загрузка...
загрузка...
На головну

технологія роботи

1.  Case study: «глибинна» технологія отримання інформації про латентних процесах на соціальних об'єктах
  2.  CASE-технологія створення інформаційних систем
  3.  I. КУРСОВІ РОБОТИ
  4.  I. Рецепт "Еко Штрудель" ручної роботи
  5.  I. Технологія організованого спілкування школярів.
  6.  II. ІННОВІРОВАНІЕ НАВЧАННЯ - ТЕХНОЛОГІЯ саморозвитку СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ СЕРЕДОВИЩА
  7.  II. Технологія індивідуального виховного взаємодії з дитиною

1. Для створення простого запиту:

у вікні бази даних відкрийте вкладку запити;

у вікні, натисніть на кнопку <Створити>;

з з'явилися пунктів вікна "Новий запит" виберітьпростий запит і натисніть на кнопку <ОК>;

у вікні в рядку Таблиці / запити виберіть таблицю викладачі (Якщо інших таблиць або запитів не було створено, вона буде одна в списку, що);

у вікні "Доступні поля" переведіть виділення на параметр Прізвище,

клацніть по кнопці. слово Прізвище перейде у вікно "Вибрані поля";

аналогічно в вікно "Вибрані поля" переведіть поля "Ім'я", "По батькові", "Посада" (порядок важливий - в такому порядку дані і будуть виводитися);

клацніть по кнопці. <Далі>;

в рядку параметра Задайте ім'я запиту введіть нове ім'я Должності викладачів;

клацніть по кнопці <Готово>. На екрані з'явиться таблиця з результатами запиту.

2. Для сортування даних:

клацніть в будь-якому рядку поля "Посада";

відсортуйте дані по спадаючій. Для цього натисніть на кнопку  на панелі інструментів або виконайте командуЗаписи, Сортування, Сортування по спадаючій.

3. Для збереження запиту:

клацніть по кнопці  або виконайте командуФайл, Зберегти;

закрийте вікно запиту.

4. Для створення запиту на вибірку з параметром:

створіть запит на вибірку для наступних полів таблиці викладачі: "Прізвище", "Ім'я", "По батькові", "Дисципліни". Запит створюйте аналогічно тому, як це робилося в п.1;

задайте ім'я запиту Дисципліни;

клацніть по кнопці <Готово>. На екрані з'явиться таблиця з результатами запиту;

перейдіть в режимі конструктора, клацнувши по кнопці або виконавши командуВид, Конструктор;

в рядку параметра умови відбору для поля "Прізвище" введіть фразу (дужки теж вводити): [Введіть прізвище викладача]

виконайте запит, натиснувши кнопку  на панелі інструментів або виконавши командуЗапит, Запуск;

у вікні введіть прізвище Гришин і натисніть на кнопку <ОК>. На екрані з'явиться таблиця з даними про викладача Гришине - його ім'я, по батькові та преподаваемая їм дисципліна;

збережіть запит;

закрийте вікно запиту.

Завдання 1. |  Завдання 4. |  Лабораторна робота №4. |  Завдання 1. |  Завдання 6. |  Завдання 14. |  Лабораторна робота №5. |  Створення бази даних. |  завдання 2 |  Технологія виконання роботи |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати