Головна

Погляд у майбутнє

  1.  III. Погляди на реформу педагогічної науки
  2.  Альтернативний християнський погляд
  3.  Аудиторія є не випадковий збіг людей, але їх об'єднання на основі спільних поглядів, завдань, цілей або інтересів.
  4.  Безрелігійний погляд.
  5.  Більш глибокий погляд на відстеження дій
  6.  Більш широкий погляд на речі
  7.  Важливість питання: загальний погляд на стрес.

Купуючи свою першу пачку підгузників, молоді батьки рідко усвідомлюють, наскільки складно потім відмовитися від цієї звички! Розпитайте батьків з малюками постарше! Книги, які описують привчання до горщика старших діток постарше, малюють непривабливу картину. Про ці факти не прийнято говорити, тільки навчання вже старших дітей може займати більше року! Дуже складно пояснити дитині, що тепер уже не треба використовувати свій одяг як туалет, якщо весь перший рік (або більше) він робив саме так. За статистикою, середній час привчання вже дорослу дитину становить 8 місяців.

Подивіться на речі в перспективі. Навчати зовсім маленького цікавіше, ніж прибирати за вже підросли дитиною, який «ходить» майже як дорослий. Навіть якщо ви -молода матуся, яка не надто впевнена в собі, все одно вам варто спробувати. Коли ми починали висаджувати Ейдана, спочатку теж було багато плутанини. Іноді я пропускала очевидний «сигнал», а іноді я тримала його над горщиком в той час, як син цього не хотів. Поступово, через якийсь час, у мене виробилося більш глибоке розуміння його «ритмів», заграла новими фарбами інтуїція. Для мене це стало сюрпризом, але я дійсно тепер знала, Коли йому «треба»! Це зійшло на мене, як відкриття - тільки, чесне слово, не відразу!

Зрозумійте, що спочатку може справді не виходити бути з дитиною на одній хвилі. Розуміння приходить з часом, а в самому початку достатньо лише одного щирого бажання спробувати! Через деякий час розуміння дитячих «ритмів» прийде само собою, і вам стане зрозуміло, що ви теж можете домовитися «на лінії серця». Вам не потрібно вивчати енциклопедію, стає серйозним експертом. Просто слухайте свою дитину, будьте ласкаві, ніжні і уважні! Практика творить чудеса. Ваш успіх вас обов'язково знайде.

8. Починаємо!

У різних регіонах Землі що «час старту» настає по-різному В основному, для традиційних культур воно приходить в перші 6 місяців життя дитини. Деякі починають з народження, деякі пізніше. Як правило, середній час початку - від двох тижнів до трьох місяців. Є загальна тенденція: після 5-6 місяців починати стає все складніше. Західні мами, почали в перші тижні, зазвичай відзначають, що «процес» йде мирно і гладко і не скаржаться на особливі труднощі. Особисто я рекомендую найбільш ранні терміни - перші дні або тижні; в цьому випадку ви можете встановити міцну взаємозв'язок і налагодити висаджування до того, як дитина починає повзати.

Примітка автора: Все, що я пишу в цій главі, адресовано безпосередньо матерям. Я вірю, що саме мама в перші дні краще за всіх розуміє новонародженого. Взаємне почуття один одного у дитини і матері особливе - 9 місяців вони були одним цілим. Саме мамі потрібно зберегти і зміцнити міцну, інтуїтивну зв'язок з малюком. Батьки, старші діти і інші родичі теж можуть брати участь в висаджуванні - але на більш пізніх термінах і не в якості заміни матері, а скоріше як тимчасова допомога.

Коли почати?

В ідеалі було б просто чудово, якби всі батьки знали про метод Природною Гігієни ще до появи дитини на світ. Тоді у них була б можливість почати з найперших днів. Багато батьків починають прямо з народження. Тим не менш, багато дізнаються про метод Природною гігієни, коли дитині вже виповнилося кілька місяців. Тільки ви можете визначити, коли вам краще почати, тому що кожна ситуація по-своєму унікальна. Хоча найкращий час старту - до п'яти місяців, я хочу підбадьорити матусь, які дізналися про Природною Гігієну в більш пізній час. Починати ніколи не пізно, просто до більш старшій дитині потрібен більш тонкий підхід.




 Перше спростування статті д-ра Бразелтона. Подружжя де Вріє. |  Марвін Герш. Продовження досліджень докторів Де Вріє. |  Поль Фішер. Професор сімейної медицини вчиться у своєї тещі. |  Голос педіатра на захист Природною Гігієни Малюків. |  Мами - Кращі експерти. |  Поширюємо древні знання на Заході. |  Глава про важливі справи. |  Порівняння Методу Природною Гігієни малюків і Методу привчання старших дітей з точки зору фізіології. |  Рефлекс травлення. |  Приймаємо усвідомлене рішення. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати