Головна

дистанційний контроль

  1.  I. Контрольні нормативи для оцінки силової підготовленості студентів вузів
  2.  III. Методичні вказівки для студентів заочної форми навчання з виконання контрольної роботи
  3.  IV. Результати контрольних випробувань
  4.  Адміністративно-громадський контроль за охороною праці.
  5.  адміністративний контроль
  6.  адміністративний контроль
  7.  Акт про зняття показань контрольних і підсумкових грошових лічильників при здачі (відправлення) контрольно-касової машини в ремонт і при поверненні її в організацію

Для того щоб центрувати себе подумки, уявіть, що всі ваші думки - це повітряні змії, кінці мотузок яких знаходяться в Центрі. Залежно від ступеня розвитку вашого Центру і його здатності управляти цими зміями, ви можете одночасно запускати багато зміїв. Дозвольте зміям злетіти вгору, але утримуйте їх за кінці мотузок.

40. Люди часто говорять мені, що погано мене чують, хоча я намагаюся говорити якомога голосніше. Навчуся я говорити голосніше, якщо вдосконалюючи свій спосіб дихання?

Безсумнівно! Деяку інформацію про те, як це зробити, ви отримаєте у відповіді на Питання 10, але я хочу допомогти ще глибше розібратися в цьому. Вам потрібно придбати дихальну підтримку за допомогою розвитку глибокого черевного дихання.

Кожному з нас голос дається від народження. Але це не обов'язково означає, що ми знаємо, як правильно ним користуватися. Голос можна порівняти з музичним духовим інструментом - таким, як труба, кларнет або саксофон, в який потрібно дути, щоб витягувати звук. Неможливо зробити звук, коли повітря не пропускається через голосові зв'язки. А без підтримки дихання голос не буде мати ніякої сили.

Голос являє собою складний комплекс, що складається з усіх інструментів. Вони як би вбудовані в нього. Ми виробляємо звуки, імітуючи те, що чуємо. Якщо дитина народжується з повною відсутністю слуху, то домогтися ефективної роботи його вокального інструменту вкрай складно, а іноді й неможливо.

Ми потребуємо диханні не тільки для того, щоб виробляти звуки. Гучність і якість цих звуків визначаються обсягом і інтенсивністю потоку дихання. Ми можемо збільшити гучність голосу, якщо навчимося робити глибокий вдих і посилювати дихання енергією Центру. Фокусуючи голос, ми можемо зробити так, що він буде чути на близькому або на далекій відстані. Це схоже на кидок сніжку: якщо його добре не зліпити, він далеко не полетить. Якщо ми навчимося ефективно контролювати діафрагму, то можемо збільшити ту силу, яка змушує звучати голос.

Оволодівши мистецтвом контролю і маніпуляції нашим дихальним інструментом - і Центром, - ми зможемо перетворювати вдихаємо повітря в сильний струмінь, яка несе звуки до наших слухачів. Просто дивно, як дуже м'яке піанісимо, витягнуте великим співаком або на флейті, може доноситися до задніх рядів концертного залу.

У той час як в співі акцент робиться на голосні, в розмовній мові більше чути приголосні. Поліпшення вашої дикції шляхом чіткого вимови приголосних дозволить іншим краще чути вас. Приголосні звуки - це "стріли" мови. Вони допоможуть вам донести ваше послання.

Для розуміння основних принципів "вистрілювання" вокальних звуків за допомогою глибокого черевного дихання зверніться до мислеобразів "гарматне ядро".

41. Я дуже сором'язлива, особливо з незнайомими людьми. Я завжди веду себе дуже тихо, переживаючи всі глибоко всередині себе, і вважаю, що мені не завадило б спілкуватися більше. Я можу стільки всього розповісти! Я боюся, що мій голос мій -жет затремтіти, а іноді я починаю навіть злегка заїкатися, а коли люди просять мене щось повторити, я просто готова провалитися крізь землю. Чи допоможе робота з диханням вирішити цю проблему спілкування?

Якщо я запропоную вам "глибше дихати", це здасться смішним і занадто простим рішенням вашої проблеми, адже ви чули цю раду вже багато разів. Але все одно -в корені ваших труднощів лежить поверхневе дихання.

Глибоке дихання ефективно тільки в тому випадку, якщо ви знаєте, як це правильно робити. Поверхневе дихання позбавляє опори ваш стабілізуючий центр і змушує вас відчувати себе нестійкий - фізично і емоційно. Це завдає удар по вашій впевненості в собі. Зіставте це з недоліком дихальної підтримки, також заподіяної поверхневим диханням, і тоді стане зрозуміло, чому ваш голос звучить тихо і тремтить. А спроби посилити свою голос іноді призводять до заїкання.

Відповіді на багато питань в цій частині книги допоможуть вам краще розібратися в ситуації і зрозуміти її причини. Практика деяких вправ з Частини 2 допоможе вам подолати звичку до поверхневому диханню. Коли ваш Центр розвинеться і наповниться енергією, ваш голос стане набагато краще і сором'язливість поступово випарується.

42. Нам з дружиною пішов восьмий десяток років. У минулому році моя дружина стала розмовляти все менше і менше, а недавно майже зовсім замовкла. Вона каже, що їй ледь вистачає повітря, щоб жити, і на розмови його не залишається. Ми зверталися до лікарів і терапевтів, і нам сказали, що її легені і голосові зв'язки перебувають у повному порядку. Їй просто потрібно дихати більше. Чи можете ви допомогти їй?

Ніколи не пізно поліпшити наше дихання. Правда, звички практично не піддаються зміні, але ви все одно можете досягти значного поліпшення в будь-якому віці. Добре почати з розуміння того, яким чином зміни можуть допомогти нам.

Протягом багатьох років ваша дружина користувалася тільки верхньою частиною своїх легких. Безліч людей через незнання дихають таким способом. Вони перевантажують верхню частину легенів і поступово починають відчувати себе виснаженими і перенапружені.

Уявіть, що ви користуєтеся тільки однією рукою. У цьому випадку та рука, якою ви не працюєте, стане безвольною і слабкою. У міру нашого дорослішання м'язи легких, як і будь-які інші м'язи, кілька втрачають свою еластичність і пружність. Згодом ми звикаємо до того способу дихання, який нам легше здійснювати. Використовувана надміру верхня частина легенів стає напруженою, а нижня частина так і не розвивається. Діафрагма, що не діє належним чином, стає несприйнятливою. Таким чином, безліч людей похилого віку стикаються з дихальними проблемами, які впливають на їх голос і мова.

При ефективному диханні велика частина роботи виконується діафрагмою і черевними м'язами. При поверхневому диханні, навпаки, діафрагма виштовхується нагору в результаті скорочення м'язів живота, що суперечить природному порядку речей.

В першу чергу, ваша дружина повинна ще раз познайомитися з роботою м'язів, залучених до процесу дихання. Наступна вправа допоможе їй в цьому.




 ЦІЛЬОВЕ УПРАЖНЕНИЕ ДО ПИТАННЯ 18 |  Більшу частину свого життя я страждаю від астми. |  бочонок |  Чи впливає звичка матері до поверхневому диханню на |  дихає дерево |  ЦІЛЬОВЕ УПРАЖНЕНИЕ ДО ПИТАННЯ 18 |  брак дихання |  зняття напруги |  очищення легенів |  Подорож трьох ниток |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати