На головну

Душа жінки є джерело любові, в душі чоловіки такого джерела немає. Чоловік - джерело сили.

1.  A. Релятивизация понять як джерело розвитку пізнання
  2.  I. Основні лінгвістичні джерела.
  3.  I. Робота з джерелом
  4.  I. ВАРТІСТЬ ДЖЕРЕЛ позикового капіталу
  5.  II. Джерела коштів підприємства.
  6.  II. Робота з джерелом: ГРАМОТА НА ПРАВА І ВИГОДИ МІСТАХ РОСІЙСЬКОЇ ІМПЕРІЇ. 21 квітня 1785 р
  7.  II. ВАРТІСТЬ ДЖЕРЕЛ СОБСТВЕННОГОКАПІТАЛА (1 позиковий)

Жінка - початок дає. Для неї необхідно, щоб вона могла віддавати, хоча б навіть самому собі, нехай це називається самовіддачею, самопожертвою, марною тратою сил або як-небудь інакше. У будь-якому випадку, якщо жінка не в змозі віддавати, то її енергія концентрується в загрозливу грозову хмару. Зумій жінка зрозуміти сутність свого внутрішнього неспокою і звільнити свій страх мене не люблять (Жорстокість від того, що її не помічають або, на її думку, не розуміють, не бережуть, не люблять, не поважають, не цінують її відданості, самовідданості і т. Д. - Все це від страху мене не люблять), То вона не кидалася б з головою в самоприниження.

Жінці, яка, принижуючи, сподівається, що чоловік за це стане її любити, слід було б знати, що самоприниження притягує до себе приниження, і цю жінку стануть принижувати і надалі. Жінці не слід було б будувати з себе нерозділене простачку, навіть якщо вона досить розумна, щоб знати, що чоловікам подобаються слабкі жінки. Але якщо вона це робить, то нехай буде готова до наслідків подібного обману.

Жінка, любляча сміливо, не намагається ставитися по-чоловічому зверхньо до насущних проблем - вона всього лише жінка, перед жіночністю якої шанобливо схиляється і відступає будь-яка життєва плутанина.

Не випробовуй жінка страху, вона не переборщувати б зі своєю дбайливістю, що не смикала б чоловіка і дітей по дрібниці, не витрачала б себе даремно. Вичищений до блиску будинок чоловік залишить без уваги, якщо на порозі живим докором виникає виснажена, заплакана дружина. Стерильна чистота і зразковий порядок, як і будь-яка надмірність, вносять в життя напруженість.

Якби у жінки не було страху мене не люблять, то її всі любили б, і життя теж любила б її, тому що іншої можливості просто не було б! У неї пропала б потреба в страху мене не люблять, вона перестала б відчувати страх, її більше не потрібно було б навчати через страждання - адже вона простила страху і тим самим стала розумнішими.

Чоловік за своєю природою бере сторона. Якщо людство правильно б це зрозуміло, то перестало б пред'являти бездумні і безплідні вимоги. Якщо вимагати від чоловіка почуттів, то це - панування, а будь-який прояв влади являє собою негативність, яка викликає, як мінімум, протест.

Там, де немає, годі й взяти. За своєю суттю, любов чоловіка є сила, яка і пропонується коханої. Чоловік віддає свою силу, але замикається в собі, якщо до нього пред'являти вимоги. Не слід звинувачувати його в цьому - це відбувається несвідомо. Тому і необхідно, щоб всі люди - як жінки, так і чоловіки - по можливості глибоко пізнали б і себе, і протилежну стать.

Якби чоловік пробачив своєму страху мене не люблять, то його підсвідомість або розсудливість відкрилися, він зрозумів би дружину, що вимагає, на його думку, чогось безглуздого або неможливого, він не відчував би себе винуватим і не озлоблювався б. Тоді чоловіки перестали б рятуватися втечею від дружин, вибираючи шлях самознищення.

Ясність чоловічого розуму дала б можливість саме чоловікові йти вперед першим, як і визначено природою. Таким чином чоловік відновив би свою божественність, свою всеперемагаючу первісну силу. Ту саму, яку шукають і про яку мріють як жінки, так і чоловіки. Все людство кидається в її пошуках, не розуміючи, що це не утопічна фантазія і не давно втрачене минуле, - просто сила ця знаходиться в полоні. Полонена енергія завжди негативна, оскільки вона не рухається.

Жінка - суб'єкт дає. Чоловік-бере.

Всі наші проблеми починаються від нерозуміння, від якого залежить наше ставлення. Ставлення - це проблема, енергетика п'ятої горловий чакри. Від того, як ми ставимося, залежить, як ми спілкуємося. Але чим розумніша людина, тим краще він може добре, просто чудово спілкуватися. І між собою можуть батьки спілкуватися за допомогою красивих слів, але, на жаль, дитина хвора. Це говорить про те, що спілкуватися вони вміють, а ставитися добре один до одного не вміють. В душі - злість, а на обличчі - роблена усмішка. Спілкуванням демонструють свою доброту, свою перевагу, а життя, в тому числі і здоров'я, показує нам істину. І якщо, скажімо, весь світ стверджує, що моє життя з чоловіком - приклад для наслідування, а моя дитина хворіє, то це свідчить про помилковість людської думки. Єдине, що не помиляється, це здоров'я моєї дитини. Моя дитина теж може називати мене і батька хорошими і вірити в це, але це не істина. І якщо діти хворіють, то потрібно визнавати свої помилки і розбиратися з ними все глибше і глибше.

Дорогі батьки!

Ви можете зовні бути якими завгодно, в очах світу ви можете бути багатими, можете сяяти в ореолі слави, оскільки людству потрібні і ідоли, але перед своїми дітьми ви завжди не прикриті, немов перед ликом Божим.

Якщо ви щиро бажаєте стати хорошими, то дивіться на своїх дітей і живіть так, щоб вони були здоровими. Здоров'я - дзеркальне відображення життя, якщо дитина хвора, то батьки живуть неправильно.

Сучасна людина займається самообманом і обманює інших. Своє внутрішнє «я» він ховає за зовнішньою добротою та так, що сам починає в це вірити.

У кожного духу своя дорога, яка веде до сонця. Цією дорогою йдуть чоловік, жінка і дитина. Батько, будучи духом, вибирає цю дорогу. Якщо моя дорога світла, то це завдяки моєму батькові. Якщо дорога темна, то також завдяки батькові. Але і це життєвий урок, який я сам забажав. Дитині добре видно тіні, що відкидаються йдуть попереду.

Чим яскравіше сонце, тим інтенсивніше тіні. Тінь є негативність батьків. Дитина є, щоб любити цю негативність, щоб стати мудрим. Зробити це він може через прощення. Через прощення він зможе почати розуміти своїх батьків. Погане батька або матері стає, навпаки, хорошим - це і є життєвий урок дитини.

Тіні зникають, і ті двоє - жінка і чоловік - починають йти по життєвій дорозі поруч. Так їм надійно і спокійно йти. Між ними може стати дитина і взяти їх за руки, щоб йти далі до тих пір, поки малюк не виросте і дорога не стане вузької. Тоді він іде вперед, залишаючи батьків позаду. Наступне покоління завжди має йти вперед. В такому стані кожен дух жадає засвоїти свої життєві уроки. Це було б можливо, якщо людина навчилася б правильно думати. Так дитина синтезує зі своїх батьків своє власне я.

Йде ця трійця по життєвій дорозі людини. Кожен з них - незалежне ціле, яке мало б саме забезпечити собі свободу. Але зазвичай вони цього не роблять, а навпаки, заважають один одному.

Людина не вміє бути вільним, він навіть не знає, що таке свобода. Фізична свобода робить вільної душу, однак фізичне закріпачення не обмежує свободу душі.

Символічно тіло могло б обійти перешкоди зліва (тримаючись сторони батька), і справа (тримаючись по материнській лінії), навіть знизу, прориваючи тунель або переступаючи зверху, - якби тільки вміло.

Той, хто йде знизу, принижує себе і нехай пробачить самоприниження, бо тоді можна буде пробачити батькам за те, що вони принизили дитини.

Хто огинає перешкоди, роблячи великий гак, тому зазвичай доводиться вибирати в житті нечесні шляхи і вдаватися до обману. Така людина повинна в ім'я власного благополуччя відвернутися від небажаної ситуації, яку дуже хотілося б усунути, оскільки дитина не може вчити батьків. Хоча це було б природно, що вчить той, хто розумніший, навіть якщо останній - дитина. Той, хто не сприймає безпосередньо настанови дитини, змушений вчитися непрямим шляхом - через хвороби.

Мало таких, хто намагається правильно перемагати погане, і від невміння правильно це зробити, превозмоганіе відбувається важко і зі стресами. Погане, як правило, перемагає запереченням поганого, небажанням бачити його, бажанням бачити тільки хороше, немов поганого і не існує.

Було б правильним, щоб дитина йшла по своїй життєвій дорозі прямо і сміливо, прощаючи перешкодам, які встановили на його шляху батьки. Так дорога очищається від негативності, і дитина сама виправляє це погане. Так народжується гідність, так примножується мудрість.

Приклад з життя - Мене порадував нещодавно один випадок. Дзвонить жінка, говорить, що два місяці тому була у мене на прийомі. У її дочки рак яєчників, лікарі виявили це в четвертій стадії, яка вже не підлягає лікуванню. Лікарі, звичайно, старалися, робили хіміотерапію, але, на жаль, нічого не допомагало. Жінка розповідає, що три дні тому лікарі оперували дочку, і були в шоці від того, що рака-то немає. Жінка дякує мені. Я злякалася, тому що зрозуміла - ця мама не зрозуміла головного, а непорозуміння ведуть до поганих наслідків. Я сказала мамі: вибачте, але ви помиляєтеся, що не я видалила рак у вашої дитини. Я не маю права жити життям інших людей, навіть Бог цього не робить. Ваша дочка - це ваше життя, і ви самі це зробили. Я вчила вас, маму, займайтеся собою, звільніть свої стреси. Якщо впораєтеся, то цей конвеєр, який віз ваші стреси і стреси наступних поколінь, просто перестане їх везти Далі, і ви знімете свої стреси з цього конвеєра. А може бути, стреси дочки взагалі не відповідають раку? І рак піде. Я вчила вас, маму, відкривайте свою душу, відкривайте передні двері, двері в майбутнє, відкривайте задні двері, двері в минуле. Відкривайте це символічно, в уявленнях своїх, і говорите своїм стресів: "Ви вільні! Вибачте, я не вміла раніше вас звільнити, вибачте, що роблю це із запізненням тільки тепер, через те, що трапилося. Вибачте. Я прощаю собі, що раніше не вміла допомагати ні собі, ні своїм енергій під назвою стреси, не вміла допомагати своїй дочці. Я прощаю собі ». Потім просите пробачення у свого тіла за те, що викликали його страждання, і просите пробачення у доньки своєї, що передали їй свої невивчені уроки. Ви робили все, чого я вас вчила. І ось що вийшло. Жінка дуже спокійно відповіла мені: «А я відчувала».

Бачите, як проста життя. Потрібно тільки відчувати, і з любові зробити те, що раніше не приходило в голову, чого раніше не вміли або, можливо, не вважали за потрібне. У житті можливо все.

від видавництва |  З чого починаються наші проблеми |  Прощення матерів дуже важка, проте благословенна робота. |  Хвора дитина - це спокута боргу карми обох батьків. |  Чи розуміємо ми один одного |  Переляканий чоловік інтелігентний. |  Смілива людина щасливий. |  В кожній людині існують ваги, на одній чаші яких знаходиться мати, а на іншій - батько. |  Не вини невинного |  Всі ми родом з дитинства |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати