Головна

КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ

  1.  Becoming Raw. Вітаміни. Конспект # 4
  2.  Becoming Raw. Жири, горіхи, масла, Омега3, Омега6. Конспект # 3
  3.  Becoming Raw. Сироїдіння - користь, виліковує захворювання. Конспект # 1
  4.  Becoming Raw. Фітохімікати, антиоксиданти, протеїн, калорії. Конспект # 2
  5.  IV. КОРОТКИЙ КУРС ЛЕКЦІЙ
  6.  А от щодо відкритих лекцій: дійсно багато хто цікавиться або зганяють?
  7.  В. Н. Самченко. ФІЛОСОФІЯ. Курс-конспект

Я вам вже казав, соратники, що я дуже багато їжджу по всій країні. І треба сказати, що наша діяльність викликає жвавий інтерес у всіх засобів масової інформації. Куди б я не приїхав, зі мною теле-, радіо-інтерв'ю, газети та інше. Але я помітив, що дев'яносто п'ять відсотків всіх інтерв'ю зі мною ніколи так до читача, до глядача і не доходять. А якщо що-небудь і опублікують, то що-небудь про клізму, про очі, ось це можна. І я раптом зрозумів, соратники, що ось те, що я вам тут розповідаю про алкоголь, тютюн і наркотики виявляється нашому народові цю інформацію категорично заборонено. Категорично заборонено. Ви можете будь-розпуста прпогандіровать по телевізору, слово правди про алкоголь, тютюн, наркотиків вам ніхто ніколи не дасть сказати.

Але є іноді кореспонденти, у яких у самих в родині вже страшне становище. Вони хочуть самі допитатися і кажуть: «Володимир Георгійович, ви найбільший в нашій країні фахівець з проблем протверезіння. От скажіть, що в цій проблемі (алкогольної, тютюнової, наркотичної) найстрашніше? Чим наших дітей нам налякати? ». І я завжди кажу так.

Страшно те, що алкоголь, тютюн і наркотики руйнують генофонд, спадковість народів. Знищується генофонд нашого народу. Йде виродження, це страшно. Це вже видно на очах, що йде виродження. Страшно те, що алкоголь, тютюн, наркотики вбивають людей в розквіті сил. Йде просто вбивство народу. Масове, мільйонне вбивство нашого народу. Це теж страшно. Страшно те, що алкоголь, тютюн, наркотики, дурними людей. Йде оглуплєніє нашої нації. Але найстрашніше і огидне в цій проблемі те, що у нас в країні, соратники, подуріли старше покоління. У нас подуріли старше покоління. І це одуревшее старше покоління качає сумнівні диявольські алкогольно-тютюнові радості не даючи нормально розвиватися і увійти в життя поколінню підростаючому. Своїм власним дітям. Ось це найстрашніше і огидне, що є в цій проблемі, ось цей «енергетичний вампіризм».

Як взагалі зобов'язаний батько виховувати своїх дітей? Кожен батько повинен приходити додому обов'язково тверезий, в хорошому настрої. Він повинен з дитиною пограти, чомусь навчити. У процесі спілкування додати дитині енергію для розвитку.

Я ось згадую, як мене мама виховувала. До п'ятого класу щовечора вона до мене приходила в кімнату коли я засинав і обов'язково щось хороше-хороше на вушко пошепче. І обов'язково вона мені на чоло подує, щоб у мене все думки погані з головки пішли. Я може тому такий і виріс.

У нас-то що зараз в сім'ях твориться. Подумайте тільки що в сім'ях наших зараз твориться.

Прибрали все з рук, потер все руки до тепла і зробили пальминг.

Отже, очі все закрили, заспокоїлися, розслабилися, починаємо наш вечірній пальминг, починаємо розслаблення м'язів наших очей.

Наші очі хороші, наші очі відпочивають, з кожним днем ??наші очі бачать все краще і краще. М'язи наших очей розслабляються. Весь наш зоровий тракт розслабляється.

Сьогодні ми зробили ще один рішучий крок у справі руйнування програм шкідливих звичок у нашій свідомості і підсвідомості. Ми ходимо на заняття в Народний університет, набираємося знань, умінь для того, щоб допомогти собі, очистити свідомість, душу, тіло, позбутися шкідливих звичок, хвороб, відновити своє здоров'я, зір. А так же ми ходимо для того, щоб освоївши психоаналіз Шичка і метод Бейтса навчитися допомагати іншим людям.

Дійсно, соратники, за вікнами нашого залу величезна країна. Великий народ буквально гине в невігластві. І хто як не ми розповість людям всю цю страшну правду про них.

Сьогодні ми дізналися про енергетичну концепцію наркотиків. Виявляється, вживання алкоголю, тютюну, інших наркотиків, це не просто особиста справа кожного, а це висмоктування енергії, здоров'я і життя зі своїх власних дітей, батьків, а через них - з рідних і близьких людей. Це найогидніше явище в нашому житті називається «енергетичний вампіризм».

Знайте, соратники, про це. Знайте і пам'ятайте завжди.

Сьогодні ми так само дізналися про простому і ефективний спосіб очищення організму на клітинному рівні - диво голодування. Завтра у всіх у нас свято душі і тіла. День лікувального голодування. Ми будемо очищати кожну клітинку свого дорогоцінного організму від алкогольних, тютюнових, харчових і екологічних шлаків і отрут. Увечері ми вийдемо з голоду за допомогою живих продуктів, не більше 400 грам.

Я вірю, соратники, що всі ви з гідністю і честю виконаєте і це домашнє завдання. Проведете двадцатічетирёхчасовое лікувальне голодування і отримаєте прекрасний результат.

Сьогодні будинки, ввечері, перед сном, нас чекає велика робота по очищенню свідомості, душі, тіла: це обливання за системою Іванова. Після цього ми согреемся, зробимо кілька зігріваючих вправ, одягнемо на себе щось тепле і виконаємо домашнє завдання. Напишемо твір на тему «Мої очі: як, коли і чому я втрачав зір». Закінчимо твір обов'язковим розділом «Я обіцяю своїм очам: обіцяю любити свої оченята, пам'ятати про них, піклуватися, давати їм відпочинок, розслаблення, тренування. Щогодини я буду робити пальминг. Три-чотири рази на день я буду робити соляризацію очей на сонечку. Я буду робити спеціальні вправи для очей, і мої очі будуть мені служити прекрасно, будуть служити все моє життя ».

Після цього з урахуванням всіх зауважень, побажань на п'ятірку з плюсом ми напишемо щоденник корекції зору №3. У своїх щоденниках багато з вас пишуть, що вам подобаються наші заняття, що ви навіть не втомлюєтеся тут по три гаком години. Спасибі вам, соратники, за ваші добрі слова. Повірте, що вони нам теж потрібні, нашої нелегкої роботи. Ну а попереду всіх нас чекає ще багато нових, дивних відкриттів і перемог над своїми вадами.

Життя, зір, життя.

А зараз у всіх очі закриті, долоньки на носі, сіли всі прямо. Все під долоньками очі злегка замружили, послабили, заплющили, послабили, заплющили, послабили. У всіх очі закриті, долоньки зняли. І все носом на дошці написали: «ДАТИ ЛЮДЯМ ЗІР». А зараз очі все промокнула як діти, зітхнули глибоко, видихнули і відкриваємо очі швидко-швидко моргаючи. Поморгай, поморгай, поморгай, поморгай, поморгай, поморгай. Подивилися всі один на одного, подивилися на мене, подивилися на зал. Пораділи фарбам, які у вас відкриваються перед очима.

На цьому наше сьогоднішнє заняття закінчено. До побачення. Всього вам доброго.

КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ




 Лекція 1 Ряди динаміки |  Залежно від наявності тенденції досліджуваного процесу |  індекси структури |  індекси структури |  системи індексів |  ТЕМА 1. СТАТИСТИЧЕСКИЙ ОБЛІК ПРОМИСЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ |  ГЛАВА 5. СТАТИСТИКА ОСНОВНИХ ФОНДІВ |  Показники наявності, руху і стану основних виробничих фондів |  ВИТРАТИ МАЙБУТНІХ ПЕРІОДІВ |  Методика розрахунку показників використання оборотних коштів |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати