На головну

I. Завдання на молярность. 10 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Натхнення і віра в себе можуть коштувати 20,000 доларів і набагато більше. Залишилося це зробити. Той, хто це зробить, зможе переконатися в цьому сам, іншим, на жаль, доведеться вірити на слово. А люди, які вірять на слово, є іграшками в руках інших людей. Хочете стати об'єктом маніпуляції, довіряйте словам. Хочете домагатися мети, перевіряйте всі, в чому сумніваєтеся, особисто.

Яке мені діло до чужого світогляду, запитає читач. Це дуже просто, якщо це світогляд хтось із читачів щиро прийме, в світі стане більше на одного ефективного людини, світ стане багатшим і, може, і мені що-небудь перепаде. А потім, чесно кажучи, нуднувато жити серед скигліїв і людей, які не вірять в себе. Людей, здатних прийняти виклик, який нам кидає наше власне життя, на жаль, дуже мало.

Відома історія про те, як під час війни, після того як армія висадилася на морський берег, полководець наказав підпалити кораблі. Після цього він оголосив військам, що тепер у нас є вибір тільки між перемогою або смертю, відступ неможливо. Солдати зрозуміли це і розгромили в десятки разів переважаючі сили противника.

Виклик - це ситуація, коли відступ неможливо. Коли альтернативи немає, людина здатна на неможливе. Здібності людини перевершують всі найсміливіші припущення. Відомі тисячі випадків, коли в екстремальних ситуаціях людина робила те, що потім здавалося фантастичним. У спорті відомо, що якщо ви хочете, наприклад, наростити м'язи, ви повинні домагатися їх граничного стомлення, використовуючи всю волю, яка є у вас. Якщо ви хочете стати сильніше, ви повинні створювати для себе екстремальні ситуації; тільки стресова ситуація дає прибавку сили.

Ось наближається боязкий читач з питанням: «Скажіть, а мені можна домогтися успіху, як ви думаєте? «Можна, дозволяю», - відповідаю я. Всім можна.

Будь-яка перешкода

долає наполегливість.

Леонардо Да Вінчі.

На цьому я подумую закінчити; залишився, власне, одне питання. Чи можна довіряти всьому, що тут написано? Чи можна використовувати це як підручник по успіху? Чи можна рецепти, які тут наведені, застосовувати в житті? Я щиро відповім: «Не знаю».

Ця книга - не підручник, це одна велика думка, виражена з десятків різних сторін. Як і будь-яка думка, ця думка має величезну кількість проекцій, сторін, граней, площин, і так далі. Що це за думка? Якщо це незрозуміло, почніть спочатку.

Я дійсно не знаю, чи може ця книга допомогти хоч одній людині. Але зате це зможете дізнатися ви. Я постарався викласти те, що накопичилося за багато років і, якби мені зараз запропонували написати ще щось, то, я думаю, у мене виникли б серйозні труднощі. Не хочеться розжовувати деталі, хочеться вказати на істотне. Деталі визначають надійність, стабільність. Істотне дає можливість створити нове, хай і не завжди досконале. Можна шліфувати, коли є на чому наводити глянець. Займатися дрібницями, коли не вирішене головне, істотне, ключове - безглуздо.

У консультуванні розрізняють два типи консультантів. Дженералістів і фахівець. Дженералістів - це людина, яка приходить до клієнта і визначає, що головне, в чому головна проблема. І потім набирає команду фахівців для створення системного вирішення головної проблеми.

Так ось, ця книга написана з точки зору дженералістів. Фахівці по кожному з зрізів, який тут запропонований, можуть написати багатотомні праці. Але необхідна цілісна картина, яка з приблизно однаковим ступенем деталізації описує все, що є в підприємницької діяльності. Може, я десь помилився в букві, але дух, аромат цієї професії, я думаю, передав точно. Хоча підприємці не схожі один одного і виділити типове в них навряд чи можливо.

Ми вже багато часу провели разом, пора закінчувати. Хочеться закінчити якийсь оптимістичною думкою, яка привнесе спокій в душу читача. Ця підійде?

Як сказав Л. Вовенарг: «Хто нездатний до великих звершень, той зневажає великі задуми».

* * *

I. Завдання на молярность.

1. Скільки грам води потрібно взяти для приготування 3,5 літрів 2 М розчину сірчаної кислоти?

2. Скільки літрів 2 М розчину сульфату натрію можна приготувати, маючи 800 грам безводного сульфату натрію. Скільки грам води потрібно для приготування такого розчину?

3. Яку молярность має 2,5 л 40% розчину хлориду натрію?

4. Скільки грамів кристаллогидрата FeCI3-6H2O потрібно взяти для приготування 3,5 л 2 М хлориду заліза (III).

5. Злили разом 500 г 40% розчину сірчаної кислоти з щільністю 1,3 г / мл і 800 мл 1,5 М розчину сірчаної кислоти з щільністю 1,35 г / мл. Яка процентна концентрація і молярность отриманого розчину.

6. Скільки 1,5 М розчину сірчаної кислоти піде на нейтралізацію розчину КОН, який може нейтралізуватися 100 г 50% сірчаної кислоти.

7. У стаканчик, що містить 800 грамів води, додали 40 грамів сірчаного ангідриду при нагріванні. Потім до утворився розчину кислоти додали 800 мілілітрів 50% сірчаної кислоти з щільністю 1,395 г / мл. Знайдіть молярность отриманого розчину сірчаної кислоти, якщо його щільність дорівнює 1,12 г / мл.

8. Скільки грамів мідного купоросу потрібно взяти для приготування 1,2 літра 1,5 молярного розчину сульфату міді (11).

9. У стаканчику, що містить 1100 грамів води, послідовно розчинили 85 грамів кристалічної соди і ще 25 грамів кальцинованої соди. Знайдіть молярность отриманого розчину карбонату натрію, якщо щільність отриманого розчину дорівнює 1,14 г / мл.

10. У 1500 грамах води розчинили 10 грамів металевого натрію. Знайдіть молярну концентрацію лугу в отриманому розчині, якщо його щільність дорівнює 1,08 г / мл.

I. Завдання на молярность. 1 сторінка |  I. Завдання на молярность. 2 сторінка |  I. Завдання на молярность. 3 сторінка |  I. Завдання на молярность. 4 сторінка |  I. Завдання на молярность. 5 сторінка |  I. Завдання на молярность. 6 сторінка |  I. Завдання на молярность. 7 сторінка |  I. Завдання на молярность. 8 сторінка |  III. Завдання на нормальність. |  I. Завдання на молярность. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати