Головна

Сорок п'ять - баба ягідка знову

  1.  Багатий в сорок і банкрут в сорок сім
  2.  В результаті серйозна причина заміщається на еквівалентну кількість нейтральної солі буферної системи, тому концентрація іонів водню в ній знову зміниться незначно.
  3.  ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ СОРОКА-Росинський (1882-1960), російський і радянський педагог-гуманіст
  4.  Ви що - знову заснули ?!
  5.  Джин, сорока одного року
  6.  І був дощ на землі сорок днів і сорок ночей.
  7.  І знову ковзаючі канали.

Жінки люблять квіти за те, що ті рньше їх в'януть.

В. Сумбатов

Мені ще тільки сорок п'ять, а чоловікові вже сорок п'ять!

жіноча мудрість

Чому говорять: «У сорок п'ять баба ягідка знову»? А тому що в цьому віці, коли сексуальність багатьох жінок підвищується, їх тягне на «молоденьких». Зі старим чоловіком хіба будеш «ягідкою» ?! Чоловік в 45 років думає про свою хвору печінку і стенокардії, в кращому випадку - про свою роботу, але ніяк не про те, щоб допомогти своїй 45-річній подрузі стати «ягідкою». Або він сам схоплюється і починає чіплятися за що йде молодість за допомогою молоденьких дівчат. А ми чим гірші?

46-річна Аліна, якось зізналася мені, що на неї виразно поглядає один 23-річний молодий чоловік. Коли я порадила їй підбадьорити потенційного шанувальника, вона прийшла в жах: «Що ви, Діля Дердовна, він же молодше мого сина!». Ну і що? Вона ж його НЕ спокушає, він сам на неї томно поглядає. Аліна жінка, як то кажуть, «в самому соку», правда досить повні. Але, може бути, молодому людині не подобаються худі однолітки, і він віддає перевагу жінкам з Рубенсовский формами ?!

Аліна довго не наважувалася його заохотити, радилася зі мною, як їй поводитися. Вона дуже боялася, що все її будуть засуджувати, в тому числі і син. Але молодий чоловік позбавив її від прийняття важкого рішення і сам проявив ініціативу. Під якимось пристойним приводом він познайомився з сином Аліни і, мабуть, зізнався йому в таємну любов до його матері. Син потім сказав Аліні: «Мам, що ти все сидиш вдома, одна да одна? Тобі не до психіатра треба ходити, тобі треба Пашку до себе запросити, хлопець за тобою другий рік сохне. Що ти соромишся? Я, наприклад, не заперечую, що у мене буде вітчим на три роки молодший за мене. Будемо з ним в шахи вечорами грати і футбол по «ящику» дивитися. Може, ви мені і братика откуете, ти ще жінка молода. Даючи, мамуся, плюнь ти на свої святенницькі упередження і бери від життя все ».

Після розлучення Аліни пройшло більше десяти років, і за цей час у неї був лише один випадковий коханець, про який вона згадує з відразою. Так що досвіду любовних романів у Аліни не було. Проте, вона поступово позбулася своєї скутості і стала приймати залицяння Павла. Він сором'язливий молодий чоловік, позбавлений в дитинстві материнської ласки, яку, мабуть, сподівався знайти в Аліні. Він не зазіхав на її моральність, все у них було романтично і лише на платонічному рівні. Вони довго гуляли, він розповідав їй про себе, своєму нещасливому дитинстві, питущих батьків, Аліна його шкодувала. Він дарував їй квіти і маленькі подарунки, Аліна їх дбайливо зберігає.

Відкрито жити з Павлом під одним дахом Аліна не зважилася, хоча син не проти, але бачаться вони кожен день. Вдаючись з роботи, Аліна чепуриться і з нетерпінням чекає дзвінка Павла, а потім вони кудись відправляються. Вона каже, що тепер у неї друга молодість, вона згадує, як колись в дівоцтві бігала на побачення. Вона вже не боїться виглядати смішною поруч зі своїм шанувальником, на громадську думку їй наплювати. Правда, ніхто і не дивиться їм услід, осудливо хитаючи головою. Наші звичаї стали більш ліберальними.

До ліжку у них поки не дійшла. Аліни в принципі вже не проти, і її навіть не бентежить власна повнота. Як говорив їй сам Павло, його більше приваблює душа жінки, а не її фігура і зовнішність. Можливо, він трохи лукавить, але чути це, тим не менш, приємно. А може бути, він і не обманює її, і його справді приваблює доброта Аліни, її м'якість і душевна щедрість.

Скільки триватимуть такі відносини, - невідомо, та й не варто наперед загадувати. Навіщо? Жінка щаслива, кохана, відчуває себе молодою і привабливою, так що потрібно дякувати долі за цей несподіваний подарунок. Цілком можливо, їх відносини з часом завершаться інтимною близькістю, а може бути, так і залишаться платонічними. Але не це важливо. Навіть якщо вони коли-небудь розлучаться, жінка придбала впевненість в собі, і це допоможе їй у майбутньому знайти супутника життя, який її цілком влаштує.

Аліна стала стежити за собою, схудла, покращала, виглядає щасливою жінкою. Моя допомога їй вже не потрібна, але іноді вона забігала до мене просто поговорити і ще раз сказати, як я була права, що вмовила її знехтувати умовностями. «Сама б я ніколи на це не зважилася, - зізналася вона мені. - Але ви ж краще за мене знаєте життя. Ви дали мені впевненість у собі, і я тепер зовсім інша. Пашу я люблю, але він мені майже як син. Я не збираюся тримати його біля себе завжди. Він молода людина, йому потрібно влаштовувати своє життя. Але він дуже сором'язливий, а теперішні дівчата надто жваві, він перед ними боїться. Але може бути, він і знайде свого щастя, одружується на молодій. А я теж тепер одна не залишуся. Мені вже на роботі підморгує один, каже, що я з кожним днем ??все кольором і доброю. Он-то мені не потрібен, але знайдеться і інший, чоловіки тепер на мене озираються ».

Секрет вічної молодості полягає в тому, щоб спати не менше дев'яти годин, бути впевненою в своїй привабливості і брехати щодо свого віку.

Інша моя пацієнтка, Тамара, без моїх порад завела собі молодого коханця. Їй 48, Сергію 22, але її це не збентежило. «Я зрозуміла, що якщо чоловік мене хоче, то йому все одно, скільки мені років, - впевнено каже вона. - Я ж не приховую свій вік, не будую з себе безневинну дівчину. Очі у нього є, так що він бачив, що брав. Насильно його в ліжко я не тягла, сам хотів. Навколо повно молоденьких, є з кого вибирати. А якщо він зі мною, так, значить, я його влаштовую ».

Їх роман був бурхливим, з розставаннями і примирення, сценами, сльозами, ревнощами і докорами. Тамара відчайдушно закохалася і ревнувала Сергія, навіть якщо він просто дивився на іншу. Він виявився юнаків не промах, і періодично змінював їй, але його інтрижки були нетривалими. Розгнівана Тамара видирала його з ліжка чергової коханки або він сам приходив до неї з винуватим виглядом, просив вибачення і запевняв, що любить її одну, а змінив лише «по дурості» або «по п'янці».

Іноді Тамара говорить, що Сергій її змучив, але тим не менше, її влаштовують їх відносини і вона щаслива. Емоції, пристрасть, ревнощі, - всі ці бурхливі почуття якраз те, що їй потрібно і вона ніколи не проміняє свій бурхливий роман на колишню самотню і нудне життя. «Я люблю, щоб все було з надривом, - зізнавалася Тамара. - Щоб пристрасті летіли на шматки і серце розривалося на частини від любові і відчаю. А зі старим коханцем такого не буде, він на такі бурхливі почуття і нерозсудливості вже не здатний. Всю обслюнявіть свої сюсюканням, а потім буде скаржитися на свої хвороби і життєві труднощі. Чоловікам мого віку подавай молоденьких, з ними і він сам помолодшає, буде відчувати себе жвавим козликом і забуде про свої хвороби і негаразди. »

Тамара і Сергій разом уже п'ять років і хоча за цей час вони не раз сварилися, бурхливо лаялися і навіть розлучалися, але остаточно «розбігатися» поки не збираються. Можливість шлюбу з ним Тамара категорично відкидає і хоче зберегти свободу. «Якщо він мене заарканить, то точно сяде на шию, - каже вона. - Я тоді відразу постарію від переживань. А так я морочу Сергію голову, що у мене повно шанувальників і коханців, і нібито не дуже-то їм дорожу. Може бути, тому він поки за мене тримається, а так би давно кинув і знайшов собі молоденьку ».

Але навіть якщо Сергій її кине, Тамара тепер впевнена, що і без нього не пропаде. «Подумаєш! - Фиркає вона. - Я заведу собі іншого молоденького, я тепер знаю рецепт, знаю, як їх заманити і приручити ».

Жінка старіше на рік раз у три роки.

Моріс Донне

Жінка-»ягідка» - вже досвідчена коханка. Вона любить плотські радості і знає в них толк. Секс доставляє їй величезної насолоду. Вона володіє мистецтвом любові, знає, що потрібно їй, що потрібно чоловікові, і може дати йому те, чого він не отримає від молодої. За своїм статевим потребам і можливостям 45-річна жінка і 20-25-річний чоловік на рівних. Молодий партнер може багато чому навчитися у своїй дослідної коханки. Це дурниці, ніби жінці стільки років, на скільки вона виглядає.

Жінці стільки років, скільки вона говорить.

Яніна Іпохорська




 Тренінг для тих, хто відчуває почуття провини, або сорому, або відрази до сексу |  Пізнайте і полюбите себе |  Тренінг для тих, хто вважає, що секс його не цікавить |  Як подолати страх перед інтимними стосунками |  Тренінг для чоловіків, які сумніваються в своїх статевих здібностях |  Радість дарувати насолоду |  Як стати хорошим коханцем |  Найкращий коханець |  Як поліпшити ваше сексуальне життя |  В очікуванні любові |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати