На головну

МІКРОБІОЛОГІЯ 10 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Особлива подяка Стейсі Сміт, моєму маленькому чуду.

Спасибі моєму приятелю Джилл Крамеру.

Спасибі Шенон Літтрелл, Емі Роуз Грігоріу, Едріен Сандоваля, Роберте Грейс і іншим членам родини «Hay House» - їх занадто багато, щоб перерахувати всіх. Ви все дуже важливі для мене, і я посилаю вам величезну свою подяку.

Спасибі Саммер Мак-Стревік і команді HayHouseRadio.com.

Спасибі Сонні, Джо, Кайлу і Діані: завдяки вам четверги мають сенс!

Міцно обіймаю радіо WS за те, що направляли мої перші кроки на радіо.

Моїм головним редакційним ангелам - Дженіс Завербний і Лаурі Неніч - спасибі за їх підтримку, розуміння, терпіння і талант (а також за те, що не давали мені з'їсти занадто багато печива).

Спасибі моїй приголомшливою помічниці Мішель Морган. Я не знаю, що б робила без тебе!

Спасибі Карлі Ейде і мою чудову колишньої помічниці, Вікі ДеЛіберато, якій я дуже вдячна.

Спасибі моєму чарівному Fairy Cheering Section - Майклу Алясці, Алекс Беннетт, Джилліан та Девіду Лоуі, Кортні Тейлор, Джеффрі Конгу, Наталі Озборн, Вікторії Валіус, Ненсі Скотт-Ейнслі, Софі Крейгхед, Вікторії Пермен, Кім Уайт, Карун Гордон, Стівену Ерлік, Джулі Браун, Шеріл Річардсон і моєї чудової подруги Жюстін Пікардії за підтримку і критику, коли ви з терпінням вислуховували мої думки про книгу в процесі її створення.

Спасибі моїй любій подрузі, партнеру по бізнесу і сестрі по «Космічним печеньям», спорідненої душі Діні Данклман-Моллін. Ти - мій світ в віконці!

Спасибі Крістел Андрус, до якої я відчуваю величезну ніжність, розуміння і вдячність.

Спасибі Дебре Самюел - за дружбу, за те, що допомогла побачити красу в світі, і за те, що зробила мої фотографії такими красивими, а мене - такий фотогенічною.

Дякую Бет Річардс: ти завжди будеш в моєму серці.

Спасибі тобі, Сільвія Браун, і тобі, Джон Холланд, - за ваше великодушність і теплий прийом!

Спасибі моїй давно зниклої сестри по духу Ненсі Левін: ти вражаюча!

Спасибі всім в Worldview Travel.

Спасибі жінкам з ранкової суботньої зустрічі і жінкам, які збиралися на пагорбі в понеділок вночі - за те, що допомогли мені залишатися розсудливою і стійкою.

Особлива подяка Маргарит Лі, Марг Муир і Хізер Трастер - моїм особливим наставникам і духовним вчителям, а також доктору Карен Клопек за те, що надихали мене своєю мудрістю і милосердям.

Дякую вам, мої ангели, яких я перерахувала далі (порядок не має значення), мої чудові друзі, які завжди підтримували мене у всіх моїх починаннях: Тріша і Ланс Секретан, Маріанна Уільямсон - їй особлива подяка, Джеррі Мозбін, Кріссі Янг, Кіммі Майлз, Морін Форд, Гері-Еллен Брик, Хізер Дітріх, Еллей-Рей Хеннессі, Ребекка Річардс і Енжі, Кейт, Керол Тибальт, Ненсі Херріс, Наханні Джонстоун, Шанте Пейдж, Сюзанна Бойд, Ян Хілтон, Шеллі фон Штрункель, Біна Селла, Тереза ??Хейл , Кароліна Стенлі, Атуса Салімі, Джеффрі Конг, Лоретта Муноз, Альтеа Грей, Джилл Фейнберг, доктор Нітін Ділорам, Стівен і Еліза Аронофф, Дебра Сільвермен, Джуді Бін, Сесіл Крамер, Діана Діксон, Джеррі Мозбі і Пам Фентон, Джина МакУейд, Ліза Фейн, Беттіна Зілка, Кейт Форд, Тоні Ноласько, Джулі Гібсон, Олена Салдіні, Дана Джун, Шеннон Фергюсон, Шерон Керкем, Стів Рід, Анна Закс, Медоу Лінн і все, кого я могла пропустити. Це абсолютна правда: я люблю вас!

Діну Камерону, президенту компанії EMI Music в Канаді, величезна, особлива подяка за те, що ти ризикнув і послухав свою інтуїцію.

Особлива подяка Уорен Стюарту і Тіму Тромблі з Фрейзер-хілл.

Величезне спасибі Салиму Ходжу, Арту і Девіду Серста з «Внутрішньої сили», Рону Шиманьскі і всім в Fresh Partners в Лондоні. Також міцно обіймаю доктора Ноеля Соліша і Лінду Йолз.

Спасибі Еріку Россі за те, що безмірно надихав мене, а також Марсу Лазара, Робу Дебур і Торі Грейс за вашу музику, чари і майстерність. Мені дуже пощастило мати таких фантастичних творчих партнерів!

Спасибі тисячам чудових людей, які всі ці роки приходили до мене на консультації і дозволяли отримувати доступ до своїх життям - минулого, сьогодення і майбутнього. Ви допомогли мені сформувати те, чим я стала і є. Ви надали справжнє значення моєму житті.

Спасибі Оллі, моєму духові-наставнику; тому дев'ятиметрова ангелу, якого я бачу час від часу, і всім, хто знаходиться поруч зі мною всі ці роки, направляючи і наставляючи мене.

Дякую Господу, Богині, Таємниці і так далі. Я знову маю честь бути частиною танцю людського і духовного. Сподіваюся, цього разу у мене вийде.

І, нарешті, саме величезне спасибі любові всього мого життя, Марку Ліндману і нашим малюкам, Саббен і бізу. Ви давали мені натхнення, підтримку і любов, почуття безпеки, свободи і цілісності, і сім'ю, про яку я завжди мріяла. Я - найщасливіша жінка в світі.

Бібліографія

Ось деякі з книг, що зробили на мене певний вплив і сповнювали знаннями і думками про духовність і інтуїції.

Anonymous. Alcoholics Anonymous. New York: Alcoholics Anonymous World Services, 1976.

Borysenko J. A Woman's Journey to God. New York: Riverhead Books, 1999..

Gawain S. Creative Visualization. Berkeley, California: Whatever Publishing, 1978.

Huxley A. The Perennial Philosophy: An Interpretation of the Great Mystics, East and West. New York: Harper & amp; Brothers Publishers, 1945.

Jennings J. The Essential Ernest Holmes. New York: Jeremy P. Tarcher / Putnam, 2002.

Judith A. Eastern Body, Western Mind: Psychology and the Chakra System as a Path to the Self. Berkeley, California: Celestial Arts Publishing, 1996..

Loveland-Coen V. Manifesting Your Desires. Sherman Oaks, California: Self-Mastery Press, 1995..

Moore T. Care of the Soul. New York: HarperCollins Publishers, 1992.

Myss C. Anatomy of the Spirit: Seven Stages of Power and Healing. New York: Three Rivers Press, 1996..

Orloff J. Second Sight. New York: Warner Books, 1996..

Ouspensky P. D. In Search of the Miraculous. New York: Harcourt, 1949.

Peck M., Scott M. D. The Road Less Traveled. New York: Touchstone, 1978.

Ponder C. The Dynamic Laws of Prayer. Marina del Rey, California: DeVorss & amp; Company, 1987.

Price J. R. Practical Spirituality. Carlsbad, California: Hay House, 1996..

Roberts J. The Nature of Personal Reality: A Seth Book. San Rafael, California: Amber-Allen Publishing, 1994..

Roman S. Personal Power Through Awareness. Tiburon, California: HJ Kramer, 1986.

Shinn F. S. The Wisdom of Florence Scovel Shinn. New York: Fireside, 1989.

Stein D. All Women Are Psychics. Berkeley, California: The Crossing Press, 1988.

Steiner R. How to Know Higher Worlds. New York: Anthropos-ophic Press, 1994..

Talbot M. The Holographic Universe. New York: HarperCollins Publishers, 1991.

Targ R., Jane K. Miracles of Mind. Novato, California: New World Library, 1998..

Williamson M. A Return to Love: Reflections on the Principles of A Course in Miracles. New York: HarperCollins Publishers, 1992.

Wilson C. Mysteries. London: Granada Publishing, 1979.

про автора

Колетт Барон-Рід - популярний віщун-духівник. Вона веде семінари, виступає на радіо, пише музику на студії EMI Music (зокрема, вона випустила диск, який став хітом продажів, - «Подорож по чакр»). Виступала на одній сцені з такими авторами, як Сільвія Браун, Джон Холланд, Каролін Міс і багато інших. В даний час Колетт Барон-Рід живе в Торонто (Канада) зі своїм чоловіком і двома чарівними дітьми.

ezobookslibrary.ru

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

МІКРОБІОЛОГІЯ

«ПРИВАТНА МІКРОБІОЛОГІЯ»

Питання та відповіді

Мікробіологія

Посібник для самопідготовки до підсумкового заняття по розділу

«Приватна мікробіологія»

www.bsmu.h15.ru

версія 1.00

© Dеті Ru

Відповідальний за випуск і головний редактор esclkm (Alexander1964@tut.by)

Питання 1-43 набрав esclkm і Vano

Вступне слово:

Ніхто не сказав, що тут є хоч слово правильне, як і не сказав зворотного ... Посібник було надруковано в екстреному стрьомі перед колком ... використовували все те, що потрапляло під руки ...

Esclkm

Ліцензійну угоду:

1. Купуючи даний посібник, Ви автоматично погоджуєтеся з усіма умовами даного договору.

2. Колектив авторів не несе відповідальності за всі можливі помилки, Які можуть зустрічатися в даному документі і відсутність необхідного матеріалу - у студентів даного ВНЗ повинна бути своя голова на плечах.

3. Матеріал не може бути використаний в якості шпаргалок, а лише з метою самопідготовки до колоквіуму.

4. Про всі знайдені помилки, Ви можете доповісти колективу авторів, для того, щоб інші не наступили на ці ж граблі.

5. Поширення, копіювання або редагування матеріалів тільки з згоди всіх авторів. При поширенні Ви повинні вказати розмір накладу. При копіюванні дати посилання на даний документ і на наш сайт. При друку документа друк даної сторінки і обкладинки обов'язкове.

6. Всі набрано своїми руками! Будь-яке подібність з іншими розробками є випадковим.

7. Головний редактор залишає за собою право змінювати оформлення і вносити корективи в зміст документа без попередження.

8. Питання не є точною копією питань колоквіуму. При написанні питань колоквіуму викладачі кафедри нормальної фізіології не радилися з колективом авторів.

9. Ваші побажання будуть враховані при наборі наступних ЗіВів.

10. Читаючи і використовуючи даний матеріал ви не маєте ніяких притензій до авторів ...

Використовувана література:

1. Конспект лекцій;
  2. Комп'ютерний варіант лекцій Каскевича Л. І .;
  3. Борисов.
  4. та інша попалася під руки література

зміст:

1. Стафілококи, загальна характеристика. Роль в патології людини. Фактори патогенності і механізми патогенезу стафілококових інфекцій. Лабораторна діагностика. Профілактика і лікування. 5

2. Стрептококи, класифікація. Загальна характеристика. Фактори патогенності. Антигенна структура. Патогенез, імунітет, мікробіологічна діагностика стрептококових інфекцій. 6

3. Класифікація нейссерий. Менінгококи, загальна характеристика. Менінгококової інфекції, механізми патогенезу, імунітет, методи діагностики, профілактика. ІДС. 8

4. Гонококки, загальна характеристика. Механізми патогенезу і імунітет. Лабораторна діагностика гострої і хронічної гонореї. 9

5. Загальна характеристика родини ентеробактерій. 11

6. Загальні принципи бактеріологічної діагностики гострих кишкових інфекцій (ГКІ). Живильні середовища для ентеробактерій. Класифікація, принципи роботи, застосування. 11

7. Матеріали для дослідження при ГКІ: методи взяття і характер матеріалу в залежності від клінічної форми хвороби і етапу патогенезу. 12

8. Загальні принципи серологічної діагностики ГКІ. 13

9. Кишкова паличка, загальна характеристика. Біологічна роль кишкової палички. Захворювання, що викликаються ешеріхіями. 13

10. Сальмонели. Загальна характеристика. Представники роду. Серологічна класифікація по Кауфману-Уайту. Молекулярно-біологічне типування. 14

11. Збудники черевного тифу, паратифів А і В, загальна характеристика. Фаготіпірованіе. Vi-антиген і його значення. 15

12. Механізми патогенезу і методи мікробіологічної діагностики черевного тифу і паратифів. 15

13. Імунітет при черевному тифі. Серологічна діагностика черевного тифу і паратифів. Специфічна профілактика. 16

14. Етіологія харчових інтоксикацій і токсикоінфекцій бактеріальної природи. Матеріали і методи діагностики. 16

15. Сальмонельоз. Характеристика збудників і методи діагностики. Внутрішньолікарняних сальмонельоз. 17

16. Збудники дизентерії. Класифікація. Характеристика. Патогенез, імунітет до дизентерії. Методи мікробіологічної діагностики гострої і хронічної дизентерії. 18

17. Клебсієли. Класифікація, загальна характеристика. Патогенез, імунітет, методи мікробіологічної діагностики клебсіеллёзов. 19

18. Синьогнійна паличка, загальна характеристика, фактори патогенності. Роль в патології людини. 19

19. Збудники кишкового ієрсиніозу, загальна характеристика. Патогенез. Методи діагностики ієрсиніозу. 20

20. Збудник дифтерії, загальна характеристика. Відмінності від непатогенних коринебактерій. Механізми патогенезу. Методи мікробіологічної та молекулярно-біологічної діагностики дифтерії. 21

21. Дифтерійний токсин і його властивості. Анатоксин. Імунітет при дифтерії і його характер. Визначення напруженості антитоксичну імунітету. Специфічна імунотерапія і специфічна профілактика. 22

22. Збудник коклюшу, загальна характеристика. Диференціація з збудником паракашлюку. Патогенез, імунітет. Лабораторна діагностика. Специфічна профілактика коклюшу. 23

23. Загальна характеристика збудників туберкульозу. Патогенез, імунітет, методи діагностики і специфічна профілактика туберкульозу. Мікобактеріози. 24

24. Збудник лепри. Характеристика, патогенез, імунітет захворювання. 26

25. Особливо небезпечні інфекції (ГОІ). Класифікація Основні правила режиму роботи, взяття, пересилання заразного матеріалу при ОНІ. Загальні принципи діагностики ГОІ.. 27

26. Збудники холери. Систематика. Загальна характеристика. Диференціація биоваров. Патогенез, імунітет, специфічна профілактика. Методи мікробіологічної діагностики. 28

27. Збудник чуми, загальна характеристика. Патогенез чуми. Імунітет, профілактика. 29

28. Збудник сибірської виразки, характеристика. Патогенез, імунітет, специфічна профілактика сибірки. 29

29. Збудник туляремії, загальна характеристика. Патогенез. Імунітет. Специфічна профілактика. 30

30. Збудники бруцельозу, загальна характеристика. Диференціація видів бруцел. Патогенез. Імунітет. Специфічна профілактика. 31

31. Сімейство спирилл. Кампілобактерії, характеристика, роль в патології людини. Хелікобактер. 31

32. Класифікація і загальна характеристика анаеробів. Клостридії. Бактероїди, пептококки і інші неспорообразующие анаероби. Фактори патогенності. Роль в патології людини. 33

33. Збудник правця, загальна характеристика. Патогенез та імунітет. Специфічна терапія і профілактика. 34

34. Збудники газової гангрени, загальна характеристика. Патогенез. Специфічна профілактика газової гангрени. 34

35. Збудник ботулізму, загальна характеристика. Патогенез. Специфічна терапія і профілактика ботулізму. Клострідіальние гастроентериту. 35

36. Методи діагностики анаеробних інфекцій. 36

37. Класифікація і загальна характеристика спирохет. 36

38. Класифікація трепонем і трепонематозов. Характеристика збудника сифілісу. Патогенез, імунітет, методи діагностики сифілісу. 37

39. Лептоспіри. Загальна характеристика. Патогенез лептоспірозів, імунітет, специфічна профілактика. Лабораторна діагностика лептоспірозів. 38

40. Боррелії, загальна характеристика. Патогенез, імунітет при поворотному тифі. Лабораторна діагностика. Збудник бореліозу Лайма. 38

41. Систематичне положення і характеристика риккетсий. Збудники рикетсіозів. Патогенез, імунітет, методи діагностики висипного тифу. 39

42. Характеристика хламідій. Збудники трахоми, орнітозу, респіраторних і урогенітальний хламідіоз. Механізми патогенезу і методи діагностики хламидиозов. 41

43. Загальна характеристика мікоплазм. Роль в патології людини. Методи діагностики мікоплазмозів. 42

Стафілококи, загальна характеристика. Роль в патології людини. Фактори патогенності і механізми патогенезу стафілококових інфекцій. Лабораторна діагностика. Профілактика і лікування.

ДОМЕН > Bacteria; ТИП > Firmicutes; КЛАС > Васilli; ПОРЯДОК > Васillalles; РОДИНА > Staphylococcaceae; РІД > Staphylococcus; ВИД > Staphylococcus species;

Рід Staphylococcus має 28 видів, з них 14 мешкають на шкірі і слизових оболонках. Деякі види викликають захворювання у людини, найчастіше це:

S. aureus (Золотистий),

S. epidermidis (Епідермальний),

S. saprophiticus (Сапрофітіческій).

Морфологія.

Сферична форма, гроздевідное розташування (грец. - Staphylos - гроно). Суперечка немає. Нерухомі. Грамположительни.

Факультативні анаероби. Хемоорганотрофи. Ростуть на звичайних середовищах, можуть рости в присутності 6-10% NaCl. Колонії пігментовані.

Біохімічно активні. Каталазоположітельни. Оксідазоотріцательни. Містять цитохроми.

Живуть на шкірних і слизових покривах людини і тварин. Виділяють різні екологічні варіанти. Особливими властивостями володіють лікарняні ековари збудників.

стійкість

Найбільш стійкі з бактерій що не утворюють спори. Добре переносять висушування (до 50 днів при кімнатній температурі). УФО вбиває за 10-12 годин, кип'ятіння за секунди

Стійкі до NaCl, жирним кислотам, кислої рН. (Забезпечує харчування на шкірі)

Внутрішньолікарняні штами (особливо S. aureus) характеризуються підвищеною стійкістю до антибіотиків, антисептиків і дезінфектантів.

Фактори патогенності:

1) Капсула > Придушення фагоцитозу

2) Білок А > Взаємодія з Fc-фрагментом антитіл, сенсибілізація

3) Пептидоглікану > Стимуляція продукції ендо- генних пирогенов, хемоатрактант лейкоцитів (формування абсцесів)

4) Тейховие кислоти > Пов'язують фибронектин

5) мембранотоксини, або гемолізини (альфа, бета, гамма, дельта-токсини), лейкоцідін > Токсичні для багатьох клітин, включаючи еритроцити, лейкоцити, макрофаги, фібробласти. Альфа-токсин - приклад пороутворюючих токсину

6) Ексфоліативний токсин (А, В) > Викликає синдром «ошпарений шкіри», руйнуючи клітинні контакти - десмосоми в гранулярному шарі епідермісу. суперантігена

7) Токсин синдрому токсичного шоку > нейротропні, вазотропние ефекти. суперантігена

8) Ентеротоксини (А-Е) > Дія на ентероцита (харчова інтоксикація). Нейротропні ефекти суперантігена.

9) плазмокоагулаза > Переклад фібриногену в фібрин, що перешкоджає контакту з фагоцитами

10) Гиалуронидаза > Руйнування сполучної тканини

11) Ліпаза, лецитиназа > Гідроліз ліпідів, лецитину

12) Фибринолизин > Руйнування фібринових згустків

13) Дезоксирибонуклеаза > Розщеплення ДНК, расжіженіе гною

14) Кератіноідние ферменти > Інактивація бактерицидних форм кисню

15) Стійкість з NaCl, жирним кислотам > Розмноження в потових і сальних залозах.

механізми передачі: Контактний (основний), Аерозольний, Фекально-оральний

Зараження може проходити як екзогенних, так і ендогенних шляхом

особливості патогенезу. Стафілококи - це умовно патогенні мікроорганізми. Розвиток захворювання і його клінічна форма залежать від ряду умов: порушення імунітету; ушкодження покривів; властивості збудника (набір факторів патогенності), його кількість, вхідні ворота.

Розвиток патологічного процесу можливо в будь-якому біотопі.

Стафілококові інфекції часто розвиваються:

1) на тлі інших захворювань (вторинні інфекції), наприклад, після грипу або інших вірусних інфекцій

2) в медичних установах (внутрішньолікарняні інфекції)

захворювання: більше 100 нозологічних форм. Основний збудник - S. aureus

· Місцеві нагноїтельниє процеси

· Захворювання кісток і суглобів

· Поразки внутрішніх органів: пневмонії (у дітей і літніх людей), ураження нирок (пієлонефрит), цистит (часто S. epidermidis і S. saprophiticus)

· Перитоніт. Після операцій на органах черевної порожнини.

· Ураження ЦНС

· Сепсис. Септикопіємія.

· Синдром токсичного шоку.

· Синдром «ошпарені немовлят». У новонароджених дітей (інфікування через пупкову вену) відбувається відшарування шкіри з бульбашками, інтоксикація. У старших дітей - синдром «обшпареною шкіри» (еритема, бульбашки, інтоксикація).

· Харчові отруєння.

принципи профілактики

специфічна

а) стафілококовий анатоксин.

б) Асоційована стафило-протейний-синьогнійна вакцина (Містить концентровані анатоксини стафілокока і синьогнійної палички, цитоплазматичні антигени стафілокока і хімічну протейний вакцину.

неспецифічна профілактика

1) Дотримання санітарно-протиепідемічного режиму

2) Моніторинг збудників і їх лікарської стійкості.

3) Обмежувальні заходи.

а) інвазивні процедури - проводити за суворими показаннями.

б) імуносупресори препарати і методи (імунодепресанти, антибіотики, хіміо-, радіотерапія) - теж за суворими показаннями.

МІКРОБІОЛОГІЯ 1 сторінка |  МІКРОБІОЛОГІЯ 2 сторінка |  МІКРОБІОЛОГІЯ 3 сторінка |  МІКРОБІОЛОГІЯ 4 сторінка |  МІКРОБІОЛОГІЯ 5 сторінка |  МІКРОБІОЛОГІЯ 6 сторінка |  МІКРОБІОЛОГІЯ 7 сторінка |  МІКРОБІОЛОГІЯ 8 сторінка |  Класифікація нейссерий. Менінгококи, загальна характеристика. Менінгококової інфекції, механізми патогенезу, імунітет, методи діагностики, профілактика. ІДС. |  Гонококи, загальна характеристика. Механізми патогенезу і імунітет. Лабораторна діагностика гострої і хронічної гонореї. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати