Головна

Соціальна захищеність громадян у випадку втрати здоров'я.

1.  I. Атестація державних цивільних службовців
  2.  II. СОЦІАЛЬНА ДІАГНОСТИКА
  3.  o цивільно-правових відносинах між відданими
  4. " ТРАКТАТ Про ЦИВІЛЬНОМУ ПРАВЛІННЯ "- твір Локка (1690).
  5.  V. Зняття громадян з реєстраційного обліку за місцем перебування та за місцем проживання
  6.  V. СОЦІАЛЬНА СУТНІСТЬ, ПРИЗНАЧЕННЯ І ФУНКЦІЇ МОРАЛІ
  7.  VI. СОЦІАЛЬНЕ КОНСТРУЮВАННЯ І СОЦІАЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ

У ст. 8 Федерального закону РФ № 323-ФЗ відзначено:

«Соціальна захищеність громадян у випадку втрати здоров'я забезпечується шляхом встановлення і реалізації правових, економічних, організаційних, медико-соціальних та інших заходів, що гарантують соціальне забезпечення, в тому числі за рахунок коштів обов'язкового соціального страхування, визначення потреби громадянина в соціальний захист відповідно до законодавства Російської Федерації, в реабілітації та догляду в разі захворювання (стану), встановлення тимчасової непрацездатності, інвалідності або в інших визначених законодавством Російської Федерації випадках ».

Відповідальність органів державної влади та органів місцевого самоврядування, посадових осіб організацій за забезпечення прав громадян у сфері охорони здоров'я.

У ст. 9 Федерального закону РФ № 323-ФЗ даний принцип сформульовано таким чином:

«1. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, медичні організації та інші організації здійснюють взаємодію з метою забезпечення прав громадян у сфері охорони здоров'я.

2. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, посадові особи організацій несуть в межах своїх повноважень відповідальність за забезпечення гарантій у сфері охорони здоров'я, встановлених законодавством Російської Федерації ».

Юридична відповідальність медичних працівників |  Цивільно-правова відповідальність |  дисциплінарна відповідальність |  адміністративна відповідальність |  Кримінальна відповідальність |  Заподіяння смерті з необережності внаслідок неналежного виконання особою своїх професійних обов'язків (ч.2 ст.109). |  Ненадання допомоги хворому (ст.124 КК). |  ТЕМА № 4. |  Основи законодавства в сфері охорони здоров'я |  Пріоритет інтересів пацієнта при наданні медичної допомоги. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати