Головна

Найбільша сила в світі - це жіноча думка. Сама животворящим сила в світі - це жіноча любов. Сама нищівна сила в світі - це жіноча ненависть. Все знищує.

  1.  A. Велика статистична сукупність, з якої відбирається частина об'єктів для дослідження.
  2.  А. Братська любов.
  3.  Антична політична думка. Вчення Платона і Аристотеля.
  4.  Б. Материнська любов.
  5.  Велика Байкальська Стежка »як основа розвитку екологічного туризму в Прибайкалля
  6.  Велика вода
  7.  Велика депресія

Я енергетично холодною рукою страху схопила його за горло. Подивіться, шия - найтонше місце, найслабше, значить, сама наша зовнішність говорить про те, що найвужче місце, яке потребує найбільшої обережності, що створює найбільші проблеми, - це відносини ((Горлова) чакра - відносини. - Прим. Науч. конс.) Всі наші проблеми починаються від відносини. Не беріть все на віру. Може, я, як американка, буду весь час посміхатися - keep smiling - це маска. Так прийнято. Я теж дуже багато говорю вам того, що є хорошим, але це не маска, це потрібно враховувати. Потрібно до всього ставитися нормально, тоді спілкування теж буде нормальним. Якщо радісно - радійте, а якщо прийшов некролог в газету, тоді це серйозно, правильно? Поступово і в Росії вкорінюється «keep smiling» все більше і більше. І все важче і важче стає розуміти істину. Довіряйте тому, що є, але перевіряйте: істина це чи ні. Якщо істина, то істина не ображається, що ви її перевіряєте, а якщо на перевірку хтось ображається, то це - не істина. Якщо розумієте, тоді не страждаєте, якщо не розумієте, то ображаєтеся і страждаєте.

Значить, я захотіла цього чоловіка, захопила невидимою рукою бажань за горло, що він тепер буде робити? Тікати? А що я роблю? Бігаю за ним. І все більше боюся, що не отримаю його. Енергія згущується все більше, йому стає все гірше. В один момент ви можете переконатися - ця людина труп. Так що тепер я не хочу його, не хочу. А чоловік і тоді нічого не хотів. Він хотів тільки втекти, і тікав. У підсумку або померли його почуття, або взагалі він помер, бо не було куди тікати, крім як у смерть. І що виявилося? Хотіла, тепер не хочу.

А якби вміла, якби хтось уже з дитинства навчив мене, коли щось хочу, питати себе, чи не інших, що робити, стала б я бігати за ним? Я починала б задаватися питанням, чи потрібно мені те, що хочу, і чекала б відповіді з себе, з любові, то я відчула б відповідь. Якщо не потрібно, Господи, хіба є в світі такий дурень, який витрачав би свої сили, свій час, свої, може бути, і гроші на те, щоб отримати щось взагалі непотрібне? Немає таких.

А якщо відчуваю: потрібно? Тоді я зовсім спокійно чекаю свого часу, бо раніше, ніж настане потрібний час, все одно цього не буде. Я займаюся щоденними справами, готую грунт, щоб могло прийти те, що мені потрібно, не знаю коли. Але я займаюся своїми справами і в душі спокійна, тому що вірю собі, вірю, що все, що потрібно, прийде і це трапиться саме вчасно, коли я готова його сприймати. В один момент просто двері відкриються, і воно входить, немов якийсь чоловік. І у вас виникає почуття: в яке правильне час ти прийшов, тепер я точно розумію про тебе те, що потрібно. Так що навчитеся питати себе, чи потрібно це, і відповідати самому собі, а не бігати і питати інших. Адже дуже хочеться бігати. Тоді скажіть собі просто: зупинись, зосередься, все одно ніхто мені не відповість нормальніше, ніж моя душа.

Людина - це хто? Духовна істота. Чи можна його бачити? Звичайно можна. Принципово ми все бачимо. Духовна істота виглядає як нескінченне небо. У нього є тільки серединна цяточка, кінця і краю немає. І ось такі люди ми всі.

Як тоді сказати, що людина в депресії, тобто репресія більше, ніж ця людина. А якщо людина - нескінченне небо? В цьому і є проблема, коли ми не розуміємо, хто ми насправді, не вміємо жити з почуття любові. Якби розуміли, що людина - любов, то не обмежували б себе стінами страхів. А ми все життя що робимо? Продовжуємо будувати стіни, щоб захиститися від страхів. Товщають їх зсередини до такої міри, що самі себе замуровують так, що навіть дихати важко. А повітря - це енергія волі. Ми позбавляємо себе свободи, і коли недолік свободи досягає критичної межі, тоді ми йдемо з цього світу через так звану смерть або, що ще гірше, стаємо тваринами. Як? Через божевілля.

Взагалі-то я мало читала книг по східній філософії, тому жартую: «чукча не читач, чукча - письменник». Коли я була в Індії, чула там, що цей народ слід вченню про карму. Якщо хтось робить щось погане, йому кажуть, що цього не можна робити, тому що створюєш погану карму і в наступне життя прийдеш тваринам. Повірите в це? Ні. Цього не може статися, тому що життя розвивається тільки в одному напрямку - вперед.

Але те, що вони говорять, вони говорять мовою, якого інші люди не розуміють. Говорити так, як ми тут говоримо, вони не можуть. Вони не роблять поганого, так, від страху, ну і що? Так вчаться. По-справжньому вони кажуть: не роби не по-людськи, будь людиною, а то в наступному житті будеш ідіотом. Це і є тварина.

Якщо людина в кінці одного життя з розуму сходив, і навіть за одну хвилину до смерті не опритомнів від цього стану, тоді помре божевільним і точно таким прийде назад в наступне життя. На жаль, його відразу назвуть ідіотом, і з цим ім'ям він так і залишиться.

Про це треба дбати і піклуватися тим більше, чим більше ми освічені. Якщо у вас три вищі освіти, то потрібно особливо ретельно стежити. Вибачте мене, але психологія, особливо американська, вчить людей бути позитивними. Це призводить до того, що якщо ви намагаєтеся бути хорошими все більше і більше, то якщо пощастить - отримаєте собі ревматизм, якщо не пощастить - з розуму зійдете. Тому не будьте позитивними, будьте просто людьми. Будьте людиною, який, можливо, прийшов з попереднього життя з жахливою купою різних стресів, проте може впоратися з ними за це життя. Тоді ми йдемо в наступну життя вже швидше, не поспішаємо, але йдемо швидше. А зараз ми загальмовані, ми, як коні, у яких на возі величезний тягар. Хто в якийсь момент вже не може тягнути свій вантаж, падає, той в наступному житті прийде ще більш потужної конем, щоб йти далі, щоб топати з останніх сил, поки дізнається, хто він насправді. Ми люди, не забудьте цього: чи не хороші, не погані, ми просто люди.




 Лууле Виилма - Розуміння мови стресів |  Лекції та бесіди |  від видавництва |  Не існує такої проблеми, в якій не було б безцінного дару для тебе. Ти створюєш собі проблеми, тому що ці дари тобі вкрай необхідні (Річард Бах). |  Коли є час |  Особа нашого характеру |  Наше коріння |  Мама є мама, святе духовна істота. |  Кров - це любов. |  Єдине справжнє почуття - любов, яка є душевний спокій. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати