Головна

На початку молитов твоїх вийшло слово, і я прийшов об'явити його тобі, бо ти улюблений, отже, вникни в слово і придивися до видіння ».

  1.  I. Перефразуйте наступні словосполучення так, щоб вони утворювали атрибутивні сполучення
  2.  II. Сатьяграха на початку 1930-х рр.
  3.  II. СЛОВО у мовній / МОВНОМУ МЕХАНІЗМ ЛЮДИНИ
  4.  III рівень. Формування словотвору іменників
  5.  IV рівень. Формування словозміни прикметників
  6. " Слово "- визначний вітвір мистецтва.
  7.  Апологетичних ДОПОВІДЬ № 3 «ЧИСТЕ СЛОВО».

Данило 9:23 (підкреслено автором)

Зверніть увагу на те, що сказав ангел Час реагування від Бога. «На початку молитов твоїх Бог дав слово, і я тут, щоб донести тобі Його відповідь».

Відстоюючи свою думку, багато хто стверджує: «Для Бога не існує рамок часу, простору і відстані», але це припущення неможливо підтвердити Письмом. Їм здається, що, якби Бог захотів зцілити, зробити когось успішним і процвітаючим, звільнити, благословити радістю або зробити що-небудь ще, Йому треба тільки захотіти - і БАЦ! - Це відразу ж відбувається. Вони думають так: «Якщо Бог хоче щось зробити, це - РАЗ! - І готово. Немає нічого, що могло б зупинити Бога або затримати виконання того, що Він хоче зробити! »В результаті у людей складається неправильне уявлення про те, що, якщо ми нічого не бачимо нашими очима, значить, Бог нічого і не зробив. Однак в Книзі Данила, глава 9, є приклад того, як Бог дав слово, а проявилося воно в матеріальному світі приблизно через три хвилини.

Не забувайте: є духовний світ

Три хвилини - це зовсім не погано! Навіть здорово, якщо на церковному зібранні, тільки ви встигли вийти вперед на молитву і схилилися на коліна біля вівтаря, а на ваше прохання вже отримано відповідь. А що якщо відповідь на вашу молитву виявилися не через три хвилини, а через три тижні? Тоді-то у більшості людей вичерпується віра. Якщо не видно відповіді на молитву або не відчувається бажаних змін відразу, люди починають думати: «Я просив Бога, але Він не відповів!» Звідки ви знаєте, відповів Він чи ні? А що якщо Господь вже дав слово у відповідь на вашу молитву, і воно - на шляху до вас зі світу духовного в матеріальний? Чи здатні ви бачити все, що відбувається у вашому житті в духовному світі?

У більшості випадків люди навіть не думають про це. Вони просто дотримуються думки про те, що, якби Бог захотів, Він хоч що міг би зробити в ту ж мить. Потім, якщо щось не проявилося відразу, - висновок: Бог і пальцем не поворухнув. Насправді це говорить про те, що ми занадто багато уявно про наших власних здібностях.

Якщо ви вважаєте, що можете якось відчути те, що відбувається в духовному світі, ви занадто багато про себе думаєте! У матеріальному світі в повітрі витають живі істоти і частинки пилу мікроскопічного розміру. Хоча неможливо їх сприйняти за допомогою п'яти природних почуттів, ми все знаємо, що вони існують. І в духовному світі відбуваються речі, про які ми не підозрюємо. Вища ступінь гордині - помолитися і думати, що нічого не сталося, якщо не можна побачити, почути, нюхати, відчувати і розрізнити на смак відповідь на молитву. Масштаби відбувається значно перевищують можливості нашого головного мозку!

Якби я навів приклад зі свого життя, вам було б легко заперечити і сказати, що я просто інша людина: «Ну, так вже відбувається в твоєму житті, Ендрю. Невідомо чому, у тебе просто все краще складається, ніж у мене. Крім того, у тебе немає проблем, з якими я зіткнувся зараз! »У відповідь на приклад з життя Ісуса ви б парирували так:« Але це ж Ісус! Він міг це тоді зробити, а я тут і зараз - зовсім інша справа ». Ісус був Богом, але Він жив на землі не як Божество, а як звичайна людина. Він надходив по вірі так само, як і будь-який інший чоловік в умовах завіту з Богом. Так само було і в житті учнів. І вони, і ви народжені згори, і між вами немає різниці, крім того, що диктує вам ваш розум!

Три тижні

Те, що відбувалося з Данилом - відмінний приклад для нас! Один і той же чоловік двічі звертався до Бога, але отримував різні результати. Що не кажи, після надприродною зустрічі з ангелом в главі 9-й у нього додалося віри. Швидше за все, Він був так натхнений, що результати його молитовного життя повинні були тільки поліпшуватися. Але замість цього вони стали гірше! Цього разу він отримав відповідь через три тижні.




 Як краще молитися |  Вступ |  Матвія 6: 5 |  Матвія 6: 5 |  Скільки часу ви проводите в молитві? |  Матвія 6: 6 |  А як молитеся, не говоріть зайвого, як ті погани, бо вони думають, що в багатослівності своєму будуть почуті ». |  хибні уявлення |  притчі 18:21 |  Псалом 99: 4 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати