Головна

Навіщо чоловікові потрібна Дружина?

  1.  Hенужная розвідка.
  2.  VI. Металог: навіщо потрібні нешкідливі ліки для заспокоєння хворого? (МКБ).
  3.  Все готово, потрібна ваша подпісь.-звернулася вона до Джастіну. Той розписався я взяв якісь документи.
  4.  Глава 17 Як вибрати життя, яка вам потрібна
  5.  Глава 2. НАВІЩО ПОТРІБНА ПУСТАЯ ГОЛОВА
  6.  Глава III Урок 2. НАВІЩО НАВЧАТИСЯ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ?
  7.  Джек Стек "Велика гра в Бізнес"> Глава 1. Навіщо ми вчимо людей як робити гроші?
З

Для чого чоловікові потрібна дружина, ніж вона привертає його? - Більшість чоловіків відповість, що Дружина привертає його як можливий Душевний друг, Коханка, Господиня Будинки і Мати для дітей. А тепер зверніть увагу на те, що ті моменти, які залучають чоловіка в Жене (в першу чергу "Душевний друг" і "Коханка"), він без особливих проблем може отримати і без сім'ї. А то, що він міг би отримати тільки від дружини і тільки в родині ("Мати його дітей"), в молодому віці не дуже актуально. І, виходить, хлопцеві років до 25-27 створювати сім'ю сенсу просто немає ...

- Якщо сім'єю вважати досить стабільне спільне проживання з досить відповідальними відносинами ...

Звичайно, можуть бути РІЗНІ ОБСТАВИНИ і ІНДИВІДУАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ. наприклад:

Якщо у хлопця на першому місці Справа, йому сім'я (як спокійний тил, як Лігво, де він завжди може відлежатися і "зализати рани") швидше потрібна. Зручна. А якщо у хлопця на першому місці Свобода, сім'я буде його швидше обтяжувати. Сім'я з Дружиною-Заботніцей потрібна Ледачому (хоча чи потрібен він родині, питання особливе), а ось Енергійний і Працьовитий юнак себе без праці обслуговує самостійно. Сім'я виявляється потрібна тому молодому чоловікові, який не користується популярністю у жінок: без сім'ї жінок і сексу він не має, а в обмін на шлюб він це отримає. Природно, улюбленець жінок для вирішення таких проблем в сім'ї не потребує. Важке життя частіше привертає до життя удвох, легка привертає до пурхання ... Ті, хто шукає спокій і стабільність, частіше вибирають сім'ю, а ті, хто шукає новизну і події, сім'ї уникають.

- І так далі. А над усім вибір сімейного життя мені нагадує вибір комплексного обіду в ресторані: не так смачно, що не вишукано, але швидко і не потрібно кожен раз чогось шукати і думати. Гурман НЕ замовить комплексний обід, а роботягу він влаштує цілком ...




 Практична психологія на кожен день |  Козлов Н. І. |  Психологія міжособистісних відносин) ... 67 |  додаток |  Ключі від квартири |  Що робить людей рідними |  Наскільки близькі близькі люди? |  Душа, відкрийся! - Нетушкі ... |  Кому говорять правду? |  Ні краплі холодного, гострого, злого! |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати