загрузка...
загрузка...
На головну

VII. Домашнє завдання. До заняття 14 (альбом 1, с. 20-21).

  1.  III. Рекомендації щодо виконання завдань і підготовці до семінарського (практичного) заняття
  2.  III. Рекомендації щодо виконання завдань і підготовці до семінарського (практичного) заняття
  3.  III. Рекомендації щодо виконання завдань і підготовці до семінарського (практичного) заняття
  4.  III. Рекомендації щодо виконання завдань і підготовці до семінарського (практичного) заняття
  5.  III. Рекомендації щодо виконання завдань і підготовці до семінарського (практичного) заняття
  6.  III. Рекомендації щодо виконання завдань і підготовці до семінарського (практичного) заняття
  7.  III. Рекомендації щодо виконання завдань і підготовці до семінарського (практичного) заняття

Заняття 15. Звуки М, МЬ. буква М

цілі:

корекційно-освітні:

- Вчити дітей характеризувати звуки М, МЬ з опорою на різні види контролю;

- Закріплювати знання дітей про свійських тварин і їх дитинчат;

корекційно-розвиваючі:

- Розвивати у дітей фонематичний слух і сприйняття;

- Розвивати загальну, дрібну і артикуляционную моторику;

- Розширювати і уточнювати словник;

- Розвивати мімічну мускулатуру особи;
корекційно-виховні:

розвивати у дітей спостережливість;

- Виховувати у дітей самоконтроль за промовою.
устаткування: зошити, олівці, набори для складання схем, розрізні азбуки, картинки із зображеннями домашніх тварин і їх дитинчат, картинки, в назві яких присутні
 звуки М, МЬ.

хід заняття

/. Організаційний момент.

Сяде той, хто назве голосні звуки і склади з ними.

//, Развитие загальної, дрібної і артикуляційної моторікі. Робота з розвитку дихання і голосу.

1. Загальне розслаблення. Виконання дій по
 тексту.

Наші руки відпочивають, наші ноги відпочивають,
 Шия не напружена, а розслаблена.
 Дихається легко, рівно, глибоко.
 Раз, два, три - ти кругом дивись.

2. Розвиток загальної моторики. «Кішка»

 Обережно наче кішка, Пограю я трошки: Я легко зі стільця зстрибну, Спинку я дугою Вигніть. А тепер краду, як кішка, Спинку я прогнили трошки. Я з блюдця молочко, Полакаю язичком.  Виконання дій по тексту.
 3. Розвиток дрібної моторики.
 Йде коза рогата, йде коза бодатая.  Вказівний палець і мізинець зображують роги.
 За нею козленочек біжить, Дзвоником дзвенить.  Пальці з'єднані в щіпку, опущені вниз (зображати позваніва- ня дзвіночком).
 4. Масаж особи.
 Ласкава кішечка облизує язичком.  Погладжують руху.
 Козочка маленькими ріжками буцає.  Постукування подушечками пальців.
 Кішка кігті точить.  Рухи, що розтирають по масажних лініях.
 Ласкава кішечка лащиться.  Погладжують руху.

 




 загальне розслаблення |  Заняття 2. Звук і буква А |  Масаж особи (див. Заняття № 1). |  Лексико-граматичні ігри. |  Розвиток загальної моторики |  Робота з розвитку дихання і голосу. |  V. Вправи з розвитку лексико-граматичної сторони мовлення. |  Розвиток загальної моторики |  V. Вправи з розвитку лексико-граматичної сторони мовлення. |  Розвиток загальної моторики. |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати