра більше не незаймана, вона змогла сказати так. Чому ж це для мене так складно?

- Звідки мені знати, коли буде відповідний час?

- Ти точно не будеш про це питати. Мені здається, коли ти насправді вирішиш зробити це, у тебе не буде відмовок або питань. Ми знаємо, що вони хочуть зайнятися сексом. Але це залежить він нас, дозволимо ми цьому статися чи ні. Слухай, перший раз зовсім не весело і нелегко. Це було якось мокро і, здебільшого, я відчувала себе нерозумно. Бути вразливою і відкрити себе для помилок перед коханою людиною, ось, що робить це прекрасним і особливим.

Може саме тому, я не хочу робити це з Коліном? Може глибоко всередині я не люблю його настільки, наскільки думала. Чи можу я взагалі любити когось так, щоб відкритися перед ним і стати вразливою? Я справді не знаю.

- Тайлер кинув Дарлін сьогодні, - шепоче Сієрра. - Він почав зустрічатися з дівчиною з його общаги.

Якщо мені не було шкода Дарлін раніше, тепер мені дійсно її шкода. Саме тому, що вона прямо розквітає від уваги чоловіків. Це живить її самооцінку. Нічому дивуватися, що вона висить на Шейне весь вечір.

Я спостерігаю, як хлопці підходять до нас і розстеляють більше ковдр. Дарлін вистачає Шейна за футболку і тягне його в сторону. - Пішли попустуємо, - говорить вона йому. А Шейн тільки і радий задовольнити її прохання. Оттасківая її від Шейна я говорю, щоб тільки вона мене чула. - Чи не зв'язуйся з ним.

- Чому ні?

- Тому, що він тобі не подобається в цьому сенсі. Не використовуй його. І не дозволяй йому використовувати тебе.

Дарлін відштовхує мене.

- У тебе дійсно недоумкуватих сприйняття реальності, Брит. Або ти хочеш тицьнути всіх в їх недоліки пальцем і при цьому залишитися такою собі Королевою Досконалості. \Це не чесно. Я не хочу тикати її в її помилки, але якщо я бачу, що вона вступає на доріжку самознищення, невже це не мій обов'язок, як її друга, попередити її?

Може бути, і немає. Ми друзі, але не супер близькі друзі. Єдина, кого я підпустила близько, це Сієрра. Як смію я давати раду Дарлін про те, як їй краще справлятися зі своїми проблемами?

Сієрра, Дуг, Колін і я сидимо на ковдрах навпаки багаття, який ми спорудили з паличок і старих шматків дерева і розмовляємо про останньому футбольному матчі.

Ми сміємося, згадуючи пропущені голи, і наслідуємо тренеру, який кричав на гравців зі свого місця. Його обличчя червоніє і, коли він дійсно на взводі, він бризкає слиною навколо, поки кричить. Гравці рухаються подалі, щоб не бути забризканими. Дуг робить відмінну роботу по наслідуванню йому.

Я відчуваю себе відмінно, ось так просто сидячи з моїми друзями і Коліном, на деякий час я навіть забуваю про свого партнера по хімії, про який я занадто багато думаю останнім часом.

Через деякий час Сієрра і Дуг відправляються на прогулянку, а я спиратися на Коліна біля багаття, який надає піску навколо нього неяскраве світіння. Дарлін пішла-таки з Шейном, і вони до цих пір ще не повернулися.

Я хапаю пляшку Шардоне, яку принесли хлопці. Хлопці пили пиво, а дівчата вино, тому, що Сієрра ненавидить смак пива. Я підношу пляшку до рота і випиваю залишки. Я відчуваю себе в ейфорії, але мені, напевно, потрібно було б випити пляшку цілком, щоб повністю забути про все.

- Ти нудьгував по мені минулого літа? - Питаю я у Коліна, поки він гладить моє волосся. Вони, швидше за все, абсолютно сплутані. Хотілося б мені бути настільки п'яною, щоб не думати про це.

Колін бере мою руку в свої і кладе її собі на гідність. Видаючи при цьому повільний, чуттєвий зітхання.

- Так, - каже він кудись мені в шию, - дуже.

Коли я отдергивают руку, його руки повзуть мені під майку. Він стискає мої груди, як ніби вони кульки з водою. Я ніколи не противилася дотиків Коліна, але зараз я відчуваю роздратування і здригаюся від його блукаючих рук. Я вириваюся з його обіймів.

- Що таке, Бріт?

- Я не знаю, - я правда не знаю. Відносини з Коліном якось ускладнилися з тих пір, як почалася школа. І думки про Алекса продовжують наповнювати мою голову, що дратує мене ще більше, ніж все інше. Я простягаю руку і беру пиво. - Це відчувається вимушеним, - кажу я своєму хлопцеві, відкриваючи банку пива і роблячи ковток. - Чи можемо ми просто посидіти тут, без розпускання рук?

Колін видає довгий і драматичний подих.

- Бріт, я хочу зробити це.

Я намагаюся осушити банку за один раз, але опиняюся злегка облитою пивом. - Ти маєш на увазі зараз? - Коли наші друзі можуть побачити нас, якщо вони повернутися?

- Чому ні? Ми і так чекаємо занадто довго.

- Я не знаю, Колін, - відповідаю я, насправді злякавшись цієї розмови, хоча знала, що рано чи пізно цей момент настане. - Я думала ... я думала, що це станеться більш натурально.

- Що може бути більш реальним, ніж зробити це зовні, на піску?

- Як щодо презервативів?

- Я не буду в тебе кінчати.

Це зовсім не звучить романтично. Я і так буду страшенно хвилюватися, а ще потім боятися залетіти. Зовсім не так я уявляла собі свій перший раз. - Це багато значить для мене, зайнятися коханням.

- Для мене теж. Так давай вже зробимо це.

- Я відчуваю, що ти змінився за це літо.

- Може, так воно і було, - каже він захищаючись. - Може я зрозумів, що наші відносини повинні бути більш повними. Чорт, Брит. Хто взагалі чув про випускника - незайманий? Всі думають, що ми робили це, то чому б нам насправді це не зробити? Блін, ти навіть цього придурку Фуентес давала зрозуміти, що він може залізти до тебе в штани.

Моє серце ухнуло в грудях.

- Ти думаєш, що я віддам перевагу переспати з Алексом, ніж з тобою? - Питаю я, мої очі наповнюються сльозами. Я не впевнена, якщо це алкоголь, що робить мене емоційної, або це тому, що його слова досягли мети. Мої думки займає мій партнер по хімії. Я ненавиджу ці думки і ненавиджу Коліна зараз за те, що згадав про це.

- А як щодо Дарлін? - Кажу я, озираючись і переконуючись, що вона нас не чує. - Ви двоє як солодка парочка на уроках хімії.

- Ось тільки не треба, Брит. Ну, і що з того, що якась дівчина проявляє мені знаки уваги на хімії. Ти ж цього не робиш, занадто зайнята чварами з Фуентесом. Всім відомо, що це просто прелюдія.

- Колін, це просто нечесно.

- Що відбувається? - Запитує Сієрра, виходячи з Дугом через невеликого валуна.

- Нічого, - кажу я піднімаючись, і тримаючи свої сандалі в руці. - Я йду додому.

Сієрра вистачає свою сумку.

- Я йду з тобою.

- Ні, - я нарешті відчуваю легкість в голові. Це як ніби я відокремилася від свого тіла, і я хочу зробити це сама. - Мені не потрібна нічия допомога. Я піду пішки.

- Вона п'яна, - каже Дуг, киваючи на порожню пляшку і банку від пива поруч зі мною.

- Я не п'яна, - відповідаю я. Я хапаю ще одне пиво йду вздовж берега. Одна. Сама по собі. Саме так це і повинно бути.

Сієра кричить мені у слід:

- Я не хочу, щоб ти йшла.

- Я просто хочу побути на самоті. Мені треба подумати.

- Бріт, повернися, - говорить Колін, але не піднімається.

Я ігнорую його.

- Не ходи далі четвертого причалу, це небезпечно, - радить Сієрра.

Безпечно, шмезопасно. Ну, і що, що зі мною щось трапитися. Коліну все одно. Як і моїм батькам, коли на те пішло.

Я закриваю очі, відчуваючи, як мої ноги грузнуть у піску, я вдихаю свіже повітря озера Мічиган, прохолодний вітерець лоскоче мені обличчя, і я роблю ковток пива.

Забуваючи про все, крім піску і мого пива, я продовжую йти, зупиняючись тільки, щоб подивитися на темну воду з відблисками місячного світла, який створює ефект лінії, що ділить воду на дві частини.

Я пройшла два причали, а може бути і три. Все одно, до будинку недалеко. Менше милі. Як тільки я дійду до наступного входу на пляж, я піднімуся вгору по вулиці і піду додому. Не те, щоб я раніше так не ходила.

Але пісок дарує дивовижні відчуття під моїми ногами, як ніби я запустила їх в одну з цих подушок, наповнених м'якими горошинками. І попереду я чую музику, я обожнюю музику. Я закриваю очі, і моє тіло рухається в такт незнайомій мелодії.

Я не знаю наскільки далеко я пішла, танцюючи, поки сміх і голоси, що казали щось по-іспанськи, не змушують мене завмерти на місці. Люди навпроти мене одягнені в чорно-червоні бандани, що підказує мені, я зайшла далі четвертого пірса.

- Гей, дивіться, це Бріттані Елліс. Найгарячіша вболівальниця Фейрфілд Хай, - каже якийсь хлопець.

- Іди сюди, mamacita. Потанцюй зі мною.

Я відчайдушно переглядаю натовп в пошуках знайомого або доброзичливого особи. Я бачу Алекса. На його колінах обличчям до нього сидить Кармен Санчез.

Протверезна картина.

Інший хлопець рухається до мене.

- Ти хіба не знала, що ця частина пляжу тільки для Мексиканців? - Каже він. - Або може ти прийшла сюди в пошуках м'ясця потаємні, знаєш, як кажуть, що темне м'ясо - саме соковите.

- Дай мені спокій, - вимовляю я невиразно.

- Ти думаєш, ти занадто гарна для мене? - Він йде до мене, його очі повні злості. Музика припиняється.

Я відступаю назад. Я не настільки п'яною, щоб не зрозуміти, що у мене неприємності. - Хав'єр, відвали! - Голос Алекса звучить низько - це наказ.

Алекс гладить плече Кармен, його губи в сантиметрах від нього. Я вагаюся. Це кошмар і мені потрібно забиратися звідси, швидко.

Я починаю бігти, сміх учасників банди лунає у мене в вухах. Я не можу бігти досить швидко, я відчуваю себе як уві сні, коли ноги рухаються, але ти залишаєшся на місці.

- Бріттані, почекай! - Я чую голос позаду себе.

Я розвертаюся і опиняюся віч-на-віч з хлопцем, який переслідує мене в моїх снах ... вдень і вночі.

Алекс.

Хлопець, якого я ненавиджу.

Хлопець, якого я не можу викинути зі своєї голови навіть, коли я п'яна.

- Ігноруй Хав'єра, - говорить він. - Іноді його заносить, коли він намагається будувати з себе крутого. Я завмираю, коли він підходить ближче і скидається сльозинку з моєї щоки. - Не плач. Я б не дозволив йому образити тебе.

Мені слід сказати йому, що я не боюся бути скривдженою. Я боюся втратити контроль.

Хоч я і не втекла далеко, це досить, щоб друзі Алекса не бачили і не чули мене.

- Чому тобі подобається Кармен? - Питаю я, коли світ починає нахилятися, і я спотикаюся на піску. - Вона зла.

Він простягає руки, щоб допомогти мені, але я ухиляюся, тому він засовує їх у кишені своїх джинс. - Яка тобі нахрен різниця? Ти продинамила мене.

- У мене дещо трапилося.

- Як, наприклад зачіска або манікюр?

Або видирання мого волосся сестрою і отримання нагінки від моєї матері. Я тикаю пальцем йому в груди. - Ти бовдур.

- А ти стерво, - відповідає він. - Стерво з офігенно посмішкою і очима, які зведуть з розуму будь-кого. Він здригається, наче його слова просто вирвалися, і він хотів би взяти їх назад.

Я очікувала почути від нього багато чого, але не це. Особливо не це. Я помічаю його налиті кров'ю очі. - Ти під кайфом, Алекс.

- Та ти сама не виглядаєш занадто тверезою. Може це ідеальний момент для того поцілунку, який ти мені винна.

- Не надійся.

- Por que no? Боїшся, що тобі це сподобається, і ти забудеш свого дружка?

Поцілувати Алекса? Ніколи. Хоча я багато думала про це. Більше, ніж варто було б. Його губи повні і такі привабливі. Ось, чорт, він має рацію. Я п'яна. І я щось зовсім недобре себе почуваю. Заціпенілість пройшла і починається марення, тому, що я починаю думати про те, про що не повинна. Як, наприклад, мені б хотілося дізнатися якими будуть на смак його губи.

- Добре. Поцілуй мене, Алекс, - кажу я, притулившись до нього. - І тоді ми будемо квити.

Його руки охоплюють мої плечі. Ну от і все. Я збираюся поцілувати Алекса і з'ясувати яке це. Він небезпечний і він знущається наді мною. Але він такий сексуальний, таємничий і привабливий. Перебуваючи так близько до нього, я відчуваю тремтіння в своєму тілі, і моя голова паморочиться. Я Просовую свій палець під поясний петлю на його джинсах, що б допомогти собі стояти. Таке відчуття, що ми стоїмо на одній з каруселей в парку атракціонів.

- Тобі погано, - каже він мені.

- Зовсім немає. Я ... насолоджуюся хитавицею.

- Але ми не гойдаємось.

- Ох, - кажу я зніяковіло, відпускаю його джинси і фокусують свій погляд на ступнях. Вони виглядають так, як ніби відірвалися від піску і тепер парять над землею.

- У мене трохи паморочиться голова і все. Я в порядку.

- Ага звичайно.

- Якби ти перестав рухатися. Я б відчула себе набагато краще.

- Я так і тримаю. І мені не подобається приносити погані вісті, mamacita, але тебе зараз вирве.

Він правий. Мене нудить. Він підтримує мене однією рукою, тоді як інший прибирає моє волосся з особи, коли я нахиляюся, і мене вивертає.

Мій живіт скручує, і я не можу це зупинити. Мене нудить, і я знову розгинається. Огидні булькающие звуки вивергає мій рот, але я занадто п'яна, щоб хвилюватися про це.

- Диви, - вимовляю я в проміжку між блювотними спазмами. - Мій вечеря у тебе на черевику.




 Симона Елькелес |  Бріттані |  глава 2 |  Бріттані |  глава 4 |  Бріттані |  глава 6 |  Бріттані |  глава 8 |  Бріттані |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати