Головна

З Писань парсов

  1.  Введення в психіатрію і психоаналіз для непосвячених
  2.  Виконується відповідно до вказівок священних писань
  3.  З буддійських Писання
  4.  З буддійських Писання
  5.  З єврейських Писань
  6.  З єврейських Писань
  7.  З єврейських Писань

Ахура-Мазді,23 Єдиним без другого ... співаю славослів'я.

Агунавад Гата, XXXVIII, 3

Ахура-Мазда, що бачить все.

Уштавад Гата, XIV, 4

Ахура-Мазда сказав: "Про святійший Зартошт, ця частка Слова Гоновара була до акаши, до води, до землі, до тварин, до дерев, до вогню - очищувача всіх речей Ахура-Мазди, - до святих, до елементалей (дев) і злих людей, до всього фізичного світу і до всіх творінь Ахура-Мазди, народжених чистотою ".

Ясна, XIX, 3, 4

Моє перше ім'я є "Ахмі" - я єсмь.

Ормазд Яшт, 7

Тобі, про Мазда-Ахура незрівнянний. Тобі я співаю хвалу.

Ясна, XXVIII, 3

Я сьогодні представив Його, Який найбільший з усіх.

Там же, XIV, 6

Ти, Перший Великий Мислитель, пишність Якого перевершує всі рідна. Розум Якого є Творець всього, Ти підтримуєш праведність і благої розум. Ти Дух Мазда, що Ти є завжди той же!

Там же, XXXI, 9

Ніхто не може знати походження Мездама. Хто може спіткати це, крім Нього самого.

Буття, і єдність і тотожність суть нероздільні властивості Його первинної субстанції і не становлять додаткових Його властивостей.

Він без початку, без кінця, без союзника або ворога, або подібних Йому, без батька, матері, дружини або дитини, без місця, положення, тіла або чого-небудь плотського, без кольору або запаху.

Він живий, мудрий, могутній, незалежний і справедливий; і Його знання простягається над усім, що чутно, видно і існує.

І все існування осягається Його знанням одночасно, без часу; і для Нього немає нічого прихованого.

Дезатир, Книга Пророка; Великий Абад, 4-8

Примітка. Тут Ахура-Мазда вважається Єдиним. У своїх "Етюдах про Парс" (Essays on the Parsis, p. 13) д-р Гауг говорить про більш містичному поданні Зерван Акаране, Єдиного до прояву, від Якого ізошел Ахура-Мазда, Буття - Мудрість. Це вчення було поширене в Персії, каже вчений доктор, за часів Сасанідів, але сучасні послідовники Зороастра відкидають його, віддаляючись таким чином від Всесвітньої Релігії.




 Анни Безант - Братство релігій |  Вступ |  I. ЄДНІСТЬ БОГА |  З Писань ісламу |  II. ПРОЯВ БОГА ВО ВСЕСВІТУ |  З індуських Писання |  З Писань парсов |  З єврейських Писань |  З Писань ісламу |  III. ВЕЛИКІ розряди ЖИВИХ ІСТОТ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати