На головну

Ось нарешті і урок за емоціями ... Для прикладу я взяв особа однієї з моїх героїнь ^ _ ^. Отже, почнемо-с ...

1.  C. Неадекватність вихідної методологічної установки теоретико-інформаційного процесу феномену цілісності мислення
  2.  I. Частоти зустрічальності генів однієї алельних пари в популяції залишаються постійними з покоління в покоління.
  3.  IV. Акцентування теоретичного моменту по темі «Механічний зміст похідної», розгляд прикладів - 7 хвилин
  4.  IV. Асіміляціі. Випадки подвійного морфологічного значення однієї функції
  5.  IV. Вхідна мова пакета прикладних програм
  6.  IV. Застосування трубопровідної арматури
  7.  SSID - це ідентифікатор мережі. Всі пристрої в одній бездротовій мережі повинні мати один і той же ідентифікатор

(1) Посмішка. Звичайна посмішка ... Також можна зробити тут і звичайну смайловую посмішку.
(2) Нормальний стан ... Не радість і не смуток. Про це відповідають положення рота.
(3)Радість. Рот схожий на перевернуту букву «D»
(4) Сміх. Очі заплющив, під ними рисочки. Рот - довгаста буква «D»
(5) Одна з моїх улюблених емоцій. Я навіть не знаю, як її назвати ... огиди, напевно ...
(6) Злоба. Сильно розсерджена. У роті малюємо ікла - щоб краще передати емоцію. Брови насуплені.
(7) Розсерджена. Теж саме, як і(6), Тільки рут трохи поменше і відсутні ікла.
(8) Невдоволення. Брови насуплені, положення рота - перевернута дуга.
(9) Подив. зіниці дуже маленькі. Брови високо вгору. Рот широко відкритий.

(10) Щасливий плач. На очах малюються сльози. Рот буквою «D». Брови підняті.
(11) Спокій. Очі заплющив, але не як зазвичай. Лінії очей більш прямі. Рот трохи відкритий.
(12) Щасливий плач 2. Теж саме, як і(10), Тільки рот в «смайловом» вигляді.
(13) Плач, горе. Очі заплющив і в сльозах, рот широко відкритий.
(14) Засмучена. Рот - перевернута дуга, в куточках очей з'являються сльози.
 з.и. для того щоб сильніше передати сумні емоції, можна (хоча це навіть потрібно) малювати більше відблисків на очах.
(15) Сильно засмучена. Теж саме, як і(14), Тільки на очах малюємо більше сліз.
(16) Спантеличена, думає ... Рот у вигляді коротенької перевернутої дуги і зміщений вліво. Одна брова піднята, інша - опущена.
(17) засмучена 3
(18) Підморгування. Одне око широко розкриють, інший заплющила очі. Рот буквою «D»

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати